Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
21. zář 2010

@a.j.a. vajíčka byly v poho,ono za to,jak se embryjka vyvíjejí,za to nikdo nemuže,to jsou jen naše geny,embryologové dělali co mohli,Ale ten dr mi to takhle prý vubec nemusel říkat,o to tu jde,ale to je jedno,ted už se domluvím s tou doktokou,ta je supová a hlavně kvuli ni jsem přešla,tak uvidíme

natulaaa
21. zář 2010

@a.j.a. já jsem na emiminu ráda,ono víš,tam jsou holky,se kterýma jsem před rokem začínala a mi se tam líbí víc to psaní,kvuli smajlíkum a tak 😀 😀 ,tady mám strašně málo smajlu a nemužu sem dávat žádné obrázky a grafy a popisy a emimino mi příjde osobnější,nevím,každá jsme zvyklá na něco jiného 😒 ,ale mi se tam píše líp než na MK 😔 😔 ,ale je to o zvyku,ale my jsme někdy jak malé a dáváme nové smajly 😀 ,no jako malí 😀 a fotky tam mužem dávat a kdykoli se přes den podívat do ruzných alb,to tady prostě nejde,tak proto si myslím,že emimino to má namakanější 😝 😝

fram
21. zář 2010

@pe_t já začala ý t slimák už cca 9DC, asi je to dost brzy,ale fakt to cejtim 😕
@zzzzuuuuzzzziiii snažili jste se fakt poctivě, tak ještě neházej čápa do obilí, naděje je veliká 😉

fram
21. zář 2010

@natulaaa tak já tě teda vůbec nelituju 😉 protože je jasné , že svoje miminka mít budeš, ale jen to potrvá trošku dýl a budu držet palce do dalšího pokusu 🙂 🙂
Holky, můj manža je POKLAD, dnes dorazil do CZ, domů by se nedostal, protože auto musí nechat v Praze (od nás cca 120km), tak se domluvil s jiným kamioňákem, že ho sveze. Domů dorazí mezi 22-24h, zasexujem a ve 3h ráno už má zase odvoz zpátky k autu. Viděl, jak jsem nešťastná z promeškaný ovulky, tak to zařídil takhle. Jsem 14DC 🙂 🙂 Já vím, že to nemusí vyjít, ale aspoň je naděje. Je fakt zlatej. 😵 😵 Prosím, kdo můžete, držte nám palce.

mv
21. zář 2010

@natulaaa tak tfuj, tfuj do dalšího pokusu. 🙂

Dnes jsem náhodně narazila na Femigard, tak ho asi zkusím na 3 měsíce je to balení a vynechám ten kontryhel.dneska mi říkala kolegyně, že ji zkrátil cyklus o několik dní, a to nepotřebuju.
Jo, a s manžou jsme se dohodli, že pokud se nám ještě někdy zadaří, tak přestávám na koníka chodit.Já bych se neudržela a opět četla i ta méně veselá témata a to už nechci.Sám člověk ví dost o těch všech možných rizicích a to stačí.
Nakoupila jsem troje různý tampony na tu dovču, tak snad to s nima přežiju.Ale štve mě to neskutečně.Je to pro nás na rok až dva poslední dovolená,kterou si můžeme dovolit a mrcha mi ji bude kazit. 😠 😝

mv
21. zář 2010

@fram obávám se, že v tu dobu už budu v limbu, ale ve snu budu držet určitě!!!! 😉

fram
21. zář 2010

@mv dík, já touhle dobou taky normálně spím a kdybychom to měli dělat jen pro zábavu, tak bych se na to vykašlala 😀 😀 S tou tvojí mrchou mě to mrzí, ale horší by bylo, kdyby sis třeba zlomila nohu. Já už na koňovi taky nechodím na jiný témata, abych zbytečně nestresovala.

