Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
2. kvě 2010

ahoj holky, chystáme se na oběd ke tchýni ☹ u nás už je taky hnusně, v noci průtrž jako blázen

gamb moc držím palce, ať jsou // 🙂

el jak to vypadá s tebou, už je ovulka?

silvidee
2. kvě 2010

ahojky všem 🙂
gamb: držím palečky at jsou tam // 😉
lehe: já už jsem 11DC, asi je tam chyba 🙂
mikisek: koukám, že už dorazila mrcha 🙂, tak červen to jistí 😉

leheckova
autor
2. kvě 2010

iptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................38DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................34DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................32DC (16.4 IUI)
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................28DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................29DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 15DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................15DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................13DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................13DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................13DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................13DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................12DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................11DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 10DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................3DC

natulaaa
2. kvě 2010

Gam nás pěkně napíná, 😒 😒 😒 ,Jani ty si to teda umíš zařídit s obídkem,ale ty máš vlastně hnusnou tchýni né,nebo se pletu? 😕 ,Tak jestli jo,tak to vydrž 😉

jane84
2. kvě 2010

Oběd jsme přežili, měla tam kamarádku, tak se krotila 🙂 výjimečně to bylo bez poznámek, že na dítě máme čas a že jsme nezodpovědní. Dokonce jsem si do ní rýpla, že oba kluky rozmazlila 🙂

natulaaa
2. kvě 2010

jani jasnééé,dej ji 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
2. kvě 2010

A kopre je kdeee 😕 😕 ,ona má taky tu ovu nějak posunutou 😕 😕 😕

jane84
2. kvě 2010

kopre si asi užívá týden bez manžela. říkala, že jí ff posunul ovu o jeden den, už tu dlouho nebyla 😒
jsem zvědavá na gamb, nějak se nehlásí, asi nemá dobré zprávy, nebo oslavuje

fram
2. kvě 2010

ahoj holky,
jane, my chcem těhotnět přirozeně. Mě se totiž po vysazení HA rovnal více než půl roku cyklus, manželův špatný spermiogram + jeho práce, kdy doma bývá většinou jen na víkend - proto nám to tak dlouho trvalo. MUDr. mi po revizi nabídla HA na ty tři měsíce pauzy, ale to jsem odmítla právě proto, že kvůli antikoncepci jsem pak dlouho neovulovala. Ta tvoje tchýně, to je teda poklad 😖
natul, na teploty kašli, uvidíš, co ti povědí až budeš mít výsledky. Však ono se to srovná a pak budeš těhulka natotata.
Kdoví, jak ta gamb?!

jane84
2. kvě 2010

jj, a to ještě nejsme vzití, co teprve potom

fram
2. kvě 2010

Až budete vzatí, tak to ji teprve pošleš do pr.... 😀 😀 😀

jane84
2. kvě 2010

zrovna včera jsem přemýšlela jestli když se nám to povede, teda ne když, ale jak se nám to povede 🙂 , jestli se vzít ještě před narozením malýho. Ráda bych měla stejné příjmení jako dítě, ale chystat svatbu těhotná, asi bych si to neužila. I když by to nebyla velká svatba

fram
2. kvě 2010

jane, my jsme spolu žili, když jsme se začali snažit o první dítě. No, a když se zadařilo, tak jsme uspořádali malou svatbu a bylo to 🙂 Ale přiznávám, lepší by bylo se vdávat netěhotná. Den před svatbou mi bylo špatně od nervů a říkala jsem si, že chudák mimís, když ho vystavuju takovýmu stresu 😅

jane84
2. kvě 2010

stres bude určitě, ale větší obavy mám z těch dohadů s máti a s tchýní, protože máme každá jinej názor. My dva chceme malou svatbu, stačili by nám rodiče a sourozenci, ale to moje máti nerozdejchá. Uvažovali jsme o grilovačce na zahradě, žádná restaurace, to dokonce řekla, že na takovou svatbu nepůjde. To má ale blbý, když žijeme v jednom baráku 😀 To bych měla o mimi větší strach právě kvůli těm hádkám, ale je fakt, že bych raději svatbu před porodem

