Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
13. srp 2010

@pe_t ty už taky blbneš jo a já myslela že jen natul 😀 😀 😀 vy ste se tů všeci zbláznily né 😀 😀 😀

pe_t
13. srp 2010

@jahudka80 😝 😀 😀 😀

pe_t
13. srp 2010

@jahudka80 no to víš, už se těšíme na to "naše" mimi 😀 😀 😀

pe_t
13. srp 2010

holky já se tu skoro v poledne nalívám červeným vínem, abych to dostala......za chvíli mi to začne jít do hlavy. To je tak, když je ženská bez dozoru 😀 😀 malá u tety na prázdninách, chlap někde v luftu....jeeeeee to je paráda . Neškodí to jednou za čas 😅 ( no teď už po tom vínečku vypadám tak přiblblě, jako ten smajlík 😀 😀 😀 )

jahudka80
13. srp 2010

@daniela699 Dani já ti moc přeji aby to vyšlo 😉 Já tedy měla zánět dělohy a vaječníku a normálně jsem skoro nic necítila jako bolest, v běžném životě nic, ale při sexu to děsně bolelo a tak mi dr. řekla že má být na mě přítel něžnej a nic víc. Ale bolelo to pořád a tak jsem šla k jinému dr. a ten řek že mám zánět dělohy a levého vaječníku a jestli chci mít někdy děti, no mě bylo 23 vykulila jsem oči a vlasy mě snad na hlavě hrůzou stály, a říkám no jasně že chci mít děti.No brala jsem antibiotika a naštěstí zabrali... 😉

daniela699
13. srp 2010

Peti, ja jsem taky pro. Normalne si pripijem. 🙂 Ty se teda mas, takova pohodicka. 😀 , ja uz bych tak chtela jit domu, a jeste dalsi 2.5 hodky, se to dneska nejak vlece. Ale nastesti ted nic nehori, takze v tomhle klidek. Mozna proto pak clovek rozpitvava co nema. 🙂

rozum
13. srp 2010

"Hezký " mrchový den 😠 ! Ano tak ta mrchovská mrcha dorazila. Jsem z toho jelen, mám MS kolem 29-30 dne. Poslední došla za 35, kdy mě hezky nalákala, že by něco mohlo být a dnes je 25 den a já jsem to dostala! Mě picne, ale je to lepší, než, abych zase čekala a pak si hrdinka přišla! Jinak jsem si koupila Kontryhel čaj. Holky můžete mě poradit, jak se to pije? Mám dojem, že od MS do ovulace, teplý a 1x denně? A žádné přestávky dělat nemusím, jako že třeba 3 měsíce a potom měsíc vysadit úplně?
Holky za Vás, co máte naději, že to klaplo 😉 , tak jsem úplně natěšená a nedočkavá na výsledek, který musí, opakuji musí být // 😵 , jako kdyby to byl můj vlastní. Já se hrozně ráda dívám na těhotenské testy, mám radost za ostatní a říkám si, už abych takový držela v rukou!
Dnes je pátek 13. tého 😠 😠 😠 , tak to tu mrchu chápu. Hezký den a vyprdněte se na toto datum!

jahudka80
13. srp 2010

@pe_t 😀 😀 😀 já sbaštila plněnou papriku se dvěma knedlíky a rajskou a teď na to ještě medovník 😀 😀 😀
@daniela699 no takhle bych taky chtěla procovat 😀 😀

Musím potvrdit úspěch sedátka na wc, Mája dnes už 2x čůrala na záchod a když jsem jí dala spinkat asi 20minut tam žvanila a pak na mě volá maminkooo maminkoo tak tam jdu a říkám copak potřebudeš na nočník a ona ne na záchod 😀 tak jsem jí dala na záchod no ta toho vykadila 😀 😀 😀 pomalu víc než já 😀 😀 😀 a teď už asi spí 😵 😵 😵 jů kéž by jí to vydrželo a my byly za chvíli bez plen 😵 😵

jahudka80
13. srp 2010

@rozum já pila od MS do ovulky 2x denně 1čajová lžička a ms jsem měla krátkou ...myslím, že kontryhel fakt funguje a poku budeš užívat jen od ms do ovul.tak myslím že žádné přestávky nejsou potřeba já ho pila tenkrát asi půl roku v kuse.

