Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

meiki
8. lis 2010

@jane84 diky, taky si to rikam, ale i tak ten strach

lichtakova
8. lis 2010

@jane84 ale néééééééééééé ☹ chjo
jinak "krásný" den všem, se mi pro změnu nechce do práce, jak jsme v tý výpovědní lhůtě, tak se mi nechce vůbec nic dělat... 🙂

pe_t
8. lis 2010

Tak mi to nedalo a pročítala jsem co a jak. Tak jsem zas o něco chytřejší 😅 . Pokud by to balo teprve 10 DPO, byl by i krevní test ještě pravděpodobně negativní. Tak to test z moči ještě ukázat nemůže. Tak aspoň nějaká naděje ještě je.

martasl
8. lis 2010

ahoj holky

jahudko-s tím těhu je to škoda,že to nevyšlo,ale po pravdě si nedovedu představit,jak bych to na vašem místě zvládala,s tím bytem a snížením platu.a ono taky není k zahození pořídit miminko do krásnýho a novotou vonícího domečku miminko.aspoň je pak víc času na takový to zútulňování.

jani-hrozně mě to mrzí ani nevíš jak ☹ ☹

lichtakova-se ti nedivím,že se ti nic nechce.mě ta práce taky štve a nechce se mi do ní a to jsem výpověď nedala.tebe může těšit,že začneš jinde. 😉

pe_t-myslím,že na test je ještě brzo.počkej tak dvy dny a testni.ale vidím to nadějně 🙂

martasl
8. lis 2010

mv-tak ať vám to zítra v CARu dopadne co nejlépe,budu na tebe myslet.na kolik tam jedete?

zzzzuuuuzzzziiii-tak koukám,že u vás je taky snažení v plném proudu,tak tfuj tfuj tfuj.u nás se taky snažíme,co to jde,ale bohužel jen ob den.manžel jezdí domů z Rýmařova,tak jsem ráda spoň za to.ještě kdyby to tak šlo i příští týden,ale to neví,kde budou dělat.

mv
8. lis 2010

@martasl děkujííí, jdeme tam odpoledne.Podařilo se mi asi vyhodit do koše ten papír, co jsem si celý víkend sepisovala s otázkama, co se tam chci zeptat.Tak musím zítra se v práci někam zašít a napsat si to znova.Ale to si už stejně nevzpomenu na vše. ☹
Nevím, manžel je z toho dneska celej den nějakej přešlej,psal mi několik SMS, že nechce mít to mimčo za každou cenu a že se bojí toho a onoho.Jednou to bylo moje zdraví, vzhledem k tomu, co mi našli, pak tý stimulace,jak to budu snášet, pak, že to po něm bude mít Crohna, prostě pořád něco.... ☹ ☹
Asi by byl nejradši, kdybych řekla, že tam nepůjdeme a další roky to budeme zkoušet jen tak sami doma... 😒 😠 ☹

mv
8. lis 2010

@jane84 to mi moc mrzí s testíkem.A to, že máte doma teď neveselo to taky ☹ .Holt někdy to tak je,ale neboj, mráčky odejdou a bude zase slunečno!!!!! 😵 😵

mv
8. lis 2010

@pe_t pořád ještě je šance... 😉

pe_t
8. lis 2010

jj máte pravdu holky - díky. Dneska dopo mě bolelo břicho tak jak první den, ale zatím nic. Je možný, že ji mám posunutou. Tak holt čekat a čekat.

pe_t
8. lis 2010

@mv neví do čeho jde, tak z toho má strach. Až budete po té návštěvě, tak se určitě trochu zklidní. 😉 Pro chlapy je toto velká neznámá.....musíme mít na ně ohled 😅

mv
8. lis 2010

@pe_t já si taky myslím, že je to tím, že jde do neznáma...Za půl roku si už tam bude připadat, jak doma a bude v klidu.. 😀

fram
8. lis 2010

Ahoj holky,
@meiki tak ať ten zánět brzy vyženeš z těla a ať tě přejdou nevolnosti a můžeš si to těhu krásně užívat
@martasl takže vám tento měsíc to snažení vychází 🙂 , to je dobře, ob den by mělo stačit 😉
@mv zítra budu držet palce, to je jasný, že má manžel obavy, chlapi jsou poseroutkové 😀 ale psala jsi, že když byl na spermiu, tak bylo na 1, takže až si to zopákne, tak bude pyšnej a uklidní se 😀
@pe_t moc přeju, ať ti mrcha nedorazí, i když byl testík bílej, pořád je velká naděje 😉
@lichtakova už to v té práci vydrž, za chvíli se tam rozloučíš a s novým elánem se vrhneš do nové 😀

helcenka
8. lis 2010

Ahoj holky,
jen vás chci pozdravit. Kubíkovi už je líp, zato teď je nemocný manža, ale musí do práce, protože z nemocenské by jsme to asi nezvládli, ještě teď s tím splácením auta.

