Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
6. kvě 2010

Kopre ty potvurko jedna,tak ty nám to tajííš 😀 😀 😀 😀 😀 ?Tak supeeer ale blahopřát ještě nebudu,at to nezakřikneme jako minule,ale věřím,že to bude už ok a kolik teda DPO už si? 😕 😕

kopretina82
6. kvě 2010

Na t já právě přesně nevím-FF mi ovulku posunoval, zrovna kolem ovulky mi blbnul teploměr, ovulka byla mezi 18-21.4., takže jsem cca 15-17DPO.
No, možnosti jsou jen 2-buď to vyjde, nebo ne...Tak budu doufat a věřit, že to klapne.
Vevnitř z toho mám příjemnej pocit a fakt cítím, že by to mohlo klapnout, ale znáte to-člověk je schopnej si namluvit cokoliv 😝☹

natulaaa
6. kvě 2010

Kopre no já už taky přišla,že se nemužeme řídit podle te červené čáry,ale podle teplot a pocitu.Ale i 15DPO je už hodně,tak pokud máš pěkně viditelnou čárku,tak by to mělo být jasnéé 😉 😉 ,hod si do albíka fotku,my ti to zkontrolujeme 😀 😀 😵

kopretina82
6. kvě 2010

Tak je tam...
A to jsem se zařekla, že do pátku o tom nikde neřeknu...😲 Sem pěkná slepičí prdelka ...😀

natulaaa
6. kvě 2010

No Kopre to už není slabá čárka,to je náádherá,ted už možná mužu gratulovat?

kopretina82
6. kvě 2010

Teda, ve skutečnosti jsou silnější...Ale určitě jsou silnější než ty z dubna...
Testnu ještě zítra, tak snad bude patrný vývoj-i když ta dnešní je silnější než včera, tak snad...

kopretina82
6. kvě 2010

Nat, myslíš? No, gratulace nechme ještě pár dní u ledu, ale děkuju 😵 😵

natulaaa
6. kvě 2010

Joo Kopre vypadá to super,zesílil náádherně,není pochyb uvidíííš 😉 😉 😉 😉 😉 .
No nic jdu poklidit a v jednu jedu k te homeopatičce,tak zatím čusek a už přestalo pršet a prosvítá sluníčko,že by už konečně,ale podle předpovědi to nevypadá 😠 ,Tak zatíím

kopretina82
6. kvě 2010

Držím pěstičky a dííík 😵

natulaaa
6. kvě 2010

Kopre ještě něco,máš doma ještě ovu testík? jestli jo udělej něco pro mě ocikej hooo,my jsme totiž na emiminu přišli na to,že když je čárka na těhu,tak je čárka i na ovu ,a furt to zkoumáme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,že jak je to možné

mircisek
6. kvě 2010

Ahoj holky, tak si mě taky přidejte do tabulky, 30 let, zamlklý potrat 5/2010, piju kontryhel a šalvěj, 18.5. jdu k doktorce pro verdikt. Jestli jsem na něco zapomněla, tak do mě kopněte. A teď valíme s malým na očkování.

natulaaa
6. kvě 2010

Had moc se v tom nevyznám,ale jestli jsem to pochopila dobře,tak ovu ukážou těhu 😕

kopretina82
6. kvě 2010

Nat já ovu testy nemám ☹

kopretina82
6. kvě 2010

Tak zas mi přibyl flek na intimce-hnědej, takže MS to ještě není, ale nevím, trochu mě to straší. Nicméně při pohledu na tu intimku mi hned naskočil obrázek minimíma, jak si vrtá ten pelíšek a odhazuje ten vyvrtanej materiál a usmívá se u toho jak mu to dobře jde... 😉 😀 😀
Tak nám držte pěsti, ať to je tak a ne opačně...:-/

jane84
6. kvě 2010

ahoj holky, u nás střídavě sluníčko a déšť 😒 než já vás dočetla.
Kopre potichounku gratuluji 😉

