Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

breberuska
18. kvě 2010

chudák...tak držím palce, aby se to nemuselo konat podruhé 😉 vůbec si nedovedu představit, jak by to přežil ten můj🙂)

leheckova
autor
18. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................54DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................44DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................29DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................29DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................29DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................29DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................29DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................28DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................27DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 26DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................21DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................20DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................19DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................19DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................18DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................17DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................15DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................14DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 5DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................2DC

natulaaa
18. kvě 2010

Breber on šel celkem v poho,ale ted už bych ho tam asi nedostala,jedine,že prý bych šla s ním,tak já bych šla,to je jasné,ale těším se na výsledky 😵 .Já nevím,proč nezmodernizujou i toto těm chlapum,dyt stačí jen vymalovat a nábytek se dá dneska pořídit za pár korun v kdejakém supermarketu,nebo aspon rádio,at tam není takové ticho,fakt to nechápu,pak se divíme,proč tam ti chlapi nechtějí jít 😒 😒 😒 .

breberuska
18. kvě 2010

no mně to taky zarazilo, že to tam vypadá tak, jak jsi napsala...můj manža je strašný stydlík, nedovedu si představit, ho a prosklené dveře a za nima čekárnu 😀

natulaaa
18. kvě 2010

Breber ale ted jsem s ním mluvila,už se smál,no má aspon nějaký zážitek 😀 😀 😀 ,ted je sám zvědavý na výsledky,prý jak na tom jsou jeho kluci 😀 😀 😀 ,no když to bude dobré,tak bude hrdýýýý,to je jasné,chlapi,horši bude,když to nebude uplně ok,ale co,však dneska se dá všechno léčit,tak aspon budeme vědet hned a ne až třeba za rok žé?

breberuska
18. kvě 2010

jasně, aspoň budete vědět a v nejhorším vám doktoři ty "kluky" nějak popoženou... 😎

natulaaa
18. kvě 2010

No právě 😒 😒 .
Jinak holky kde jste ostatníí 😕 😕 😕 😕

jane84
18. kvě 2010

ahoj holky, já se právě vrátila z Brna úplně vyzmrzlá, včera mě začalo bolet v krku, tak kouknu a povleklé mandle.ale ráno už to bylo dobrý, protože jsem hned večer do sebe hodila vitamíny, udělala si čas a šla spát. Pořád mě ale bolí celej člověk, no super prostě, jsem zralá jít spát a musím se učit na další zkoušky 😠 😠
Nat manža je šikovnej, podle toho jak jsi to popsala, tak můj přítel by to nezvládl, je hoodně stydlivej, takže bych musela jít s ním tak jak tak

petra.vavra
18. kvě 2010

Tak na vědomí se dává, že moje svěřenka odmaturovala, tak jsem moc ráda 😉 . Jinak u nás je dneska strašně hnusně, takže ani nikam nejdeme. Terka bude sice strašně otravná, ale do té zimy, mě nikdo nedostane. Večer mám jít na oslavu, ale nevím co tam budu dělat 😀 ...tak snad tam bude nějaká dobrá bašta, když už mám alkohol zakázaný 😀 😀 ...

breberuska
18. kvě 2010

jane, tak to učení ti nezávidím...já když si vzpomenu, jak mně to už ke konci nebavilo...na státnice jsme se učila s naprostým odporem 😝
petra.vavra , gratuluju k pedagogickému úspěchu 😉

natulaaa
18. kvě 2010

tak jsme vyhrálííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí a byla bitka viděli jste? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gambrinuska
18. kvě 2010

Ahojky holky, zdravim 😉
Potřebovala bych radu od grafíčkářek 😉 mam podezření na ovulku 😅 teploty od ms 36,5-6 včera 36,3 a dnes 36,9 tak co vy na to?? že by se vaječníky chytly?? Sex je obden 😉 byl včera, tak snad je naděje?? 😔

gambrinuska
18. kvě 2010

Jinka kopre gartulka k bojovníčkovi, vy to zvládnete, dyt vám tu držíme všechny palce 😀 jen ho pořádně zahřívej, holky to počasí je fakt hnus 😝

jane84
18. kvě 2010

holky na čele tabulky, jak to vypadá s vámi? nějaké příznaky? 😉

leheckova
autor
18. kvě 2010

Mě se chce blít to je hnus zase další čuza ktera odhodila svoje ditě do igelitky ja bych takové svině mlatila fakt jo

leheckova
autor
18. kvě 2010

Ahoj GAmb to by chtělo zakreslit do grafu a měřít vickrat od začátku cyklu měříš od ms nebo takto takhle za 3dny nejde říct

leheckova
autor
18. kvě 2010

podle toho co pises by to vypadalo na ovulku dneska to znamena sex včera a zitra

fram
18. kvě 2010

Ahoj holky,
natul, tak to je manža hrdina, ten můj to tak hororový neměl, ale podruhý už by se mu taky nechtělo 😀
já hlásím dnes mrchu, ale počítala jsem s ní, tak ani nejsem moc zklamaná, jsem ráda, že přišla přesně, je to třetí porevizní, ale tu další už NECHCI!!

