Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
25. črc 2010

Tak já se nenudím,manža si usmyslel pečené vepřové maso ,zelí a bramborové knedlíky 😠 ,mám bordel v celé kuchyni a ještě k tomu peču buchtu pod názvem prošívaná deka 😝 😝 ,a pak jdu natírat,takže mi neděle asi uteče,ale já neumím jen tak ležet a nic nedělat,díky bohu za natírání 😀

jahudka80
25. črc 2010

@natulaaa To máme od včera knedlo zelo vepřo, akorád já bram.knedlík a manža normál on bramborovej nejí 😠 a malé jsem k tomu upekla kuře ta zas pro změnu nejí zelí 😀 😀 😀 😀 teď šla spát tak jsem zvědavá. Jo já bych taky něco dělala ale nic se mi nechce 😝 a když to mám 😠 ☹ a venku je hnusně tak se mi tuplovaně nechce, a tady v bytě 😖 kééééž bychom měli už ten baráček 😵 no to už budu mít 2 děti školou povinné než bude barák 😀 😀 😀

natulaaa
25. črc 2010

@jahudka80 máte v plánu baráček ,muj manža staví levně dřevostavby,tak se pak ozvi 😉 😉 😀 😀 😀 ,maji ted rozdělaný jeden baráček za milion,bungalov,ale tak velikosti bytu ,4plus jedna,prostě perfektní,hned bych ho brala ,ale naši by to nepřežili,zustal by jim celý barák 😔

jahudka80
25. črc 2010

@natulaaa no nekecej 🙂 tak sem s ním 😀 my tedy měli okouknutý od RDR, za 1,9mil bez základovky a je to 4+1 +G ale je malinkatej zastavěná plocha 88m2. A on má jako nějakou firmu co staví 😵 😵 😵 no já chci jedině dřevostavbu 😉

jahudka80
25. črc 2010

@natulaaa mám albumek na Modré střeše 😉 tam mám foto jak bytu- který prodáváme tak pozemku kde budem stavět a návrhy od RDR na ten dům. 😉

natulaaa
25. črc 2010

@jahudka80 a nemužeš mi hodit link 😉 😉 ,tak oprava,ten za milion je jen 3 plus jedna a 75m2 a ten druhý je 4plus jedna 85m2 a ten je i skuchyní koupelnou vybavením,základovkou, za 1400 000kč 😉
Jinak oni jsou dva,co to mají napul a prostě zkusili jeden baráček,ten dopadl výborně,ted staví druhý,no popravdě ti to řeknu tak, není to firma,která si veme do kapsy čistý milion,staví to za takovou cenu,aby prostě to stačilo na poplatky a tak a prostě nejsme žádni milionáři jako některé firmy,my jsme rádi,že to lidi chtějí a mm má dobrou práci,proto jsou levnější než firmy,které chcou lidi prostě jen oškubat.máš face booki?tam má mm nějaké fotky z té dřevostavby první a ted si nechávají dělat strán yna net,ale ty ještě nejsou hotové,to bude za nějaký ten den 😉

martasl
25. črc 2010

natul-já chci taky vidět ty fotky ze stavby.my taky máme dřevostavbu,ale není to z venku poznat.od haasu.manžel dělá u firmy,která pro ně ty stavby dodělává,tak věděl,co chce.já jsem dřevostavbě moc nevěřila,ale nemůžu si stěžovat.manžel v těch dřevostavbách dělá sádrokartony,tapety+ malba.my jsme si nechali postavit hrubou(z venku hotovej) a zbytek dodělával manžel,no ještě nemáme vše hotovo.
tak jsem bez dětiček.starší si musela vzít 2 kosmetický taštičky(no taštičky...)do jedné se jí to nevešlo.jen by se mohlo malinko polepšit počasí,brala si hromadu kraťásků a tílek.tepláky jen jedny,no chápete to??ta už v teplákách nejde ani odnést odpadky 😠

natulaaa
25. črc 2010

@martasl a máš face book? tam je jeden vyfocený,jinak ostatní budou na internetových stránkách,ale ty se momentálně dělají,jinak manža taky dělá sádrokartony,tím vlastně začal a pak se dostal k firmě,která si je jakoby najala a oni stavěli celou řadu řadovek a tam se to vlastně naučili a právě proto to zkusili ted na prvním,dopadlo to dobře a díky reklamě na tom baráku se jim ozvali další a další 🙂 🙂

natulaaa
25. črc 2010

@natulaaa joo ale ten na tom facebooku je jiný,tak me dvojpodlažní 🙂 ,ten je přímo na přání zákazníka 😉 a je větší teda 😉

martasl
25. črc 2010

neva,omrknu.a až budou mít stránky,tak dej vědět.ju? 😉

leheckova
autor
25. črc 2010

ahoj holky co je tu nového???? 😉

mv
25. črc 2010

Taky krátce bydlíme v dřevostavbě.Mám album na střeše.Máme jen minidomek ,přízemní,9x9m.. plánovali jsme ho jen na léto a víkendy a bydlení, přes týden být v bytě.Teď zatím nevím,pokud by se ještě zadařilo, tak bychom museli časem jít do patra.Stavěla nám firma na klíč a kromě toho, že mi hodně vadí hlučnost mezi místnostma, nemám žádná negativa.
Ale velkej dům nikdy, v tom jsem bydleli jen pár měsíců a dodnes mám z něj osypky, když si vzpomenu na ten úklid. 😝 😝

fram
25. črc 2010

@leheckova snažíme se, snažíme se , snažíme se 😀 😀 Ale co ty, těhulko? Jak se vám dvoum vede?

