Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

eva518
12. zář 2012

@martinakl Marti, moc držím palečky. 😵 😵

eva518
12. zář 2012

Ahojky holky, nestačím dočítat - v práci to vůbec nejde a doma pak fofr, tak vždycky dočítám přes 3 strany!! 🙂
V práci to jde od 10 k 5 - měla jsem potyčku se šéfem, protože po mě chtěl něco, co vzhledem k zákonu nejde a já bych pod to byla podepsaná a to teda nééé! 😠 Tak teď je na dovči, tak snad až se vrátí, přehodnotí..

Jinak teď to tu vypadá na bouřku jak hrom - vítr a černo na obloze a to jsme chtěli jít bruslit.. Takže namísto toho asi večer bude kino. 🙂 Jo a vařila jsem kuřecí rizoto se smatanou, tak se nemůžu dočkat, až přijede muž a pustíme se do toho 😀
Pěkný večer, kočky 😉

maximka33
12. zář 2012

@eva518 taky jsem dnes chtěla jít bruslit, ale necháme to na zítra. dnes večer bude Amelie.

aagnes
12. zář 2012

@martinakl držím paletčky 🙂 mamko 🙂

vanilka31
12. zář 2012

@martinakl To je teda macek 🙂 Držím pěsti.

turcice
12. zář 2012

holkyyy...tady je mrtvo'!!!!!!

froka
12. zář 2012

@martinakl Martinko, moc držím pěstičky, ať to jde co nejlépe! Všechny tady na tebe myslíme! 😀

froka
12. zář 2012

@turcice Všichni čekají na Martinčino miminko přece! 😀

maximka33
12. zář 2012

no jo, mimčo bude stejně až zítra 🙂

winterska
12. zář 2012

@martinakl drzim palce, at je Kubík zitra mezi nami!! 🙂

terulin
13. zář 2012

Ahoj holky, tak já už v práci. Dneska je ale tak hnusně, že mi to ani nevadí 😀

ladydi
13. zář 2012

@martinakl Myslím na Tebe Beruško, snad už to máš rozjeté třeba samo od sebe a ať už je Kubíček s váma venku. Přesně před 5 rokama jsem touto dobou byla ještě na porodním sále, ale už jsme se seznamovali 🙂 Určitě už taky brzy se s Kubíkem seznámíte z očí do očí 😉

lenickan
13. zář 2012

Ahoj holky, to je stejně bezva my se takto podporujeme ve smutku i radosti 😉 přijde.mi to nebo se k nám uz delší dobu žádná smutná žena nepřipojila? Nikomu nic.nepřejí to vůbec, ale teď mi.tu přijde.víc štěstí.než.toho smutku...
Na Marti také myslím, hlavně ať to odsejpa, žádné dlouhé trápení.

ladydi
13. zář 2012

@lenickan ani to neříkej nahlas, předpředevčírem jsem to zrovna říkala manželovi, že teď znám na jaro tolik těhotnejch, že to snad ani není možný. Ale tfuj tfuj, nemyslet na to a užívat si to. A jak Ty a NT screening?? Dobrý??

terulin
13. zář 2012

@lenickan @ladydi Já si taky říkala, že se to tady přehouplo z "Proč už nečekáme" do "Většina už čeká a zbytek čeká, že bude brzo čekat". Myslíte, že už se Martina dočkala? 😀 😀 😀

ladydi
13. zář 2012

@terulin noo, myslím že ještě malého nemá venku, ale přeju jí to, aby to bylo co nejdřív. Vyvolávání bych se fakt nerada dočkala.

martinakl
13. zář 2012

Ahoj holky. Dekuju, ze na me tak myslite. Ale je to naprd ☹ Od 4 sileny bolesti, je to horsi a horsi. Ted jsem dostala nejaky cipky na bolest, tak snad zaberou, pac to prej musim vydrzet ještě nejmíň několik hodin, porodni cesty stále nepripravene.. Ja tohle ale nedam ☹

lenickan
13. zář 2012

@ladydi máš pravdu, člověk jen něco řekne uz to zazkrikne.

No nic jdu vylézt z postele a.udělat snídani...

lenickan
13. zář 2012

@martinakl Marti daš, neboj se... To se ti jen zda, v ženský je neskutečný množství síly, odhodlání a vůle, chlap by nevydržel my ano! Budeš na sebe pak hrdá! Výdrž, ono to pak.může vzít rychlej spád 🙂 myslím na tebe a posilam energií

ladydi
13. zář 2012

@martinakl jéé Beruškoo, nebooj to dáš a pokud se nebudeš otvírat, tak budou muset malého vyndat jinak. Drž se, všichni tu na Tebe myslí.

terulin
13. zář 2012

@ladydi To je to takový rozdíl? Aspoň má jistotu, že neporodí na křižovatce v zácpě při dopravní špičce 😀

fykyska
13. zář 2012

@martinakl ahoj Martí, drž se 😉 😉 Určitě to zvládneš dej tomu ještě chvilku a pak to pujde jako po másle určitě 😅 😅 😵 😵 a budete se ńuhŇat 😵

martinakl
13. zář 2012

@lenickan No manzel mi dneska řekl, když jsem mu volala, ze jesteze nerodej chlapi, ze bysme vymreli 🙂
Tohle je ale takova bolest.. Kdyby aspoň prede mnou nebyla vidina toho, ze to bude na hodne dlouho ☹
Pockam, az zaberou ty cipky na bolest a zkusim se trochu vyspat, snad se to podari.
Tak zatím pa, holky.

terulin
13. zář 2012

@martinakl To dáš... Jsi šikula! a kdyby to náhodnou fakt nešlo, tak mu na svět pomohou císařem a to prý taky není špatný. Já jsem přišla na svět císařem a ségra normálně. A moje máma řikala, že kdyby jí dali znova vybrat tak volí jedině CS. Tak se není čeho bát....

turcice
13. zář 2012

@martinakl kočičko naše..VYDRŽ!!!!už to brzy budeš mít za sebou a pak ani nebudeš vědět.....hodně sil zlatíčko posíláme....

aagnes
13. zář 2012

@martinakl holka drž se, dají Ti pak oxitocin a půjde to rychle. Pokud ti nabídnou epidural, tak si ho vem.
Vím jak Ti je, ještě to mám v živé paměti, ale Ty budeš mít v náručí MIMINKO! mysli na to, že budeš šťastná MÁMA 😉
Držím pěsti štěstí 🙂

ladydi
13. zář 2012

@martinakl jak jsme to říkali, každá ta bolest Tě posouváblíž ke Kubíkovi 😉 Drž se holka, to zvládneš a pak na sebe budeš pyšná 😉

mpetula
13. zář 2012

@froka Děkuji, kouknu a objednám 🙂
@maximka33 Ahoj, prosím tě teď jsme začali chodit do Prague Fertility Centre. IUI zkoušemí jen tak, než půjdem do třetího IVF, že by to třeba mohlo vyjít... Docela se bojím toho třetího pokusu, protože když to nevyjde, tak máme vybráno. Jako šli by jsme do dalších pokusů, ale už by to byla docela fin. zátěž... Ale tady je fajn pani doktorka, je vidět že o tom přemyšlí, aby to bylo dobré (reagovala jsem blbě na stimulaci, nic moc vajíček) a není jí jedno jak to dopane...

ladydi
13. zář 2012

@terulin no nevím, vyvolávanej porod jsem neměla, ale prostě ta představa, no nevím... Raději samo a náhle

luuc_2012
13. zář 2012

@martinakl drzím palecky