Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petra.vavra
21. dub 2010

kopretina- http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=5310358...je takový malinký, že si ho v pohodě strčí do batůžku, už to zkoušela 😀 , je to sice blbina, ale zase mě nebolí ta cena, i s poštou jsem za to dala 150,-- a to 1/3 byla ta pošta 😠 😠 , sice je to blbost, ale zase ne tak strašná jako různé postavičky v pohádkách našich východních sousedů (pokémoc apod. to kdyby chtěla tak snad vyhodim televizi, aby to už nikdy neviděla)
el29- z MB směr Nymburk....mám být ještě konkrétnější 😀 😀

natulaaa
21. dub 2010

jani kde jedete do Opavy na exkurzi?

petra.vavra
21. dub 2010

kopre- taky jsem ji to poridila, protoze mi minulý týden vyrvala klávesu z noťasu, tak to už teda přetekl pohár mé trpělivost 😖 a dostala i na zadek (stejně to nebylo nic platný, teď pro změnu chodí mačkat tu gumu pod tou chybějící klávesou).

kopretina82
21. dub 2010

Prti, mě Domča vyrval mezerník 😀 😀 😀 😀
A teď se u PC neustále přetahujeme buď o myš nebo o klávesnici...Jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží...
Holky musím jít, dorazil pojišťovák 😖 😖 😖

herbie
21. dub 2010

ahoj holky mam utery 10 hodin vecer zitra se vracime do californie tak je tady blazinec vsude spousta krabic a obleceni a je toho jeste spousta zbalit letime okolo 13 hod celej den dneska jsme stehovali veci do uschovny se psem jsme byli pro papir jako ze ma ockovani aby mohl letet pak jsme museli koupit takovej kennel kde bude v letadle .... no hruza uz aby jsme byli doma priletime okolo pul desaty vecer a doma budem asi okolo 11 rano uz v 7 musim stavat a jit s autem do servisu je toho hodne to nesnasim jinak jsem dneska vydela asi tyden miminko kamaradce se narodilo krasna malinkata holcicka jaaa chi taky uuuzzz 😀 pritele bych zabila jsem celej den nasrana na nej protoze ma na vsechno hrozne moc casu a vsechno je ok ... jinak milli ja si myslim ze cekat 6 mes je blbost hupni na to po 2 ms 😀

petra.vavra
21. dub 2010

Herbie, tak já si to s tebou vyměním, ty poleť na chvilku do Čech a já za tebe do Kalifornie (to jsem ale potvora, co 😀). Já vím, že z tvého pohledu je to něco jiného, to balení apod, ale věř, že z mého to vypadá jako rajská hudba 😀 😀 . Jinak já mám všeobecně pocit, že chlapi mají času pořád dost všichni 😠 ....ten můj už rok obkládá schody a přidtě se podívat zítra....budou tak stejné ještě dalších 10 let. Kdybychom na ně měly čekat se vším tak populace vymře 😀

gambrinuska
21. dub 2010

lehe koukej změnit gynekologa!!! 😠 to je teda přístup, já ho tak y změnila a čumim, je to fakt o přístupu 😉 a pokud jsi tam měla velkou kouli na tom utz tak to mohlo být teprv vajíčko, musíš znásilnovat 😉
Herb, to znam manža se na dovču chtěl balit až ten den co sme letěli, občas mi zněj tečou nervy 😠 😠 😠 😠 jak je laxní a má na všechno času dost
holky aspon doma furt netrčíte sami, a máte veselo, já jsem tu jen s rybičkama 😢 😢

petra.vavra
21. dub 2010

gamb- já ti pošlu asi na 2 dny tu moji dračici, zlaté rybičky 😀 😀

gambrinuska
21. dub 2010

peto, já čekam už přes rok na židle, má je jen zařídit z bývalé práce, rok bydlíme v tomhle předělaném bytě a furt neni doděláno tak jsem se vztekala, že už chci aspon něco dodělat a manža řek , že to nemá cenu, že za chvilku začnem si dělat byt v podkorví 😠 😠 😠 nemáme na to peníze ani čas a vidim to realisticky tak nejdřív za 10 let 🙄

onno
21. dub 2010

MAMINKY PROSÍM O RADU JSEM TĚHOTNÁ ZATÍM ZAČÁTEK ZAČÁTEK 4 TÝDNE.VČERA JSEM BYLA U DOKTORA ĎÁLAL MĚ VNITŘNÍ ULTRAZVUK MIMINKO UŽ BYLO VIDĚT.ULTRAZVUK MĚ MOC BOLEL PŘIŠLA JSEM DOMŮ A SLABĚ FURT KRVÁCÍM.vEČER JSME JELI DO NEMOCNICE A TAM MĚ PÍCHLI AGULUTIN A KANAVIT.sETKAL JSTE SE STÍM NĚKDO?FURT TROŠKU KRVÁCÍM DÍK

