Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
2. srp 2010

Tak valím na první kontrolu k dr.Jsem zvědavá, jak se mému tělu vede.

lucie.krajcarova
2. srp 2010

holky, tak jsem po kontrole, vše v pořádku, doporučená 3měs. pauza..

lucie.krajcarova
2. srp 2010

pe-t, taky jsem se dnes dívala na tabulku a podivovala se, jak některé holky mají dlouhý cyklus.. nebo sem jen nepíšou, podle přezdívky je neznám..

lucie.krajcarova
2. srp 2010

no a doktorka jasně řekla, proč ta pauza, že když by nebyla, tak bych mohla mít sklon k samovolným potratům, děloha ještě není uzdravená. tak si říkám, jak to dělají ty holky, co měly MA a pak hned zase těhotné..

pe_t
2. srp 2010

Luci tak to je bezva 🙂 . U mě taky dobrý, děloha úplně čistá. Jen my jsme se o pauzách a otěhot.tentokrát nebavily - spíš o psychice atd..... Za tři týdny mě chce vidět znovu. To už budu asi po ms - doufám.
No jinak k těm holkám.....a že jich je spousta!
My se chceme snažit nejpozději od druhé MS . po té první mám přeci jen asi strach. To víš, dr. na to nemá v podstatě co jinýho říct, chrání sebe sami. Což naprosto chápu....jen mi nejde do hlavy, že v klidu i někteří lékaři řeknou i po 1 MS ....žeby ti neměli obavy???Přece to nemůžou jen tak plácnout ....no nevím. Já taky čekám hodně po té 1 MS - jaký bude průběh, a jak na tom budu po ní na kontrole...

lucie.krajcarova
2. srp 2010

Pe_t, fakt tě chce vidět za 3 týdny znova? mně až za půl roku, pokud bych neotěhotněla, ale to bude zatraceně dřív.

zzzzuuuuzzzziiii
2. srp 2010

Ahoj holky... dnes je to presne mesic, co jsem byla na revizi delohy, prisly jsme o miminko v 6 tt. Clovek se z toho jeste kloudne nevzpamatoval, porad me drzely nad vodou predstavy, jak je vse ok a jak po 2 menstruaci zkusime vse znovu... a vcera rana pod pas... manzel ma zenskou... v patek byl venku s "kamaradem" a vcera kdyz jsem chtela prat pradlo jsem ucitila damsky parfem... dost casto mu chodi zpravy a proste uz mu vubec neverim. Hrozne to boli o to vic, ze se mi hrouti cely svet, coz zacalo ztratou mima ☹ Uhodila jsem na neho, jen rekl, ze me ma rad a ze mam bujnou fantazii, ale ja vim, ze uz delsi dobu si s nekym pise a ted se dokonce sesly... jsme spolu 3 a pul roku a ted mame pul roku po svatbe ☹ Nevim, co si pocit, jak se k nemu ted chovat, jak mu duverovat, jsem jeste takovy blbec, ze jsem na neho proste hrozne hodna... Uz me netesi vubec nic.

jahudka80
2. srp 2010

@pe_t , @lucie.krajcarova tak to je skvělé že vám kontroly dobře dopadly 😉

Já hlásím, že na ovulačním testu sněhobílo 😠 😒 ☹ už mě to začíná štvát myslíte že se mi mohla ovulace posunout??? Když bývávala 10-12den po ms ☹ a cyklus mám furt krátkej jeden měsíc 25 a druhej 27 😒 . Manža ať z toho nejsem smutná , no jo nejsem no, on mi říká když budem každej den, tak to neprošvihnem 😀 vtipálek

jahudka80
2. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii co ti na to říct , jedni radí nechat chlapa vyblbnout (prej to chlapy dělaj) a druzí konec . Což bych nedokázala. Vidím to tak ,že mnoho chlapů neumí řešit problémy a většinou před nima utíkaj, a tak to je asi i tady přišli jste o mimi a vše se asi motalo okolo potratu a ták a on potřeboval někam zdrhnout ☹ nejlepší je se začít chovat také trochu jinak, víš aby začal mít strach, že tě nemá jistou, jako ,že si myslí, že jsi jeho žena a tak s ním budeš (kor když píšeš ,že jsi hodná) to vetšinou my ty hodné na to doplatíme - už jsem si také naběhla...já třeby nechodím ke kadeřnici, ani na nehty- a kdybych měla podezdření, že mi manža zahejbá tak půjdu ke kadeřnici a na nehty a třeba s kámoškou na kafe , kina a ták- aby mu bylo divné, že nejsem doma a proč se tak zkrášluju když on říká že se mu líbím takhle... nevím co ti více napsat chtěla bych ti nějak pomoct, ale takhle přez internet to moc nejde 😒 a jestli chceš aby začal mít také podezdření - tak mi napiš do pošty číslo a já ti občas napíšu nějakou sms aj třeba na večer a uvidíš jak začne být chlap nejistej, že ti chodí zprávy...

