Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
4. říj 2010

@fram děkuji 😵 jsem využila chvilky v ZOO, kde měli známí v sobotu obřad a hned jsem se nechala s malou nafotit, pže společných fotek máme málo, jelikož furt fotím jen já.

jahudka80
4. říj 2010

tak jsem tu, byt hezký 🙂 ale ale ale 😅 pani chce 3nájmy do předu což je 21tis. 7tis.realitce, a nejsou tam žaluzie a ani nic na co pověsit záclonu je tam 6 oken tak bychom to museli koupit , když jsme řekli jak s tou linkou tak prý že si jí koupíme a pak jestli si jí zas vemem tak jsem řekla že ne ža nám bude k ničemu že budem mít v domě na míru... a ona tak jí tady necháte a jeden nájem by jste neplatili to jako myslela že seženu linku 3m dlouhou se dřezem baterii a sporík s digestoří za 7tis. trochu padlá na hlavu. Jsme to počítali a dostali jsme se tak na 15tis. No a paní nám 3x zdělovala ,že je stavařka a že je stavařka a byla taková celá divná. 6e jako když nám spadne do vany holení a poškrábe to vanu a nebo něco zničíme, a na terasu bez hraček a kola , že bychom protrhli střechu a to že bychom pak platili že si to pak strhne z těch 21tis. 😀 😀 😀 já už měla nervy v ....tak tento náááádherný podnájem padá 😠

mv
4. říj 2010

@pe_t to bohužel neporadím, já ani nevím, kde ho mám.... 😀 Nikdy jsem to nezkoumala. 😉

Já kdybych měla dávat na splátky bydlení svoji výplatu, tak se asi jdeme pást.... 😝

@a.j.a. manžel mi dneska říkal, že se ty úpravy dotknou rodičovské hlavně 4-leté a to by byl náš případ.
No ,dobře nám tak.Měli jsme se rozhoupat o 5 let dříve.Všechno by bylo jednodušší... 😒

Jsem koukala na to, že se snad ani nebudu psát do tabulky, byla bych tam jednoznačně nejstarší. 😀 ☹

jahudka80
4. říj 2010

musím se pochlubit co prababí upletla naší Marušce ještě že mám tak šikovnou prababičku 🙂

jahudka80
4. říj 2010

@a.j.a. nee to už není aktuální bude to do 18měsíců 😉 dávali to v TV novinách 😉

mv
4. říj 2010

@jahudka80 tak to mi mrzí... ☹
S tou kaucí to sice chápu, ale ty důvody, no kde to jsme??A pak i ten nesmysl s linkou za pár korun... 😕 Tak budu držet palce,ať brzy seženete jiný, ještě krásnější byteček. 😵

jahudka80
4. říj 2010

@pe_t na čipek se vyprdni psala mi natul že je pokaždé jiný a je nespolehlivej, tak se na to vyprdni a čekej 😀 😀 😀 já taky čekám 😀 😀 😀 všichni tu čekáme a čekáme že Jani viď 😀 😀 😀 😀

jahudka80
4. říj 2010

@mv nemusí být krásný, hlavně levný, no tedy zas né moc našla jsem i za 3600kč ale je v cigánském baráku to by mám asi vyrabovali auto a v bytě by nám po odchodu taky nic nezbylo 😀 😀 😀 už bychom ani od tamtud neměli nic stěhovat 😀 😀 😀

a.j.a.
4. říj 2010

@jahudka80 Jahud, no nevím nevím, tomu bych moc nevěřila. Ale samože pro čtyřleťáky lepší varianta, že by zkrouhli jen 3měs. Jen teda to jim pak nebude vycházet finančně na tu dvouletou ? Mají v tom nějaký bordel. Ale tak furt ještě je otazník, jestli to vůbec schválí 🙂

