Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
13. srp 2010

@jahudka80 dobře si to napsala žaly stresy a nevím co ještě 😀 😀 😀 😀 ,néé Jahud v poho,já jen napsala,jak je to u mě víš,každá to cítíme jinak.

Helči co too,ale i těhu se projevuje jako ms,tak ještě nesmutni 😉 😉

martasl
13. srp 2010

jahud-ty básnický střevo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
13. srp 2010

@jahudka80 ty bys neuspěla na eiminu,tam se testuje od 9DPO 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ony mě nakazily 😀 😀 😀 😀

helcenka
13. srp 2010

@natulaaa - já právě žádné projevy na MS nemám, teda alespoň ty, co mívám měsíc co měsíc. Jedním z hlavních příznaků MS je u mě citlivost prsou a to už tak dva dny po ovu až do MS, a to teď vůbec nemám. Břicho mě sice pobolívá, ale tak nějak jinak. No jediný, co teda mám, tak jsem šíleně podrážděná.
Ale na druhou stranu nemám ani příznaky na těhu, teda jestli se do toho nepočítá ten pocit, že jsem jakoby počůraná, ale doopravdy teda nejsem. A naopak mám spoustu energie, ani trochu nejsem unavená a dokonce tenhle týden i míň spím a stačí mi to.
Já už to nebudu rozebírat a dumat jestli je to tohle či tamto, prostě se uvidí.

natulaaa
13. srp 2010

holky jak se vkládají fotky do alba,nemyslím tím fotky ale obrázky,tak jak tam už mám ty spermie a tak,manžovi to taky nejde,když si skopíruju nějaký odkaz 😒 😒 😒

jahudka80
13. srp 2010

@helcenka jasně v neděli testni a uvidíme 😀
@natulaaa 9DPO tak to abych zítra testla 😀

jahudka80
13. srp 2010

@natulaaa musíš tam mít formát co to veme já jsem taky ten graf nemohla vložit tak jsem ho musela uložit do formátu JPG. 😉

natulaaa
13. srp 2010

@jahudka80 a co to je formát JPG 😀 😀 ,mluvíš s největším defem na pc pod sluncem jooo 😀 😀 😀

jahudka80
13. srp 2010

@natulaaa no třeba ten graf co jsem stáhla měl koncovku .png když si uložíš ten graf do pc tak je tam pod ním nějaké označení - jméno pak je tečka a formát v jakém to je , já to také neumím vysvětlit každopádně abych sem mohla dát ten graf tak jsem si to doma musela uložit jako fotografii což je právě formát jpg 😉

natulaaa
13. srp 2010

@jahudka80 no ted to manža ještě zkoušel,tak už víme ,ale zase nám tu blbne něco jiného,takže to zkusíme zítra,já už nějak nevidím ani na oči,jdem chrnět,dobou nooc 🙂 🙂

jahudka80
13. srp 2010

holky jdu spinkat jsem unavená jak kotě a prsa mě bolí šííííleně 😢 taky mě začlo bolet za krkem a záda, je mi úplně na blití. Je to z toho jat tu sedím a mám blbou židli z příští výplaty koupím novou 😠 jestli si na ní vydělám 😀 dnes mám po hodině a čtvrt 15kč 😝 to nění ani na těhu test.
Tak papa kočky moje a hezké sny zítra jsem tu opět z vaší oblíbenou tabulkou 😉

lucie.krajcarova
13. srp 2010

Jahudko a co to máš za práci, že ti tak vynáší?

daniela699
14. srp 2010

Dobre rano holky, ja jsem vcera uz ani neotevrela kompl. Ale jsem tak zvedava, ze jsem to ted po ranu hned zapla. 🙂

Jsem si uvedomila, ze vlastne jsem nevedela co Breber, ze se neozyvala po kontrole. Tak jsem si oddechla, uff uff. Breberus, tak se to vyviji tak jak ma. 🙂 To mam veeeliiiikou radost. 😀 😀

daniela699
14. srp 2010

Jinak my jsme vcera byli na vychajde se psem a pak jsem sli na jedno, ja uz tomu ani neverim, tak jsem si jedno dala. Vecer uz me i bolelo bricho jak na mrchu, tak si myslim, ze chvilu je tu. Ted rano me zase pro zmenu boli trisla, ale ja jsem uz smirena. O to vic se tesim holky, Heli a Jahud na vas. 😀 Kazdy mesic dve, takze tentokrat byste to mohly byt vy. 😀 Ale pristi mesic uz bych chtela jaaaa, jooooo???? 😀

