Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

slunicko_luca
30. led 2011

@lucie.krajcarova
Ahoj Luci, jsem 28. DC, ale to je asi jedno, stejne se jeste nenazime 🙂

jahudka80
30. led 2011

Ahoj holky děkuji všem 😉
Mám kašel a tak se léčím, zítra zavolám dr. a domluvím se kdy mě bude chtít vidět 😵 , manža plaší že mi musí uděla ULZ....a blabla 😀 po tom co mi jedna holčina napsala do fotoblogu že to vypadá na dvojčata 😀 podle síly čárek(mě se tedy nezdá) tak manža říká no tak to je jasné jsou tam 2 musíš říct dr. ať ti udělá ULZ ať to víme co nejdřív tý jo jak zvládnem dvojčata 😀 😀 😀 já z něj nemůžu. Dnes má narozeniny 33, tak jsme mu s Májou popřály a dali dortík, udělala jsem chlebíčky,ale budem slavit v poklidu doma, já jsem nachlazená a musím se hlavně uzdravit. Zítra písnu jak jsem dopadla 😉

yfka30
30. led 2011

@jahudka80 ahoj jahu, já měla kolejnice tedka při druhým a to jsem nebyla ani ve 4tt a na utz ještě ani nebylo nic vidět, jen zvětšená sliznice 🙂 . Ale třeba vám se tam dvě zavrtaly 😀

jahudka80
30. led 2011

@yfka30 No nestraš jedno bohatě stačí 😉 v dnešní době ....

jahudka80
30. led 2011

@mircisek http://www.latkovepleny.info/index.php?option=c... 😀 😀 😀 super už jsem to zkoušela 😉 jde to 😀

yfka30
30. led 2011

@jahudka80 to máš pravdu, já už kolikrát přemýšlím, jestli si ted můžem dovolit druhý, protože finančně na tom nejsme nejlíp ☹ . Petrovi ted nezaplatili prosinec, prostě debil jim strhnul celou vejplatu za opravy a nic nezmůžou 😠 . S práci je to ted takový všelijaký, sice ted maká, ale neví jak dlouho bude a čeká jestli se ozve ten co pro něj dělal a jel by od půlky února do Prahy. No necháme tomu volnej průběh a uvidí se. Třeba se z těch sra*** dostanem a bude zase fajn. Tobě to moc přeju, je krásný, že vám to vyšlo, takhle brzo 😵

veraakubik
30. led 2011

Jsem tady jen na skok a JAHUDKO-moc gratuluju ke krasnym //!!!Dzim ti palecky a preji ti pohodove tehulkovani!

endie
30. led 2011

hlásím 1DC
@jahudka80 třeba za to všechno trápení ted bude dvojitá odměna 😀

martasl
30. led 2011

ahoj holky.
na jiné diskuzi jsem psala dlouhej přízpěvek a nejde mi sem překopírovat.tak to zkrátím.
ráno nám nejel autobus,mrzli jsme na zastávce od 4.45-5.30.totálně promrzlá jsem se dobelhala dom.volala jsem mistrové o dovolenou a ona,že jsme se měli dopravit(tím autobusem jezdí taky a jela autem),že je to naše povinnost.tak jsem ji řekla,že manžel dnes auto potřebuje a že byl s holkou chvilku na plese a něco popil.no dohádali jsme se(máme v práci dvě holky,který spíš nechoděj než choděj,ani se neomluvěj,ta jedna má 2krýt za měsíc neschopenku-a to je dobrý),tak jsem jí tu jednu holku vpálila(na druhou jsem zapoměla).npo dohodě s manželem jedu dát zítra výpověď a rychle si musím něco najít.budu si dávat přihlášku do fabriky kousek od nás,nabírají tam.jen je tam nevýhoda,že dávají smlouvu vždycky jen na 3 měsíce a pak třeba až po roce nebo dýl(jak u koho)na neurčitou.nevím jak by to bylo,když bych v době určité otěhotněla a byla třeba hned na neschopence.
no moc jsem to nezkrátila 😀

Katka se rozhodla,že na tu školu nenastoupí,tak tam budu zítra posílat meil.

jahudko-gratuluju.teda to jsi odvážná a přiznám,že mi připadne,že tak trochu hazarduješ s miminkem(je jasný,že těhu jsi 🙂 ),nachlazená,lítat do práce kde taháš těžký věci a ještě ples.ale to ty musíš vědět nejlépe,co a jak.

breberusko-tak hlavně,že se Klárinka drží a hlavně aby ještě dlouho vydržela.jen aby ti to pak nemuseli vyvolávat-znám takový případy.

luci-nevím,jestli to byla ms,ale asi jo,sice hodně slabá,ale byla.takže dnes jsem 5DC.tak krátkej cyklus jsem nikdy neměla.ach jo.včera jsem začala užívat ten clostilbegyt,tak doufám zabere.