mv
4. říj 2010

@jahudka80 hm, pěkný, babča šikulka. 😉 Tchýňucha pletla synkovi,když byl malinkej krásné svetry s norskýma vzorama, to jí teda fakt šlo.
Nedávno mu říkala, že by mu něco upletla,ten výraz jeho v 15 letech teda stál za to.... 😀 😀 😀 😀

a.j.a.
4. říj 2010

@jahudka80 jee, tak to je škoda s tím podnájmem. To jako ten byt má na výstavku, že se tam nic nesmí ? To je fakt škoda, vypadal tak hezky ☹

pe_t
4. říj 2010

@jahudka80 máš recht 😀 😀 😀

fram
4. říj 2010

@mv jak nejstarší, a co já?? 😀 😕
@jahudka80 tak to mě mrzí s tím bytem, nojo, když něco vypadá moc hezky, tak se vždycky vyvrbí nějaký problém 😠

jane84
4. říj 2010

@jahudka80 no čekáme, já to nevydržela, ale teď už vááááážně budu čekat. Prababička je šikulka, já bych se to taky chtěla naučit. To je mi líto s tím bytem, ale to je právě to, co člověku kazí jeho plány- lidi, co si o sobě moc myslí.

@pe_t tys ji tu asi nezastihla, ale ze začátku téhle diskuze tu byla Peťa a před MS se jí čípek zkracoval, měknul, otevřel se, špinila a přesto to zvládli a v prosinci dostane k Vánocům malinkatý dáreček

rozum
4. říj 2010

Ahojte holky!
S tou Natu mě to mrzí, spíš teda ten přístup. Chápu, že člověk nemá náladu číst, jak je někdo šťastný, když má // nebo když kontrola dopadla dobře, ale i přes to všechno, když jsou to pozitivní zprávy, tak tady nikdo nejásá, protože ví, jak to působí na druhé lidi....nebudu to víc komentovat. Jen chcci napsat poslední, že se mě líbí, když třeba tehdy Jahu a Helčenka - mám dojem, napsaly, že se odmlčí, že na to nemají!
Co se týká čípku, tak můj muž je takový domácí gynekolog, takže tohle vyšetřování přebíral on, takže ani nevím, co a jak, jenom jsem se ho pořád ptala, tvrdý, zavřený???? 🙂 A taky v tom měl bordel!
@verakubik - kdy jdeš na kontrolu k dr?
Jinak na Vás pořád myslím, tento měsíc vypadá nadějně, vím, že to jsou nervy, ale vydržte!!! 😵 😵 😵

mv
4. říj 2010

@fram pořád jsi mladší.... 😉
Dneska mám zase ten den blbec, kdy mám pocit, že už bychom byli staří rodiče.Minule se syn pozastavoval nad naším věkem na dovolený,že prý už je nám tolik a vůbec mu nedochází, že jiní rodiče jsou ještě mnohem starší,když mají 15 leté dítě.
Prý budem jak dva důchodci v parčíku s kočárkem.... 😀 😀 😀

rozum
4. říj 2010

@jahu - malá je hezoučká a samo hlavní pletařka taktéž!

a.j.a.
4. říj 2010

@jahudka80 úplně jsem zapomněla, že jsem chtěla reagovat na to pletení 🙂 je super, když má člověk v rodině někoho, kdo je tak šikovný 😵 škoda že já jsem na takové věci kopyto. Nebo spíše možná pohodlná, pže jsem to nikdy nezkusila a přitom se mi ty pletené čepičky a šály tak moc líbí a malé je ráda nakupuji.

a.j.a.
4. říj 2010

Ohledně Natulky sdílím stejný názor jako rozum. Je mi moc líto, že jim to nevyšlo, ale mrzí mě ten její přístup, kdy nás úplně hodila přes palubu ☹ vždyť s tím neúspěchem byla sama smířená už od začátku jak psala, tak proč se úplně ztratit z diskuze ☹ tak třeba si to někdy rozmyslí a zase za námi zaskočí.

