Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
5. kvě 2010

Jani no já bych tomu taky asi moc nevěřila 😒
Doufám,že se zase nepřekliknu a nebudu tu 2x,ještě jsem nepřišla na to,proč mi to děláá 😀 😀

hadonoshka
5. kvě 2010

Ahoj holky, tak jdu sem k vám. Na to naše téma snažilkování od prosince už skoro nikdo nechodí, těhulky si udělaly bohužel své vlastní téma a tady je alespoň co číst. A navíc se sem přestěhovalo už dost holek od nás.
Máme teď okolo baráku a pozemku plno práce tak píšu teď fakt málo, spíš vždycky přiběhnu a čtu a zase letím dál.
Pro ty co mně neznají se jen uvedu že mám dvě dospělé děti z prvního manželství a s druhým manželem, se kterým jsem 13 let máme dvě a chtěla bych ještě třetí, proto ten větší počet. Jsem prostě ráda maminkou a díky mému věku (42 let) už bude tohle opravdu poslední. Vloni jsem otěhotněla ke konci roku po osmi měsících snažení, ale v prosinci jsem bohužel potratila, od té doby zatím nic, ale trochu jsem měla problémy přesvědčit manžela, abychom to znova zkoušeli, už se mu to toho nechtělo. No snad se umoudřil.
Teď jsem 8DC, zobu Clostilbegyt a zítra se manža vrací ze služebky, tak se budeme zase snažit. Trochu doufám, že by se to mohlo povést, ale protože jsem měla vloni cysty, tak spíš budu počítat s tím, že se mi po Clostíku udělají zase cysty, abych pak nebyla zklamaná. No uvidíme, teď letím, hola hola práce volá.

martasl
5. kvě 2010

ahoj kočky 😉
had-vítám tě tady,jo s těma chlapama je někdy kříž.ptala jsem se manžela po revizi,jestli do toho půjdem znovu,že bych chtěla.a on na to,že záleží na mě,že hlavně já jsem si tím prošla.Ale naštěstí se snažíme dál,teda zatím bezúspěšně,ale věřím,že to to vyjde a nám všem!!

teda do této sedačky bych svoje dítě neposadila.ale na sněhu může jezdit bezvadně 😀 😀

leheckova
autor
5. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................41DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................31DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................32DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 18DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................18DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................16DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................16DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................16DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................16DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................16DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................15DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................14DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................8DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................6DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................4DC (16.4 IUI)
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................2DC

leheckova
autor
5. kvě 2010

mě to nejde se prihlasit na graf něco mi to píše ale nevim co??? ☹

leheckova
autor
5. kvě 2010

Message/Info
(scroll down)

You Just Earned 5 Free VIP Trial Days!

A member that you either directly invited (invite button below the chart menu) or who signed up on your charting home page just joined FertilityFriend.com.

As part of the referral program, 5 additional free trial days have been added to your account.

If your referral purchase a VIP membership you will earn 30 additional days and your referral will also receive 30 free days.

Please note that if you purchase a membership now these days will be converted in true VIP days (full access to all VIP features) and added to your membership.

Earn More Free Days:
To learn more about the referral program and take further advantage of it, please Click Here.

leheckova
autor
5. kvě 2010

nevite co po mě chtěj a proč se tam nemohu dostat ani přihlasit

jane84
5. kvě 2010

lehe píšou ti, žes dostala 5 VIP dní zdarma, protože se někdo připojil na FF na základě tvého pozvání. Nemůžeš tam dát vlevo Main a pak Front page? tak by ses tam měla dostat

leheckova
autor
5. kvě 2010

tak už jsem se tam dostala ale nevim co mě píšou umíte někdo dobře anglicky???
Vítám tě Hadonosko mezi nami jsem rada že si přišla k nam mi tam občas zajdeme ale raději se nezučastnujeme psat protože zoufale myslení že jsem těhotná od toho co si s manželem jednou zasexikuju je fakt na palici pak nema mít někdo spoždění když si vsugeruje že je těhotný....nevim podle mě by ji to holky měli říct ale asi neřeknou protože nejsou upřímný oni si to mysli ale neřeknou to ale to se fakt neda číst a člověk se přeci jen trápi když si každý den dělá testy a chodí na krev ještě před ms to pak tělo si začne myslet svoje a pak to akorat všechno rozhazuje....no nevim ale proste jsem rada že si tu na věk nekoukej jsou i starší maminky Basiková měla miminko v 45letech.
Záleží na kolik se cítíš mě bude 32let a cítím se furt na tech 25 to je proste na stylu života ty taky furt makaš ja se taky nezastavim ale občas bychom se měli naučit zastavit se odpočívat 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leheckova
autor
5. kvě 2010

a jak to VIP mam nějak zakliknout nebo to se samo ukáže a na co VIP

jane84
5. kvě 2010

v tom co psali nic o zakliknutí není, takže se ti to ukáže asi samo, zeptej se Nat, tak to myslím měla minulý cyklus a ukazovalo jí to kolikátý je DPO

leheckova
autor
5. kvě 2010

jj už sem koukala na stary cyklus a tam se to zobrazilo děkuji za pomoc

hadonoshka
5. kvě 2010

jé mili díky to jsi hodná, úplně mně to zahřálo u srdíčka 🙂 a díky že jsi mně dala do tabulky. Jo máš pravdu je to těžký se simi, já si to sice myslím taky vždycky po sexu že jsem těhotná, ale když je bílý test tak to už dál neřeším, prostě si řeknu že je další měsíc v prdeli (pardon) a jdu se podívat na ženskou neplodnost na kalendář, jaký budu mít termín porodu další měsíc 🙂 . Pak jsem ráda že přijde MS načas, nemá cenu čekat na zázrak, tělo se dá geniálně oblbnout a vsugerovat příznaky.

