Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

vendulak
19. kvě 2010

Angelino já taky měla pleť jako puberťák, když jsem otěhu 🙂. Držím palce! 😉

Natu tak to vypadá pěkně optimisticky! 😵 Skvělé že můžete teď ještě snažit a měsíc nepromarníte a při laparo to vezmete i s tím profouknutím 🙂. To by bylo aby to nebylo 😉.
Btw kdy budete vědět ty výsledky toho spermia?

Gam tak teplotka vypadá pořád dobře!!! 😉 Ještě pár dní měř! Aby si věděla, ale vypadá to dobře! 😉 Hlavně že jste s manžou snažili v ten den ovulky, jak si psala že byla teplotka nižší 😉.

breberuska
19. kvě 2010

Natu, tak to jsou vlastně samé dobré zprávy 🙂 to je super! tak hodně štěstí a užijte si snaženíčko 😀

angelino, já jsem taky byla jeden velký jebáček 😎 tak jestli budeš testovat, tak hoooooooodně štěstííííííííí!

jane84
19. kvě 2010

holky já do zrcadla raději vůbec nekoukám, moje pleť je katastrofální, ale u mě je to známka MS, takže dnes 3DC vypadám pomale hůř jak ten puberťák. Zítra to bude hodně velká snaha udělat ze sebe člověka, který může mezi lidi 🙂

gambrinuska
19. kvě 2010

Vendul dík, jsi zaltá, taky tě furt sleduju 😉 zítra dam vědět co nám řekli 😉 neboj tobě to uteče, já jsem se pořádně nerozhlídla a je to skoro 7 měsíců, sice furt na něco čekam, ale to snad k tomu i patří 😔 😉

natulaaa
19. kvě 2010

Angel,držím palce 😉 😉 😉 ,dej nám hned vědet 😉 😉 😉
Jooo a ještě jsem nenapsala ,že jsem na gyndě byla na wc a měla jsem krásného natahováka 😵 😵 ,jsem vylezla,celá štastná,Peta na mě hledí,že vylezu štastná z wc 😀 😀 😀 .
Tak já naštěstí se špatnou pletí nemám problém,tak aspon něco,to už by bylo,kdybych měla všecko 😠 😠 .
Lehe tys mi psala do IP,ale toho je tolik,že to nemusím psát znovu?jukni na stranku předtím 😵 😵 😵

natulaaa
19. kvě 2010

gam tak včera byla 36.4 a dneska 36.8,tak to je super,ještě hlídej aspon 3 dny a pokud se bude tak nějak držet,tak ovu bylááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 a měříš ve stejnou hodinu a ještě z postele jooo? 😉

leheckova
autor
19. kvě 2010

uz jsem cetla tak to je ok vid

natulaaa
19. kvě 2010

joooo,ted zase bulím,dívám se na markize na modré z nebe,dojemné,ale hezké 😔

vendulak
19. kvě 2010

já myslela že gam měla včera 36,9? Né 36,4 😕

angelina987
19. kvě 2010

Holky moc děkuju, ale myslím, že to nedopadne, i když si nepřipouštím, ýe by nedopadlo, když po revizi je přece pohnojeno 😀

herbie
19. kvě 2010

ahoj holky vitam novou snazilku angelino drzim palce at tam jsou // natul to je super tak sup vlitnete na to 😀 ja kdyz jsem byla tehule tak mi vylezl na obliceji vedle oka takovej svetle hnedej malej pigment to se rika ze kdyz jsi tehu tak obcas na tele vetsinou na obliceji ti vilezaj pigmenty no tak jsem uz jako neco tusila vcera jsem tu mela kamaradku s rocni holcickou teda vsechen nabytek se musel odsunout porad mi busila do papirovi lampy hahaha no byl to mazec jsem si rikala hmmmm kdyz mas decko tak asi nic peknyho moc dlouho nevydrzi ale nevadilo mi to vubec 😉 dneska je krasny pocasi jupi jdu si umyt auto a pak na obidek asi zajdu mejte se holky moc me mrzi ze vas casove nestiham 😠

herbie
19. kvě 2010

natul chtela jsem se zeptat muzes otehotnet i kdyz mas cystu? asi mi to tu uniklo ja jenom ze me porad boli vlevo dole a cystu jsem uz mela kdyz mi bylo 17 let a tak se jenom ptam kdyby nahodou tak jestli to nezabrani tehotenstvi ( uz plasim )

gambrinuska
19. kvě 2010

jo vendul jsi v obraze 😉 36,5-6 od MS pak 36,4 a večer sex pak 36,9 a 36,8 😀 taky tušim ovulku

jane84
20. kvě 2010

ahoj holky, přeji krásné ráno 🙂 u nás svítí sluníčko, tak ať nám dnes přinese štěstí

herbie
20. kvě 2010

dobre ranko holky vam vsem preju 😉

natulaaa
20. kvě 2010

Dobré ránko 😉
Gam joo takhle,no tak ovu byla,ještě tu hod dnešní teplotku 😉
Herbi mě nikdy nebolela,některé cysty bolí a některé néé a jinak je rozdíl,když otěhotníš s 2cm cystou a s 10 ti cm cystou,tak běž raději k dr,ony pokud jsou malinké,tak ti píchnou nějaké injekce 😉 😉 a cysty se vstřebají,ty velké,jako mám já,ty už nezmizí 😠

