Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kata1988
28. dub 2014

@terite ahojky, děkuji za optání, bohužel ovulace byla až na velikonoční pondělí,takže na testy je ještě asi brzy, nevim jestli má vůbec smysl testovat v pátek nebo o víkendu,v pátek budu 12DPO. momentálně chodim do autoškoly na motorku,ale funguje to docela dobře, nesoustředim se jen na otěhotnění 🙂. Jak tě tu čtu,tak jsi se dala po té prvotní obrovské bolesti do relativní pohody, to je moc dobře, jen tak dál 😵 😵

terite
28. dub 2014

@nessik Je to asi směšný to v mé situaci říkat, ale my bychom taky chtěli tři. Možná to nepůjde, ale já se toho snu pořád nechci vzdát. Prostě antikoncepce pro mě už navždy přestala existovat a není nám sice 25let, ale někdo má třeba i první dítě až v 35letech nebo i později. A už není ani tak málo mamin, co rodí ještě i po čtyřicítce. A neboj, i u vás ta třešnička na dortu ještě dorazí 🙂

kata1988
28. dub 2014

holky, bude 12DPO něco vidět na testu? nebo ještě počkat?

mattie
28. dub 2014

@terite dnes duchoval prvý krát 🙂 takže uvidíím 🙂 ďakujem 🙂

kifsepixam
28. dub 2014

@kata1988 u mě bylo vidět 10 DPO, tak držím pěsti🙂

winterska
28. dub 2014

@cabalkova I já se Klárko přídávám ke gratulacím k narození Alžbětky a přeji hlavně zdraví a lásku 🙂

hedusa
28. dub 2014

Ahoj holky, jsem po revizi dělohy v 17+6, miminko se přestalo vyvíjet ve 12+2, Ko u gyn.byla 13+2 a vše bylo v pořádku - byli jsme týden zpět. Chtěla jsem se zeptat, za jak dlouho nejspíš půjdu do práce (těhu jsem byla doma) a v práci je to fyzicky náročné. A kdy můžeme začít se sexem a snažit se zas o mimi .-)

ester34
28. dub 2014

@bibianca jo, tak to je přesně můj problém, všechno plánuju a pak jsem z toho špatná...

ester34
28. dub 2014

@nessik děkuju! Hned jsem klidnější! Snad to bude stejně i u mě...

ester34
28. dub 2014

@hedusa To mě moc mrzí! ☹ Moje mudr nechává doma 6 týdnů, já mám práci nenarocnou a bylo mi dobře, tak jsem byla doma 3 týdny, ale řekla mi, že pokud se necítím, tak stačí říct a nechá mě doma ještě dál....

sanuli
29. dub 2014

@lyc Zlatí, jak se cítíš? Zítra na tebe budu moc myslet 🙂

nessik
29. dub 2014

@terite Terinko, vůbec to není směšný, ty ty 3 děti mít budeš! Rozhodně nejsi stará, myslím, že na první dítě akorát, znám osobně paní, která má první dítě ve 44 letech a jednu, která má 3. dítě v 50 letech ! Ty jsi mladá, zdravá, jen jste si prostě 3x vytáhli černého Petra. A příště se to už povede, já to vím. Hlavní, že víte, že to jde. Jsi neskutečně silná ženská a budeš skvělá maminka. Sním svoje boty, jestli o Vánocích nebudeš mít megapupek! 😉
No, já jsem teď v takové situaci, tolik jsem se těšila na květen, že se budeme snažit, ale dceru trápí zdraví a asi půjde na operaci, takže nedokážu myslet na nic jiného, jsem ve stresu a bojím se snažit, kdyby to zase nedopadlo....už to prostě nechci zažít zase. ☹
@ester34 určitě bude, já byla na revizi v životě už 3x a pokaždé byly pak problémy s cyklem, vždy 3 cykly před MS špinění a ovulace si chodila jak se jí chtělo, upravilo se to po třech cyklech, myslím, že chvilku trvá, než se srovnají hormonální hladiny, ale když vychytáš ovulaci, tak to půjde i tak, nevadí, když je ovulace třeba 20 den, nemá to na nic vliv.

petulaho
29. dub 2014

@terite Terezko ty jsi uzasna.bojuj a jednej jak to citis.verim, ze miminko ns sebe neda dlouho cekat.♥♥♥jo o celibatu mimpovidej, my se s muzem bojime furt☹ tak si to poradne uzijte😀 s praci moc drzim palce, sef je opravdu skvely.

petulaho
29. dub 2014

@terite vek neres.podivej na cabalkova😉 budou tri.ted jste to vychytali s inj.a Vvv byla proste sakra blba nahoda.