gambrinuska
18. kvě 2010

lehe měřila jsem od ms a bylo to furt takhle nízko až dnes to stouplo 😅 sex byl sice utrápenej ale včera 😀 zítra manžu ještě snad umluvim, ale říkam si že snad jsou vaječníky nabuzený ještě po těch injekcích 😉 😔

vendulak
18. kvě 2010

Holky omlouvám se že jsem zase dlouho nebyla, nějak nestíhám a pak sem líná dočítat 😔 😉.

Gambrinusko já bych to viděla na ovulku!!! 😉 Super, super, super! 😀 Jo a já bych znásilnila manžu ještě dneska 😀. Dneska už jsi tedy pravděpodobně den po ovu, že ovu byla včera tak zítra bude už fakt pozdě, takže jestli ještě manža nějaký bojovníky má, tak ať je vyšle na výpravu dneska 😀.

vendulak
18. kvě 2010

Natu jéjej dočetla jsem jak manža na spermiu, to je mi ho tedy fakt líto ☹. My na spermiu byli vždycky v CAR a to i ještě než jsme tam vůbec chodili jen tam prostě můj gyndař příťu poslal na spermio. A poprvé z toho měl taky narvy tak možná i tím nevyšlo spermio úplně nejlíp. Ale pak před oběma IUI jsem byla s ním a tedy je i fakt že tam je asi lepší prostředí než na které narazil tvůj chudák manža, sice je taky slyšet když někdo jde po chodbě, ale jde to ještě, pak postel, křesílko, časopisy, video...no to jsme nepoužili, prostě jsme to nějak zvládli a se mnou pak měl normo 😀.
Tak kdyžtak hlavně nebuďte smutní když sprmio nevyjde na jedničku, protože to určitě není regulérní! A kdyby jste chtěli jít znova tak se zkuste třeba poptat po nějakém lepším zařízení u vás a jdi tam s manžou 😉. A uvidíš že bojovníčci budou hned lepší!! 😉

leheckova
autor
18. kvě 2010

Gamb dnes ho nech odpočinout dnes je ovulace ale má se sexovat obden aby dozrali neni dobré ždímat chlapa každý den mě řekl den před ovulaci a den po ovulaci

leheckova
autor
18. kvě 2010

a pokud jste sexovali před tim včerejškem jeste tak to je ok a ono nucený sex stejnak neni ono ja o tom vím svééééééééééééé no u nas se to zase srovnalo tak snad to bude příště už dobré jen nesmím mluvit o teplotach a o tom že musime...

natulaaa
18. kvě 2010

čaute holky,my se ted vrátili z návštěvy
Gam měř si ji ještě pár dnu,protože ovulku poznáš tak,že ty teploty budeš mít vysoké ještě aspon 4 dny, 😉 ,protože ty jak nemíváš ovulky,tak mužeš mít anovulační cyklus a to znamená,že není ovu a to ti teploty mužou skákat z 36.3 na 36.9 a pak zase třeba na 36.4 a pak zase třeba na 37, a pokud budeš měřit ted pár dní ,tak jestli se ta teplota bude držet na hoře,tak ovu proběhla,ale jestli ti zase klesne a stoupne a furt dokola,tak néé.Chápeš to 😉 😉 😉 😉 🙂

breberuska
19. kvě 2010

ahoj holky, pěkný den...já jdu dneska na kontrolu, tak snad mně čekají samé dobré zprávy 😎 a taky bych chtěla ukončit neschopenku, doma už blbnu 😀 😀

natulaaa
19. kvě 2010

čaute holky,já jdu taky,ale až v pul šesté večer,no mě tam asi nic nového nečeká,jen to,co už vím,že cysta je určitě na svém místě a že v uterý nástup 😒 😒 ,už mám objednaný nadstandart ☹

petra.vavra
19. kvě 2010

Dobré ráno všem... 😉

petra.vavra
19. kvě 2010

Holky, držím palce na kontrolách, já jdu zítra a tak už dnes budou pěkné nervy...navíc nebylo místo na objednání, takže si tam pěkně posedím x-hodin, než se k němu dostanu. To mě kleplne, tak se aspoň budu učit....co jiného tam v čekárně dělat.... ☹

jane84
19. kvě 2010

ahoj holky, taky držím palečky na kontrolách, Breber máš pravdu, že práce hodně pomáhá 😉
Peťo no nevím jestli bych se v té čekárně něco naučila 🙂

natulaaa
19. kvě 2010

holky děkuji za držení palcu,ale mě tam zázrak asi nečeká ☹ ☹ ,to by mě musel ten nahoře osvítit ☹