Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

breberuska
6. srp 2010

ovulka byla dřív, takže asi den nebo dva jo...ale uvidíme, dneska to asi moc přesné nebylo. 😉

pe_t
6. srp 2010

Ahoj holky 🙂
Brebersko supeeeer 😵 náádhera!
Zuzi - už o tom ani neví.......vidíš, je to dobrý 🙂 I u tebe to bude den ode dne lepší - za chvíli to čas odvane a řekneš si, že bůhví jak to vůbec bylo a nebude tě to už strašit 🙂

a.j.a.
6. srp 2010

Ahoj holky 🙂 jsem se před chvíli vyhrabala z postele, teď snídám a pak se jdu vrhnout na úklid a balení 😝

a.j.a.
6. srp 2010

@breberuska Breber, moc moc gratuluji 😵 😵 😵 to je super, jak se vám tak krásně hned zadařilo 😵

a.j.a.
6. srp 2010

@veraakubik grepák je na krásný plodný hlen 😀 😵 takže už ho klidně můžeš začít pít....až do ovulky 😉

a.j.a.
6. srp 2010

@natulaaa ať vám to vše dobře dopadne. Myslím na vás 😵

a.j.a.
6. srp 2010

Tak, jdu něco dělat, ať nepromarním celý den. Ale budu nakukovat 🙂

jahudka80
6. srp 2010

A dnes naposled 😀 všechny ostatní změny až zas zítra ju 😉

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//

vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal)....25DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)...............................................................................24DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)..............................................................................................24DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).......................................................23DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ).............................................................................21DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................20DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).........................19DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...............16DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................14DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................12DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................9DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................7DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................5DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 Gynex )......................................................................................4DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion).....................................................................................................1DC

jahudka80
6. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii jsi tam 🙂 tak ať tě brzo vidím úplně nahoře se // 😀

jahudka80
6. srp 2010

@breberuska tak to je super,ať mimí krásňoučce roste a drží se jako klíště 😀 joo klíště holky já zapomněla přišly ty výsledky oba negativní (borol. encef) ták jsem si odychla sice 1300kč v prdeli (malá mohla mít za to spoustu věcí) ale takhle budu klidně spát, že nebylo nakažené a že je vše ok.

a.j.a.
6. srp 2010

@jahudka80 Jahud, tak super, že výsledky jsou negativní. Peněz sice hafo, ale aspoň sis mohla oddechnout.

breberuska
6. srp 2010

jahud, hlavně že je to negativní, za ten klid ty prachy stojí🙂!

natulaaa
6. srp 2010

bafffffffffffffffffffffffffffffffffff 😀 😀 😀 ahojky jsme domaaaaaaaaaaaaa 😵 😵

lichtakova
6. srp 2010

@natulaaa naždáááár 🙂

a.j.a.
6. srp 2010

@natulaaa tak jak ?

natulaaa
6. srp 2010

@lichtakova čaukyyyy,holky takže dojem užasný,byla jsem s manžou v oné místnosi,takže zážitek,jsme se nachlamali,já ho od smichu neuměla nejdřív vzít ani do pusy 😀 😀 😀 😀 ,omlouvám se za intimitu,ale jsme baby a víme že se o tak prostě dělá néé 😀 😀 😀 ,pak jsem si ale řekla v duchu,že DOST,nebo to nepujde a ono o šlo hned 😀 😀 😀 ,jinak popravdě vám řeknu,že v unice byli na prvním místě peníze a tady vubec,dokonce jsme vyplnovali anamnézu naši rodiny,alergie ,léky,to na unice nikdo nechtěl vědet 😕 😕 😕 ,vzali nám krev,mi na prolaktin,štítku, a tu genetiku 😵 😵 ,když jsem ji ukázala muj HP,ak mi řekla,že je v pořádku,když jsem ji řekla,že beru euthyrox na štítku a ještě ktomu když jsem ji řekla mou hodnotu,takčuměla 😕 😕 ,že proč beru tak vysoké dávky euthyroxu,když mám šítku v normě 😕 ,takže okamžitě vysadit mám 😕 😕 ,antiko jim uplně zbytečně,to se dávájen někomu 😕 ,ale shodli jsme se ještě s jednou holkou a s tou paní dr,že unica dává všem stejně a to je špatně 😠 ,dokonce není potřeba,abych měla dlouhý protokol,což je píchání hafo injekcema a celý měsíc,tak mi dala krátký protokol a budu píchát jen 14 dnu,jinak mi dělala utz,tak čípek,děloha,vše v normě ale ale 😠 ,mám na tom vaječníku 1cm cystičku 😠 😠 ,ale ona věděla z mé lékařské zprávy ,že jsem už měla jednu takovou ludru cystu,ale říkala,že to není ani cysta,pak mi říkala,že nic mi neměla ani říkat,je to uplně normální nález,co má každá žena,akorát my když jsme se bavili o te mé předešlé cystě,tak mi to prostě řekla,je prostě folikulek a ted během anitko mi zaručeně neporoste a zmizí 🙂 ,jinak kdyby se objevila cystička během stimulky,tak se jen odsaje,nebo odsají,je to běžné a má to prý co druhá holčina,tak snad joo 🙄 😀 😀 ,néé pak říkala,já vám neměla nic říkat,proože to je prostě malinkatý folikulek 😵 .Ale mi to stejně v hlavě vrtá 😀 😀 ,to jsem celá jáá,už se vidím na operačním sále 😀 😀 ,ještě že tam byl manža a všechno slyšel,tak mě ted muže zdrbat,až začnu vyšilovat a muže mi připomenout co říkala 😀 .Ne v poho,jsem fakt nadšenáá, A další postup je takový,že v uterý bude spermio,další týden ten prolaktin a štítka a do 14 dnu bude genetika a v den zavolání výsledku přestanu brat HA a tím začíná stimulka,jak po HA dostanu ms,tak jedu pro injekce,takže to vidím na 20srpna a začátkem září pujdu na punkci vajíček,ot méé shrnutí 😀 😀

veraakubik
6. srp 2010

@a.j.a. Fakt?V tom pripade na zdravi!!A kolik ze ho je nej vypit?!