petra.vavra
21. dub 2010

gam-nemáme my náhodou manžele alespoň vzdáleně příbuzné 😀 😀

gambrinuska
21. dub 2010

asi jo, občas mam chut ho zabítt, ale stejně ho miluji 😀

petra.vavra
21. dub 2010

onno- já ti můžu pouze naspat co řekl doktor mě, ale nevím, zda je to vhodné, myslím, že bys měla být hlavně v klidu a psychické pohodě. Radila bych ti, přčíst si www.porodnice.cz, tam má poradnu porodník Koucký a tam najdeš v podstatě odpovědi na všechny tvé dotazy. Myslím, že není dobré psát mamině, která čeká miminko o špatných věcech, které sebou nese potrat. Toť jen můj názor 😉

petra.vavra
21. dub 2010

gam- to já taky, ale taky vždycky musím udělat humbuk, aby se tu ledy hnuly 😠 😀

leheckova
autor
21. dub 2010

onno ja bych zavolala doktorovi že od včerejšího utz tě bolí bricho a krvacíš a hotovo a budes mit klid určitě ti řekne at přijdes radeji na kontrolu lehnout si a být v klidu jak radí Petra ... 😉

natulaaa
21. dub 2010

onno mi se to nestalo,já měla zamlklý a u toho jsem ani nešpinila,tak fakt nevím,a řekli ti,kdy by to tak mohlo přejít po těch injekcích?

natulaaa
21. dub 2010

Jo holky ti naši chlapi,my už bydleli 6 let a neměli jsme přišroubované prahy ve dveřích,takže když jsem šla,tak nám lítaly, 😠 😠 😠 a ono toho je víc 😠 😠

onno
21. dub 2010

řekl že buď to přejde nebo dostanu měsíčky a půjdu na vyčištění

herbie
21. dub 2010

onno tak drzim palce at se mimisek udrzi jsou to nervi co 😠 dej pak vedet ja jsem pri mojim potratu vecer jen tak lehce malinko spinila svetle hnedy vytok a rano se to uz rozjelo jenom krev .... byla jsem v 7 tt ... peto no klidne si to vymenim s tebou, ale hele ja jsem ho asi postavila do late uz maka uz ma pomalu zbaleno ale i tak zitra musime dat auto ke znamymu na tech 6 mesicu pak jeste do uschovny dat par veci a pak na letiste ufff

herbie
21. dub 2010

onno kdyby se to stalo tak si nemyslim ze ve 4tt by jsi sla na vycisteni myslim kdyby se ti spustila menstruace to by jsi mela asi jako samovolne vycistila by jsi se sama...... ☹ ale verim ze to nebude potreba doufej ze mimisek je bojovnik a udrzi se hlavne bud v klidku a pohode vsechno bude dobry 🙂

onno
21. dub 2010

dík dám vědět

natulaaa
21. dub 2010

Onno držím palce 😉 ,holky já myslela,že ve 4 týdnu nejde ještě podle UZ poznat těhu 😒 😒

onno
21. dub 2010

ONDRÁŠKA MÁME PO IVF A TEĎ SE TO POVEDLO NORMÁLNĚ.TAK O TO VĚČÍ RADOST TO JE ,ALE ASI TO NEDOPADNE DOBŘE.

el29
21. dub 2010

onno,já byla v 10tt. miminko se nevyvýjelo a 2x jsem za tú dobu krvácela,jednou jsem šla k svému dr. a jednou na pohotovost. Oba mi řekli,že těhotenství je v děloze a krvácení není z dělohy,což je podstatné jinak to by šlo o potrat. Říkali mi,že krvácení nemusí znamenat hned potrat,že můžu jen tak krvácet pár dní a pak se to ustálí.A já jsem teda hodně krvácela. Takže klid a pohodu,ať Ti to dopadne dobře.

el29
21. dub 2010

natul,jde to poznat,ale není vidět ani srdíčko ani miminko,jen,že něco je v děloze 🙂

onno
21. dub 2010

UŽ MĚ BOLÍ I BŘICHO JAK NA MS.VŠEM PŘEJI MOC ŠTĚSTÍ

herbie
21. dub 2010

tobe taky onno drz se

onno
21. dub 2010

JDE TAM VIDĚT TAKOVÝ ČERNÝ FLÍČEK

natulaaa
21. dub 2010

Aha 😒
Onno drž se 😉 ,a nemáš třeba v tomto čase dostat MS?,to se stává,že je žena těhu ale má termín MS tak začne jemně krvácet a pak to přejde 😉

martasl
21. dub 2010

ahoj kočky 😉

onno-já silně krvácela kolem 7-8 týdne,bez bolesti břicha.měla jsem cystu,takže asi tím.pokud nebudeš mít silné bolesti v břiše až křeče,tak je to špinění a slabší krvácení normální.i břicho tě může pobolívat.no uvidíš.určitě to bude ok 😉 .pokud budeš mít silné křeče a krvácet,tak šup k doktorovi nebo na pohotovost.