zzzzuuuuzzzziiii
2. srp 2010

@jahudka80 prave ze jsme to tak nejak vyresili a proste o tom nemluvili... proste miminko zkusime, jen co to pujde co nejdrive, ja se s tim tak trochu uz trapim jen ve svych myslenkach... on ma vsechno... mame spolecnou praci, spolecne zajmy, spoustu veci za neho udelam, se vsim mu pomuzu, doma zastanu veskerou domacnost, denne ma navarino... uklizino, vse... clovek by rekl, po cem muze touzit vic? nikdy jsem na neho nezarlila, vzdycky jsem mu 100% verila, vcera to bylo poprve, taky to se mnou poradne seklo... nikdy jsem mu nedelala sceny, nikdy jsem se s nim nehadala... nikdy jsem ho nepodvedla, ani nekoukala po jinych chlapech, vim, ze se chlapum libim a spoustu kamaradu mu me i zavidi... co se tyce sexu, taky bez problemu, naopak. chteli jsme dite, to se nam nepodarilo, ale verila jsem tomu, ze se to podari hned znovu... ja to ted nemam komu rict, nechce se mi o tom mluvit. Nechapu to!!! Nechci ho opustit, ale dela se mi spatne pri pomysleni, co kde s kterou delal ☹

pe_t
2. srp 2010

Pet: jj 23.srpna jdu na kontrolu. Mám taky ještě neschopenku, tak abysme věděli co dál...tak i kvůli tomu. Ale jinak je moje dr.hrozně pečlivá, asi prostě mě chce zkontrolovat po MS.
zzzzuuuuzzzziiii: je mi to moc líto.......je fakt, že jak píše jahudka, že chlapi prostě utíkají od problémů. Bohužel blbým způsobem.Ale půl roku po svatbě je dost brzo. To mi připadá, že je to fakt jen nějakej úlet.....ALE - udělala bych to, co píše jahudka. Ukaž mu, jak jsi krásná, že se dokážeš vyšvihnout 🙂 Ať si uvědomí, že miluje to, co má doma a nepotřebuje lítat jinam.

pe_t
2. srp 2010

zzzzuuuuzzzziiii a proto to všechno nedělej!!! Nesmí mít všechno doma tak vzorný. Udělej si čas pro sebe - není navařeno, protože jsem to nestihla, byla jsem na kafču ( samozřejmě vyšvihnutá). Dělej to, co jsi třeba dělala, když jste spolu začali chodit - akorát pozornost neobracej na něj....choď víc ven, měj u sebe mobil.....my ženský na to musíme chytře 😉

zzzzuuuuzzzziiii
2. srp 2010

@pe_t zhubnout pet kilo, objednat se ke kadernikovi, nakoupit nove obleceni - to uz jsem dneska udelala. Dekuju moc holky... je hrozny, kdyz to clovek musi drzet v sobe... jakakoliv rada ma cenu zlata.
my zensky odneseme vsechno...

daniela699
2. srp 2010

Ahoj holky, ja jsem vas jeste nedocetla a v praci no.. je konec mesice, takze makame makame 🙂 , jen jsem chtela reagovat na Natul a Petu a dalsi, jak jste psaly k tomu, ze nekde se bavit da a nekde ne. A presne jak to psala Peta, ze proste s vama tady rozeberu a zeptam se na vsechno co me zajima, a vykecam toho na sebe taky spoustu 😀 ale hlavne vim, ze kdyz mi je nic moc, tak me podporite a naopak, kdyz mi je lip, tak zase chci potesit nekoho jineho, komu neni zrovna do skoku. A ze kdybych vas nemela, tak mozna bych to zvladala o dost hur, protoze bych se treba zbytecne necim stresovala, co uz vite ze za to nestoji. A hlavne si nemusim pred vama na nic hrat. A nekdy je to i jednodusi napsat.
Natul a rikas z Brna ze jsou jo? To budou teda nejaky marky. No vsichni z Brna ale takovi neeeeejsouuuu. 😀 😀
Doufam. 😨 🙂
Tak zpatky ke strojum. 😠

zzzzuuuuzzzziiii
2. srp 2010

@pe_t 🙂 nekdy si pripadam, ze tyhle zensky triky neumim... ale to se musi zmenit.

