Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

yfka30
26. dub 2011

@jane84 v klídku, já už se 2 dny cítím jak kdybych to měla dostat a vidíš asi nedostanu 😀

jane84
26. dub 2011

@yfka30 mě už to břicho a prsa bolela tolikrát, že tomu nekladu velký význam, ale když se mi zdály ty sny 😀

daniela699
26. dub 2011

@yfka30 - Ahoj Yfko 🙂 tak to je super zprava. 🙂 Toho umrtveni bych se nebala, je to jen lokalni a nemelo by to vadit. Tak at to jde hezky dal. 😀

lichtakova
26. dub 2011

@yfka30 umrtvovací injekce nevadí ani v těhotenství, neboj

yfka30
26. dub 2011

@jane84 no právě sny, to už by mohlo něco znamenat a hlavně taky jsem se dočetla, že by si měla nastoupit do práce ??? a víš jak příjde to, když to člověk nejmín čeká 😀 . Já jsem toho zářnej příklad 😀
@daniela699 @lichtakova děkuji za uklidnění 🙂 .
Holky vám musím něco napsat, jsem byla u kartářky a ta mi řekla, že budu mít ještě holčičku, sice řekla do roka až rok a půl, ale že ten čas nemusí být přesný. Pak tam šla kamoška, tak jsem ju pověřila, aby se ji na mě zeptala, tak ji taky řekla tu holčičku a že pokud už nejsem těhotná, tak brzo budu 🙂. Holky mazec, zatím mi vychází všechno co jsem se ji zeptala, i na Petra jak dopadne operace, řekla, že něco se tam pokazí, ale dobře to dopadne, měla pravdu. Ted mi píše kamoška, že ji řekla, že prochladne a ted leži v nemocnici se zánětem ledvin skrz prochladnutí. Tak doufám, že i tu holčičku budu mít 😵

@jane84 můžu zpátky do tabulky? 😅

jane84
26. dub 2011

@yfka30 samozřejmě, chceš ještě počkat nebo tě mám zapsat do horní části? 🙂 jen mi prosím napiš znovu ty údaje, věk, co jsi brala, kdy byl potrat. Testík byl dnes, že?

yfka30
26. dub 2011

@jane84 jj klidně mě napiš už dneska. Potrat byl někdy v červenci asi 24, už si nepamatuju 😅 , věk 31 a beru Calibrum baby plan a kys listovou a test byl dneska

jane84
26. dub 2011

@yfka30 dobře, už jsem si to napsala a v zítřejší tabulce už budou další //. Paráda. Dneska už tabulku dávat nebudu, aby tady nebylo přetabulkováno 😉

veraakubik
26. dub 2011

Dlouho jsem tady nebyla a vidim-helca ma uz holcicku?Tak moc GRATULUJU a preju hodne stesticka a zdravicka!!!!!!!

yfka30
26. dub 2011

@jane84 ok díky díky 🙂

lucie.krajcarova
26. dub 2011

jéé tak to je super den, veliká gratulace Helčence a Kačence, ať jsou obě moc zdravé!
Yfko, ty jsi teda překvapila. asi taky půjdu pryč z tabulky, aby to vyšlo 🙂 tak ať to pokračuje dál jen dobře. kdy půjdeš k doktorovi.
Dani, tak už tu budeš častěji? hrozně to uteklo, holka.... už máš zbalenou tašku?

yfka30
26. dub 2011

@lucie.krajcarova děkuji. Asi půjdu za 2 týdny, ted by tam asi ještě nic neviděla a chci aby už bylo srdíčko a to už by být mohlo. V práci je asi klepne, před měsícem tam kočena hlásila po zkušebce těhu a za měsíc ho nahlásím já 😀

fram
26. dub 2011

@yfka30 potichoučku gratuluju 🙂 🙂
@daniela699 ty už to máš fakt za pár 😀

yfka30
26. dub 2011

@fram děkuji 🙂 🙂

jahudka80
26. dub 2011

@helcenka Helčence gratuluji k holčičce 🙂
@yfka30 Tobě k pozit.testíku 🙂
@jane84 Tobě držím palečky 🙂

Jinak my jsme tam kde jsme byli,... v prde... ☹ byt nechtěj 😠 už mi je 3den blbě nafouklá jak prase a tvrdne mi břicho. Z toho ,že čekáme holčičku mám radost asi jen já a manžel. Báby nás obě vytočily 😠 😠 😠 !! jedna zas křivochcalka+ ještě nějaké připomínky a jestli to s tím jménem Leontýnka myslíme vážně, a tchýně, že se na ULZ spletla ,že jí se zdál sen ,že máme kluka a ,že to bude kluk ,že určitě až půjdu příště na ULZ tak uvidí kluka 😠 😠 😠 😠 😠 . Člověk se tady jak idiot rok snaží o miminko jednou když už to bylo nadějné tak o něj příjde a tak je tohle těhu.pro mě zázrak nad zázraky a čekám vytouženou holčičku a jim se to ještě nelíbí 😠 sem se na ně měla vy.... a nic jim neříkat a měli si počkat do porodu.

