Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
22. črc 2010

@breberuska já je nehodila do žita,já je hodila od vzteku do záchodu 😀 😀 😀 😀

breberuska
22. črc 2010

natu, doufám, žeˇjen ty použité 😀

jahudka80
22. črc 2010

@natulaaa natulííí neházej vážně můžeš být těhu a test nemusí nic ukázat , kamarádka čekala 2 čátka a dělala si test několikrát a nic a už to měla potvrzené z gynekologie. Držííím mooooooc palečky 🤐 mě taky při prvním bolely prsa a byly větší 😵

u mě je to na mršuli mám dnes návaly, no jo no všechny naráz být těhotné nemůžeme 😉

breberuska
22. črc 2010

Holky a vystudovala jste některá nějaký důvěryhodný seznam těhotenských příznaků před MS? já teda velice nic krom implantačního špinění🙂 já jsem teda 7DPO a nic mi není. Jen 4 DPO mně bolelo v kříži a podbříško, ale teď slovy nic...takže počítám s tím, že mi příští týden na dovči pokazí náladu mrcha 😠

natulaaa
22. črc 2010

breber ty příznaky jsou myslím stejné,já měla ms bolesti ost velké a nafouklé břicho minulou středu a od té doby nic ,už asi 3 dny necítím,že by měla dorazit no a dneska se potím,ale je vedro,tak nevím 😠

a zkoušely jste si vyplnit ten test?

breberuska
22. črc 2010

já jo, testovat mám 31.🙂 (jen mně nefungoval ten odkaz, tak jsem to musela hledat). jenže o té doby už budu mít aj mrchu za sebou 😀

natulaaa
22. črc 2010

tak já mám testovat 24,to už ji budu mít taky v plném proudu 😀 😀 😀

jahudka80
22. črc 2010

@breberuska @natulaaa no tak já mám testovat 29. přesně jak v těch grafech ale myslím že 29.už nebude proč testovat 😀

natulaaa
22. črc 2010

No a kdy bylo u tebe udájné zahnízdění? hmm? 😀

jahudka80
22. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 😀 jsem, si početla : Nedělejte si zbytečně těhotenské testy - ne dřív, než Vám bude MS meškat aspoň dva dny, jednak mi věřte, že opravdu ušetříte 😉, druhak se vyvarujete mnoha a mnoha zbytečného zklamání. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takže příští měsíc si dělám test až 30den od ms. Natul po kolika dnech to dostáváš??? minule jsi měla už 25den. Já někdy 25 a někdy 27, -....

natulaaa
22. črc 2010

no mi se to trošku posunuje,ale 25,26 noo,zítra bych to měla dostat a pokud néé,tak to budu brát už jako zpoždění 😀 ,ale to nemužeš počítat kolik si dc,ale musíš počítat delku LF,ta by měla být relativně stejnáá ,

jahudka80
22. črc 2010

@natulaaa já si pročítám vše jak tam píší okolo toho těhotnění, ty si to taky koukej pročíst 😀 😀 😀 a co je LF??? Když já nevím kdy byla ovulace, já beru jen ža asi toho 10.7. kdy byly na testu // ale nebyly stejně silné, a když mi ten graf naznačil ovuli někde o 3dny pozděj tak jsem říkala že to není možný v tu dobu už jsem byla 2dny dole suchá žádný hleník a na sex jsem neměla vůbec chuť a manža se pak (podle grafu) zlobil že jsem se nemilovali když mi to ukazuje ovulaci, tak jsem mu říkala že je to blbost. 😒 Už mám těch plodnech a neplodnejch dnů plný zuby 😠

jahudka80
22. črc 2010

@natulaaa LF to je po ovuli no to jsem asi 12, ale vyznej se v tom 😀 😀 😀 já už jsem taky bez příznaků 😀 😀 😀 jen mě bolí břicho z přežrání 😀 😀 😀

jahudka80
22. črc 2010

tak holky koukejte manželům, přítelům dojít pro melouny 😀 😀 😀 http://zdravi.centrum.cz/prirodni-medicina/2010...

natulaaa
22. črc 2010

@jahudka80 no tak to v žádném případě,to by mi ji už rozerval 😀 😀 😀 😀

lichtakova
22. črc 2010

Ahoj holky moje, jak se máte, co to tady čtu, jakýpak takovýhle zahazování testů a vyhlížení mrchy a podobně?!!
Mikkisek moc gratuluju 🙂

fram
22. črc 2010

Ahoj holky,
@jahudka80 to už bych s ním nevydržela 😀 😀 tak melouna radši ne. Leda by zrychloval spermijky, pak bych mu ho kupovala po kilech.