rozum
4. říj 2010

@a.j.a. tak tak
Co se týká pletení nebo háčkování, tak si říkám, že až budu s břůškem doma, tak začnu...no jsem zvědavá, jak to ve skutečnosti dopadne 🙂

a.j.a.
4. říj 2010

@rozum to je super nápad 😉 že bych se taky hecla, malá bude dopo ve školce, já s břuškem doma, tak bych se taky mohla překonat 🙂 ale vůbec nemám tucha, jak se to začít učit 😕

jane84
4. říj 2010

holky Natul na emimino chodila dřív než sem a s holkama se tam zná líp a víc se jí ty stránky líbí. Kromě toho to tam mají skoro jako chat protože tam pořád někdo je. Tady ne a osazenstvo se tu obměňuje. Mám pocit, že z té původní sady jsme tu už jen já, Fram, Silvi, která tu už taky moc nechodí. Mrzí mě, že sem Natul už nechodí, ale beru to. Třeba si rozuměla víc s holkama, co tu byly dřív 😉

rozum
4. říj 2010

@a.j.a. moje kámoška začala háčkovat botečky a to podle netu a říkala, že je to děsně lehké! A teď začala dělat čepičky! Takže nastudovat a začít. A jsou fakt kouzelné!
@jane84 my to všechny bereme, nás mrzí jen přístup v tom rozloučení ☹

rozum
4. říj 2010

Spolubojovnice - jsem unavená, což poslední dobou dost často. Tak jdu spát, jednak mám po 12ctce, tak mám i nárok. Klidné sny a hlavně čisté a suché rána 😉 😉 😉

jahudka80
4. říj 2010

@a.j.a. jojo říkali to fakt do 18měs. 😉
Holky byt mě ani nemrzí, jsem v poho když jsem si to spočítala bydlet pod takovou semetrikou která kouká na to už aby babička co tam taky bydlí zaklepala bačkorama aby měla prachy ještě z jejího bytu je mi z ní nablití 😠 😅

Najdu jinej dnes se mi nedaří ještě ta moje práce přez net sekýruje mě o 10let mladší holka a tak jsem jí dnes napsala že jí za 14kč/h na to s... 😀 😀 😀 😀 néééé kecám 😀 😀 😀 napsala jsem jí slušně že se mi to nevyplatí, no dnes byl tedy den 😠 ráno letím jak blb na banku a nikdo, pak ten podnájem a ještě mě sprdne 20ti letej smrad za chyby za které nemohu páč maj na hov.. systém no za 14kč/h že bych se na to nevysr... i uklizečka má 50kč 😀

jahudka80
4. říj 2010

@rozum chvíli jsem potřebovala být sama 😉 ale chyběli jste mi a moc 😀 😀 😀 natul sem prostě už nechodí a jen na emimino, no hold si musíme poradit i bez ní 😉

jahudka80
4. říj 2010

@jane84 vždyť já tu som už také dlouho a spousta nás ☹ No až budu podnájmu tam nevím, zda budu mít net. ztak už jsem možná chodit ani nebudu moct a to je škoda zvykla jsem si a budete mi chybět ☹

jane84
4. říj 2010

@jahudka80 po novém roce uděláme celorepublikový sraz s pupkama 😀 😀 😀 😀 😀 Jahud pisni mi pls do IP co jsi dělala za práci přes ten net

a.j.a.
4. říj 2010

@rozum juu, tak že bych taky zkusila kouknout na net a pokusila se o nějaký výtvor ? Hm, docela mě to láká, pže ty čepičky jsou fakt úžasné 😵

a.j.a.
4. říj 2010

@jahudka80 Jahud, jo jo, pod takovým drábem by se vám asi opravdu špatně bydlelo. By byla určitě schopná co chvíli kontrolovat, jestli jí náhodou malá někde něco nepoškodila 🙄 tak držím pěsti, ať brzy najdeš nějaký jiný pěkný byteček 😵