jane84
6. srp 2010

Natul to je tedy shrnutí 😀 😀 super, že jsi nadšená, to je půl úspěchu

natulaaa
6. srp 2010

@jane84 jsem se trochu rozepsala noo 😀 😀 😀

a.j.a.
6. srp 2010

@natulaaa Natul, tak super, že to na tebe tak pozitivně působilo. To je fajn 😉 he he a popis odběru spermoníků, taky super 😀 😀 😀 bych se tam asi taky řádně nachlamala 😀 😀 😀

a.j.a.
6. srp 2010

@veraakubik no, asi kolik zvládneš. Natulka psala, že holky pily i litr denně.

daniela699
6. srp 2010

Natul, jeeeeee ja mam takovouuuuuu radooooooooooooost. 😀 😀 😀 Dneska same dobre zpravy. Takze ted uz 100 % vis, ze jsi udelala jen dobre, ze jsi se takhle rozhodla. 🙂 Vypada, ze to opravdu berou individualne a ne kazdemu stejnym metrem. To zari uz bude za chvilinku a pak uz bude tehula. To je parada. 🙂 Jsem se chechtala jak jsi psala o one mistnosti, ja si to vzdycky predstavuju jak tam jsou ty casaky a chlapi chudaci se tam snazi. Takhle to urcite bylo mnohem prijemnejsi. 🙂

daniela699
6. srp 2010

Natul, no vidis, jsem ti rikala, ze jsi zdrava, akorat se musi obejit ta trubka a jinak to bude vse v cajku. Vsechny ty ostatni vysledky. Uvidis. 😀

pe_t
6. srp 2010

Natiiiiiii pravě jsem si nalila sklenku vavřinečka a zapíjímna tebe 😵
Tak to je ale mazec- tak odlišný přístup a následné řešení. No tak to asi budeš za chvíli nahoře v tabulce s takovou 🙂
K té intimitě- tak tos mě dostala teda - řechtala jsem se tu jak kůň - ale jsme už velký jolky ne? 😀 😀 😀
no musím se taky napsat jahudce, ať jsem mezi váma v tab. 🙂

veraakubik
6. srp 2010

@a.j.a. ja jsem uplne blba..Ja precetla,ze ten grapak je na plodnej den-ja jsem ale tele..Tak jeste jednou-kdyz si dam grepovej dzus,tak je vetsi sance otehotnet?

natulaaa
6. srp 2010

Holky moc moc děkuji za podporu,však nebojte, v té horní tabulce budem všechny za chvíli,za to dám krk,vy jse všechny zdravé tak je o jasnéé 😵 😵 😵 .
To jsem vám ještě nenapsala,jaká tam byla rajcovní recepční,kozy 4 😀 😀 s výstřihem,šatičky obepnuté a tá nás vedla do té oné mistnosti 😀 😀 😀 ,normálně kdyby tam šel s ní sám,tak bych normálně žárlila 😠 😠 😀 😀 .manža si neodpustil pak v autě poznámku,že ta by tam mohla dělat rozkuřovačku 😀 😀 😀 ,takže tak noo 😀 😀 😀

daniela699
6. srp 2010

Natul, hned me to napadlo. 😀 Ze kdyby nahodou ... treba tam byl nekdo sam, tak ze jako prvni pomoc. 😀

natulaaa
6. srp 2010

@veraakubik od ovu po ms popíjej grepový džus a je na dobrý hlen,o aby spermijky měly dobrou kluzkou cestičku k vajíčku 😀 😀 😀 a nebo ony taky v plodném kvalitním hlenu dovedou přežít delší dobu,to jen kdyby jste sexovali třeba v ponděli,ale tobě praskne vajíčko až ve středu,tak ty spermíjky v dobrém hlenu čekají,ale když je špatný hlen,nebo žádný,,tak nepřežijí a nevklouznou pěkně dovnitř 😀 😀 😀 ,jinak obědvám,tak dobrou chut 😀 😀 😀

daniela699
6. srp 2010

Holky tohle jsem nasla na emiminu, Natul ty jsi to urcite cetla, ale prislo mi to tak krasny, takovy uklidnujici, ze to s dovolenim sem dam. 🙂

Predstav si otehotnenie ako hosťa do domu. Tak ty toho hosťa nemôžeš násilím nútiť, aby k tebe domov prišiel, nemôžeš ho uniesť a zavrieť u teba doma, nemôžeš ho tahať za rukáv alebo ho oklamať. Čo môžeš urobiť, je upratať, začať variť niečo voňavé, nechať poodchýlené dvere a žiť svoj život. Ani sa nenazdáš a hosť príde sám od seba a bude sa u teba cítiť dobre.

a.j.a.
6. srp 2010

@natulaaa Natul, není ten grepák od MS po ovu ??