jahudka80
21. zář 2010

@fram 🙂 juu to je tak krásné budu Ti držet všechny palečky ať ty ujeté manželovi km za to tentokrát stojí 😀 a přinesou úspěch 😵

natulaaa
21. zář 2010

holky já mám tak silnou mrchu 😕 😕 😕 ,teču a teču 😕 a ted mám takové bolesti,manža mě obložil moricem a ibalginem 🙄 ,čekám,až to přejde a valím do sprchy,že já káva nešla už dávno 🙄 ,no ale upozonovali mě,že ms bude silná a bolestivá a je to tu,přtom celý den v poho 😒

fram
21. zář 2010

@jahudka80 dík,mm dorazí o půlnoci 😕 😕 😅 😅 To budu úplně tuhá, ale obětuju se 😀
@natulaaa jéé, takový trápení ještě s tou zatracenou mrchou, tak ať je zítra líp ☹

natulaaa
21. zář 2010

@fram ibalgin a teplo už zabíají 😵 😵 ,tak doufám,že to byla poslední bolest 😵 ,manža se už těší,až si štrejchne 😀 ,chudák měl víc jak měsíc utrum 😀

fram
21. zář 2010

@natulaaa 😀 😀 tak to bude pořádnej šplíchanec 😀 😀

natulaaa
21. zář 2010

@fram jo to bude a kéž by ten splýchanec prorazil ten muj huř pruchodný vejcovod 😀 😀

fram
21. zář 2010

@natulaaa možný je všechno, vždyť už se to jednou zadařilo a tvůj mm má přeci superspermijky 😉

martasl
21. zář 2010

ahoj.
fram-tak to je manžel zlatíčko.to vyjde,určitě. 😉

já vůbec nepočítám s tím,že to tenhle měsíc vyšlo.takže od neděle budu očekávat ms,jen doufám,že zase nedorazí až 43dc.by mě už fakt švihlo.jak jste tady psali o tom otěhotňování.Já u první holky otěhotněla hned po ms,ale to jsem užívala ten clostík.jo kde jsou ty časy.... 😕

natul-tak to pak bude miminko i s bonusem,tedy dvě miminka(...a nebo tři?? 😉 ).Hlavně,že nemusíte dlouho čekat a v říjnu to tutově klapne. 😉 tfuj tfuj tfuj.....

a.j.a.
21. zář 2010

@natulaaa jo jo, já chápu, že za ten pomalejší růst nikdo nemohl. Jde spíše o ten přístup doktora, který ti to podal tak, že jsi tam vlastně úplně zbytečně, pže to stejně nevyjde ☹ no jo, je vidět, že mu šlo asi o hov.. 🤐 jsem ráda, že příště už si tě paní doktorka hezky pohlídá.

Já když jsem koukala na emimino, tak mi připadalo strašně fajn v tom, že tam je spousta osobnějších smajlíků, je to tam takov barevnější, ty metříky a obrázky a tak. Škoda, že tady to taky tak nejde. I mi přijde lepší, že si každý do profilu může dát fotku jakou chce.

a.j.a.
21. zář 2010

@fram držím pěsti, jak můžu, ať se zadaří, když se manža tak obětoval 😵 to se fakt jen tak nevidí 😵

a.j.a.
21. zář 2010

@natulaaa juu, Natul, tak to by takový dobře měsíc uleželý materiál mohl prorazit veškeré zábrany a žádný říjen se nemusí konat 😵

herbie
21. zář 2010

teda fram manzel je vzornak tak to ma bejt ja dneska hlidam 10 mes mimco kamosce tak mi tu ted spi v kocarku pred barakem mam ho na ocich natul preju hodne stesti ja zitra budu mit po ovulce no nic moc jako ten sexik ted tak uvidime myslim to tim ze jsme nesexovali kazdej den asi tak 2-3 v ovulce 🙄 v patek mi odlita pritel na 16 dni do francie a vraci se presne na den dalsi me ovulky tak jeste ze tak jsem rada ze to stihne ja nakonec do ceska neletim necham to na leto budu si uzivat klidecek doma..... 😀 😀 😀 😀

natulaaa
22. zář 2010

dobré ránko 🙂 🙂

AJI máš krásnou holčičku,zkoukla jsem ti album

HERBI ty to máš s těma ovulkama a manžou tak tak 😵 😵

A mě zas bolíí hlava,tato ms mi dává zabrat,mrcha jedna 😠

fram
22. zář 2010

Dobré ráno,
tak my to stihli přesně ve 23.59 😀 Jsem totálně nevyspalá, ale vůbec mi to nevadí. Za tu maličkou naději to stojí.
@martasl proč myslíš, že přijde mrcha? Ještě to nevzdávej, šanci určitě máte. Moc držím palce.
@a.j.a. jo, manža je zlatíčko a taky asi už chtěl mít pokoj od mýho kňučení, jak jsme to zase propásli 😀
@herbie každej sexík v ovulce je dobrej, jednou to vyjít musí. Jsi ještě mlaďoučká, přítel je sportovec, tak sakra komu jinýmu by to mělo vyjít?
@natulaaa tak ať je dnes líp, šup šup mrcha pryč.
Běžím do práce, přeju všem krásný den.