lyc
29. dub 2014

@sanuli ahojky, jsem ze zítřejší kontroly nějak nervózní... Nezbývá než čekat, nic jiného stejně udělat nemůžu. Děkuji, že na mě myslíš, dám vědět až budu mít po kontrole, jak to vypadá 🙂

petulaho
29. dub 2014

@lyc drzim moc palce.bude to ok🙂 tesim se na fotecku♥

bibianca
29. dub 2014

Ahoj holky, mě už asi hrabe... sleduji se o sto pryč včera pod večer tlaky v podbříšku jako při MS výtok nikde, ale dnes začal trochu takový bílý výtok... nevím jestli se to dá nějak poznat... moje teplotky jsou viz.http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Bibineck... ty taky nejsou nic moc 😒

sanuli
29. dub 2014

@lyc Moc se těšim na zítřejší dobré zprávy! A třeba ti pořídí i obrázek 🙂 No a jak jinak.. žádné těhotenské trampoty tě netrápí?

berusinka1
29. dub 2014

@kifsepixam @terite @nessik Holky jste moc úžasné, moc vám děkuju za podporu. Včera mě to večer zase nějak sebralo, ale snažím se být plná optimismu, aby manžel nic nepoznal, ale fakt se teď trápím. Nemám teď komu se svěřovat, nechce se mi to rozebírat s kamarádkama, protože mají jiný starosti, buď už mají děti a přišli k nim ani nevěděli jak a nebo je nemají a prozatím ani neplánují, a tak mám pocit, že je tím obtěžuju, ale vypovídat se z toho potřebuju.Vím, že jsou na světě mnohem horší věci a jsem ráda, že se k nám život zas tak strašně nechová, ale stejně. A do toho teď člověk pořád slýchá ty otázky, kdy už si pořídíme miminko, přitom mě se nechce každýmu vysvětlovat, že to prostě nejde....
@terite Mám na Tebe otázku, na jakém odboru se vyzvedávají formuláře pro osvojení? A pro vyzvednutí tam myslíš mohu zajít sama, nebo musím s manželem?
@lyc Držím palce na zítřejší kontrolu.

nessik
29. dub 2014

@lyc zítra jen dobré zprávy, ju? 😉 Moc myslím 🙂

nessik
29. dub 2014

@bibianca mně ten odkaz nejde rozkliknout, není aktivní.
@berusinka1 zlatíčko, já Tě chápu, je mi smutno za Tebe. Naštěstí medicína je dneska mocná, jednou jsi otěhotněla přirozeně, buď to půjde zase nebo přes IVF. Nasaď manželovi vitamíny, ono to fakt může výrazně pomoci.

katerinap1978
29. dub 2014

Děvčata, prosím o radu. Včera to byl měsíc od revize (MA v 10tt, prcek bez akce a velký na 6tt) a já zatím stále bez MS, ovšem s mírným pobolíváním podbřišku, nafouknutá jak míč a s bílým výtokem. Zřejmě před týdnem proběhla ovulace (neměřila jsem BT, ani nedělala OVU testy, nebyla na to ani trošku nálada) a od té doby bříško pobolívá hlavně v tříslech. Měly jste to některá před první MS po revizi také tak? Na kontrolu k dr. jdu 12.5. a vzhledem k tomu, že nemám horečky ani silné bolesti, tak nechci otravovat a plašit.

bibianca
29. dub 2014

@nessik Ani teď?

katerinap1978
29. dub 2014

@terite Dlouho jsem tu nebyla, co čtu, mi trhá srdce. Myslím na Tebe a držím palce do budoucna. Jsi mladá a smůlu už máš vybránou, příště už to vyjde a budeš mít krásné zdravé první miminko - a pak druhé, třetí....
Mě je letos 36 a stará na miminko se rozhodně necítím, prož bys měla Ty?

nessik
29. dub 2014

@bibianca píše mi to stránka se nedá zobrazit

lyc
29. dub 2014

@sanuli je mi celý den na zvracení, ale bolest prsou ustoupila. Kéž by ten 'šoufl' pocit znamenal, že je všechno v pořádku.

nessik
29. dub 2014

@bibianca už to vidím, myslím, že ovu byla, hlen může být při těh., nezbývá než držet pěsti a čekat, tak za 6 dní by mohl být vidět duch.

kifsepixam
29. dub 2014

@hedusa Je mě líto, že tě to potkalo a tak pozdě, to já svým příběhem znám. Potratila jsem v 21. týdnu, ale miminko odpovídalo nakonec jen 16. týdnu:_( Snad když miminko bylo ještě menší si aspoň ho nemusela porodit, snad...doma tě nechají určitě jak budeš potřebovat, já byla jen 3 týdny, pak jsem nutně potřebovala mezi lidi. MS se dostavila po 32 dnech a pak už chodila po cca 28 dnech, já čekala 4 MS a pak to zkusila a vyšlo to a jsem těhotná, takže neboj se nic, ono to vyjde a brzo znovu. Já čekala delší dobu kvůli vyšetření a výsledků, ale jestli se budeš cítit dobře a na gyndě tě zkontrolují a bude vše oki, tak bych počkala 2MS a začla zkoušet. Drž se a bojuj, půjde to!

kifsepixam
29. dub 2014

@lyc Já ti zítra budu taky moc držet pěsti a neboj se nic bude to dobré, musíme to společně vybojovat, když nám holky odpadly, takže musíme se rvát!!! Drž se a budu čekat na pozitivní zprávičku, která mi zase dodá sílu, protože ty smutné osudy mě vždy položí na lopatky.