Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
28. dub 2011

@fram jo díky za optání, zapracovala jsem se poměrně rychle. zrovna dnes v metru jsem si říkala, jaká je to změna, a přitom to není tak strašné. jen doma mám pocit, že nestíhám, nemám uklizeno a tak... včera jsem měla volno jako každou středu, ale žádné užívání. stihla jsem toho fakt dost: ráno školka, finančák, deichman reklamace, kaufland nákup, žehlení,doktorka, prádlo, vysávat, večeře a asi tisíc malých drobností. akorát času na sebe skoro žádný ☹ snad se to nějak urovná... jo a dnes vedl do školky malého manžel a v pohodě, pusinka papaá a šup do školky,žádné scény 🙂 🙂 🙂

lucie.krajcarova
28. dub 2011

holky, jestli máte vyfocené bříška, sem s nimi, ráda na to koukám 😀 třeba i s bouličkama

lenkacar
28. dub 2011

@herbie ježiš to jsou šaty nádherný mě se líbí ty dolní s tou krajkou naštorc ,je všechny jsou moc krásné

lenkacar
28. dub 2011

tak helecenka princezna je na světě ..moc gratuluji..

meiki
28. dub 2011

@herbie mne se moc libi ten tvar korzety na levo, jinak saty jsou oboje nadherne

mircisek
28. dub 2011

@fram A ty máš chlupatý bříško? Tak to bude chlapeček. Aspoň co vím, tak to tak funguje. Testosteron. 😀

marulinka
28. dub 2011

ahoj holky
@herbie šaty sou nádherný,taky bych se těžko rozhodovala. v obojích vypadáš nádherně,určitě si nakonec vybereš ty správný 😉
@meiki gratulka 🙂

mircisek
28. dub 2011

@herbie Názor chlapa (a můj taky) ty vpravo. Ale sluší ti oboje. 😉

fram
28. dub 2011

@mircisek když sedím u okna a svítí na něj sluníčko, tak je to pořádnej kožich 😀 Naštěstí jsou to světlý chloupky. Uvidím zítra na UZ,jestli bude mimís spolupracovat a předvede se 🙂

lichtakova
28. dub 2011

@lucie.krajcarova já ho třeba začnu fotit, do teďka to byla taková divná šiška, co se to klube, tak je to zajímavější 😉

lichtakova
28. dub 2011

@fram já jsem ho ale měla osrstěný i před tím 😀

fram
28. dub 2011

@lichtakova takže osrstěná šiška 😀 😀 😀

lichtakova
28. dub 2011

@fram jo 😀

lichtakova
28. dub 2011

@fram takže vždyck když to čtu, že chlupatý jsou chlapečci, tak si říkám, co se tam asi ukrývá

fram
28. dub 2011

@lichtakova já jsem taky hrozně zvědavá, už aby byl zítřek. Přitom mi je fakt úplně jedno, co to bude, ale prostě to chci vědět. 🙂

lichtakova
28. dub 2011

@fram a já jsem si nevím proč myslela, že ty už to víš,že to bude kluk... 😕
mně je to taky úúúplně jedno a někdy si říkám, že to nechci vědět a někdy jsem zas děsně zvědavá...

lucie.krajcarova
28. dub 2011

@fram zítra máš velký utz? tak to budu moc držet palečky 🙂

fram
28. dub 2011

@lucie.krajcarova děkuju 🙂

daniela699
28. dub 2011

@herbie - tak se snazim procitat a vidim takovy krasny saty. 🙂 Mne osobne se vic libi ty vlevo, myslim ze ten korzet a tak nejak celkove ti vic sedi a vic ti slusi. Nemam rada preplacany saty a tyhle jsou fakt krasny, ne uplne strohy a ne prezdobeny. Takovou mam predstavu az treba jednou. 🙂 U tech druhych mi prijde, i kdyz jsou urcite zajimave, ze trochu potlacuji postavu, ze to tak vsechno rovnaji do jedne linie a mozna jsou az moc strohe a pusobi na me trochu jako na starsi. Ale nevesta budes krasna, at si vyberes kterykoliv. 😀