jane84
22. zář 2010

Dobré ráno holky,
včera mi začala škola 😒 dopoledne jsem byla ještě učit u nás na gymplu a odpoledne jela do Brna na přednášku. No ale je to poslední rok.
Jinak zkusila jsem ten hypermangan - výsledek, těžko říct, po sexíku jsem pak usnula a když já takhle po sexu usnu aniž bych se šla osprchnout, druhej den ráno mám zaděláno na zánět. A taky že jo. zase jsem to podchytila v začátku, takže vím, že se to nerozjede, ale nevím jestli tomu nepřispěl i ten hypermangan a jestli ho mám ještě zkoušet. Už mě to se.e to moje tělo

veraakubik
22. zář 2010

Dobre rano holky,nadesel den D-streda..Testila jsem v pondeli a radily jste mi,abych to zkusila dnes a prave z rani moci..Prikladam fotky,ale moc nadeli nedavam..Minulej mesic to bylo taky tak a mrcha dorazila..Spodni fotka je pro porovnani-horni testik je z pondelka..

pe_t
22. zář 2010

Dobré ranko 🙂
@fram máš teda zlatýho manžela - tak to jsi adeptka na // 😉 . Co víš, mohlo to vyjít 😅

@jane84 tak to máš teda pěknej kolotoč. Na co ten hypermangan? Vím, že jste se o něm bavily, ale nějak mi to uteklo...
@veraakubik veri dyt tam je normálně ducháček 😅 a silnější, než v PO. Ve skutečnosti to jde vidět líp, než na té foto ne?

jane84
22. zář 2010

@veraakubik Ahoj. na Tebe jsem zvědavá. čárka je tmavší a je růžová. Mně se to docela líbí. Uvidíme co Ti přinese tento víkend. Natulko ty tě testům rozumíš nejlíp, co ty na to?

jane84
22. zář 2010

@pe_t z hypermanganu se dělá slabý roztok na oplachování, trochu zneutralizuje to prostředí v pochvě aby to nebylo pro spermijky tak drastické

pe_t
22. zář 2010

@jane84 aha já myslela, že na dobré prostředí je ten maliník a grepák - to jde vlastně o ten hlen, že je krásně plodnej, tím pádem lepší pro spermiky ne??? Jeeee já se v tom vůůůůbec nevyznám - a jsem už z toho zblblá 😅

jahudka80
22. zář 2010

Dobré ráno,
u nás je opět hezky, tedy sice chladno, ale sluníčko 😵

@veraakubik Já bych řekla že je o hodně znatelnější určitě bych testla i v pátek pokud bude tmavší řekla bych že tu bedeme mít další 🙂 psss abych to nezakřikala. Ale testík vypadá hezky 😵

jane84
22. zář 2010

@pe_t to taky, maliník a grepový džus tvoří hleník, i když teda já u sebe po tom džusu nic moc nepozoruju, tak jsem najela na maliník. konečně jsem ho u nás našla. Ale v pochvě je kyselé prostředí, sperma je zase zásadité, jen některé spermijky přežijí to kyselé prostředí, tak se jím dá takhle pomoct

veraakubik
22. zář 2010

@pe_t Ale tak nejak to bylo i minulej mesic,ale je fakt,ze ty carecky nebyly takovy vyrazny-byly slaboucky a kdyz jsem se chtela podivat,tak jsem musela zaostrit a poradne se koukat..Porda je mi tak divno a poboliva bricho,tak moc nadeji nedavam..Jj.ve skutecnosti jsou videt lip,ale ja to neumim vyfotit-fotak ma milion x funkci a stejne k nicemu..
@jane84 A veris,ze jsem na sebe taky zvedava?!Ocekavam mrchu-poboliva me bricho,tak si myslim,ze se chysta..