Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
1. čer 2010

Angel, tak to jsi z hezkého kraje 😵 v Hodoníně máme taky známé 🙂 tam je taky pěkně. Byli jsme u nich minulý rok na Velikonoce.

a.j.a.
1. čer 2010

Lehe, aha. Tak třeba se ovulka tentokrát spletla 😀 já ji mívám taky celkem přesně. Aspoň něco pozitivního.

a.j.a.
1. čer 2010

Natul, dobrou 😵

martasl
1. čer 2010

ahoj holky.vítám nové ale bohužel smutné tváře a dušičky ☹ doufám,že vám tady s náma bude dobře dušička a srdíčko pookřeje. 😉
k tomu MA-nic horšího jsem nezažila a už nikdy zažít nechci,doktor mi těsně před plodovkou řekl,že je mimi už týden mrtvé.teď 21.5.jsem měla termín porodu a ten celej týden byl děsnej.ale nevím čím to je,už je mi je lépe.asi jsem se potřebovala přehoupnout přez ten termín porodu.doufám,že nám všem se brzo zadaří a co nevidět najdeme // 😉 😉

a.j.a.
1. čer 2010

Ach jo, Martasl, to je vážně kruté ☹ věřím, že ti teď nebylo vůbec hej ☹ ale je dobře, že už ti zase lépe.

Mě nedávno rozhodil díl Přešlapů, kde byla Schneiderová těhu a šli natěšení na utz a tam je zchladila dr ledovou sprchou, že srdíčko bohužel není 😖 jsem z toho byla úplně v pr..

a.j.a.
1. čer 2010

Utíkám spát. Dobrou všem 😵

mpetula
2. čer 2010

Dobré ránko holky 🙂 Tak já já včera byla na kontrole a vše v pořádku, ptala jsem se dr, jestli bych neměla ještě na nějaké jiné testy a ta říkala že ne. Že prý genetika stačí a že příště už se to prý určitě povede, že tomu věří i ona, že to prý byla blbá náhoda dvakrát po sobě, tak snad má pravdu. Jinak ahoj Aji, dvě revize po sobě to znám, nic moc. Člověk už má takhle trápení s tím co se mu stalo a ještě lítat po nemocnicích 😠 ale tak smůlu jsme si všechny tady už snad vybraly a teď už bude jen dobře 😎 Já už se dneska po měsíci zapojim do ,,normálního" života, dneska mažu do školy ( ach jo, to bude dotazů proč jsem tam měsíc nebyla ) a zítra už do práce, z jedné strany se mi moc nechce, ale zase přijdu na jiné myšlenky a jak už jsme se tady i bavily, i to čekání na první MS líp uteče. Tak jo holky, já letim do té školy, tak všem přeji pohodový den 🙂

breberuska
2. čer 2010

ahoj holky!

mpetula,tak to jsou dobré zprávy, hurá na MS a snaženíčko🙂

holky taky u vás tak lije? tady před chvílí houkaly sirény a už hlásily 3.povod. stupeň....ach jo...doufám, že se dostanu z práce 😠

natulaaa
2. čer 2010

mpetul,tak super si dopadla 😉 🙂
Breber joo leje,mi už je z toho počasí fakt na gr....í 😠 😠 😠 ,I manža je ted doma,makají venku a ted se to nedá ,tak je nasraný,protože mu stojí i peníze 😠 😠 ,ach joo,ale na víkend hlásí krásně,tak jsem zvědavá teda,pokud se to ještě nezmění 😠
Jooo jinak ahoj 😵 😵 😵 😵 ,já e hned vrhla do psaní,místo pozdravu 😉

breberuska
2. čer 2010

no, my jdem v sobotu na svatbu...mají to chudáci venku, snad to počasí vyjde... 😉

jinak nám teče před firmou Dřevnice a ta už má 3.stupeň a prý se chystá vylít...doufám, že nás pak pošlou domů 😀

natulaaa
2. čer 2010

Tak u mě se hlásí na návštěvu tetička z červené lhoty 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 ,néé to je v poho,to je poprvé od potratu,co mi to nevadí 😉 ,no co no,my si zajedeme do toho Brna a třeba si přivezeme rovnou dvě 😵 😵

endie
2. čer 2010

ahoj holky

neměla sjem Pc tak se hlásím ted , mám 2dc

natulaaa
2. čer 2010

Endi ahoj a já si říkala,že co je s tebou 😉 ,no já budu mít asi zítra 1DC 😠 😝 😀

a.j.a.
2. čer 2010

Ahoj holky 🙂 malá spí, tak mám chvilku pauzu 🙂

U nás taky prší a prší ☹ už mě to štve. Skoro se nedá jít ven. Naštěstí jsme ale na kopečku, tak nám snad nic nehrozí. Z posledních povodní nám tu zbyly akorát vyvrácené podmáčené stromy. Akorát teda ještě pískoviště, které bylo po okraj naplněné vodou, se už opět plní 😝

