Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

angelina987
23. dub 2010

Říkalo mi to víc lidí, ale stejně tak mi říkali, že tělo je teď nejvíc nachystané a pokud nebude těhu chtít, tak ho nepřijme, jen se bojím nehorázně toho, abych znovu nepotratila 😒 ale to určitě nééééééééééééééééééééé 😉

natulaaa
23. dub 2010

Angel néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé,to už žádná tady,to je kouzlo této diskuze 😉

myisiska1
23. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem ze špitálu doma. Revize nebyla nutná...Mimi už v děloze nebylo ☹

leheckova
autor
23. dub 2010

ahoj holky myisis to mě mrzí a tak co si to dostala nebo to máš nebo jak to že mimi tam není nechapu

leheckova
autor
23. dub 2010

holky chci se zeptat setkali jste se některá někdy s tim že po prohlídce dva dny z vas třeba něco vypadlo mě včera se stalo že jsem se utřela a kousek jakoby masa ci co sahala jsem na to a bylo to tuhé a barvu to mělo jako kur.maso a vypadalo to jako zoubek takový masičko do V a nahoře to bylo asi 2mm krvavý

leheckova
autor
23. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................43DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................29DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................25DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................23DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................21DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................19DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................19DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................10DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 6DC
jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................6DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................5DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................4DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................4DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................4DC
myisiska1(24let, )............................................................................................................ DC
vendulak(22let,MA 4/2010).............................................................................................................. DC

silvidee
23. dub 2010

ahojky všem, už to mám za sebou 😝

petra.vavra
23. dub 2010

Dobré ráno, je mi nějak těžko z těch příspěvků co tu čtu. JE to strašně smutné všechno.
Lehe- tak to nechápu, co by to mohlo být. Neškrábl tě doktor nebo tak něco, to je jediné co mě napadá 😲 .
kolikátý DC jsi?
Jinak to děvčata vypadá na krásný den. My jedeme za hodinu ke kamarádce, tak se těším, že si Terka bude mít s kým hrát a já si zase jednou vypiju v klidu kafíčko. 😉

petra.vavra
23. dub 2010

Lehe koukám, že jsi 21, tak to mohlo být lehké zašpinění po OVU ne?????? 😉 to by mohlo být zahnizďování 😉 a tou prohlídkou se to jen uvolnilo... 😉
sil- doufám, že je vše ok a cítíš se pokud možno dobře 😉

leheckova
autor
23. dub 2010

Nat ja si myslím že když je ovu dřív že i cyklus se zkraní tak pokud mas lf 14dní to je divný třeba to jeste vyhoupne nahoru a ja zase kopiruju ten minulý graf z března kopie zitra budu mit stejnou teplotu a pak cik cak uvidíte ☹

leheckova
autor
23. dub 2010

no myslim že jo protože mě to zrcadlo tam soupnul na rychlo a hluboko a bolelo to.....
nevim ale byla jsem v uterý a včera byl čtvrtek ale byl sexík tak jestli se to neuvolnilo tim sexikem ale nemohlo to být vajičko nebo tak vid to bylo fakt jako kuřecí maso uplně jsem čuměla

myisiska1
23. dub 2010

lehe: no, podle doktorů jsem otěhotněla těsně před menstruací a mimi (nebo psíš ten zárodek) odešel s ní. Nezvládl se udržet. Přesně mi to ale neřeknou. Nicméně ve středu byl vidět váček a dneska už nebyl. Mám to brát jako normální MS a pokračovat ve snažení. Takže do tabulky prosím 3DC

leheckova
autor
23. dub 2010

ale je to spis krev jako samo že s hlenem takovým zlutozelinkavým ale minulý cyklus jsem měla potom duphastonu hnedý spinění a tohle je červenoučký ružový takový

leheckova
autor
23. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................43DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................29DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................25DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................23DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................21DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................19DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................19DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................10DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 6DC
jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................6DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................5DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................4DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................4DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................4DC
myisiska1(24let, )............................................................................................................ 3DC
vendulak(22let,MA 4/2010).............................................................................................................. 1DC

leheckova
autor
23. dub 2010

Silvidee a co mas za sebou ???ahojda

silvidee
23. dub 2010

petra: doufám, že je všechno ok, včera jsem nepsala, protože jsem zbytek dne prospala. V nemocnici na mě čučeli jak na exota, nejdřív si mysleli, že jsem znova těhu, ale pak, když si přečetli zprávu od doktora, tak mě litovali, no děs 😠 Mluvila jsem s doktorkou, snažit se můžeme za 3 měsíce, to už by mělo být všechno OK, dřív je riziko, že to nedopadne dobře. Ten půlrok uvádějí doktoři pro klid v duši, ale po třech MS se může snažit každá.

