Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

nessik
7. dub 2014

Holky, prosím Vás, stalo se někomu tohle? Jsem 16 DC, ovulace byla pravděpodobně včera, dneska jsem byla na velké a po utření byla na papíře krev a celkem dost ☹ Byla z pochvy, teď už teda nic, ale hrozně se bojím, co to je a že už třeba nikdy neotěhotním. Trochu mě bolí břicho.

lyc
7. dub 2014

@dorabell
@cabalkova
@terite
@nessik zatím bych to nechtěla zakřiknout... Doufám, že se mimi bude držet jak to jen půjde a bude všechno v pořádku 🙂 na kontrolu jdu k doktorce zítra, sice kvůli něčemu jinému, ale to nevadí, alespoň se s ní zrovna domluvím na další návštěvu a pokusím se ji ukecat na častější kontroly 🙂 moc děkuji za podporu, naději a gratulace.... Snad to teď už vyjde, byla bych nejšťastnější na světě.

petulaho
7. dub 2014

@lyc no nadhera♡♥♥♥♥

kifsepixam
7. dub 2014

@terite Paráda mám velikou radost a těším se na fotečku, zítra povinně držet pěsti mě🙂

kifsepixam
7. dub 2014

@cabalkova Teda tak to bude macík, ale radši macík než nedonošené miminko. mám radost...opatruj se, bude to za pár.

petulaho
7. dub 2014

@terite paradni.mam velkou radost♥

petulaho
7. dub 2014

@cabalkova tak snad kocicka jeste vydrzi😉

petulaho
7. dub 2014

@kifsepixam drzim palce na zitra,urcite bude vse ok.dej hned vedet.paralen urcite nevadi,me pomahal mokry hadr na hlavu,a nekdo psal i rozpust.magnesko.
Ja jinak cukr.ok;-)zvladla jsem to🙂a ani to nebylo moc hnusny🙂

bibianca
7. dub 2014

Ahoj holky, začínám přemýšlet, jestli to moje špinění 6 dnů před očekávanou menstruací neznačí spíš něco jiného... Jako třeba nějakou poruchu.. Všimla jsem si, že někdo z Vás užívá utrogestan atd. Přemýšlím, jestli nejít za gynekologem a prostě mu to říct, že mám asi porouchaný cyklus bo co.. Užívám femibion 800 poctivě každý den... myslela jsem, že to je ten správný lék, co upraví správně cyklus, ale asi jsem se mýlila... 😒

nessik
7. dub 2014

@wosk já s tím počítám. Květen je náš. Dnes jsme si vykládala andělské karty a vypadá to na miminko. Budu tomu věřit.

tsterinka
7. dub 2014

@nessik andělské karty,to neznám co to je??? 😕

petulaho
7. dub 2014

@bibianca femibion je "jen"vitamin ten ti cyklus urco nesrovna.dosla bych si k dr.

bibianca
7. dub 2014

@petulaho Ok, tak asi pockam do vikendu jestli prijde MS, coz asi jo a zavolam si k dr. A objednam se. Nebo rovnou si mam zavolat?

ofina1
7. dub 2014

@lyc supéééér držím všechno co mám 🙂

terite
7. dub 2014

Tady je slíbená fotečka z dnešního UZ.
@kifsepixam Děkuji a tobě na zítřek držím moc moc palce. Bude vše v pořádku, určitě. Musí 🙂
@nelamas Zlatíčko, myslím i na tebe na zítřejší kontrolu. Věřím v dobrý výsledek a držím vše co mám.

petulaho
7. dub 2014

@nelamas takx moc myslim.tesim se na pozit.zpravu♥

petulaho
7. dub 2014

@bibianca asi az ti dorazi ms

kifsepixam
7. dub 2014

@nelamas Kočko taky moc držím pěsti a neboj se nic, zvládneme to obě a až do konce. Drž se a zítra si dáme vědět.

kifsepixam
7. dub 2014

@petulaho Peti supr, že cukr. v pohodě, prostě paráda. Mám radost. Jen tak dál.