herbie
25. črc 2010

ahoj holky jahudko ja mam jinak cas jako vy takze neponocuju jenom obcas hihi dneska to vypada ze bude zatazeno jsem docela i snad rada lehe jak se vede? natul ty mas facebook? 😎

martasl
25. črc 2010

mv-tak hoď odkaz.

mv
25. črc 2010

@martasl aha, mě nedošlo, že mám album zamčený.Hodím to do IP.
😉

martasl
25. črc 2010

mv-už jsem koukla-super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no my budem dodělávat ještě hodně dlouho,holt chyběj finance. 😠 😠

kopretina82
25. črc 2010

Aojky...
Zdravím po dovolené, vrátili jsme se všichni v pořádku (uff...), bylo to super, krásně jsem si odpočala, Domča se vblbnul, MM taky 😀, počasí vyšlo myslím skvěle, sice pár dní pršelo, ale po těch hicech to byla úleva 😉.
Jo a dokonce jsem měla koncem týdne pocit, že už cítím cvrčka😵, vím, že je brzy, ale jsem hubeňour a Domču jsem cítila od 15tt 😉 Bylo to jen pár takových lehounkých "kopanečků", ale myslím, že to mohlo být "ono" 😵 Dneska se tam mlelo, tak dneska už 100% 😵 Akorát mi trochu začal výtok, tak možná radši zajdu k Dr., abych něco nepodcenila...
A co tady? vrátili jsme se včera navečer, od tý doby peru, takže nedočítám-zatím 😉Navíc mi do teď nešel net, takže píšu až teď 😉
Tak honem uložit Domču a taky půjdu hajan, teda spíš si lehnout než ještě spát 😉
Zatím se tu mějte, přeju krásný týden a zas nakouknu 😉

mv
25. črc 2010

@martasl díky za pochvalu.Navrhovali jsme si ho sami a jsme zatím spokojeni se vším.Jen na více obyvatel by se musel nafouknout.... 😀
A s financema ani nemluvím.My máme dům komplet, to jsem si vymínila už před stavbou, ale na pozemek jsme ještě ani nešáhli.A to máme skoro 3000m2.Ten budeme z výplat dávat dohromady minimálně do důchodu... 😀 😝 Člověk nemůže mít všechno hned. 😉

fram
25. črc 2010

@kopretina82 to je krásný, že už drobečka cítíš, teď už to bude rychle utíkat 🙂

natulaaa
25. črc 2010

@mv já chci tááááky vidět prosíím 😉 😉 😉 ,já taky hodím fotečky dneska ju,ale já nemám novostavbu ☹

Marti omlouvám se ,já tu ted nebyla ,natírala jsem a jsem tak nadýcháná,že jsem jak sfetovaná 🙄 🙄 🙄

natulaaa
25. črc 2010

@mv jsem unešena nááádhera 🙂

natulaaa
25. črc 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 kde je kdoooooo 😕 😕

lucie.krajcarova
25. črc 2010

ahoj Nat 🙂 Jsi Natálie?

fram
25. črc 2010

@natulaaa já jsem tady a brečím, manža psal, že se nejspíš vrátí až v pátek - takže určitě propásnem ovulku ☹ ☹ Jsem z toho fakt špatná. ☹

natulaaa
25. črc 2010

@lucie.krajcarova nééé já jsem Radka 😀 😀 😀 😀 ale ta byla obsazena snad ve všech formách a už jsem na to neměla sílu,tak jsem zkoušele jméno me netře,to je moje zlatíčko a ona je Natálie,ale ta byla taky obsazena snad ve všech formách krom natuly 😀 😀 😀 ,tak jsem to už nechala 😉
@fram ježiš to se ti nedivím,mi stačilo,jak jsme se s mm během ovulky pohádali s mm jednou,já z toho byla uplně na prášky,takže vím,že to mrzí 😔 😔 ach jooooo a jak jste plodili prvního prcka,tak taky jezdil?

jinak holky jdu si lehnout,jsem se moc nanuchala te barvy a není mi dobře a ráno na 7 jedu do porodnice na krev na HP a toxoplazmozu,o tu jsem požádala z vlastní vule,když jsem jednou potratila ,tak at to mám před ivf pojistěné,i když vím,že potrat mohl být z jakéhokoli duvodu,ale tak aspon něco proto udělám noo,tak dobrou noc 🙂

natulaaa
25. črc 2010

@natulaaa ježiš co jsem to napsala za hovadinu u fram s tím manžou,omlouvám se za nesouvislost ve větě 😵 😵

lucie.krajcarova
25. črc 2010

Nat, aha tak to je, náhodou je to moc pěkná přezdívka. jo a ať zítra dobře pořídíš!
fram, neplač, vždyť ovulka trvá až 10 dní!

lucie.krajcarova
25. črc 2010

jinak poprvé jsem měla menzes 27.6., ale ovulace vychází na 27.7.!!!! kvůli tomu mi vše počítaali podle utz!!!!!! jinak by mimi bylo o dva týdny menší..

herbie
25. črc 2010

fram nebrec vzdyt se nemusi pokazdy zadarit pri ovulce nikdy nevis treba vam to vyjde i mimo 😉 bude zase dobre hlavu vzhuru 🙂 mi ji mame na stejno vid tu ovulku? ja jsem si delala test vcera a carka byla silna ted jsem si ho delala zase a uz pomalu sili snad dneska zadelame keeeezzzz byyyyy ach jo uz mne nebavi to cekani i kdyz jsem si vsimla ze uz si to tak nepripoustim je lepsi se na to moc neupinat na to otehotneni 🙂