daniela699
14. srp 2010

Jo a v noci byla desna bourka, takovy rany, ze me to porad budilo. Dneska jsme si rikali, ze bychom jeli na vylet na kola, ale je tam jak na podzim, zatazeno, mlha, no hnusne. Ale zase az tak mi to neva, aspon budu konecne poradne uklizet. Vcera jsme si povlikli nove povleceni co jsme koupili z Ikey, a jeste ve ctvrtek vecer v jedenact jsem ho prala, takze se nam, krome bourky, kraaasne spinkalo, ale rano uz jsem byla tak zvedava, ze ac sobota tak jsem vstala pred sedmou a uz tu sedim, zvedava na dalsi zpravy. 😀

veraakubik
14. srp 2010

Dobre rano holky,jak se tady mate?!Rodinka spi a ja nakukuju,protoze spat nemuzu..Cetla jsem jen kousicek,ale taky uz bych rada testila,ale je to strasne moc brzo..Vcera jsme si udelali s manzou hezkej vecer a probehl opet dalsi pokus-nenechavame nic nahode,ale grepak uz jsem nejak zapomela pit..Jak jsem na zacatku pila klidne litr a pul,tak vcera ani kapku a pritom ho doma mam..Jeste mi nejakej plodnej den zbyva,tak si asi pujdu dat na zdravi..Tak a ted nevim-jedna zvas ma v nedeli testit.omlouvam se,ale jak docitam,tak se mi to plete a zapomela jsem ktera,ale i tak drzim palecky!!!

natulaaa
14. srp 2010

holky čaute,mám dotaz ,mě už asi víc jako týden pobolívají kolena ale dneska v noci to byl extrém ☹ ,vubec je nemužu ohnout,teda ohnu ale s bolesti,ale bolí mě i zápěstí,co jsem měla kdysi zlomené,mám strach aby to nebylo revma nebo něco ,tady sedím a bulím,protože moje sestra má vážně revmatické onemocnění a já se ted bojím,abych ho neměla taky ☹ ☹ ,já vím,že to tak nemužu bát,manža mě zdrbal,že zase vidím na všem to nejhoší 😢 ,ale tak co to muže být nevíte?ted si je chladím a musela jsem si vzit i ibalgin 😔 ,tak už to povoluje,ale řešení to asi není 🙄 🙄 ,psala jsem to i na emimino,tam holky na mě,jestli jsem nebrala moc vitamínu C a já že ho beru denně tu šumivou tabletu,ale žy by z toho ☹ .nebo z té HA?tam ale není u nežádoucích učínku napsáno bolesti kloubu,jen pocit nezdraví,já fáákt nevím,nikdy jsem to neměla

jahudka80
14. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//

helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ).............................................................................30DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel..............................................................30 DC- od reviz.
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................28DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).........................27DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...............24DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................22DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................20DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................17DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................15DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................13DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).....................................................................................12DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)............................................................9DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...........................................................................................................8DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..................................................................7DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).............................................................................................................5DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)...............................................................................................4DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal).....................4DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800.........................................................................................2DC

jahudka80
14. srp 2010

@daniela699 no uvidíš co se z toho vyvrbí dokud není ms tak neházej flintu do žita 😉
@natulaaa tak to nevím, to se mi nikdy nestalo, né že by mě nic nebolelo, mě bolí záda, a kyčel, před prvním těhu. jsem chodila na cvičení a na rehabilitaci, ale teď ani necvičím a ještě jsem ztloustla a to si mám hlídat váhu, no nafackovala bych si v těhu budu trpět jako pes. Jinak můj graf 😀 to je fakt děsné zachvíli tam bude 38C jestli to takhle poleze nahoru, včera jsem koukala na těhu grafy a tedy nikdo tak takhle ptomej neměl 😠

jahudka80
14. srp 2010

@natulaaa jo a píše to 14,3% z pozitivní těhotenský test, jsou hlášeny před 9 DPO 😀 tak až tam bude aspoň 60% tak testnu 😀 😀 😀
Jo a nebůůůůl na léčení jsou dr.jestli to nepřejde tak jsi skoč k dr.a hlavně se nenervuj, že je to revma.....ty musíš být teď v klidu 😉

pe_t
14. srp 2010

dobre ranko 🙂
holky slyšely jsteo mateří kašičce? Máte s ní někdo zkušenosti????

