Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
20. zář 2010

Ahoj holky,
@a.j.a. ten hypermangan jsem zkoušela před každým sexíkem v době ovulky. Tenhle měsíc nic, když mm opět není doma 😒 ale až se zase jednou strefíme, tak ho zkusím znovu.
@pe_t já zkouším ten maliník a jak tu nedávno psala aja, jsem jak šnek, mám pocit, že fakt funguje. Jsem 13 DC.

fram
20. zář 2010

@pe_t a s tím oplodněním, někde na to odpovídal dr., že otěhotnění je možné 6 dní před ovulací až 1 den po ovulaci.

jane84
20. zář 2010

@fram fakt, já si snad zajdu koupit i ten maliník. Ale když jsme u toho, já už jsem to tu jednou psala. Vážně jsem četla, že od MS do ovu se má pít maliník a kontryhel až po ovu

fram
20. zář 2010

@breberuska krásná a optimistická zprávička, moc gratuluju, mám z vás radost 🙂 🙂
@veraakubik ta čárečka vypadá nadějně, ale počkej minimálně 2 dny s dalším testem, aby nebylo další zklamání. Držím palce.
@vendulak upřímně, já to moc nezvládám ☹ Termín porodu (13.10.) se blíží a já nebudu ještě ani těhotná ☹ a manža je hodně pryč, už poněkolikáté propásnem ovulaci. Jsem z toho skoro na zhroucení. Vůbec si neumím představit další beznadějnej měsíc ☹

fram
20. zář 2010

@jane84 Já kdysi kontryhel pila na srovnání cyklu a nijak mi nepomohl. Ale u toho maliníku mám fakt pocit, že funguje. Táhne se mi hlen 3 km daleko 😀 😀 (omlouvám se za nechutnost) 😀 Já taky docela trpím na záněty, ale tohle zánětlivej výtok fakt není.

jane84
20. zář 2010

@fram já už teď kontryhel nepiju pár měsíců, měla jsem období, že se na vše vykašlu a půjde to, ale je fakt,že od té doby zhruba mám cykly nepravidelné. Asi ho zase začnu pít, ale zkusím to v tom obráceném pořadí. až po ovu

mv
20. zář 2010

Ježiší, vy mne blbnete.... 😀
Já žiju v domění, že kontryhel se pije do ovulky, tak jak to tedy je??
A ten maliník je jako na zlepšení hlenu?
Už v tom mám guláš.... 😒 😕

jane84
20. zář 2010

@mv no právě že se všude píše že se pije od MS do ovulky, ale třeba dr. Jonáš píše, že se může pít pořád a já jednou narazila na článek, že do ovu maliník na hlen a po ovu kontryhel, že podporuje růst sliznice, což je výhodné pro uhnizďování. Mně se to zdá logické, ale všude se to píše jinak. Asi to zkusím a uvidím. Ať si každá asi vybere, co jí vyhovuje

angelina987
20. zář 2010

Ahoj holky, jen hládím, že žiju, byla jsem teď 4 dny pracovně mimo a nemám sílu dočítat. Co tady nového??
jSOU NĚJAKÉ NOVÉ //? Co natu??

fram
20. zář 2010

Nejlepší asi je to vyzkoušet, co na koho působí. Já bycho potřebovala něco, čeho si loknu, ono to nakopne vejce, aby vcuclo spermijku a bylo hotovo. 😀 😀

fram
20. zář 2010

@angelina987 ahoj, rozum našla //. Natul se nám neozývá, tak nevíme. Co ty a tvoje miminko? Máte se dobře?
Už máš 17tt, nádhera 🙂

jane84
20. zář 2010

😀 a ještě něco pro mm aby měl hyperaktivní spermijky, že? 😀 😀

jane84
20. zář 2010

@angelina987 toto utíká, už 17 tt, pamatuji si jak jsi šla na státnice 🙂

fram
20. zář 2010

@jane84 😀 😀 přesně tak 😀 😀 aby se spermijky pěkně mrskaly .

angelina987
20. zář 2010

@fram Jakto neozývá? to je divné, ne? Jj utíká to jak blázen, fazolka roste a břuch mám jak v pátém měsíci 😀 co u tebe nového?
@jane84 nj, to je fakt letí to jak blázen

jane84
20. zář 2010

no koukla jsem na emimino co je s Natul nového, je mi blbé to sem psát, když to nepíše ona, tak asi nechce, takže nic psát nebudu

endie
20. zář 2010

@jane84 tím mi chceš říct že když se aktivně nesnažím tak tu nemám co dělat jo? 😠 😀
@veraakubik ty jo 😕 ale tohle není duch

endie
20. zář 2010

@mv maliník se pije před porodem aby ses dobře otvírala 😀 kontryhel do ovulky mysím taky sem to pila ale ted si nejsem jistá

endie
20. zář 2010

jinak já brala gynex a ten měsíc otěhotněla 😉

jane84
20. zář 2010

@endie já jsem se teď musela podívat, co a jak jsem ti napsala 😀 sem patříme všechny, už jen proto, že nám z toho přemýšlení o mimi všem hrabe 😀 😀 Já jen že se tu často neobjevuješ, tak jsem podávala hlášení, že všechny poctivě snažilkujeme 😉

endie
20. zář 2010

@jane84 jo v pohodě sem si dělal srandu 😀

já Vás tady totiž chodím šmírovat 😅 a raduju se s každé další těhulenky 😵 a zas mě ser... těch pozitivních testu a pak houby stoho ☹ 😠 .Držím palce všem tady at se jim splní každičké přání 😵 Nějak ted nestíhám malá už umí chodit sama takže mám o zábavu postaráno

fram
20. zář 2010

@angelina987 natul se tady ukázala naposledy v den transferu, pak už myslím ne. Tak nic nevíme. A je jasný, že Jane nám to napsat z emimina nemůže, to musí natul sama, jestli bude chtít.