daniela699
13. srp 2010

Jahud, dekuju moc. Akorat to asi nebude jeste ted no, ale tak treba priste uz by mohlo, a taky bych chtela kvetnove miminko, byl by to byk a to se ke mne hodi 😀 , a pak je blizenec a to je zase pritel, ale to se ke mne vubec nehodi. 😀 Zajimavy je moje nejdelsi vztahy, byli 3x vzdycky blizenci. 😀 No ale planovat nic nebudu, to uz jsem poucena. 🙂
Jinak ten zanet je bezne videt na UTZ tak se divim, ze ta dr. se ti poradne nepodivala, koza jedna.

natulaaa
13. srp 2010

Dani v neděli to bude akorát,99%těhulek našli na 10DPO ducha 😀
@jahudka80 jééj,já se tak těšííím na NEDĚLI RÁNOOOOOOOOOOOOOOOOOO 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jinak volali mi z repromedy,že tu štítku i polaktin mám uplně v normě,tralalalaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,z toho prolaktinu jsem měla fáákkt strach,protože byl hooodně vysoký a ted po dvou měsicích se měl udělat kontrolní odbě a je v pořáádkuu.

jdu vás dočíst,já si totiž lehla a normálně jsem usla 😲 😲 😲 ,se uplně stydím za to 🤐 🤐 ,až telefon z repomedy mě vzbudil 😝

daniela699
13. srp 2010

Rozum, to si teda vybrala ta mrcha den, ale svuj k svymu. 😀 Kdyz uz ma prijit tak aspon co nejdriv, at se clovek muze znovu snazit. 🙂

daniela699
13. srp 2010

Natul, tak to bylo hezky probuzeni cooooo? 😀 😀 Ti to urcite zvedlo naladu, jak jsi psala ze nic moc. Ze jo? 😀 A gratulace velika, neni nic lepsiho nez slyset, ze je clovek v poradku. 🙂

rozum
13. srp 2010

@jahudka80 Jahu děkuji!, ale četla jsem od jedné holčiny, že jí to rozházelo cyklus, no to mě snad mine. Já ho mám naporcovaný, tak mám o starost míň. Jinak jsem jak Natul natěšená na Tebe a Tvé testování!!!
@natulaaa - jsem ráda, že Ty výsledky dopadly dobře.

daniela699
13. srp 2010

Jahud, no nekdy to tady je docela zahul, prescasy a tak, ale pak se to zase trochu uklidni. Ne ze by nebylo co delat, ale stejne to nikdo to za me neudela, tak je celkem jedno jestli to udelam dneska, nebo jiny den tu budu dyl. 🙂

rozum
13. srp 2010

@daniela699 svůj k svýmu 😀 , tak to sedí.. Přesně jsem ráda, že to je a hned ať skončí, ať můžeme začít na novo. Jinak Danul u Tebe je to taky napínavéééééééééé 😉

daniela699
13. srp 2010

Holky, stalo se vam nekdy, ze by vas bolel nos, jako kdyz vdechnete vodu a tak to uvnitr stipe? Me to takhle boli uz asi treti den, a tak nejak je to horsi. Nikdy se mi nic takovyho nestalo, tak moc nevim co s tim.
Tenhle rok je fakt zajimavej. Co se stane priste? Zezelenaj mi vlasy? 😅

natulaaa
13. srp 2010

holky moc moc děkuju ,jinak Dani telefon jsem měla daleko od sebe,tak jsem šla jak ožrallá 😀 ,než jsem se vzpamatovala,že kde to vlastně zvoní 😀 😀 😀

jahudka80
13. srp 2010

@natulaaa supééér gratuluji k super výsledkům, se nemáš za co stydět tady začlo pršet a já jdu taky dadat , tedychtěla bych na chvilku. Manža slíbil že mi umeje koupelnu 😉 a wc tak to nechám na něj přeci se nepředřu když jsem těhotná 😀 😀 😀

daniela699
13. srp 2010

Rozum, hehe 😀 prej napinave. 🙂 Nene, ja myslim, ze muj pripad je napinavej asi tak jak TV porad s Premkem Podlahou. 😀 Ale Jahud nas tady natahuje. Vydrzim to tak do nedele, a jestli netestne, tak ji prijedu normalne nabancit. 🙂 Uz ted mam nervy jak spagatky. 🙂

natulaaa
13. srp 2010

Jahuuud tak u náás je náádherně a právě že dusno jak blázen 🙄 🙄 🙄 .

