Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

breberuska
2. srp 2010

Pet, mně ovulka bolela po revizi mnohem víc než před ní 😉 jinak my dodrželi 5nedělí 😎

fram
2. srp 2010

@pe_t já myslím,že to může být ovulka,kdyby byl nějaký problém,dr. by to dnes viděl. My sexovali po 1.mrše a ta přišla po 30 dnech.

pe_t
2. srp 2010

holky díky. myslím, že to asi ovu je....bolí i při chůzi. Ale tak, jak to bývávalo před. no tak aspoň se první mrcha pomalounku blíží.

lucie.krajcarova
2. srp 2010

jéé vy jste se rozjely, tak snad na nikoho nezapomenu.
Marti, to si teda užíváš bolesti... myslíš, že to souvisí s cyklem
Natulaa, to si musíš tak moc platit? myslela jsem, že první pokus je zdarma..
Breberusko, nevím, jak u tebe, my měli ty vrozené vady, proto bude NT screening zdarma..
danielo, taky se uklidňuju prací. třeba když se pohádám s manželem, tak jdu mýt nádobí 😀

lucie.krajcarova
2. srp 2010

teda, nevím, asi jsme divní.. mně řekli 14 dní šestinedělí.. takže jsme už sexovali a v pohodě...

natulaaa
2. srp 2010

@pe_t jo jo to bude ovulka,bud v klidu i takhle po revizi 😉

Breber no to víš,my tady raději doplácíme na to,aby naši spoluobčané tmavší pleti měli těch dětí po deseti a stát jim na to příspívá,tak proč přispívat na genetiku,no uznej 😠 😠

Marti dívej,pokud to máš rozházené z léku,nebo prostě máš rozházené hormony,tak at ti udělá HP a budeš vědet přesně,ms by měla být normální a né jen pár hodinek krvcení,to by měl gyn řešit a nebo pukud budeš mít delší cyklus,třeba 34DC,tak ovuli mužeš mít až kolem 20DC 😉 😉

Byli jsme se s manžou projít tady u nás kousek na louce se psem,ten se vylítal a ted tu leží jak lazar 😝 😝

breberuska
2. srp 2010

natu, to uznávám🙂co by si ti chudáci bez nás počali, že.
lucie, my měli Sy.Potterové, což je taky VVV.

natulaaa
2. srp 2010

@lucie.krajcarova joo jo tojsou kecy ,ono samotné ivf prý stojí nějakých 70000 a to proplácí pojištovna a my si doplácíme za lepší léky a za prodlouženou kultivaci a to znamená,že když spojí vajíčko a sperma,tak pojištovna proplatí jen dva dny ale za tu dobu se ještě nezjistí,jestli je to embrijko ok a já si připlatím další tři dny navíc a během te doby už přežijí jen ti silnější a ti nejsilnější jsou vloženy dovnitř a jen to stojí 7000,deset tisic stojí napíchnutí přimo spermii do vajíčka a 2500 je zamražení a ta cena je pouze za dvě embrijka,takže když jich budu na zamražení 4,tak si dalších 2500 připlatím .plus doplatek za léky nějakých 5000 a tak noo 😀 😀 ,dobré že 😀

natulaaa
2. srp 2010

@breberuska jo breber ,z čeho by žili,když ne z nás že?

breberuska
2. srp 2010

natu, to je mazec s těma penězma...a pak se v novinách dočteš, jak je to super, že české pojišťovnictví hradí 3 IVF a tak má dnes šanci na dítě každý 😠

lucie.krajcarova
2. srp 2010

Breberusko, tak to byste NT měli mít určitě zadarmo. a jak v Gennetu říkali, že si nás pohlídají, tak už je to tady. na všechny testy budeme jezdit k nim do Prahy.. to jsem nevěděla. ale zas mají tam super přístroje a utz, tak proč ne.
Natullaa, to ti schvaluju, ségra to udělala taky tak, čekali asi 4-5 dní po oplodnění vajíčka. ale stejně je to síla..,.. ségra bydlí v Irsku, žádné zdravotko si tady neplatí, a i s letenkou jí¨to vyšlo taky tak na 40 tis... nechápu...

breberuska
2. srp 2010

luci, každopádně díky za info, určit si to pak pozjišťuju!