daniela699
14. srp 2010

Natul, ja na to taky nekdy trpim, taky jsem mela zlomene zapesti, ktery nekdy citim kdyz je hnusne a s kolenema jsem si taky uzila, ze nekdy to tak tahlo, ze jsem je nemohla ohnout. Tady u toho asi tezko soudit, nemuzes byt jen treba pretazena? Nebo z pocasi, nebo treba nejak jak te bolel krk, tak se to takhle presunulo? A neni lepsi to spis nahrat? Kdyby jsi byla nemocna, tak by jsi citila vic tech kloubu nebo ne? Je fakt ze ac bych moc rada, tak asi moc neporadim. ☹ Ja jsem ty svoje kolena namazala akorat voltarenem, stahla obvazem a cekala az to prejde. 😒 Taky jsem vypozorovala, ze treba kdyz nekdo na me utoci, tak se mi to projevi ze me boli koleno. 🙂 Nekde jsem vycetla, ze pry utok na vlastni osobu se takhle muze projevit. Dost verim na takovy to ze psychika se dokaze projevit na ruznych castech tela. 😠

daniela699
14. srp 2010

Natul, ty jeste beres ty vitaminy, a s tou sumivou tabletou dohromady, jeste treba toho ccka neni az moc. Ono se to hodne vylouci, ale zalezi kolikatku mas. Taky jsem si rikala, jestli to nemuze byt voda. A jak jsi psala, ze u te HA je, ze muze dochazet k zadrzovani vody, tak si myslim, ze je velka pravdepodobnost, ze to je ono. Jestli mas takovej pocit pnuti, jakoby to bylo nafoukly, tak bych rekla ze to bude nejaka voda. Urcite to nebude nic vaznyho, kvuli cemu by jsi nemohla pokracovat dal, to se urcite neboj. A az prestanes brat tu HA, tak se to urcite vstreba samo.

lucie.krajcarova
14. srp 2010

ahojky, ráno sice není moc dobré, nevyspala jsem se a furt luchá, ale co se dá dělat. mně furt pobolívá ta rostoucí osmička, fuj. odpoledne vyrazíme do Letnan na nákupy, tak se těším.
Natulko, a nemůže to být změnou počasí? mně se to stává. jinak bohužel o revma moc nevím.
Pe-t, nevím, na co je dobrá mateří kašička?

pe_t
14. srp 2010

@lucie.krajcarova ahoj luci
četla jsem, že snad na růst sliznice....ale nevím. 😒 no ale když o tom teď tak přemýšlím, tak když piju kontryhel, je to asi zbytečny.Právě jsem se chtěla zeptat, jestli o ni někdo neví z vlastní zkuš.Ale asi kontryhel je nejlepší....nebudu to překombinovávat. Jinak ti závidím, že máš už po první ms. Já mám dnes 30 den a zatím.. 😖 😠

mpetula
14. srp 2010

Ahoj hokly, od středy do včerejškajsem byla v práci, tak to chodím domu až opravdu večer, tak teď jsem vás dočetla. Jsem zvědavá jak Dani, Helča a Juhu dopadnou 🙂 Moc bych vám přála, aby tak jak si přejete 😉 😀 A Breber gratuluji ke kontrole, jen tak dál 🙂 No my se s manžou docela poctivě snažili 😀 tak jsem zvědavá za čtrnáct dní, co se bude dít. Hokly, můžu se zeptat, jak Natu včera psala, že příznaky těhu začínají být až po uhnízdění, jak dlouho po oplodnění to uhnízdění trvá? Jestli je to blbá otázka, tak mě pošlete kamsi 😅 🙂 Jinak Natu, s těma kolenam fakt netuším ☹

jahudka80
14. srp 2010

@mpetula Ahojky 🙂 uhnízdění je asi 6-10den po oplodnění 😉 tady máš tabulku co jsem dávala natula http://merenibt.xf.cz/form.html mě to psalo okolo 12.8. začněte pociťovat , nebo tedy můžete pociťovat těhu příznaky no od 12 mě bolej prsa včera jsem zas lítala čůrat, ale kdo ví co to zas je. Já mám každej měsíc takovejch těhu příznaků 😀 😀 😀 a pak se z toho vyklube mrcha 😀 😀 😀

natulaaa
14. srp 2010

Dani myslíš? ale já nemám jakoby napuchlé kolena,jako myslíš,že by měly být napuchlé a plné vody,kterou bych musela jit odpoštět,?to nemám,nebo co vubec znamená pojem zadržování tekutiny v těle,že budu mít břicho jak balon?je fáákt,že mám pocit jakoby fut na čurání,ale jestli i toto souvisí se zadržováním tekutin 😒

natulaaa
14. srp 2010

tak po ibalginu mě to celkem zabralo,už kolena ohnu v pohodě.
@lucie.krajcarova já nevím,mě už to pobolívá víc jak týden,ale dneska v noci to nějak vygradovalo

jahudka80
14. srp 2010

@natulaaa mě když se zadržuje voda v těle a je to většinou před MS přiberu až 2kg a jsem jako celá napuchlá na pohled to vidět nejde, ale cítím stehna břicho, lýtka, a je fakt že to může dělat i HA jsou to jen přeci hormony a ty dělaj v těle bordel ☹