herbie
20. kvě 2010

aha jasny no tak dekuju ja kdyz jsem mela tu cystu v 17 tak me zaclo strasne bolet nebo pichat dole jako u vajecniku a chteli mi delat laparku uz si me v nemocnici nechali ale cysta praskla tak mne rezali takze mam jizvu jak krava na brise presne jak kdyz mas cisare tam uplne dole......tak jo diky natul

natulaaa
20. kvě 2010

dělala jsem ovu testík a je opět pozitivní 😵 😵 😵 ,už druhý den 😕 😕 😕 ,tak dneska máme večer o zábavu postaráno,doufám,že v hokeji vyhrajem,aby měl drahoušek vubec náladu 😕 😕

natulaaa
20. kvě 2010

kde jste kdooooooooo,Angel a co ty 😉 😉

akras
20. kvě 2010

Holky, ahoj, držte se.
Já měla Missed abort cca ve 12tt (ale mimi se nevyvíjelo už několik týdnů, jen moje dr neměla utz, tak na to nepřišla 😠 a pak jsem musela vše absolvovat na dovče v Itálii)...
Mě opravdu hodně pomohlo bavit se na Koni s holkama, co tím také prošly a vidět, že některé třeba za 3 měsíce znovu otěhotněly (teď už máme mimi všechny!!!!!!! 🙂 ) a pak mě hodně nastarotvalo, když jsme se zase začali snažit a fakt se to podařilo hned 2. cyklus (to první mimi na 1.pokus)....
Paradox byl, že termín porodu jsem měla na den o rok později, co jsem byla na revizi (no, nakonec vylezla malá o 10dní dřív) a pak jsme si s kamarádkou povídaly, jak před rokem jsem jí brečela a teď už držím svoje mimčo 🙂
Moc vám držím palce, strach, že se to bude opakovat asi nezmizí (já si to těhu užívala až tak od 25.tt, jinak jsem furt měla strach), ale určitě zanedlouho budete mít všechny své uzlíčky pohromadě.
Hodně štěstí, nejste v tom samy a podpora, jterou si navzájem dáváte je hodně důležitá. pa

natulaaa
20. kvě 2010

Akras tak to je super 🙂 ,že se vám takhle zadařilo,to ti fakt závidím 😉 a je super slyšet od někoho,že se mu to bohužel taky stalo ale podruhé už bylo vše v pohodě 😉 😉 ,to je právě to,z čeho máme strach asi všechny,

vendulak
20. kvě 2010

Natu asi se všechny holky někde toulají 🙂.
Jinak u nás je dneska taky dost hnusně, zase ☹, mě už to tak štve, já chci sluníčkooooo 😵.
Gam tak sem si to pamatovala dobře 🙂. Jsem zvědavá na dnešní teplotku a taky na to s čím z Natalu přijdeš 🙂.
Akras děkujeme za povzbuzení, takový příběhy se krásně čtou 🙂, taky doufám, že nám se teď už podaří rychleji a že bude vše ok a taky se dočkáme miminka 😵.

natulaaa
20. kvě 2010

Vendul asi joo,žádne novinky dneska 😖 😖 😖 ,

vendulak
20. kvě 2010

No jo zatím žádné novinky, ale určitě s nějakýma pěknýma přijde Gambrinuska 🙂. Jsem na ní moc zvědavá 🙂.

Natu taky máte u vás tak ošklivě? 🙄 Mě už to tak se... 😠 Nemám pak chuť vůbec do ničeho, když i přes den mám doma skoro tmu 😒.

natulaaa
20. kvě 2010

jo taky a já jsem ještě po tom léku jeden den uplně zdechlá,nejradší bych jen seděla u telky,ale už jsem trochu poklidila,ještě jdu žehlit 😠 ,mám tam prádlo už od soboty,manža už nemá aní trenky 😝 😝 ,tak to musím už dneska vyžehlit

vendulak
20. kvě 2010

Natu tak přesně tuhle situaci znám taky 😀. A teď jsem si dělala jídlo a koukala zrovna taky na sušák na prádlo a říkala si jestli ho nemám už uklidit a pak sem si říkala, že to ještě počká 😀. Ještě snad příťa nějaký trenky má 😀.

jane84
20. kvě 2010

ahoj holky, právě jsem se vrátila ze zkoušky, mááám to, jupí, 🙂 ale v úterý mám další 😠 já se z toho asi pos..u
taky jsem zvědavá, kdo s čím dneska přijde, hlavně na jednu myslím a jsem nervozní jak blázen. Moc jí držím palce

natulaaa
20. kvě 2010

Jani supeeeeeer gratulujuuuu,jinak hokej je totálně na ho... 😠 😠 😠

jane84
20. kvě 2010

Natu tak budeš muset večer manžílka utěšovat 😀

petra.vavra
20. kvě 2010

Zdarec ženy....tak MÁME srdíčko a za 14 dní jdeme na kontrolu.....víc si nepamatuju, ještě teď to nějak zpracovávám 😲 😀
Takže oficiálně jsem našla // 30.4.