Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
30. dub 2013

@kolino @kacernice Já už měla dvě bublinky i minule, ale takhle silní testy teda fakt nee, postupně umřeli obě. Nějdřív v menší bublince se nic nevytvořilo a pak o měsíc později se v další zastavilo srdíčko. Nevím, proč to zase musím vytahovat !!!

@kolino jak budeš testovat - vyhni se obloukem mamatestům a cemio testům.. a budeš čekat, nebo testneš jak píše @petulaho
@nessik vážně je to normální? minule mě bolelo břicho jako na močák, zepředu, vařila jsem si urolog ... ale totok teda neee, no musím vydržet, za chvíli už budu vědět víc

@antana123 děkuji Anet, zítra budeme povzbuzovat od rána tebe 😉

antana123
30. dub 2013

@matysikovad no super máš jí stejnou jako já včera 🙂 budem těhotné zhruba stejně 😵

matysikovad
30. dub 2013

@antana123 nene, ty jsi ji měla tlustčí 🙂 😉 jak tě bolí to břicho??

antana123
30. dub 2013

@matysikovad podbřišek mě bolí míň a míň dneska vůbec třeba 🙂
to je moje včerejší testováno v 8:30 myslím že jí máme stejnou 😉

matysikovad
30. dub 2013

Holky, co ta @fykyska ? Jak to s ní vypadá?

kolino
30. dub 2013

@matysikovad no zkusím v pátek test ,ale nedávám si naděje, že by na něm něco bylo bude to týden od zavedení...jelikož na víkend přijede velká rodina tak nás bude plný barák a já bud pro všechny vařit, buchtu péct a chystat maso na večerní grilovačku a pak griling....takže ať vím jestli se šetřit a nebo normál fungovat. aspoň mi to uteče ten víkend.
Je to naše minulost kočko, taky si sem tam vzpomenu na naši bublinku a jak to všechno bylo a jak to dopadlo a co se dělo potom. Na to určitě nikdy nezapomeneme. Ale věřím, že teď už to dopadne dobře!

petulaho
30. dub 2013

@matysikovad ty jsi náročná😀test je dokonalej,taky bych takovej brala🙂srdíčko je ode mě🙂

petulaho
30. dub 2013

@antana123 taky nádherná tlustice,to zítra musí být parádní UZ🙂
@matysikovad někdo psal,že je snad s dušností v nemocnici ale víc nevím☹kdy jdeš na KO?
@kolino
@matysikovad holky,prostě nám to už konečně vyjít musí a hotovo🙂

antana123
30. dub 2013

@petulaho no doufám že na UTZ bude aspoň 5tt jinak nevím ☹

antana123
30. dub 2013

@matysikovad tak jak sem zvědavá jak si dopadla???

eva518
30. dub 2013

@matysikovad tak co, holka????

petulaho
30. dub 2013

@antana123 mimi bude odpovídat týdnům...uvidíš...mysli pozitivně...

nessik
30. dub 2013

Holky, chci se zeptat, jak dlouho (v mém věku-táhne mi na 36) byste se snažili o mimi bez pomoci CAR. Jsem přesvědčená, že tento měsíc nic, minulý taky nic, já vždy otěhotněla hned, bojím se, že něco není v pořádku, že mi tam po revizi třeba něco poškodili 😝 Nějak si říkám, že se snad už ani nedočkám nebo se zase něco stane, ach jo, poslední dny mám fakt špatnou náladu.

nessik
30. dub 2013

@antana123 mimi bude odpovídat, prostě jiná možnost není. A netestuj, ta čára už silnější nebude 🙂 Je uplně nádherná!!!!

eva518
30. dub 2013

@antana123 neboj, i kdyby bylo o kousek menší, tak to nic neznamená, na začátku hraje roli každý den. Já jsem měla na začátku rozdíl mezi PM a ult skoro týden a pak ve 12tt se to zkrátilo na 1 den 🙂

eva518
30. dub 2013

@nessik no, co čtu na onadnes poradnu gyn.Šulce, tak po 34.roce většinou doporučuje max. 6 měsíců a pak to už nějak blíž prozkoumat. Můžeš být ve stresu a proto to hned nejde, ale chápu, že člověka napadnou různé důvody..