jahudka80
26. dub 2011

HOLKY JEŠTĚ PROSÍM O POMOC. Vy které jste těhule po druhé (tedy už jste rodily) jakej máte čípek?? 😢 Já otevřenej na prst ☹ někde jsem četla že to snad bývá po 24tt (u více rodiček) a já to mám takhle už dlouho. A dnes mi ještě napíše kamarádka co má miminko měsíční, (co tenkrát otěhotněla raz dva) že její kamarádka se začla na 19tt otvírat a potratila a já jsem teď úplně v pr.... 😢

fram
26. dub 2011

@jahudka80 to ti řekl doktor, že máš čípek otevřenej na prst? 😕 😕 Já si teda sama čípek nezkoumám, ale vždy v poradně dostanu papír se zprávou a tam mám hrdlo uzavřeno. To by ti přeci doktor řekl, kdyby hrozil potrat. S tím bytem mi to je líto ☹ a reakce babiček - nemám slov 😠 😠

jahudka80
26. dub 2011

@fram Doktorka mě naposled viděla v 7tt jak jsem špinila od té doby ne 😠 dělá mi jen ULZ mě se to zdálo divné měla jsem pocit že mě při prvním těhu už kontrolovala u vnitř 😒 tak já nevím. No natož že jsem na začátku špinila a první dítě rodila předčasně tak má tu kontrolu asi docela na háku 😠

martasl
26. dub 2011

ahoj holky.
ms se samozřejmě rozjela,jak jinak,že??sakra.Katku přijali do Pardubic na to lyceum,tak jsme jim tam rovnou nechali zápisovej lístek.Okoukli jsme intr,má ho kousek od školy a zastávku autobusu přímo před intrem i školou.Jen jim musíme do 3 dnů zaplatit většinu školného,s čím jsme nepočítali a peníze musíme někde schrastit.jinak já jsem tu výpověď ztáhla,odejdu až v srpnu.ale doufám,že do té doby otěhotním.

Strašně velká gratulace helcence ke Kačence,manželovi k dcerce a Kubíkovi k sestřičce.Hodně zdravíčka a hlavně štěstíčka. 😉 🙂

yfko-no teda,moc gratuluju.A to ses bála,že se vám hned tak nezadaří,že je manža věčně pryč a ejhle,je to tam 😀 😀 😀 .Tak se hlavně opatruj 😉

danielko-jééé,ty už budeš za chvilku rodit a nedávno jsme ti gratulovali k čárečkám.a tašku máš sbalenou??a neboj,jména vymyslíte a určitě krásná 😉

jani-tak to jsem zvědavá,určitě to vyšlo.to by bylo super 😉

rozum-třeba bylo na testování ještě brzo.jak dlouhé cykly míváš.znám kamarádku a ona měla pozitivní test až v 6 týdnu a to čekala dvojčátka.takže ještě nevěš hlavu a hlavně nám neutíkej.!!

jahudko-s tím bytem mě to mrzí.ale buď šťastná,že máš v bříšku drobečka a hlavně se nenervuj.a babičky vem čert,však ony přijdou a budou škrabkat prstíkem na dveře,neboj.

martasl
26. dub 2011

jahudko-snad když je poradna-kontrola,tak se vždycky dělá i vnitřní vyšetření,ne??u nás to tak funguje.

a.j.a.
26. dub 2011

Ahoj holky 🙂 všem ještě jednou velké díky za gratulace a krásné komentáře v albu 😵 u nás vše v pohodě, ještě aby ne, když tenhle týden vegetím doma jen s Ivankou 🙂 Klárka jela s babičkou na týden do Karlových Varů. Dneska jsem byla s Ivankou poprvé na kontrole, tak vše je ok, zatím hezky prospívá, za týden přibrala 170g. Akorát se tam stihla poblindit a pokadit mě i s rukou 😝

@helcenka mooooooc velká gratulace k princezně 😵

@daniela699 buď v klidu, já měla vybrané akorát holčičí jméno a klučičí jsme řešili v autě na cestě do porodnice 😀 no, a spoustu věcí jsem taky nestihla vyřídit a nakoupit, pže se Ivanka rozhodla podívat na svět dříve než jsem čekala 😅

@yfka30 ještě jednou moc gratuluji 😵

@jane84 myslím na tebe a držím pěsti 😵

a.j.a.
26. dub 2011

@jahudka80 teda, tak takové blbé kecy by mě teda taky naštvaly ☹ jakoby to byla nějaká tragédie mít dvě princezny 😵 já si je třeba naopak strašně moc přála 😵 tak snad se s tím babičky brzy smíří a přestanou mít takové řeči.