fram
22. črc 2010

@lichtakova ahoj, dlouho jsi tu nebyla. Jak je?

fram
22. črc 2010

Tady nikdo není 😕 😕
Holky, tak manža o víkendu nebude doma 😠 😠 takže plodit se nebude. Vrátí se SNAD v úterý, ale to neví, jestli dorazí až domů. Teoreticky bychom v úterý ještě mohli chytit ovulku za pačesy, ale nevím nevím 😒 Sakra,dubňátko u nás asi nebude. ☹

jahudka80
22. črc 2010

@fram já jsem tadýýý 😀 😀 😀 ale musím jít makat 😝

martasl
22. črc 2010

ahoj holky,taky je vám děsný vedro??to je dusno,to je hnus.zítra jdu na kontrolu a v pondělí s největší pravděpodobností do práce 😝 😝 😝
holky,já tu ms měla děsně slabou,skoro žádnou.jen hoooodně slabé špinění,krve tak zbídou na vložku-trvalo to tak 2 hodinky a pak zase nic.takovou rádoby ms jsem nikdy neměla.tak jsem včera zkusila test,co mi doma zbyl a negativní.teď mě trochu pobolívá podbřišek.se z toho už pos..u,mám v tom pěknej bordel 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠,jinak opět depka jak prase a začínám si být víc než jistá,že už mimi nikdy nebude,nevím proč,ale mám takovej pocit.omlouvám se vám,že sem zase tahám depky,ale nějak si nemůžu pomoct.. ☹ ☹ ☹.Připadne mi,že nikdo u nás doma po miminu netouží.starší hoílka chce psa,pořád mi tady přdhazuje výhody psa a nevýhody děcka,prostě že pes je mnohem lepší než mimino,no a manžel se zdržuje jakýhokoliv komentáře.ti mě tak serou!!!

martasl
22. črc 2010

jahud,nic nedělaj,je vedro!!a nedýchatelno. 😠

herbie
22. črc 2010

breberusko ja jsem zjistila ze jsem tehu tyden pred ocekavanou menstruaci a priznaky byli ze me boleli bradavky a podbrisek pichalo me tam obcas a hrozne me boleli zada pak uz me boleli i cele prsa hmmm jo a taky jsem spala vic a zrala vic mela jsem hrozny chute na koreneny jidla a to je asi tak vsechno 😉 😀

fram
22. črc 2010

@martasl já taky mívám dny (a čím dál častěji), kdy jsem si jistá, že už miminko mít nikdy nebudu ☹ Kluk netuší, že jsem byla těhu a že se pokoušíme (to neví naštěstí nikdo kromě ségry) a manža je zase kliďas - "nevyšlo to teď, tak to vyjde za měsíc".

jahudka80
22. črc 2010

@martasl já bohužel musím nedostala bych prémie 😀 😀 😀 😀

fram
22. črc 2010

@jahudka80 já chci taky prémie 😀 😀

jahudka80
22. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 😀 😀 tak sem zvědavá co se z toho vyvrbí začla jsem špinit tak jsem si vzala v 15h vložku a od tý doby nic čistá 😀 😀 😀 😀 už si připadám jak cvok ale já většinou špinim 1,2dny pak to třeba ne den úplně přestane a další den už je tu mrcha, tak počítám že tak v sobotu, no to bude oslava místo grilovačky - chlebíčky páč má bejt zima a místo pozitivního těhu testu - vložky 😠 😠 😠 😠

jahudka80
22. črc 2010

@fram no kdybych neměla prémie tak si nevydělám skoro nic ☹ hold jsem na rodičáku a máme tolik placení, že si musím přivydělat jinak 😠 😝

fram
22. črc 2010

@jahudka80 já sice chodím do práce, ale vydělám tak akorát na splátku hypotéky, holt nás živí chlap 😀 😀 Mrcha na grilovačku naštve, mě zase vyjde přesně na dovolenou. To bych fakt brečela.

jahudka80
22. črc 2010

@fram no však já jí budu mít i na grilovačku i na dovču 😀 😀 😀 ještě že jí má maža 14dní vkuse tak 5dní mrcha a pak mezidobí a pák ploďásky a bude se tulit tulit a tulit 😀 😀 😀 😀