a.j.a.
20. zář 2010

Ahoj holky 🙂 my byly dneska s malou na angličtinu pro děti a moc se nám to líbilo, takže příští pondělí začínáme naostro 😵 holt mladá bude lepší než já 😀

No s tím kontryhelem se to docela různí, ale já ho pila do ovulky, pže jak mi bylo vysvětleno, má po něm narůst sliznice do ovu, aby se mohlo vajíčko dobře uhnízdit. Když se uhnizďuje 5-10. den od ovu, tak je lépe, že člověk pije kontryhel už třeba 13,14,15....dní od začátku MS v kuse, než pak jen dejme tomu těch 5 od ovu, co 😕 ? To má delší dobu na růst sliznice 😕
Maliník určo do ovulky 🙂 pak až před porodem 😉

a.j.a.
20. zář 2010

@fram he he, Fram, tak super, že na tebe maliník taky působí tak dobře 😀 kvalitní hlen je základ úspěchu 😵 s tím hypermanganem to určo zase vyzkoušej. Určitě to není všelék, ale spoustě holkám, co se nedařilo, pomohl. Tak třeba už příště budeš taky patřit mezi ty šťastné 😵 a nemáš třeba ještě zakloněnou dělohu ?? To je pak nejlépe sexovat zezadu 😅

a.j.a.
20. zář 2010

@veraakubik hm, čárečka vypadá tentokrát hezky viditelně. Tak že by tentokrát už fakt ano 😵 zkus určitě testovat ještě ráno. A nemáš možnost teda skočit ještě na krev ??

a.j.a.
20. zář 2010

@breberuska Breber, tak to je moc krásná zpráva, že screening dopadl ok 😵 😵 😵 cítím až sem, jak moc se ti ulevilo 😵

fram
20. zář 2010

@a.j.a. o zakloněný děloze nevím, ale pravda je, že kluka jsme zaseli zezadu 😀 Ale zepředu nebo zezadu, nejdůležitější je ten chlap k tomu, kterej je sakra pořád pryč, ani neocení můj hleník 😀 Ale příští měsíc už snad dostane dovolenou a pak ho strhám až bude prosit :" už ne,už ne..." 😀

martasl
20. zář 2010

verakubik-to by bylo super.už bys byla druhá a konečně se nám to tady rozjede.Tak to zkus v tu středu ráno,z první moči a dej nám hned vědět 😀

angel-ahoj,jak se vám vede??ještě máš těhu obtíže.ani nevím,jestli jsi nějaké měla nebo to snášíš levou zadní 😀

fram a maliník máš sypanej nebo v sáčcích.a mají ho běžně v lékárně?,tak teď nevím,co si mám pořídit,jestli kontryhel nebo maliník nebo oboje?? 😀 😀 potřebovala bych něco na ten hlen,tak asi maliník,co?

no nic,musím pustit netrpělivou holku na PC.tak se mějte krásně a hezké sny.

jahud-chce to o tom pronájmu pořádně promyslet.asi bych do toho šla,ale pořádně si posychrujte nájemní smlouvu,ať z toho bytu pak nemáte kůlničku na dříví.

fram
20. zář 2010

@martasl já maliník koupila v krámku se zdravou výživou a mám sypanej. A docela mi i chutná. Ale ty už ho třeba ani nebudeš potřebova 😉 ťukťuk, abych to nezakřikla 🙂

veraakubik
20. zář 2010

Holky diky za vasi podporu-uvidime jak dopadne dasi testik-ten necham na steru..Jen teda mam ted strach,jestli tam mimisek fakt je,protoze mam rymu,jsem dost unavena,porad bych spala a jsem takova celkove oslabena,tak aby se to nerozjelo vic a nemusela brat nejak yleky.. ☹ No uvidime,nebudeme delat zadne zavery..Holky jeste jednou diky a mejte se tu,jdu zalehnout..Pa

jahudka80
20. zář 2010

@martasl jojo budem to mít přez RK a bude tu bydlet paní s manželem, mají 2dospělé děti (asi na vš) no moje mamka nás od toho zrazuje

velká debata, no asi se na to vyserem, holky promiňte já už nevím, nikdo při nás nestojí jen samé zrazování, od domku, od podnájmu a když řeknu mamce že máme moc placení a žebychom to taky po novém roce nemuseli zvládat tak mi řekne se trochu uskromníte, no to je fajn se uskromňujem už asi 5let, když nejezdíme na dovolenou, já byla u kadeřnice po 5letech a říkám si že tam asi moc chodit nebudu páč na to nebudou prachy.... člověk furt počítá jak idiot aby měl na zaplacení hypotéky, a máma furt mele že si v létě najdu práci a bude líp, jde vidět že vůbec nepočítá, že bych taky chtěla druhé... holky jsem bez nálady ☹ 😢