pe_t
2. srp 2010

tak to je nášup ty ceny, které tady čtu.....panejo. Pak prej podpora rodin...jojo
Dneska jsem viděla jednu bezdomovkyni - znám ji od vidění. Vždycky chodila s ušmudlaným kočárem s dítětem a dvě ji skákaly ještě okolo a ona, jak jsem tak koukala, už asi v 7 měsíci!!! Prostě čtvrté dítě na cestě, akorát už vedle sebe jiného bezdomovce 😖 Tak to je síla. Ne že bych nepřála někomu děti, ale to jsem nechápala. ....Holky , s prominutím, nesere ten pánbíček nějak na jednu hromadu? Omlouvám se za ten výraz. Ale ji znám od vidění, takže i vím, jak se chová.... Jen jsem si tak vzpoměla na nás tady všechny 😒

natulaaa
2. srp 2010

@lucie.krajcarova a neměla ona minimální stimulaci? vííš toho je tolik těch zpusobu,tak mohli mít něco jiného 😉

natulaaa
2. srp 2010

@pe_t já byla minulý týden na gyndě a tam vletěla cikánka,jedno měla v kočáru a druhé sotva šlo a už čekala třetí,ale ona k primáři normálně nechodí,že ten její mám dovolenou a ona potřebovala potvrzení,že je těhu,že s tíím musí na sociálku 😠 😠 ,doktor ji odmítl,že ji nemuže jen tak dát potvrzení,že její gyn má určitě zástup a pokud ji nic není,tak ji prostě nevzala a pak mi sestřička říkala,že neví přesně,ale že už jedno má ještě doma,takže celkem 4,není boha,že oni dovedou tak často trefit ovulí,nebo š...í denně a pak to neminou,nebo jjá nevím 😠 😠

lucie.krajcarova
2. srp 2010

natul, jestli to je o počtu vajíček, tak určitě ne, měla jich 16, vím že stimulaci hodně podpořili. a oplodněných embryí měli nakonec 6, takže 2 dostala a 4 do mražáku.
Pe-t, taky se mi zdá, že je ten svět nějakej nespravedlivej 😠

pe_t
2. srp 2010

no snad později pochopíme, proč to všechno....
holky, už abysme si tu vyměňovaly fotečky našich mrnousků 😉 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
2. srp 2010

☹ dekuju holky za pomoc... sedim doma sama, manzel jeste pracuje, s flaskou vina a utapim zal, je mi hrozne. Nejdriv jsme prisli o miminko a ted mi lze a podvadi me osoba, ktera mi ma byt oporou a ktera mi ma pomoct...on to proste neprizna. ja vim, ze nejde jen o pratelske objeti... poznala jsem ten den, kdy s eto stalo, ze se neco deje... byl hroznhe zbrkly, strasne spechal, same vymluvy. ja se k nemu chci tak strasne moc pritulit a rict mu, ze mi je hrozne, ale to nemuzu... chci mit hrozne moc svoji hrdost, ale jsem na to uplne sama. nemam absolutne chut neco delat, clovek si vybuduje domov a pak staci lusknout prsty a je vsechno pryc... chci s nim byt, vybrala jsem si ho, ale naprosto nevim, co dal. jak to vsechno pujde, jak mu proste mam dal verit... chtela jsem dite, je mi 25 let a treba nejenze mi nebylo prano v tehotenstvi, ale ani v manzelstvi. tvrdi, jak me ma rad, ale kdyby me mel rad, copak by dopustil to, jak mi je? tohle sem do teto diskuze asi moc nepatri, nezlobte se. asi je nad lidsky sily mit stastnou a velkou rodinu, co si nebude ublizovat.

natulaaa
2. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii patří to sem,musíme si pomáhat ve všem 😔 😔 ,já nemám slov neznám vás a tak vubec nevím,co by bylo nejlepší,co by na něj platilo,ale je pořeba si asi sednou a všechno si vyříkat,pokud to pujde 😔 😔 .já vubec nevím,co bych dělala jáá 😖

daniela699
2. srp 2010

Marti, aha, takze tobe bylo spis spatne z toho tlaku. Tak mozna treba ty prasky zaberou a bude to az pak lepsi. Mozna i ta ms s tim souvisela, muze to mit vliv, kdyz se necitis dobre tak se to projevi i takhle. Tak to ti asi dr rekne, ze musis pockat az to zabere. A nerikala jak dlouho by to melo trvat?

daniela699
2. srp 2010

Peti, me taky bolely vajecniky po revizi. Kdyz jsem vysadila HA, tak me tak strasne bolelo bricho, az pak jsem zjistila ze to byla ovu, brala jsem je tak dlouho, ze jsem si to uz ani nepamatovala, jestli me kdysi neco bolelo. A pak po revizi jsem citila tu samou bolest v podobny cas, a doktor rikal, ze vajecniky reaguji, takze to klido pido muze byt ono. 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
2. srp 2010