daniela699
28. dub 2011

Holky jak pisete o briskach, tak musim rict ze na te teorii asi nebo bude. 😀 Ja bych rekla, ze se mi taky ochlupatilo a ma to byt kluk. Na druhou stranu si skoro nemusim holit nohy, protoze tam mne chlupy rust prestaly, coz mi teda vuuubec nevadi. 😀 😀

daniela699
28. dub 2011

@fram - tak to budu taky drzet pesti at je vsechno zitra v poradku. Docela se mi ulevo tenkrat, kdyz nam rikal, ze tam je vse jak ma byt a ze to bude asi nejaky atlet, kdyz najednou mel nohy za hlavou. 😀 My jsme pohlavi tak nejak vedeli uz toho screeningu ve 12. tydnu, i kdyz rikal ze samo to neni 100%. Kamoska rikala, ze pry se neplete a pak v tom 21. se to jen potvrdilo. 🙂 Tak hlavne at ma vse co ma mit. Ja jdu zitra taky na kontrolu, ted uz po tydnu, na monitor a pak vysetreni. Jen doufam, ze uz zustane hlavkou dolu a nebude delat blbosti. 😀

daniela699
28. dub 2011

@mircisek - no mela bych balit, ale zatim do ni ani nemam poradne co dat. 🙂 Zitra se chystam nakupovat, tak snad to nejak dam dohromady. Mela bych, uz pro klid duse, i kdyz doufam, ze driv nebude. 😀

anavirez
28. dub 2011

ahojky,

@meiki moc gratuluju🙂
@herbie šaty jsou nádherné, zvolila bych asi ty prní, budeš krásná nevěsta a taky připojím osobní zkušenost. když jsem si zkoušela šaty, tak jsem ani nevěděla, že jsem těhotná, takže jsem pak byla rádá, že se mělo přes prsa co povolovat 🙂

@fram držím palečky

jinak ja se taky nerada fotim, ale časem až bude bříško větší tak si ho vyfotím. zatím mi mimi nadzvedlo mé tukové zásoby z minula, takže už teď vypadám tak minimálně na šestý měsíc 🙂

jane84
28. dub 2011

byli jsme se teď mrknout na jeden domek, před námi byla ještě jedna rodina a ti řekli, že to berou a majitel jim to přislíbil. Tak jsme se zase otočili a jeli domů 😠

slunicko_luca
28. dub 2011

ahoj hoky, nestiham docitam 🙂, tak urcite i zapomenu reagovatna vse.
@meiky, @yvka30 gratuju 🙂, i kdyz kazde k necemu jinemi
@herbie saty krasne, moc ti to slusi, ale za me vedou ty druhe, jsou jednodussi a me se libis v nich vic
@jane84jani, jeste ses netestla?obdivuju tvou vydrz 🙂, ja bych nevydrzela. Napis mi prosim do tabulky 2.dc. od zitrka zacinam brat Clostilbegyt na upravu ovulace, tak jsem na to zvedava 🙂.

mv
28. dub 2011

@herbie oboje hezké, já bych volila ty druhém,jsou jednodušší... 😉

@fram držím palce na kontrolu zítra, to jsem zvědavá,co se dozvíš...

@jane84 ty jo, tak nová práce, to je fajn.nechala bych to být a uvidíš, že se to právě podaří... 😉

jane84
28. dub 2011

@slunicko_luca ty 2DC chceš na dnešek nebo až zítra? Právě přemýšlím, jestli zítra jo nebo ne. Test doma nemám, tak mě to tak neláká 😀

lucie.krajcarova
28. dub 2011

@jane84 Jani, jsi dobrá 🙂 a s tím domečkem mě to mrzí.. věřím ale, že se najde něco lepšího.

slunicko_luca
28. dub 2011

@jane84 Jani dneska 2.dc. Jsem zvedava jak ti to dopadne 🙂, budu na tebe myslet.

jane84
28. dub 2011

@lucie.krajcarova Luci a ty budeš testovat kdy? 🙂