daniela699
2. srp 2010

No a hlavne jsem chtela napsat, ze i kdyz vas neznam osobne, tak vas mam rada a je mi s vama opravdu fajn a doufam, ze se pak presunem vsechny do toho dalsiho tematu. 🙂 Spolecne. 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
2. srp 2010

AKorat porad nevim, jak se k nemu ted chovat... jediny co me uklidnuje je to, ze o tom vsem vi a ze ho hloda cervik pochybnosti... rekla jsem mu, ze nepocitam s tim, ze mi rekne pravdu, ale at ze me nedela blazna, ze to si nezaslouzim... ale co dal... byt na neho hnusna, nebo byt vysmata... nevim. navic je ted nemocny, takze mi ho je lito...

natulaaa
2. srp 2010

Holky gratulujuu ke kontrolám 😵 😵 😵 ,už brzičko brzičko budete těhulkovat 😵 😵

Jahud tý jo a já ráno kukala na tvuj graf,že si krásně nízko,že to vypadá na ovulku? a máš ještě testy,jestli joo,tak testuj,a nemusíš mit ovulku každý měsíc stejně,toje uplně normální,ale co druhý den by jste sexovat mohli 😀 😀
@zzzzuuuuzzzziiii bože vubec nevím,co ti na to napsat,si už dneska druhá,co mi píše ,že její chlap má jinou,i ta moje kámoška,porodila před 7 týdmi miminko,tak ji dneska ráno chlap řekl,že už s ní nechce být,že ho všechno sere a tak a ona stála jak puk a vubec netušila,že co ho sere,bylo ji divné,že ji nedá pusu,nepohladí a to spolu nesexovali,co otěhotněla,ona měla prostě strach a měla nějaké potíže,ale každý víkend od pá do neděle jezdí udajně na ryby a tak noo,holky já vibec nevím,co vám poradit,ale holky mají dobrý nápad,dělat,že si v pohodě,ale jáá vím,musí to být hoodně těžké ,mít náladu na kadeřníka a nehty,fakt nevíím,ale chlapi vidí i rádi,když ženská domá brečí ,než když je veselá,to oni potom začnou uvažovat,jako aha,ji to jako nevadí? a začnou špekulovat,ale uplně tě chápu,kde sebrat tu sílu na takové divadlo 😔 😔 ,no a tak co ti řekl teda,co bude s váma dál?bože jsou to hajzlíci,čim víc je ženskáhodnější ,tim toho víc využijíí 😠

jahudka80
2. srp 2010

@natulaaa prosím nevíš jaký je rozdíl když v tom grafu je jedna modrá čára ( http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova ) a nebo když je tam ten červenej kříž?? ( http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f ) se naotravuju viď 😀 ty jo teď čumim na ten test ovulační myslím, a ze sněhobíla se vyklubal duch 😀 to znamená že bude zítra sílit 😀

natulaaa
2. srp 2010

@daniela699 Dani mi normálně vyhrky slzy do očí,jak pěkně si to napsala,já to taky mnohem líp zvládám s váma,já mám pocit,že tady jsou všichni těhotní kolem mě a nemužu si jim postěžovat,že jaký je problém,oni by to nechápali,když toto nikdy nezažili a vy to tu chápete,protože si procházíte něčím podobným,i když vy jste na tom mnohem líp než jááá,bud už máte aspon jednoho prdolku,nebo máte tu možnost otěhotnět přirozeně,u mě ta možnost asi padá,i když jsme si s manžou řekli,že už se podruhé chránit nebudem a co to pujde zdravotně po prvním prckovi,tak budem sexovat naostro a i když to třeba bude trvat 3 roky ale třeba se zadaří,ted prostě čekat nechci,protože mám dojem,že moje hodiny vybouchnou za chvíli 😀 😀 ,Ale Dani hezky si to napsala,já než objevila koníka,jsem na to byla uplně sama a měla jsem pocit,že jsem uplně ztracená a snad jediná co na světě potratila a tady vidím,že nás je BOHUŽEL hodně,ale tady si mužu s váma pokecat a vím,že víte o čem mluvím