leheckova
autor
5. kvě 2010

no právě a na co se takhle stresovat ja kolikrat měla 14dní spoždění a pak bum a obrečela jsem to....Podle mě to cche brát jak to psali minule holky přestat se snažit a brát to že sexuju a když přijdu do jiného stavu tak to bude parada....samo pokud je tělo zdravé pokud pak jsou problémy chce to řešit to je jasnéééééééééééé

leheckova
autor
5. kvě 2010

Natul koukni na můj graf to zelené znamená že v té době mám pravděpodobně ovulaci???

natulaaa
5. kvě 2010

Jani no ono ten graf ti to vyznačíl podle minulého cyklu ten si 26 DC a tak ti to prostě značí ovulku v polovině cyklu,ale na to se vyser,ty ju mužeš mít tak,ale taky ji mužeš mít jinak,ale víš jak,většinou jsou ovulky v pulce a ten FF je jen program,
Jdu vás dočíst, my ted přišli ze zahrady,pulka plotu je hotová 😉 😉

natulaaa
5. kvě 2010

Hadi čauky ,vítem tě a jsem ráda,že si tady 😉 😉 😉 😉

natulaaa
5. kvě 2010

Tak zítra budou výsledky toho HP a taky jdu k te homeopatičce,tak jsem zvědavá,co mi řekne,prý už vylečila hooodně cyst bez operace,tak uvidíme,už se těším,holky já si taky nějak zvykla,že se zatím nedaří už si z toho dělám i srandu,však jste to četli i dneska,ten muj vtípek,to víte,že mě taky chytne depka a pořádně si pobrečím ale ted řeším tu cystu,tak možná proto 😉 😉 .

angelina987
5. kvě 2010

Ajhojky, u nás nic nového, jen mám 100% ovulku, bolí mě vaječníky a tak nějak prostě cítím, že je to ovulka. Tak doufám, že večer bude tuleničko, ať je miminko coby dup 😉

silvidee
5. kvě 2010

ahojky všem 🙂
natul: držím palečky,
had: ahojky 🙂
u mě nic nového

natulaaa
5. kvě 2010

Angel závidím ti,,že takhle ovulku cítíš,to já ani nevím,já jen podle ovu testu a teplot,jinak mě sem tam píchne,ale to i častěji během měsíce,takže určitě ne jen během ovulky.

natulaaa
5. kvě 2010

Silvi čauky a děkujii a co ty ,už je ti dobře,co břicho nebolí? 😉

angelina987
5. kvě 2010

Nat, před revizí jsem ale o ovu nevěděla vůbec, teˇto fakt cítím, i podle kalendáře to tak je

natulaaa
5. kvě 2010

Holky mě zase berou ty zada v tom kříži,už zase nevím jak ležet nebo sedět 😠 ,ještě to mi scházelo,když jsem přes den makala venku,tak to bylo v pohodě a zase na večer ted když už nic nedělám,tak to zase začíná 😠 😠

fram
5. kvě 2010

Ahoj holky,
to je teda hnus počasí 🙄
had, vítej
angel, tak se přtulte hodně natěsno, ať to už konečně někomu vyjde 😀
natul, zítra držím palce na výsledky a ať záda přestanou trápit.

natulaaa
5. kvě 2010

Fram děkuji a tu zase leje,celý den nic a ted znova 😠 😠 😠

kopretina82
5. kvě 2010

Nat, držím palečky na ty výsledky a přeju ať záda přejdou 😉
Had, ahooj 😉
Holky, tak jsem z toho srnka-odpol. jsme přišli z venku a na WC hnědej toaleťák, říkám si aha asi 1DC ☹ Jenže při následující návštěvě už jen světle hnědo a od té doby niiic 😲 😲 😲 Tak nevím co si o tom mám myslet..😕 Takže buď se to zítra rozjede, nebo tu něco nehraje...😲 Jen doufám, že to zas není nějakej průser :-/

natulaaa
5. kvě 2010

Kooooopre to vypadá na super pruuuser 😵 😵 😵 😵 😵 a teploty už neměříš?

kopretina82
5. kvě 2010

Nat, nee, teploměr definitivně zahozen (doufám, minimálně na pár let 😉)
Taky si docela dělám naději, ale mám strach tomu dávat velký šance, no pátek to jistí...😵 😵 😵

kopretina82
5. kvě 2010

Jo, ale čípek je dole, tvrdej a zavřenej, tak že by...? 😵