kifsepixam
7. dub 2014

Holky opet shaním radu pro zacatecnika. Včera po pichnuti flexiparinu me nic nebolelo a dnes jsem si vsimla, ze v miste vpichu mam zatvrdlinu jako blazen. Ze se tvori modrina, to uz jsem si zvykla, ale tohle se mi ještě nestalo, je to normalni???

bibianca
8. dub 2014

Ahoj holky, tak včera odpoledne mě začala migréna... bylo mi hned jasné že přijde MS co nevidět. No a dnes ráno.. žádné špinění teda už ani večer.. Vzala jsem si radši jen paralen na tu migrénu, kdyby náhodou.. No a teď jsem se řekla zkusím zjistit ten čípek.. ale asi ho nepoznám 😒 nebo ho snad nemám.. 😀 @cabalkova

terite
8. dub 2014

@petulaho Peti, gratuluji k testu na cukr. Kamarádka měla těhu cukrovku a musela si i píchat inzulin, nic příjemného. Tak je fajn, že jsi ok.¨
@kifsepixam Mně se zatím boulička neudělala, modřinky často. Ale @cabalkova říkala, že se jí bouličky dělaly, tak si myslím, že to může být. Případně si zavolej na hematolku a zeptej se, jestli je to v pořádku. Ale myslím, že se není čeho bát. Kdy jdeš na KO? Dej pak určo hned vědět, těším se.

bibianca
8. dub 2014

TAk asi už jsem ten čípek našla je to taká boule?? Tak to ho budu mít asi nízko páč na něj pěkně dosáhnu.. nevím, co je myšleno pod pojmem měkký a tvrdý. Ale i když si na něj sáhnu tak nešpiním vůbec.. nechápu to včerejší špinění 😒

cabalkova
8. dub 2014

@kifsepixam Ja mam zatvrdinky v mistech vpichu docela casto, takze to beru, ze to je normal, i jsem to ukazovala docentovi na kontrole a nic nerikal, je potreba akorat dat pozor, kdyby se ti kolem zacaly delat cervene flicky a svedit, to by vypadalo na alergii a dr by ti pak predepsala jiny peparat, jinak bych to neresila.
@nelamas Drzm moc a moc palce na dnesni kontrolu, ale verim, ze to bude naprosto v poradku a miminko se paradne ukaze.
@terite Krasny obrazek... .)
@bibianca Asi by to chtelo nechat udelat hormonalni prfil, abys vedela, jak to mas, zda ti nekolisa treba hladina progesteronu, ktera muze to spineni zpusobovat, tam by ten utrogestan pak urcite pomohl.
@lyc Jsem zvedava na zpravy od dr., pekne dal utrosek, nohy nahoru, hladit brisko a tesit se na miminko. 🙂

cabalkova
8. dub 2014

@bibianca Ono to chce ten cipek sledovat v prubehu celeho cyklu, abys videla, jak se meni, to bys pak poznala, tak zkus zkoumat v prubehu trochu delsi doby.

petulaho
8. dub 2014

@kifsepixam no snad i vysl budou ok ale verim ze jo.

petulaho
8. dub 2014

@terite vysl budu vedet az 30.4.v poradne

bibianca
8. dub 2014

@cabalkova Ten hormonální profil. To je odebrání krve, že? Myslíš, že mi to gynekolog udělá na požádání?? Jen abych nevypadala jak trubka, že mu radím 😒

terite
8. dub 2014

@petulaho Aha, tak to jsem nepochopila, myslela jsem, že to víš hned 🙂 Pardon. Tak to teda moc držím palce, aby stejně ok jako průběh byly i výsledky. To víš, k testu na cukrovku zatím mé znalosti nesahají. Já studuji postupně až když se to u mně blíží 😉

cabalkova
8. dub 2014

@bibianca Hormonalni profil se dela z krve, obvykle se odebira na zacatku cyklu (kolem 2-3dc) a pak jeste jednou po ovulaci, aby se hladiny hormonu porovnaly... kdyz se obratis na dr kvuli spineni, tak by ho mohla nabidnout, pripadne se muzes zeptat, zda by to na to nebylo... utrogestan pak resi nizke hladiny progesteronu, ale bez hormonalniho profilu jaksi "naslepo".