natulaaa
2. srp 2010

@jahudka80 tu modrou čáru si tam mužeš udělat sama,nevím jak,ale jde to a lehečková si ji tam dala proto že neměřila denně a i když měla ovulku,ten program by ji červeně nevyznačil,protože tam má malo teplot,tak ona si ji vyznačila sama podle toho,jak si myslela,že má asi ovu,bolesti hlen a test a tak,chapíšo? 😀 😀

jahudka80
2. srp 2010

😒 😠 😠 😠 😠 😠 jsem měla napsanou tak dlouhou zprávičku a ono to spadlo 😠 už nevim co jsem psala 😀

zzzzuuuuzzzziiii
2. srp 2010

ja se ho slusne a potichounku zeptala, proc mi lze a kde byl v patek... at mi rekne, ze byl s kamaradem a on porad proc proc proc... dala jsem mu ocuchat veci, ze kterych byla citit damska vune, i dal zapiral, ze prej zacinam byt histericka a ze si snad duverujeme, tak jsem mu rekal, ze doposud ano a at ze me nedela blazna.
nepriznal se, a to ani neudela, ale ani nic nepotvrdil jako ja byl s kamosem... jen mi rekl, ze me ma rad at si myslim, co si myslim... je uplkne jedno, co si myslim, ja vim sve a nechapu, proc mi to dela, kdyz me ma rad...

daniela699
2. srp 2010

Natul, hehe, 29, ale ted uz ti tahne na 30, jo jooooooo. Takze zadny ofrnovani. 🙂 Vis jak, pak si budu fakt pripadat jak starenka. Jeste ze me v tom Fram a Marta nenechaji, ze ne? 😀 Akorat ja nemam jeste zadny to miminko, no furt musim mit neco extra. 😀 To bych nebyla snad ani ja, i kdyz nekdy bych ty "extra" nekomu tak rada darovala, tak nejak jsou to vetsinou samy sr...y. 😠

natulaaa
2. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii jedině mu říct,že ho někdo viděl,ale já vím,člověka to nenapadne v té chvíli, 😔

lucie.krajcarova
2. srp 2010

Zuzi, nebuď smutná, hlavně ať manžel řekne, jak na tom je... třeba je to jen blbost, jen nějaký flirt, nic, co by šlo daleko.. jen se to musí zastavit....
Jahůdko, ty jsi tak hodná .-) je to báječné s tím posíláním zpráv. ono to fakt funguje. když manžovi něco přijde, hend se ho ptám 🙂

daniela699
2. srp 2010

Natul, jo a prd dovolena, sedim a makam. 😀 Akorat co me teda vcera zmatlo, zkusila jsem jeste dalsi ovu test, a uz jen slaboucka carka. Tak jsem to asi prosvihla. ☹ Mela jsem dat na tebe a testit i v patek, a hlavne se zasnazit. Takhle jsem v tu sobotu asi zachytila konec. Ach jo, kdyz si predstavim ze jsem to takhle promarnila, tak bych si namlatila. 😠

lucie.krajcarova
2. srp 2010

Zuzi, asi bych teď míň času trávila doma, ať ví, že tě NEMÁ JISTOU 😀 když naše mamka začala chodit na angličtinu a občas se po ní zdržela, to jsi měla vidět, jak byl táta nervozní 🙂)) abylo to jen nevinné zakecání se známou. v životě bych teda neoplácela stejně, to mi přijde jako absolutní blbost....
Dani, a jak je to s vámi, dřív jste nechtěli mimi? u nás to bylo tak, že když mi bylo 29, tak jsem teprve potkala toho nejlepšího chlapa, ve 30 svatba, v 31 stavba a otěhotnění... takže to teď musíme dohnat 🙂

terinda
2. srp 2010

Ahoj holky, 😉

můžu se zeptat, za jak dlouho vám doktor povolil cvičit?
Já jsem 2 týdny po revizi a prý už můžu 😕 (jen ne plavat a 6N sexovat)
Zato pauza prý minimálně 3 cykly 😝

daniela699
2. srp 2010

Natul, jejda, neplakej. Ale dekuju za pochvalu. 🙂 Napsala jsem to proste jen jak to citim a snad to i potesilo. 🙂 Pritel uz nekdy rika, kdyz nad necim spekuluju jak by to mohlo byt.. "tak se zeptej holek". 😀