a.j.a.
26. dub 2011

@jahudka80 já si čípek v těhu vůbec nekontrolovala. Vždycky jen doktor na prohlídkách. Tak až půjdeš na kontrolu, popros ho, ať ti ho zkontroluje. Já ho měla na prst otevřený až někdy od toho 30tt.

jahudka80
26. dub 2011

@martasl ☹ ☹ ☹ no myslím že u prvního mi dělala vždy, mě je úplně zle mám v průkajdě na 8tt, na 11tt, 13tt, 16tt - u CS/ prostě mě od toho špinění u vnitř neviděla, já se vždy svléknu že čekám že půjdu na kozu a ona mě pošle k ULZ 😠 no já jsem fakt vytočená 😠 a mám hroznej strach 😢 dnes jsem nesla tašky (lehké) manža nesl karton mlék a nahoře ve 4patře jsem měla břicho jak šutr. Já snad zavolám a řeknu že mi není dobře že mi děsně tvrdne břicho ať mě zkontroluje.

jane84
26. dub 2011

@jahudka80 raději ten čípek sama moc nezkoumej, pokud ti to dělá starosti, tak si zajdi k dr a řekni, že ti to bříško tvrdne a ať ti ten čípek zkontroluje. Ale myslím, že by mělo vyšetření zahrnovat ultrazvuk i vnitřní prohlídku. Na babičky se vyprdni. Vy jste rodina, vy vybíráte jméno, vy holky budete vychovávat. Psalas, že babičky se nepřetrhnou s hlídáním, takže si pomysli svoje a těš se z miminka. Kup si něco hezkého nebo na mimčo a zprav si náladu 😉

martasl
26. dub 2011

no nevím,zavolat můžeš,pro klid duše.ale doktorka snad ví,co dělá.a kdy jdeš na další kontrolu?

a.j.a.
26. dub 2011

@jahudka80 být tebou tak zítra volám dr, že se necítíš dobře a hodně ti tvrdne břicho. Radši xkrát zkontrolována než něco podcenit.

daniela699
26. dub 2011

@lucie.krajcarova Ahoj Luci, obcas se budu snazit juknout. Mam starej notas, ale zprovoznili jsme ho az dnes, takze jsem byla pripojena jen obcas vecer na pritelove pracovnim. Vybiram nejakej novej notas, kdyz je clovek zvyklej na net, tak se to uz ani jinak neda. No a co se tyce tasky. 😀 Hehe, ani naaaahodou. I kdyz pry uz bych pomalu mela mit sbaleno, ale me toho jeste tolik chybi. 🙂 Az mi z toho jde hlava kolem. A mas pravdu, uteklo to hrozne rychle a pripada mi ze to snad ted leti jeste rychleji.
A co ty a prace? Jsme se vlastne prohodily, ja jsem zhruba tech 14 dni doma, a kazde rano mam takovej zvlastni pocit, jakoze oblikat a do prace. 🙂
Tak dobrou noc vsem. 🙂

daniela699
26. dub 2011

Jeste mi to nedalo...
@martasl - Marti, to me moc mrzi s tou mrchou. ☹ Ale super, ze Katku prijali. Urcite se ji tam bude libit.

@a.j.a. - hehe, to jsi dobra s tim jmenem v aute. 🙂 Ja myslim, ze budu tak vyjukana, ze ani nebudu vedet jak se jmenuju ja sama. 🙂 Holcici ani moc neresim, prala jsem si holcicku, tak jsem si uz driv premyslela nad jmenem, takze tam neco napisem. Ale ma to byt kluk, teda snad se nic nezmenilo 😀 a tak nejak se porad nemuzeme uplne rozhodnout. Kdyby se nas nekdo zeptal ted hned, tak asi vime co rekneme, ale porad si rikam, jestli to je uplne to ono.
Vis jak, taky ty vis uz co te cekalo, a jak se o miminko postarat, ja vim prd, tak z toho mam trochu vitr. 😲 Ale snad to pujde. Vis ze si obcas vzpomenu na ty slimaky a musim se tomu smat? 😀 Uteklo to.

@fram - tusim ze nejak 30 dni uz jen. 🙂 Ale ty uz jsi taky v pulce, a jak dopadl velky UTZ? Nevim jestli uz jsi byla, mozna jsem to prehlidla.

tak a ted uz jdu fakt do hajan. 😀 Dobrou noc.

mv
27. dub 2011

@a.j.a. malá je fakt nádherná.. 😵

Helčence moc gratuluji ke Kačence, at vám dělá jen samou radost v životě...
😵

@martasl tak super se školou, konečně to máme za sebou,co???my včera taky odevzdali zápisovej lístek a večer jsem si dala pár panáků na oslavu, že je to po půl roce za mnou...

@jahudka80 neboj, kupec na byt se najde a na babči není co říct...tak to tak ber...a jméno s nima vůbec neřeš.to se vždy najde někdo, komu se nebude líbit, hlavně, že se líbí vám... 😵

@daniela699 to letí hrozně, si pamatuju nedávno tvůj testík...