antana123
30. dub 2013

@petulaho
@nessik
@eva518
holky moc děkuju nervy pracují

eva518
30. dub 2013

@nessik ale vy se snažíte fakt krátce - vždyť víš, že pravděpodobnost početí je během jednoho cyklu max.25%

nessik
30. dub 2013

@eva518 děkuju, jsi hodná, já vím, jen mi to trochu vrtá hlavou, dokonce tento měsíc jsem se trefili přesně do ovule a podle mě nic, minulý měsíc jsem byla bna folikulometrii a snažili jsme se, jak nám řekla dr. a nic. Máš pravdu, jsem ve stresu, vpodstatě se bojím otěhotnět, aby to zase nedopadlo špatně, možná si to tím blokuju.

nessik
30. dub 2013

@antana123 moc dobře tě chápu, až (jestli) budu těhu já, tak budu taky stresovat. je mi líto, že musíme všechny zažívat takové hnusné nervy. Drž se a doufám, že zítra tě dr. uklidní.

eva518
30. dub 2013

@nessik psychika je fakt potvora. Musíš sama sobě dovolit mít další miminko a ono přijde, uvidíš. Rozumím tomu strachu, já ho měla po prvním potratu taky celkem dlouho, ale věř, že pravděpodobnost opakování je minimální a naopak šance na zdravé miminko je stonásobně vyšší 😵

nessik
30. dub 2013

@eva518 myslíš, že je to fakt psychikou? Ach jo, možná jo, děsí mě, že třeba budu čekat měsíce. Navíc mám dost náročnou práci a kloubit to s dětma, domácností, jsem docela v poklusus, to tomu asi taky nepřispívá ☹

eva518
30. dub 2013

@nessik no, je spousta párů, které nemůžou mít dítě do té doby, dokud moc chtějí nebo se naopak bojí.. Myslím, že je to podobné, jako když si říkáš, že se ti určitě něco nepovede a ono to tak dopadne a člověk říká- no jo, jsem to říkal.. 🙄 Všechno se dá zvládnout, i práce i děti. Když už je máš, tak to prostě zvládneš. A navíc ti za chvilku ty starší odrostou a zase to bude jiné.
Čekat měsíce nebudeš, chce si prostě věřit, že to zvládneš a že to chceš. Já jsem si po takových podobných myšlenkách pak řekla, že prostě do Vánoc to vyjde, protože jsme v pořádku, zdraví, tak proč by to nešlo a do dvou měsíců jsem měla // 😎

petulaho
30. dub 2013

holky kdy ta Danča měla jít na tu kontrolu?ve 12:30?

eva518
30. dub 2013

@petulaho myslím, že 12.15, ale psala, že bude asi čekat. jsem nervózní za ni 😕

petulaho
30. dub 2013

@eva518 jáí taky,ale věřím v pozitivní konec🙂

matysikovad
30. dub 2013

@eva518 @petulaho @nessik @antana123 @petulaho @kolino Tak holky, jsem doma, vzala jsem to ještě přes obhcod. Jste zvědavé?? 🙂

petulaho
30. dub 2013

@nessik Nessí,určitě jsi psychicky rozhozená,tělo cítí že v nitřně nechceš...měla by ses hodit do klídku...zaměřit se chvíli na něco jiného,..a uvidíš jak to půjde samo..já první těh.otěhotněla 1.měsíc,podruhý jsem si myslela že to bude hned a ono ejhle až 4.měsíc a to jen díky tomu,že jsme sexovali denně a já nemyslela na nic jiného...pak jsem si řekla prdím na to a šup byla jsem těhotná a potřetí jsem to nehrotila a byla jsem těhotná taky hned první měsíc...u nás mám vyzkoušeno sexovat obden cca od 10-20DC...tak uvidíme jak to bude ted...jinak pokud se bojíš že je nějaký problém, zašla bych za svým gynekologem a ten by ti případně měl dát dopor.do CAR ne?

petulaho
30. dub 2013

@matysikovad jsem napnutá jak kšandy...jsou tam dvě vid?nenapínej🙂Ú

petulaho
30. dub 2013

@matysikovad ŠUP ŠUP PIŠ🙂