Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

herbie
9. dub 2010

hahahahahahahaha no me prijde, ze nejsi sama obcas si tak taky pripadam 😉 😀 😝

natulaaa
9. dub 2010

Lehe ale hodně ti hrabe co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leheckova
autor
9. dub 2010

no hrabe asi mam dnes po dlouhé době vybornou naladu optimistickou tak to pujde samooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀

natulaaa
9. dub 2010

Tak já jsem myslela,že mám po MS a zase jsem začala nějak krvácet 😠 😠 😠 ,to nechápu,od včerejšího odpoledne nic a ted zase 😠 😠 ,Tak ten zítřejší ranní sexík asi neklapne,mě z toho švihne fakt,já už si připadám jak jeptiška,skoro měsíc bez sexu 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 .Jééé Herbi děkuju za to,že si to myslíš,taj já se pokusím tě nesklamat a poslechnu tě,když jinak nedáš 😀 😀 😀 😀 ,holky to by bylo super,kdyby jsme těhulili spolu, 😵 😵 😵 😵 😵

natulaaa
9. dub 2010

Zrovna popíjím první várku kontryhelu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,mi je nějak divně dneska,nějak mě bolí žaludek 😖 ,já včera měla ale žravý den a jedla jsem všechno do kupy,večer jsem si dala siniminis s mlékem a hodku na to jsem si udělala salát ,nakrala jsem vysočinu ,rajče,cibuli ,ocet ,vodu a rohlík s máslem ,ale s tím mlékem to nebyla asi dobrá volba,dneska mi je šoufl

leheckova
autor
9. dub 2010

no to si pis že ji poslechneš přece tu nebudu sama poslouchat žeeeeeeeeeee..
Natul ja to občas taky tak mam cely den nic a pak najednou splouchanec a pak zase nic tak se jdi sprchnout a uvidis třeba to je poslední vykrik mršky 😀 😀 sbohem lasko odchazim

natulaaa
9. dub 2010

Lehe já mám z tebe dost dneska 😀 😀 😀 😀 ,já taky chtěla ven,ale je mi šofl,tak počkám až to přejde,já to včera s tím jídlem fakt přehnala 😝 😝 😝

natulaaa
9. dub 2010

chtěla jsem napsat šoufl 😀 😀 ,mi je tak blbě,že ani neumím psát 😀 😀

endie
9. dub 2010

holky a kdy já můžu sexovat ? bo mám tak trošku chutě 😅

leheckova
autor
9. dub 2010

taky někdy mícham věci okurky ve sla.nálevu do tho sušenky nebo čokoladu do toho chleba se sádlem jablko no proste mix nad mixi

leheckova
autor
9. dub 2010

Natul ja se taky držím nizko s teplotama

natulaaa
9. dub 2010

Lehe no to je super,že jsme dole,tak to má být 😵
Endi,ty si teprve 11 dní po revizi,jestli jo,tak na sexík zapomen 😀 😀 😀 😀 ,ne fakt ,to je brzičko,raději neblbni,at nechytneš zánět 😒 ,já vydržela do první MS a pak už jo,ale dřív bych měla strach kvuli infekce

leheckova
autor
9. dub 2010

No Endie ty můžeš sexovat jen ne asi stříkat do vnitř 😀 ty by jsi mohla tak za dva mes. lepsi jsou opravdu ty dvě MS nechat proběhnout aby si těličko odpočinulo

leheckova
autor
9. dub 2010

no pokud si měla revizi tak zaleží jaky byl pruběh mě řekli 14dní tak jsme poprvé sexili asi 16den

natulaaa
9. dub 2010

Lehe fakt tak brzo?no ono se to muže,ale aspon s kondomem,kvuli infekce 😉 😉

endie
9. dub 2010

mě právě jedna sestra řekla že 14 dní a druhá že mám klasické šestinedělí, tak nevím no ale tet je mazec tohle jsem nikdy neměla 😀

endie
9. dub 2010

semi asi splašil nějaký hormon 😠

leheckova
autor
9. dub 2010

to spiš to někdo tak ma ja jsem teda na to ze začatku chut neměla ale behem týdne se to změnilo

leheckova
autor
9. dub 2010

no Mě v nemocnici řekli pauza 14dni lepe 3něděle ale po 14dnech že už muzeme podle mě to 6ti nedělí se nedodrzuje

herbie
9. dub 2010

doktori rikaj 6 mesicu sestry rikaj 3 mesice a vsude v odbornejch literaturach se pise, ze by jsi mela pockat do 1 menstruace az ta probehne tak pak muzes normalne zacit znovu se snazit ta 1 menstruace je hodne dulezita takze endie skoc pak hned na to 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

leheckova
autor
9. dub 2010

jj asi po porodu jsem šestinedělí držela měla jsem to 7týdnu 8týden jsem to zkusila al řeknu vam že po porodu nic moc to se člověk myslí že je znovu panna

ewwwelina
9. dub 2010

mě doktorka po revizi taky řekla, že stačí počkat jen 14 dní - zatím je to týden, tak ten druhý ještě přežiju a uvidím, jak se budu cítit... samozřejmě s kondomem...

leheckova
autor
9. dub 2010

kde jste kam jste se podělí??????????

herbie
9. dub 2010

ja jsem tu 😎

natulaaa
9. dub 2010

Tadýýýýýýýý 😀 😀 ,vám fakt řekli jen 14 dní,mi to zakázali na šest týdnu 😠 😠 😠

natulaaa
9. dub 2010

Holky jdu ven jdu pomaličku roztahovat mulčovací kuru mezi stromkama,oni prý hlásí déšt,tak jdu ted,abych to stihla ,tak zatím čauky 😉 🙂

jane84
9. dub 2010

no holky, já o tom píšu diplomku, dělala jsem různej průzkum po doktorech a knihách, nakonec jsem vyzjistila, že je to u každého různé, podle toho v kolikátém týdnu revize byla. ale tak v 80% byla shoda počkat do první menses. Jinak s tou chutí, já revizi neměla, bylo to spontánní, ale druhý týden po tom, jsem měla taky šílenou chuť, pár dní jsem to vydžela, ale pak už se nedalo

herbie
9. dub 2010

prave jsem dokoukala ten porad v tv jak je ted HLEDA SE TATA A MAMA jezis me z toho jebne ty zensky tam no to je sila hahahahahaha 🙂 holky preju vam hezkej den 🙂

leheckova
autor
9. dub 2010

no mě tenhle pořad nebral nikdy to je o ničem

petra.vavra
9. dub 2010

ahoj všem, já na vás jen tak jukla a tady 2 stránky od rána 😕 já se tu drtim něco ještě do školy, ale Terka mě moc nenechá, teĎ zrovna chce DVD a furt něco potřebuje, ona snad nechápe, že já nic neumim 😀 😀
herbie- já na to koukala včera asi 10 minut a byla jsem z toho v šoku... 😲