JINAK HOLKY KDO JE PRO,ABY JAHUDKA V NEDĚLI TESTOVALAAAAAAAAAAAAAAAA???????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,zahajuji hlasování teeeeeed 😀 😀 😀 😀 .

NA DANČA je už dneska 12DPO 🤐 🤐 🤐 ,tam se muže už hned 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵 😵 ,baby testujte,at je nějaké vzuuušo a fotečky sem ,šup šup čurat 😀 😀 😀

rozum
13. srp 2010

Účastním se hlasování. 1, Danča dnes - ANO!!!!
2, Jahu v neděli - ANO!!!
čurat, čurat, čurat, čurat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

martasl
13. srp 2010

ahoj holky,teda vy jste toho zase napsaly.včera jsem už pc nezapínala,přijel neočekávaně manžel.já ho za ty přepadovky asi zastřelím,co kdybych tady někoho měla??? 😀 😀 ještě se díví,že se zamykám.... 😅

natul-taky jsem pro to,aby jahud testovala,ale do neděle to asi nevydžím-já jsem tááák zvědavá 🙂 holky,co máte testovat-testujte,ať můžem zapíjet. 😉

helcenka
13. srp 2010

Hezký den všem,
tak koukám, že tu všichni drží palce Jahudce a Danče a mě nikdo. To si je asi budu muset držet sama nebo co. ☹

Jinak dnes bych měla dostat MS, ale zatím nic. Myslím, že ji ani dnes už nedostanu, protože mně chodí vždy ráno s první návštěvou WC. Jo a cvičně jsem si od ovulace měřila teplotu, abych to zkusila, teda třikrát jsem zapomněla, tak pokaždé byla 37,2 a dnes 37,3. A z čípku fakt nevyčtu vůbec nic. A ani si nejsem jistá, že jsem ho našla. 😀
Jsem dnes 14DPO, takže jestli nedorazí, tak v neděli zatestuju. Kdo se přidá? Myslím, že by mohla Danča, ale na Jahůdku mi to přijde ještě moc brzo. Jinak Dani, já mám taky takový jiný bolení břicha a jsem už třetí den jakoby počůraná, už jsem to tady někde psala. Jahud mě ujistila, že to není zánět.
Dneska mám spíš dobrý den, koupili jsme dveře a ještě jsme dostali mimořádnou 15% slevu. No ale ještě není konec dne, že.
Zatím se tu mějte, snad se ještě k PC dneska dostanu.

jahudka80
13. srp 2010

@natulaaa ty jo a u nás zas leje 😠 hele a co máš furt s tím testováním, manžel se už musel smát když vidí jak do mě rejete. A když odcházel do práce pohladil mi bříško (tedy ten špek 😀 co tam mám) a říká ahoj těhulko

rozum
13. srp 2010

Ještě se chci zeptat. Na krabičce u toho Kontryhelu je , že jeden sáček na půl litru, tak to stačí jeden za den, ne?
@helcenka - Heli, já samo držím i pěsti Tobě, promiň nechtěla jsem Tě vynechat. Takže hlasuji i pro Ťa! 😵

jahudka80
13. srp 2010

@helcenka co lžéééš já jsem včera psala nebo už dnes že nakonec budeš těhotná ty a Danča a já nic 😀 😀 😀 a psala jsem že ty tvé příznaky co tvrdíš že jsou zánět tak jsou těhotenství 😉

helcenka
13. srp 2010

Jahud o tobě a Danče vím, že na mě myslíte. Děkuju, ale bylo by to fakt náhoda, i když ta je blbec, jak se říká. 😀

natulaaa
13. srp 2010

@helcenka ty nemááš gafíík a tak já se pak neorientuju víííííííííš 😲 😲 😲 😀 😀

natulaaa
13. srp 2010

Helči a ty máš kdy dostat ms?,nebo víš,kdy asi byla ovulka?
😵 😵 😵