Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

breberuska
22. čer 2010

Holky, halooo...kde jste kdo? tady je dneska nějak mrtvo 😉 já jsem zmrzlá jak zmrzlina, u nás teda už neprší, ale léto si rozhodně představuju jinak 😠

natulaaa
22. čer 2010

Ahojte,už jsem tuuu,měla jsem tu ted kámošku,holkyy my zase topíme,to je fakt hnus 😠 ,ale zítra už hlásí hezky néé,sice jen 20st,ale furt lepší než 14 😀

lichtakova
22. čer 2010

Ahoj kočky, tak hlásím dnešní výsledek hcg 8, takže povídal dr., že to je prakticky negativní, jen pro jistotu by to nechal nabrat za 14 dní znovu, ale že snad dobrý a teď jen čekat na ms...

fram
22. čer 2010

Ahoj holky,
natul,když už jsi v tom uklízení, nechceš zaskočit taky k nám? 😀 😀 😀 U mě doma by ses vyřádila 😀
marti, to je dobře, že se dr. chystá něco dělat, asi taky zajdu, stejně mi na červen vychází každoroční preventivka
licht, tak super výsledek - hlavně, že nemusíš na revizi, začnete se snažením hned po první mrše?
jane, hodně sil do učení, brrr, nezávidím.

breberuska
22. čer 2010

licht, tak to je fajn! mně říkali kdysi, že pod 20 je to neagtivní 😉

natulaaa
22. čer 2010

Ježiš mi hcg nikdo nikdy nebral,vlastě jo,až ted v hormonálním profilu,ale co se týče potratu a těhotenství,tak nic 😉
Fram že by?já už mám hotovo 😀 😀 ,zítra pádím natírat plot 😝 ,doufám,že bude svítit sluníčko,at se opálím 😵

fram
22. čer 2010

Mě taky Hcg nebrali, hned revize a konec 😢 Řekla jsem si sama o UZ těsně před revizí,jestli je to opravdu jistý konec.

jahudka80
22. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion).......................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................5,5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................55DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................38DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................29DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................28DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) .........................................................................................27DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................25DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................20DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................20DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)..................................................................................................................20DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard)..........................................................16DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 14DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................10DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion)........................................................................................................9DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 9DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................7DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................3DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................3DC

breberuska
22. čer 2010

Holky a co Kopre? nemáte někdo nějakou zprávu?

jahudka80
22. čer 2010

lehe: já jsem potřebovala mít aktuální tak jsem jí sem dala snad de nebudeš zlobit ale nejsou tam tvé // já nevím kdy to bylo zda včera???Nebo už predevčírem 😀 😀 😀 jájsem mimo 😉 celej den jsem ryla na zahradě a bolej mě záda jako ....tak půjdu ležet.

Holky mějte se 🙂

fram
22. čer 2010

Taky by mě zajímalo, jak Kopre, doufám, že jsou s mimískem v pořádku.

angelina987
22. čer 2010

Tak ajk to tak sleduju jsem pomalu na vrcholu tabulky, mrcha nikde, příznaky taky žádné, žaludek mám na vodě - ale to budlu nervy z těch pátečních státnic 😒
Co tady nového? Co kopre??

fram
22. čer 2010

angel, třeba jsi těhulka, tak ty státnice nakonec ani nezapiješ 😀 A jak ti jde učení?

helcenka
22. čer 2010

Hezký večer všem,
já jdu na HCG za 14 dní a to jdu i na kontrolu a UTZ. Tak se už nemůžu dočkat, doufám, že uslyším, že jsem už v pořádku. Dr. říkal, že to HCG po revizi nebo i samovolném potratu se nabírá kvůli tomu, aby si byli jistý, že v děloze nic nezůstalo a všechno odešlo, že se může někdy stát, i když nejsou žádné problémy, tak tam něco zbylo.

U nás před půl hodinou vylezlo sluníčko, to brzo teda.

Holky, manža má kašel jak blázen, tak jsem ho dneska dohnala k doktorce, dostal antibiotika a vynadáno, že nepřišel dřív. A na mě taky něco leze, tak si snad budu muset preventivně taky dojít k Dr., abych se dala do kupy, nebo se to zase potáhne měsíc a stejně tam budu muset jít. A teď nechci fakt nic riskovat a zanedbat. A s malým taky asi zajdu k Mudře, protože už má asi měsíc rýmu, i když teď už je to lepší, koupila jsem mu vitamínový sirup, ale taky pro jistotu, aby mu udělali výtěr, jestli nemá v nosánku nějakýho zakuklenýho bacila.
Je to děs, já se teď pořád bojím, že zase něco chytnu a až budu třeba těhu......

No pryč s takovýma myšlenkama, jdu převlíknout malýho a zabalit do deky a bude koukat na Růžovku - oni se mu moc líbí doktoři - ale jenom v televizi, ve skutečnosti od nich utíká se šíleným řevem...

