Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martinakl
8. led 2012

@barbarucha Tam taky hodne stahuju. Ted treba Hleda se Nemo 😀

safea7
8. led 2012

HOLKY prosím poraďte mi,teď jsme se vrátili z nákupu a já sem po utření našla na papíru,takovej špinavej výtok,né krev ani růžovou,spíš takový jako béžový,mám jet raději na pohotovost ☹

lenka5731
8. led 2012

Ahoj holky, já se musím pochlubit, že jsem po 7 týdnech naprostýho nicnedělání vstala z postele a uvařila jsem zelňačku, zapečený brambory a pro sebe ještě žampionový krém. A teď tu zase ležím a asi puknu. 😝

lenka5731
8. led 2012

@safea7 nemáš. stejně s tebou nic neudělají. počkej jak to bude pokračovat a jestli budeš nervózní, tak jdi zítra k tvýmu doktorovi. 🙂

barbarucha
8. led 2012

@safea7 Dej na intuici. Držím palce, bude to dobrý.

lenka5731
8. led 2012

@safea7 ale já krvácím "furt", rudě, tmavě, černě, takže na můj cynicmus nedej. 🙂 zařiď se podle sebe, jak píše barbarucha. já na pohotovost nejezdím už ani s krvácením čerstvou krví, protože to bych tam byla denně.

safea7
8. led 2012

jsem vyjevená,pořád jen odpočívám,jestli to není tím,že jsem byla teď tři hodky na nohou 😠

lenka5731
8. led 2012

@safea7 hlavně klid a dej si něco dobrýho, co jste koupili. 🙂

safea7
8. led 2012

No už zas ležím,tak uvidíme,ale zítra půjdu,aspoň na utz,abych byla klidnější 😒

barbarucha
8. led 2012

@safea7 Já bych si dala něco stahujícího, tj slaného. Nic moc sladkého, a nepřepíjela bych se. To uvolňuje, otevírá. Nejlíp něco slaného a hořký čaj.

leeena_4
8. led 2012

@barbarucha děkuju 😵

lenka5731
8. led 2012

já jsem na pohotovosti byla v úterý, červeně jsem krvácela ve čtvrtek, v pátek a i dneska, sice málo, ale přece a nejela jsem nikam, protože zítra jdu po 3 týdnech k mýmu doktorovi. takže já asi nejsem dobrý člověk na rady 🙂 🙂

lenka5731
8. led 2012

@safea7 máš doma ascorutin? je volně prodejný. když ho budeš brát třeba 3x 1, tak nic nezkazíš.

safea7
8. led 2012

@lenka5731 a co to je???

safea7
8. led 2012

@barbarucha Určitě si dám něco slaného i ten čaj.Děkuju,jsem ze všeho hned vyplašená 😒

lenka5731
8. led 2012

http://www.lekarna.cz/ascorutin-tbl-obd-50/

to ti na pohotovosti řeknou ať si koupíš, když krvácíš nebo špiníš.

safea7
8. led 2012

@lenka5731 mrkla jsem na to uvidím asi do zítra.Děkuju moc.

safea7
8. led 2012

ještě mě napadlo,není možné,že by to bylo ještě k MS v této době bych jí normálně měla???

leeena_4
8. led 2012

@safea7 já s tím nemám zkušenosti, ale slyšela jsem, že v době ms je špinění možné. Hezky odpočívej a kdyby se to zhoršilo, tak raději k doktorovi.

safea7
8. led 2012

@leeena_4 jj ani se nehnu!!!

maximka33
8. led 2012

@barbarucha můj u toho 2x klimbnul, ale vydržel. film je pěkný i proto, že je to točené i v Irsku, prožila jsem tam rok a mám tam sestru, takže pro mě byla srdeční záležitost.

maximka33
8. led 2012

@barbarucha to jsem nevěděla, že na stažení krvácení je dobrá slaná chut, to by se někdy mohlo hodit.

maximka33
8. led 2012

@safea7 doufám, že to nebude nic vážného. klidně to můžou být obě příčiny - jak námaha na nohou, tak čas ms.

berenik
8. led 2012

@safea7 pokud nemas doma Ascorutin, tak si dej stavu z citronu pokud mas doma, to by taky melo pomoci zastavit mirne krvaceni

martinakl
8. led 2012

@berenik
@safea7
Jj, to je vlastne pravda. Ja jedla citrony driv, kdyz jsem potrebovala mit slabsi MS 🙂

nesves
8. led 2012

@safea7 😒 Přeji mnoho štěstí před měsícem jsem to zažila také chce to klid u mě to začalo stejně bohužel skončilo špatně. Na pohotovosti doporuči jen Ascorutin a klid tak si lehni a aspon dva dny ani nehni.

zzzzuuuuzzzziiii
8. led 2012

@safea7 KLID, UTROGESTAN - ten mi napsal doktor a brala jsem ho do 13 tydne - jsou to hormony na podporu tehotenstvi a ASCORUTIN...

zzzzuuuuzzzziiii
8. led 2012

@safea7 MIMINKO SE ZAVRTAVA, STAVA SE TO NORMALNE, BUD V KLIDU A NEBOJ SE...

lenka5731
8. led 2012

@safea7 ale buď v klidu, že nic nebereš, protože stejně mi v podstatě všichni doktoři řekli (a že jsem za poslední půlrok mluvila opravdu se spoustou doktorů 😀), že ascorutin i utrogestan dávaj proto, aby oni měli pocit, že něco dělaj a pacientka aby měla pocit, že je léčená a neodbyli jí. jinak to v podstatě k ničemu není a prostě to buď vyjde nebo nevyjde a nikdo s tím nic neudělá. v tomhle duchu píšou i na poradnách typu porodnice.cz a podobně.

lenka5731
8. led 2012

píšu o prvním trimestru.