fram
2. kvě 2010

my měli malou svatbu - jen rodina, obřad, oběd. A na večer jsme šli s kamarádama do hospody a tam se ožrali,teda já ve 3.měsíci ne. 😉 A stačilo to, byla to hezká svatba. Moje ségra se vdávala před 3 lety, taky menší svatba. Vdávala se v riflích a bílým tričku 😀 Babičky to taky nejdřív nemohly rozdejchat, ale nakonec to bylo pěkný a nemuseli jsme mít starosti, co na sebe 😉 Já jsem ani velkou svatbu nechtěla, nerada něco zařizuju a nerada jsem středem pozornosti. 😅

angelina987
2. kvě 2010

Ahoj holky, jaký byl víkend? mi jsme byli v pátek pálit čaridějnice, v sobotu na bowlingu a dnes na grilovačce u kamaráda a zítra huráááá do práce. U nás nic nového, jen jsme se začali snažit, nebo neřekla bych to tak, ale pozor si nedáváme - buď topříjde, nebo ne, neměla bych nervy čekat.... 😉

fram
2. kvě 2010

angel, ahoj. My byli na bowlingu dnes a pak pizza. Víkend pěknej, do práce se nechce 😒 A taky jsme se snažili 😅 , ale myslím, že to tento měsíc nevyjde. Neva, stejně chcem jarňátko, tak je ještě čas 😀

angelina987
2. kvě 2010

Fram ahoj, jenže ty jsi od revize měsíc dopředu, ne? Myslím, že s é nic až tak stát nemůže - jsem o tom přesvědčená 😉

fram
2. kvě 2010

angel, jsem napřed a taky věřím, že si příroda poradí 🙂

jane84
2. kvě 2010

angel ahoj, souhlas, kdyby tělo nebylo na těhu připravené, tak neotěhotníš a pokud bude, tak proč se nesnažit 🙂

jane84
2. kvě 2010

já jsem nabitá optimismem, věřím, že se nám to tento nebo příští měsíc podaří. U nás jsou všichni narození v lednu nebo v únoru, to by vycházelo na tento nebo příští cyklus. Tak se necháme překvapit. a když ne, tak bude probíhat dál intenzivní snaženíčko 🙂

fram
2. kvě 2010

jane, to když máte takovou rodinnou tradici, tak to musí vyjít 🙂 Moc ti to přeju. A kdyby nááhodou nevyšlo, tak holt budeš rodit až na jaře (jako já 😀 😀 😀 )

petra.vavra
2. kvě 2010

Ahoj holky, my měli opravdu náročný víkend, Teď jsme se vrátili a jsem zbitá jak pes. Pátek čarodějnice, včera jsme byli u švagrový blahopřát a dneska výlet s kamarády, který začal ráno v 10 a skončil v půl 6. Musím se začít dneska učit, ale nevím co se tedy naučím, protože mám pocit, že usnu dřív než Terka 😉 .

fram
2. kvě 2010

petra, to učení ti teda nezávidím 😒 Přeju hodně sil 🙂

jane84
2. kvě 2010

ahoj Peťo 🙂 taky se učím a vůbec se mi nechce ☹ asi zvolím taktiku, že si knížku dám pod polštář a něco se mi při spánku protlačí do hlavy 🙂

angelina987
2. kvě 2010

O učení ani nemluvím, čekají mě státnice a mě se tááááááááák nechce. Jinak hodila jsem si do alba moji milovanou práci, tak kdyžtak mrkněte.
Fram díky za komentář 😉

petra.vavra
2. kvě 2010

Holky díky za podporu....budu jí hodně potřebovat. já má ve středu zkoušku a ještě jsem to neotevřela, takže to dvě noci patrně jistí... 😠 😠 😠 to jsem zvědavá, kdo bude hlídat přes den Terku potom 😀 ..já už zkouším snad všechno a stejně mi tam nic nechce nalézt... ☹ 😀

fram
2. kvě 2010

Teda holky, samý študentky 😀 , jen já tady vyzobaná slunečnice 😀 ale VŠ mám naštěstí za sebou, státnice bych už znova nedala 😕

petra.vavra
2. kvě 2010

že já tam lezla 😠 😠 ... já sem pěkná vykopávka, která se na starý kolena chtěla vyrovnat tý omladině bez závazků 😠 😎

petra.vavra
2. kvě 2010

hlavně se učím takový srajdy, který se tváří, že jsou pořád stejný a přitom je to o slovíčkách 😖