Tak dobrou noc všem.

breberuska
22. čer 2010

angel, a co testík...že yb se nám tady s těm // roztrhl pytel 😀 ?
hel, tak to je mi jasné s tím HCG, už vím, proč mi ho nebrali ☹

fram
22. čer 2010

Mě dr. řekla, že mám 14 dní po revizi přijít na kontrolu, ta byla v pořádku a pak už nic. Krev mi nekontrolovala.

daniela699
22. čer 2010

Ahoj holky, tak to dopadlo tak nejak jak jsem tusila. Zasla jsem za doktorem, protoze se mi to moje bricho a spineni misto MS nejak nezdalo. Tak rikal, ze se mi v deloze trochu hromadi krev a k tomu zacina zanet. Kdy uz tohle skonci? Ja jsem myslela, ze uz se muzu radovat z 1. porevizni, ale pry sliznice nizko, a nejak to nefunguje. Takze jsem dostala injekci na vyvolani a prasky na zanet a ze pry snad do 10 dni bych to mela dostat. Ja uz tak nejak neverim nicemu, myslim, ze proste co se muze pokazit, tak mne se pokazi. Takze jeste je mozny, ze to mam cely nejak uzavreny, a bojim se domyslet co me ceka. Takze zadny snazeni v cervenci, budu rada jestli se vubec nejak srovnam. A jak si budu myslet, ze uz je to lepsi, tak me potka neco dalsiho, tak nejak uz s zeleznou pravidelnosti. Omlouvam, se za takovou depku, ale tak nejak to na me dolehlo. A je mi uz tak nejak vsechno jedno. A to si ani nemuzu dat na ty prasky panaka. ☹

breberuska
22. čer 2010

daniel, neboj, to se spraví..já měla tahy zánět. sice bez té krve, děloha byla čistá, ale vím jak ti je, člověk má pocit, že se všechno s....jakmile ti zaberou prášky, tak bude líp, já jsem po týdnu byla jak rybička a na snažení to nemělo vliv, doktor říkal, že se nic na předchozí domluvě nemění...

natulaaa
22. čer 2010

Danielko neboj,zánět se ti ještě nerozjel,a prášky ti brzo zaberou a bude dobře,taky tu měl někdo zánět myslím,že holky?srpen je tvuj,uvidíš 😔 😉

leheckova
autor
22. čer 2010

ahoj děvčata dnes to nějak nešlo

leheckova
autor
22. čer 2010

Holky jak to změnili jak se mam dostat do fotobloku když chci pokračovat v tom psani co si dáváme do alba?mě to nejde sakra

angelina987
22. čer 2010

Holky testit budu nejdřív sobotu, dřív nemůžu, nebo bych se vůbec nesoustředila na ty státnice, i když v sobotu jdemem na svatbu a neděle pondělíjedeme na chatu se spolužákama oslavovat (pokud bude co 😀 )

angelina987
22. čer 2010

@fram děkuju za zeptání, čumím do toho, ale připadá mi, že nic neumím, tak buď a nebo...

daniela699
22. čer 2010

Natul a Breberus, diky za utechu. Jsem z toho takova nejaka divna. Vlastne ted vubec nevim co bude, jestli ta injekce zabere a konecne to dostanu a cely se to nastartuje, nebo jestli budu muset na nejakou operaci, kdyz by to bylo uzavreny. A taky ta injekce, jestli treba se to cely jeste uplne nerozhazi, ze nebudu vedet ani kdy to cekat, kdy a jestli bude ovulace. Ach jo. A ja jsem tak verila, ze s tim to telo zabojuje a bude to dobry. No jo no, co uz. Jsem byla i nejaka nas... ze jsem se vrhla na kytky a nektery konecne ostrihala a jiny presadila. A u toho jsem jim rikala, ze to uz bude dobry. 😠

a.j.a.
22. čer 2010

Ahoj holky 🙂

Danielko, tak to mě mrzí, že to tak dopadlo ☹ ale tak hlavně, že jsi k tomu dr zašla zavčasu. O to rychleji léky zaberou, zánět zmizne, MS dorazí a můžete se zase začít snažit 😵

a.j.a.
22. čer 2010

Já mám dneska taky náladu pod psa, tak se tu utápím u telky v depresi 🙄 chtělo by to aspoň zase nějaké to slunečno, ať je lépe na dušičce.

daniela699
22. čer 2010

A.j.o., to mas naprostou pravdu, tohle pocasi to teda moc nevylepsuje. Je to jako na houpacce, chvilku slunecno a pak zase hnusne, tak nejak si pripadam i ja. Kdyby to clovek aspon mohl nejak zaspat 😔 😠

a.j.a.
22. čer 2010

Jo jo, tak to máme podobné 🙄 ale dnešek mi přijde nějak obzvláště nechutný ☹ už by to chtělo nějakou vzpruhu. Nejlépe ve formě dvou čárek tak do měsíce 😀 😵

mpetula
22. čer 2010

Ahoj holky 🙂 Teda, vás dočítat, to je fuška 😝 🙂 Já tedy teď zase nějakou chvilku nebyla, jsem pořád v práce 😠 Leh, mooooooc gratuluju, to jsou krásné zprávy 😀 Já pořád čekám na první porevizní, v neděli to už bylo 28 dní, tak snad se brzo dočkám. Jo a aby toho všeho nebylo málo, tak jak jsem si minulé úterý těšila z dobrý genetických testů, tak v pátek mi bylo oznámeno, že mám nález na děložním čípku, prostě u mě když se něco se..r, tak pořádně.

breberuska
23. čer 2010

Ahojky holky!
dneska je u nás krásně, konečně🙂 natu, to ti to počasí na natíraní plotu vyjde 😉

Mpetul, jaký nález? a co s tím bude dál?

daniel, jak jsem kdysi projížděla net, kvůli svému čekání na první porevizní, tak jsem se tam dočetla docela často, že holkám první porevizní přišla až po vyvolávačce, ale pak už jim vše chodilo normálně.určitě to tak bude i u tebe!

a blbnou mi smajlíci...potvory.