a.j.a.
2. čer 2010

Natul, taky bych brala dvě 😵

.......tenkrát před revizí mi dr řekl, že tam byly dvě plodová vejce ☹ ach jo ☹

Tak třeba se nám to ještě jednou povede 😵 😵 😵

natulaaa
2. čer 2010

Aji tu nikdo nikde 😕 😕 😕 ,já pomaličku ukízím,trošku jsem poutirala prah a zase si na chvilku lehnu,po te operaci se to ještě tak nedá a doma binec a prah,jak z krbu,tak se zvířat,jsou ted furt doma 😠 😠 😠 ,když je venku tak hnusně,za chvilku pomaličku vysaju ale už chci sluníííčko,já jsem normálně mrská,uplně to na sobě cítím,chybí ta energie a ten jarní vzdoušek 😠 😠 ,dyt nebylo jaro vubec a kdoví,jestli bude nějaké léto 😠 😠

martasl
2. čer 2010

u nás taky děsně leje.mám volno a takový počasí.no a o víkendu budu samozřejmě v práci,když má být hezky.
holky,vyleze sluníčko a bude brzo líp,určitě 😉

a.j.a.
2. čer 2010

My s malou dopo taky trochu pouklízely, ale tím počasím jsem úplně zdechlá 😝 ještě musím uklidit koupelnu, ale to si nechám na večer, pže odpo už máme program. U nás ve školce mají ke Dni dětí Tančení s Míšou, tak jdeme taky 😀 naštěstí jdou i kámošky, tak prckové můžou pařit na Míšu a my drbat 😀

No jaro bylo na pytel. A s létem to zatím vidím taky bledě 😝 což mě teda dost štve.

a.j.a.
2. čer 2010

Martasl, tak doufám, že hlásí pěkně pro celou republiku 😎 nějaké sluníčko už by bodlo 😵

breberuska
2. čer 2010

Holky u nás už přestává pršet a nakukuje sluníčko... 😉 jinak já jsem si malovala, že dneska dostanu mrchu a nic...taks jsem z toho znechucená 😔

natulaaa
2. čer 2010

Breber já taky zatím nic,jen jsem trošku pošpinila a nic,ale mi je to celku jedno,den sem,den tam,ale ještě jsem se chtěla posnažit než začneme to umělé vyjednávat.

kasperli
2. čer 2010

POZOR!! POZOR!! děvčááátka..ty co se chystáte na umělé...

Na pomoc životu - dar života (1/2)
2. 6. 2010, 17:05 - ČT 2
Dokument, 20 min, Skryté titulky

Asistovaná reprodukce - cesta k vysněnému miminku. Dvoudílný dokument o moderních lékařských postupech při řešení poruch plodnosti
Další díly:
Na pomoc životu - dar života (1/2) - 3. června 2010 - 07:55
Na pomoc životu - dar života (1/2) - 5. června 2010 - 06:40
Na pomoc životu - dar života (2/2) - 9. června 2010 - 17:05
Na pomoc životu - dar života (2/2) - 10. června 2010 - 07:55
Na pomoc životu - dar života (2/2) - 12. června 2010 - 02:10

natulaaa
2. čer 2010

Jééé Kasperli tak to se určitě podívám dneska 😵 😉 🙂 ,Kasper,kde ty na to furt chodíš,na ty články a na toto 😵 😵 😵 😉 😉 🙂 🙂

kasperli
2. čer 2010

@natulaaa po internetu šmejdím 🙂 a teď sej mse kukla na TV pořady, co bude odpoledne a narazila jsem na tohle 😀 jsem si hned řekla, že se na to také kouknu, protože v tomhle totálně plavu a nerozumím tomu ani za mák...

Pokud někdo rád maluje, zvu vás k sobě do klubu a příjemný pokec 🙂 http://www.fler.cz/sandra-living a tam je odkaz jak se dostat na KLUB.

A zde je odkaz na můj blog, kde si můžete prohlédnout, co jsme již tvořili za téma 🙂 http://sandra-living.blogspot.com/search/label/...

natulaaa
2. čer 2010

Kasper na to potřebuju víc času,já najela na bytové doplnky,některé nádhernéé,to se dá normálně objednat? já to te jen proletěla,podívám se někdy v klidu,jinak ten byteček,to je tvuj? vypadá to nádherně,utulně 😉 .A co to jako je za klub nechápu,viděla jsem tam nějaké malby a hlasování,to je klub holek co něco vytváří,chápu to dobře?

gambrinuska
2. čer 2010

☹ natu tak mi koukej tu červenou potvoru poslat, byla určo pro mě ☹ 🙄 já jí už i vyhlížim a zas se někde asi zakecala 🙄 já budu píchat od 2DC a korát se to zdržuje, chjoooo ☹

kasperli
2. čer 2010

Natulííí už bude ten pořáád, budu se taky koukat 🙂

kasperli
2. čer 2010

uuž to začíná!!

natulaaa
2. čer 2010

Kasper už jsem to zapla,zatím tam je operace očí 😉
Gam já taky nic 😒 ,pár krát za den jsem měla jen světle hnědý hleník a nic,nechápu to,já vždycky už špiním silně,ale já ted nemužu soudit,po te laparce to muže být jiné,tak budeme čekat spolu,asi je ty záplavy někde zdržely 😀,Gam tak si teda už začneš píchat ,tak to znamená,že hned tento cyklus tě budou oplodnovat že?Jo a ještě se tě zeptám,já všude četla,že oni nasazují na jeden cyklus antikoncepci ,prý aby se nějak nabudily vaječníky,tys to taky měla? 😒

natulaaa
2. čer 2010

Kasperli uuuuuuž 😉