herbie,endieveru-to je dost,že jste se nám tady taky ukázali a dali o sobě vědět. 😉
veru-co těhulkování,jak je??už jste přemýšleli nad jménama??a co dětičky,těší se?to mladší asi z toho ještě nemá rozum,ale co to starší?

omluvám jsem,ale už nevím,na koho jsem ještě chtěla reagovat.
jo leheckova,myslela jsem,že se si už tady přečtu,že je mimísek venku a ještě nic??

lucie.krajcarova
30. led 2011

@martasl jejda, tak to bylo ale mrazivé ráno.... ach jo, někdy to v práci fakt nejde!!!!!!! budu na tebe myslet, aby tě vzali do té fabriky, jak si přeješ.
a ms už byla jo? tak to byla asi hodně slabá... no jo, zase jsem na řadě, tak počítám, že budu čekat ještě týden...

angelina987
30. led 2011

teprve ted jem vá dočetla, je sice víkend, ale já jsem se prakticky zastavil až teď. Po obědějsem jela ke kamošce na kafíčko, manža maluje od včerejška ložnici - prej aby to stihl, než se malá narodí, příští víkedn ješě položí podlahy a je to.
Jinak u nás nic nového, malá pořád škytavkuje a pořád je hlavou nahoru v úterý mě čeká opět poradna - jezdím každý týden. dr si mě chce sledovat...
Už bych to chtěla mít za sebou..
Moc gratuluju Fram, Jahudce i Breber, že jsou ještě 2v1, lehe ty ještě vydrž, protože jinak to mám za pár i já 😀

jahudka80
30. led 2011

@yfka30 tak o tom jsme také přemýšleli a i sama možná víš jak jsem tu několikrát psala mimi ano mimi ne ....prostě nějak bude. Manžel je státní zaměstnanec a sebrali mu né 10% ale 15% 😠 já je teď doháním tou brigádou.,ale tu moc dlouho dělat nebudu, jestli mě začne být zle jako při prvním.... a hlavně pokud dr. bude říkat že bych měla být v klidu tak se mohu vykašlat na nějakej únor a březen (kdy jsem pracovat ještě chtěla) a zkončím ze dne na den. No a naše situace 😅 taky není nikterak růžová, ale mimi zvládnem - musíme!
@veraakubik děkuji 😉
@endie nene žádná dvojtá odměna ☹ neblázni, pro mne by to byla spíž ... zdravotně jsem nic moc, a bydlíme ve 4.patře bez výtahu no a finančně si říkám jedno zvládnem ještě tak tak ale dvojčata 😀 no tak to by byl fakt mazec 😝
@martasl hele já si říkám když bych tu sváma neplašila tak bych ani včera nevěděla že jsem těhotná..... dělala bych si test až 29DC, a to je dnes no a zjistila bych to až teď, a hlavně pokud je drobek zdravej, zahnízdil se, vyvýjí se tak jak má tak tam zůstane, pokud ho tělo bude chtít vypudit asi bude vědět proč, příroda ví co dělá, a já nechci být hysterická a 8měsíců se sledovat jestli mě náhodou nepíchlo v břiše jestli náhodou nepotratím. Dřív ženy makaly na poli, .....ve fabrikách a dnes je skoro každá doma na rizikobvém ☹ co se to stou společností stalo, je to vážně k vzteku když normální ženská nemůže ani v klidu donosit své miminko. Pak je tu ta naše menšina šuká o 106, hulej dělaj to co nemaj a mají dětí jak nasr.... 😠
@angelina987 děkuji, jůů hlavou nahoru- také se u vás chodí automaticky na císaře??? Já si pamatuji že dr.říkala že když se mimi neotočí tak je plánovaný císařský řez. Měj se a budem na Tebe myslet 😉

angelina987
30. led 2011

@jahudka80 to já ještě netuším, nechci jít na císaře, ale když to jinak nepůjde... Ještě je možnost rodit koncem pánevním . malá je maličká, tak bych to mohla zvládnout, no uvidíme, u úterý budu určitě chytřejší...

jahudka80
30. led 2011

@angelina987 jj tak to jo, ono asi záleží na více věcech přirozený porod je lepší 😉 budu držet palečky ať to holky zvládnete 😉

yfka30
30. led 2011

@jahudka80 jasně, četla jsem co si psala 🙂 . Ted je situace taková a za chvilku může být úplně jiná. Sice ted tvrdím, že nevím jestli druhý chci, ale jak dojde mrcha jsem na...., asi nevím co bych chtěla. Jasný, žádná práce ti za to nestojí, pěkně se šetři 🙂
@angelina987 ahojky, teda taky už to máš za pár 🙂 . Třeba se maličká ještě otočí, zatím má čas

angelina987
30. led 2011

@yfka30 Děkuju, dr ale tvrdí, že nemá místo, přibralal jsem jen 4kg za celé těhu a všechno mám jen v břicho, no uvidíme, nějak todopadne 😀