silvidee
23. dub 2010

lehe" musela jsem znova na revizi, po tý minulý tam amlý kousíček zůstal, po první porevizní mrše mi začaly hrozný bolesti, tak jsem jela ve středu večer na pohotovost a tam na UZ doktor zjistil, že to je udělaný blbě, mám antibiotika, včera jsem byla ambulantně /tj. 7 hodin v nemocnici na porevizní revizi 😠 / Debil doktor, co dělal tu předtím

silvidee
23. dub 2010

lehe: tak mi napiš 2DC, jsem zase na začátku 😀 já už nemám slov, no čekám na mikiska 🙂 Jo a znova šestinedělí 😝

silvidee
23. dub 2010

chudák moje tělo, už jsem byla 10 DC, blížila se mi ovulace a ted zase tohle 😕

leheckova
autor
23. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................43DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................29DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................25DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................23DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................21DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................19DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................19DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 6DC
jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................6DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................5DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................4DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................4DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................4DC
myisiska1(24let, )............................................................................................................ 3DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................2DC
vendulak(22let,MA 4/2010).............................................................................................................. 1DC

jane84
23. dub 2010

Ahoj holky, přeji krásné ráno 🙂
Myisiska aspoň, že jsi nemusela na tu revizi, je to slabá útěcha, ale můžeš se hned zase začít snažit.

Silvi hodně sil do šestinedělí, teď nabereš sílu a pak to určitě půjde samo 🙂

Peťo a jak to vypadá s tebou, teplotka se drží?

andrissek
23. dub 2010

Ahoj hezký den, omlouvám se nestíhám dočíst. Určitě to později napravím.
Někdo se ptal co se stalo. Byla jsem na třech utz a a špatně se těhu vyvíjelo ,nebyl ani základ embria 😔
petra.vavra ahoj doufám že se zase sejdeme brzo zase v nějakém těhu tématu 😉
silvidee je mi moc líto že jsi musela znovu na zákrok ,snad už bude dobře.

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................43DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................29DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................25DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................23DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................21DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................19DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................19DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 6DC
jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................6DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................5DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................4DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................4DC
andrissek(36 let,MA 4/2010,kys. listová)............................................................................................................4DC
myisiska1(24let, )............................................................................................................ 3DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................2DC
vendulak(22let,MA 4/2010).............................................................................................................. 1DC

natulaaa
23. dub 2010

My tu máme dneska přetabulkováno,zatím vás nečtu,jen jsem kukla,přečtu pozdějc,dneska nestíhám,peču bábovku,dělám hovězí maso na zítřek,at mužeme zítra makat na zahradě a ještě si musím umýt hlavu a udělat nehty,jdeme dneska pořát švagrovi,ale jen na chvilku,protože večer jdeme na travesti,takže toho mám hafoooo a teploty na hov....,ale doslova,tak mám po náladě na všechno 😠

myisiska1
23. dub 2010

Tak jsem právě půjčila své kamarádce těhuoblečení, tak snad bude fungovat zákon schválnosti a bude mi ho za chvíli vracet.

leheckova
autor
23. dub 2010

holky s těma tabulkama pokud něco budete chtit vložit napiste mi to pak je tu moc tabulek a rozhazelo se to nevypada to pěkně děkuji 😉

jane84
23. dub 2010

myisisko určitě ho bude vracet tak brzy, že jsi ho možná neměla ani půjčovat 😉 😉

myisiska1
23. dub 2010

jane: jí právě vyrostlo hodně rychle bříško a nejsou na tom nejlíp s penězma, tak jí třeba pomůže. Já měla bříško celkem malinký a za dlouho, takže bysme si to mohli tak nějak stihnout vrátit

gambrinuska
23. dub 2010

lehe píšu, že už chci vědět jak to dopadlo 😉 😀 😀 šíleně mě bolí prsA TAK NEVIM CO SE DĚJE 😎
jinak dočíst vás byla fuška, už mam ve vás bordel 😅 😕

jane84
23. dub 2010

gamb tak že by to klaplo 🙂 kolik je to dní? 7?

gambrinuska
23. dub 2010

právě se mi to zdá šíleně brzo, dneska přesně týden i hodina sedí, začalo to pomalu v úterý a včera už to bylo docela dost a dneska taky, v noci mě to i budilo, myslela jsem jestli to není i po tom utrogestanu, beru ho 3krát denně 😲 😅 😕