Dnes jsem volala na výsledky genetiky, mám všechno OK, žádné hraniční hodnoty. Tak jsem moc ráda.

Jane, moc mě to mrzí. Hlavně buď v klidu a na hádky se vyprdni.

MV - zítra držím moc palce.

Jahudko, snad to bude všechno s tím bytem dobré. Taky na tebe myslím.

Pet, jsem moc napnutá.

jahudka80
8. lis 2010

@jane84 to mě moc mrzí, já nevím proč pořd musíme mít nějaké problémy že??? Chjo. Já jdu v pátek na mag.rezonanci 😖 bojim bojim 😢

jahudka80
8. lis 2010

@pe_t klíííííd já vím jak je to hrozné, ale nestresuj se jestli si těhu.tak by ti to (hlavně mimi neprospělo a jestli nejsi tak si tím, že se budeš nervovat stejně nepomůžeš 😉 Ale držím palečky ať ti ms nedorazí 😉

jahudka80
8. lis 2010

@meiki 😉 jestli myslíš mimi , nic se neděje... my si ho teď bude to znít blbě ale je to tak my si prostě teď druhé mimi nemůžem dovolit ☹

jahudka80
8. lis 2010

@martasl 😀 😀 😀 já už si připadám jak cvok, chvíli mi je fajn pak se doma zas hádáme. Nejdřív mimi pak že né pak jo pak ne pak stěhovaní pak zas né teď zas jo a teď vlastně už zase né 😀 😀 😀 už mi hrábne

a.j.a.
8. lis 2010

Ahoj holky 🙂 tak jsme včera zase dorazili domů. Ve Zlíně proběhlo vše kupodivu v pohodě bez nějakých blbých keců jako obvykle 🙂 dokonce tchýně vypadala z druhého vnoučka velmi potěšeně. Čekala jsem totiž kecy typu, jak to zvládneme finančně, když manžel měnil práci a jak se budeme mačkat ve 2+1 apod. A ono nic 🙂 vypadala fakt nadšeně 😵 no a nejvíce nadšená byla prababička, té i slza ukápla.

Ráno před odjezdem jsem ještě utíkala na krev na triple testy, tak snad budou výsledky ok.

martasl
8. lis 2010

helcenko-tak to je super,že výsledky jsou v pořádku.a jak se jinak cítíš?v kolikátém jsi teď vlastně týdnu?nemáš to v pase.a co těhu nevolnosti,už skončily?

jahudko-jojo,je to jak na houpačce,co??a vánoce na krku 😅 .ono to asi bude chvilku trvat než se situace doma upraví,je to holt hodně změn,problému a starostí najednou.a jak pokračuješ v práci??už jsi se do toho dostala??

a.j.a.
8. lis 2010

@jane84 moc mě to mrzí ☹ patřila jsi mezi mé favority tohoto měsíce ☹ ale tak to vánoční překvápko už tam bude stoprocentně 😵

@pe_t pokud by jsi byla 10DPO tak by fakt ještě mohlo být na // brzy. Takže držím pěsti co to jde 😵

@jahudka80 Jahud, teda s tím vaším bytečkem je to zašmodrchané. Tak snad se to vyřeší tím dočasným pronájmem a pak ten byt budou moct ti lidi konečně koupit.

a.j.a.
8. lis 2010

@jahudka80 jo, a proč jdeš vlastně na magnetickou rezonanci ?