yfka30
30. led 2011

@natulaaa jaj, tak ten váhovej přírustek závidím, já 20 bléééé 😝 . A ty se nebojíš rodit KP? Já bych se bála 😅 . Oni to asi do určitý váhy nechaj porodit přirozeně, císař by se asi dělal, pokud by bylo mimčo větší 😕

lucie.krajcarova
30. led 2011

@angelina987 ahojky, hlavičkou je malá nahoru... tak to mě mrzí... raději si prověř tu možnost rodit koncem pánevním.. v naší porodnici to nedělají. ale zase na druhou stranu jsou u toho takové komplikace, že já bych do toho nešla... hrozí velké natržení a dítěti silné brýle... náš kluk takhle byl a polohu "zdědil" po Petrovu bráchovi. tenkrát ještě utz nebyl, takže nikdo nevěděl, že je asi prdelkou napřed. no a brýle má opravdu silné....

yfka30
30. led 2011

@lucie.krajcarova ty jo, tak s těma brýlema to jsem nevěděla 😲., to by mě ani nenapadlo, že to na to může mít až takovej vliv 😕

yfka30
30. led 2011

jááááj, ted koukám, že jsem odepisovala @angelina987 a ukázalo se mi, že jem odepsala natuli 😲 . To nechápu, vždyt tady ani natulka nepsala a u angeliny jsem dala odpověz 😕 . Jsem z toho jelen, asi už mi hrabe nebo nevím 😅

lucie.krajcarova
30. led 2011

@yfka30 je to fakt divné, jak se to stalo... no a s těmi dioptriemi to tak fakt je, tlaky jsou prostě někam jinam než při klasické poloze hlavičkou dolů... proto to dnes umí rodit jen málokdo... jak říkám, v té naší porodnici mi taky rovnou nabídli císaře.

yfka30
30. led 2011

@lucie.krajcarova taky tam vidíš u mé odpovědi natulaaa? No super, takže nemám halucinace 😀 . Divný to teda je dost 😕

rozum
30. led 2011

Čaute,
ty, co mají rodit, tak ať porodí, a ty co ještě nemají rodit, tak ať na nic takového nemyslí!!!!
@jahu - moc gratuluji
@fram - to je hezké a jak to letí 9 tt!!! Tak to je rychlost.
Holky hezký vstup do nového týdne.

jahudka80
31. led 2011

Dobré ráno,
tak jsem volala na gyn.a mám přijít ve středu na ultrazvuk 🙂 a pak se uvidí co dál. Jdu ve 14:30 tak nepujdu do práce -aspoň si odpočinu, rýma je na odchodu ale za to mám kašel chvílema dobrý, ale párkrát přez den se tak rozkašlu že jsem se málem pozvracela 😠 .Bych se na tu práci vykašlala...ale... 😖

lenkacar
31. led 2011

@jahudka80 jsem na tebe děsně zvědavá 😵 ve středu budu číhat

jahudka80
31. led 2011

@lenkacar 😀 😀 😀 číhej 😀 😀 😀

mv
31. led 2011

@martasl už aby ta naše dítka měla jsno, kam na školu jdou, co?u nás je to zase otevřené.včera přišel synátor, že asi radši tu stavební, než elektrotechniku a to jsem si myslela, že už to máme jasné.
s tou prací ti držím palce,ať brzy něco najdeš,určitě jo. 😉

@jahudka80 taky budu číhat... 😀 😀 😀

lucie.krajcarova
31. led 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //

lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).....................................30DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................29DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................21DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)......................................................20DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová................................................15DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová).......................................................................14DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................12DC
zzzzuuuuzzzziiii (25 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera)........................9DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)...................................................8DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).......................................6DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )...............................................................3DC
jane84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)......................................................2DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..........................................................2DC
endie (23let, MA 3/2010).................................................................................2DC

lucie.krajcarova
31. led 2011

@jahudka80 teda, ve středu uvidíš mimi, hurá! no a s tím kašlem to máš asi tak jako Martínek, včera se fakt z toho kaše poblinkal 😢 dnes jsme byli u doktora, strávili jsme tam 2 hodiny a vlastně nic nevíme, akorát že je to slabší viroza. máme brát nurofen - bereme, něco na kašel - bereme. no tak jsem zvědavá, kdy nám to zabere!!! já to mám už 7. den, martin 5. den. ale koupila jsem si ACC, tak jsem zvědavá na ty účinky..

jahudka80
31. led 2011

@lucie.krajcarova No ACC je dobré, ale to v těhu asi nesmím ☹ tak mám ten jitrocelovej sirup, je dobrej na chuť, ale jestli mi zabírá na ten kašel to nevím.No a zrovna když jsem vařila tak jsem se ták rozkašlala že jsem vyzvracela zelí 😀 jen ať mě to nepotká v práci to by byla ostuda 😀 bych někoho při vázání kytky nebo placení vohodila 😀 . víš že díky mě je na horní tabulce víc těhulí než snažilek 😀 bylo dole 15, nahoře 14 a teď už je nahoře 15 a dole 14 😀 tak holky šup šup 😉 😉