tezko rict, jestli je horsi prijit o miminko nebo o cloveka, kteryho ze srdce milujeme. o miminko jsem uz prisla a asi kazda v tomhle foru vime, jak moc to boli. kdyz jsem si sveho muze brala verila jsem, ze je to uz na vzdy.. vubec jsem nepochybovala. ted to boli taky, nevim jestli vic nebo min, ale doktor na to neexistuje. dekuju za zajem. chapu, ze se nezname a je tezky cokoliv rikat. ja se jen potrebuju vypovidat... manzel je uzasny clovek... je to krasnej chlap, je charismaticky, pracovity, nepije, nekouri, ma smysl pro humor, dokaze kazdymu pomoct a vyjit vstrit, je obetavy, usmevavy, mily, roztomily, tolika jsme se toho spolu nasmaly, nasi svatbu jsme si uzasne uzily, vsechno tak krasne vyslo, proste to bylo tak, jak jsme chteli... vim, ze chce stejne jako ja velkou rodinu, uznava rodinu a jeji silu, obdivuje svoje prarodice proste je to chlap, jakyho jsem chtela... jen ted po tomto zjisteni nevim, jestli se vlastne nepletu... zatim to tak vypada, ze umi vyborne lhat, tak ze to clovek nedokaze poznat... realita je kruta. holky ackoliv se nezname, kazde z vas preji jen tu velkou rodinu, co vic si prat, co je v zivote dulezitejsi...

veraakubik
2. srp 2010

Ahoj holky,nejak nestiham docitat a tak se ptam-co je za dnesek noveho?!

natulaaa
2. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii ty brdo vubec teda netuším,proč to udělal 😔 ,připadá mi,že vám jde všechno pohádkově a že jste fajn lidičky 😉 ,A co máš ty tak v plánu udělat,budeš s ním mluvit až příjde z práce,budete to probírat nebo jak,já jsem zase dost tvrdá povaha a kdyby to udělal muj,tak já bych strašně řvala a chtěla slyšet prostě pravdu a že co bude a tak,ale vím,že řvaní prostě nepomuže,ale já jsem taková,nedokázala bych jen čekat ,tak právě se ptám,že co si myslíš,že se teda bude ted dít?doufám,že ti nevadí,že se tě takhle ptám,jestli joo,tak se omlouvám a nemusíme to řešit 😔 😔 ,pokud by ti to mělo ublížit 😔

lucie.krajcarova
2. srp 2010

zuzko, a vážně lže? máš to už potvrzeno? ne že bych chtěla hledat důkazy, to ne, k tomu bych se snad nesnížila 😝 říkám si, jestli by nebylo lepší probrat to s nějakou kámoškou než být doma sama, to je ubíjející, moc dobře to znám... člověk jenom přemýšlí a utápí se v nějakých představách...

zzzzuuuuzzzziiii
2. srp 2010

@natulaaa ja ti jsem strasne vdecna, ze to se mnou vubec chces resit. ja jsem ve zanmeni ryb... a on je panna - tvrdohlava a palicata ja klidna, vyrovnana a nehadajici se... mozna prörot jsme spolu tak dlouho a taky proto ze mame hodne spolecneho. vzala jsem si ho i pres jeho naladovost, protoze jinak je to uzasny clovek a clovek nemuze mit vzdycky vsechno. vubec nevim, co bude...

fram
2. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii a ty si seš absolutně jistá, že ti je nevěrnej? Co když se mýlíš a je v tom něco jinýho. Tady opravdu pomůže jen sednout si a v klidu si promluvit. Jestli je tak úžasnej, jak píšeš, tak by neměl být problém to spolu probrat. Sama nevím, jak bych se zachovala,ale je jasný,že taková zrada hrozně bolí. Na druhou stranu nevěra nemusí být hned důvod k rozchodu.

herbie
2. srp 2010

zzzzzzuuuuuzzzzziii jeste jsem vas nedocetla, ale musim ti napsat ja jsem mela tohle pred par lety nez jsem poznala ted meho pritele s byvalim manzelem ..... byli jsme spolu skoro 24 hod denne pracovali jsme spolu a vsechno spolu pak prisly sms a porad jsem ho podezirala zila jsem jeho zivotem ne svojim cuchala jsem mu k vecem a delala jsi v hlave svuj pribeh ze nekoho ma atd.....takze ti dam zlatou radu vypni prestan na neho myslet zacni mit svoje konicky chod ven patek sobota delej se hezkou porid jsi neco novyho a dam ruku do ohne ze tohle vsechno prestane a bude u tebe jak pes u nohy ...... chlapy jsou lovci oni nesnasej kdyz mi je lovime a cim vic budes mit to voditko kratsi tim vic on bude chtit bejt povolnejsi takze mu dej svobodu kasli na to co on dela a neboj jemu to bude vrtat hlavou jakto ze ty jsi v pohode.....ja jsem mela tohle stejny jak ty a fakt to pomohlo .....a ted vas jdu docist

herbie
2. srp 2010

zzzzuuuuzzzziiii a jestli te podvadi s nekym jinym ted tak driv nebo pozdeji stejnak spolu nebudete ja vim je to kruty ale je to tak a prece nechces bejt s nekym kdo te nemiluje ...... kdo podvede 1 podvede i po 2 a to rikam s vlastni zkusenosti pred par lety ok......... 🙂

herbie
2. srp 2010

VSECHNO SPATNY JE VZDYCKY PRO NECO DOBRY to jsi pamatuj zzzuuuuzzzziiii 😎