jahudka80
8. lis 2010

@helcenka jojo už je to dobré 😀 😖 tedy jak se to veme

Holky tak doufám, že sedíte. Tak už jsme udělali asi milion ústupků, že tedy čekáme, že tedy jim to pronajmem - páč jsme totálně vycucaní ☹ a tak jsme si řekli lepší něco než nic. A už jsem si říkala jak nám bude fajn sice v malém ale utulném bytě a se 7tis. měsíčně navíc budeme konečně ŽÍT 🙂 🙂 🙂 🙂 Jo hezká pohádka, si představte že manžel volala tomu makléři, a ta baba co ten náš byt chtěla najednou obrátila a že ten byt nechce a když jsme je nechtěli před tím do podnájmu tak že si najdou něco jiného, a že vůbec si najde byt o 200-300tis. levnější ...... no já nevěděla co mu mám na to říct. My kvůli těch idiotům přišli o 12500kč 1,5měsíce čekáme na schválení hypotéky furt nás tahali za nos a nakonec z nich vyleze že vlastně ten byt nechtěj že si seženou levnější - kretééééééni 😠 😠 😠 😠

a.j.a.
8. lis 2010

@martasl Marti, náhodou snažení ob den je suprové 😉 jen tak dál 😉

@mv držím pěsti na zítřek. Dej pak vědět, jak jste dopadli.

a.j.a.
8. lis 2010

@jahudka80 ježiš, Jahud, no to si snad dělají srandu ???? Tak to by mě fakt jako nasr... 😠 to je teda jednání 😠

fram
8. lis 2010

@helcenka gratuluju k výsledkům, kdypak už si dáš do pasu tt, abychom tě mohli sledovat? 😀
@jahudka80 já byla na magnetický rezonanci před 2 lety. Našli mi cystu, ale ta prý moje problémy nezpůsobuje a jinak nic. Dr.měla podezření na roztroušenou sklerozu, tak se mi ulevilo a s tou cystou se nic dělat nedá.
@a.j.a. ty už za chvíli ucítíš pohyby, to to utíká 🙂 Triply budou určitě v pořádku 🙂

jahudka80
8. lis 2010

@martasl v práci je dobře, dnes nám nevezli vánoční zbožíčko. A mezi květinami je opravdu hezky, zapomenu i chvíli na starosti co mám. A jsem za tu práci moc šťastná když bych jí neměla,...tak jsme se mohli po novém roce stěhovat pod most. ☹
@a.j.a. Ajinko, ani ten podnájem nechtěj svině jedny hlavně že maj příjmy 70tis.a my kvůli nim přišli o peníze....ani nechci myslet na to co bude ☹ koupíme něco k Vánocům dětem a my si s manžou asi nedáme nic nebo jen maličkost do 200kč no jsem naštvaná, zklamaná, smutná....ale co nadělám

martasl
8. lis 2010

jahudko-tak sedím a žasnu.to je masakr.to bych jí zavolala a pěkně od plic ji řekla svoje.to snad není možný.to jsou zmetci.té rezonance se neboj,nic to není.do žil ti stříknou kontrastní látku a jinak v pohodě.po té látce se jen nemá řídit,ale já řídila.jsem to nevěděla.a dopadne to dobře,uvidíš.

aj.a.-tak to bude čekání na výsledky,co??ale všechno bude v pořádku.a co Klárka,těší se na miminko?a co by chtěla?

jahudka80
8. lis 2010

@a.j.a. 😠 😠 😠 😠 jojo taky že jsme nasraní ale co můžem jiného dělat. No mohu jí zavolat a poslat jí do prdele aby se mi ulevilo 😀 😠 ☹ na mag.rezon.jdu kvuli tomu prolaktinu 😉
@fram já jdu kvůli prolaktinu jestli tam není nádor.... no to by mě tak chybělo- holky

mě tedy nám se to tenhle rok tak sere 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 jo jinak jak nám zablokovali volání tak samo že ta společnost ukončila činnost no zbalili prachy a jsou v prde..... a my přišli o tel.číslo které nám možná vrátí...u O2 jim dlužej a my si nezavoláme ☹ . Mě už nic nepřekvapuje já už mám strach abych se ve zdraví dožila konce roku je to pohroma za pohromou ☹

fram
8. lis 2010

@jahudka80 to snad není možný, jak se vám všechno s.r. 😕 😠 Tak musíš doufat, že už jste si teď to špatný vybrali a příští rok bude jen lépe.

jahudka80
8. lis 2010

@martasl jj prý je to jen nepříjemné jako to hučení či co.... no peníze v prčicích prodej bytu taky v prčicích, a domek no na ten budem moct taky zapomenout budem rádi když budem mít na spácení 😒
Holky papa a děkuji všem 🙂 co mě držíte nad vodou 😉