jane84
6. kvě 2010

Kopre tak se přestaň tolik kontrolovat a přemýšlet nad tím a běž odpočívat

kopretina82
6. kvě 2010

Jani, rozkaz ? 😀 Chlapi jeli něco vyřídit, tak mám teď veget u TV, pak půjdeme ven a už bude večer a ráno se uvidí 😉
V těhu jsem si stěžovala, že jsem pořád sama doma a teď si člověk váží každé minuty, kdy je doma sám 😉 😀
Jdu vegetit k TV

jane84
6. kvě 2010

rozkaz ne, ale odpočívat se má 🙂 když jsem loni potratila nevěděla jsem, co to odpočívat znamená a jak to dopadlo ☹ teď se mi ozvali jestli půjdu na brigádu a já nevím, co dělat, ty penízky bych nutně potřebovala, ale mám riskovat, že otěhotním jako loni v práci a dopadne to stejně?

petra.vavra
6. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsme dnes dostali výsledky z laborky, naštěstí je vše negatívní, tak jsem si oddechla, že je Terka v pořádku. Jani, tobě moc děkuju za rady a podporu 😉 . Kopre užívej si každého dne 😉 . JInak mi dnes psala Mili, zda nechci posunout někam v tabulce. Předpokládám, že většina z vás ví, že jsem objevila // už asi před 8 dny, ale ještě stále to není nic průkazného a tak mi dovolte zůstat zatím v tabulce u dní a ne u //. Užívám si to, je to krásný pocit, ale do té doby, kdy bude potvrzené srdíčko, to prostě nechci nijak víc zveřejňovat. Chodí se spoustu dalších holek, které věděly, že jsem těhotná byla a vím, jak to se mnou prožívaly a nechci to znovu oživovat ani popisovat a ani přijímat veké gratulace k tomu, že se to povedlo takhle rychle. Moc se bojím a myslím, že vy to nejlépe pochopíte. Mírné střípky jsou ve fotoblogu, ale tam málokdo chodí, takže se nemusím obávat nějakých masových reakcí 😉 . Děkuju všem za pochopení 😉

jane84
6. kvě 2010

Peťo super, že je malá v pořádku, pořád jsem na vás myslela a úplně jsem si teď oddychla 🙂

petra.vavra
6. kvě 2010

Jani děkuju, ani nevíš, jakej balvan mi spadl ze srdce 😉

jane84
6. kvě 2010

a řekla ti MUDr, co to je?

natulaaa
6. kvě 2010

Peto tak to je super 😉 😉 😉 😉
Jani kukni 😉 http://merenibt.xf.cz/index2.html

natulaaa
6. kvě 2010

Jani klikni na otevřít,pak na kolonku,která je níž a jmenuje se,jak být v pohodě a tam právě píšou,že máme normálně plánovat,tak si to přečti a tu brigádu vem 😀 😀 😀

natulaaa
6. kvě 2010

Je to na levo,JAK BýT V POHODE ,já vím,že to tak má být,ale ono to vždy nejde 😉 😉

petra.vavra
6. kvě 2010

Jani, jen jsem tam volala a ona řekla, že laborka je v pořádku. Terka byla docela dlouho teď furt nastydlá a rýma apod., takže to mohlo být z nějakého nastydnutí a ještě mě dnes napadlo jestli to nemůže být jako reakce na Mucosolvan, protože to začalo, když jsem jí ho začala dávat a pak to zase přestalo....no nevím, ale dneska už je v pohodě. zrovna tady trůní na nočníku... jo tak už musím 😀

jane84
6. kvě 2010

Nat jenomže já dělám přes léto na poště, chodím denně 15 km a nosím hodně těžký batoh a desky na rukách, je to klidně i 10 kilo. A v tom vedru v létě je to strašný

natulaaa
6. kvě 2010

Hm tak to jo,tak to je záhul,ale jinak je to zajimavé né?Holky co si budeme namlouvat,holt na to myslíme a testíme před MS,že Kopre 😀 😀 😀 ,Mají pravdu,ale je tam to naše ale,že ne vždy to jde 😒 😒 😒

jane84
6. kvě 2010

tak mi právě přítel odjel na pět dní na ryby 🙂 to bude volnýho času