Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
8. únor 2013

@kolino @ofina1 čau holky, tak mám za sebou serii služeb denních 12tek, ale cičit jsem nepolevila 😀 jak jste na tom se cvičením? 🙂

jinak včera stopro proběhla ovulace, samozřejmě bez snažení, takže tento měsíc budu čekat na MS, ale příští ještě jednou poměřím a zkusím už toho svého zhnilouška donutit k činu 😀

@ladydi prďoolek je naprosto úúúžasný!
@maximka33 pásky na LH zachytily přesně to co měly 🙂 jak jsem bez nich mohla skoro rok žít 😉 😀
@turcice kráásná maminka, krásné bříško 🙂

turcice
8. únor 2013

@ladydi jůůů malej skříteček 🙂

martinakl
8. únor 2013

@ladydi On je prostě božííííí 😵 😵 😵

luciaa1
8. únor 2013

ahoj holky, tak to nevyšlo...dnes ráno dorazila ms..☹ a navíc zduřené uzliny, takže jsem doma a na atb ☹ jak má ten život rychlý spád.. ,ale jiným směrem než bych chtěla.. No nic..tak příští měsíc znovu a tentokrát zkusíme s clostilem 😎
Můžu poprosit o přidání do tabulky? Luciaa1 (29, MA 11/2012, kys.listová, utrogestan)... 1 DC
Děkuju
Držím nám všem palce... Přesně jak krásně píše @mb85 - všechny se jednou dočkáme 🙂
Hezký den..Lůca

mircisek
8. únor 2013

@ladydi @martinakl Musím říct, že Vašík zdatně konkuruje Kubíčkovi. 🙂 Skřítkové rozkošní!!!!

luciaa1
8. únor 2013

holky dostala jsem atb a můžu je brát zároveň s clostilem ? Nemáte s tím zkušenost zda to vadí nebo nevadí?
Díky

kolino
8. únor 2013

@matysikovad ehm...cvičení? 😕 noooooo 3dny jsem se na to vykašla, celé tělo mě bolelo. a dnes jsem se do toho znovu opřela až jsem se celá klepala jak jsem nemohla a podporovala jsem se u toho dost hlasitě ještě že jsem sama doma a bydlíme v baráku....😀 to bych jinak asi způsobila někomu šok, co ta moje papule dokázala vypustit! ale se slabými přestávkami jsem to zvládla. ale ty 3 dny mě štvou ,že jsem se nato vykašlala!
Ale teda klobouk dolů před tebou! jsi opravdu velký bojovník, náročné směny a ještě zvládneš poskakovat u cvičení, šikulka!!!

matysikovad
8. únor 2013

@kolino jsem na toto mezek 🙂 jak se zapřu, tak nepovolím ... škoda jen, že mi to tak nefungovalo třeba u učení ve škole 😀 😀 😀 Kolíne škoda že jsi přestala, protože dneska už budu cvičit 6 den Level 1 a fakt to funguje!!!! mám zatáhlejší břicho a téměř se mi ztrácí celulitida .... 🙂 takže do toho!! 😉 pěkně od prvního dne a denně poctivo 🙂 a musíš fakt dýchat ( nádech nosem do záběru nebo skoku a výdech pusou do povolení svalů, naučila jsem se to u té zumby a fakt to pomáhá, před cvičením tak aspoň hoďku nejest, protože pak bolí slinivka a brání se svaly, to mám taky na sobě vypozorované 😉 ) pro měm je ta půlhodina denně jako relax..

mircisek
8. únor 2013

@matysikovad Máš můj obdiv. Já bych to chtěla zkusit po porodu. Ráda bych získala kondičku, abych stačila těm svým třem mrňousům.

matysikovad
8. únor 2013

@mircisek děkuju 🙂 ale asi na tom není co obdivovat, stejně je to takový únik před realitou, tak trošku 🙂

maximka33
8. únor 2013

@luciaa1 tak Luci, škoda že to nevyšlo. na druhou stranu když jsi nemocná, tak je lepší nebýt těhotná.. přlští měsíc se uzdravíš a zase může být dobře. bohužel nevím, jak spolu fungují antibiotika a clostil. máš clostil od doktorky nebo z CAR? asi bych tam zavolala.
@matysikovad Obdivuju tě, kočko!!!! super výkon! taky se pochlubím, druhý týden roznáším letáky, během dvou dní nachodím i 20 km. mně chození moc baví. minulý týden mně bolely nohy, ale teď už rovnou v pohodě. a když se podívám na svou novou celulitidu na stehnech, tak věřím, že to pomůže. a taky mám půl kila dole, to je fajn, protože jsem už přibrala 3,5 kg. a co vy ostatní těhulky, kolik jste už přibraly?

matysikovad
8. únor 2013

@maximka33 tak to jsi dobrá 🙂 20 km nachodím tak leda v práci po oddělení 😀 i když to nechodíme, to letíme 😉 a kolik je za ty letáky? vyplatí se to ? nebo to máš v rámci rehabilitace v těhotenství 😀 😉

dneska po x dních sedím u pc, protože mám tchána a známého stoláře v kuchyni a dávají dohromady novou kuchyňku na míru a já se světedivse nudíím!! vyprala jsem, zalila kytičky, umyla koupelnu a poutírala parapety... a ted sedíím a čekám jestli něco nebudou potřebovat. kuchyň je místo, kde trávím téměř celý svuj veškerý volný čas a ted? jsem jak bez ruky 😀 😀 😀 taková jakási nevyužitá😉

maximka33
8. únor 2013

@matysikovad tak mám za to tři stovky, ale nosím to u nás po vesnici, tak se učím ulice. mně chození baví, tak to mám v rámci vycházek a procházek. prostě takový pravidelný pohyb, za který ani nemusím platit 🙂

tu nudu ti závidím, pořád mám co dělat a nestíhám.ale nezastírám, že něco je jen pro zábavu.

terulin
8. únor 2013

@maximka33 No to se máš, já jsem přibrala asi 4,5 kg (ale z toho asi 2 za poslední 2 týdny, což mě krapet vyděsilo).

maximka33
8. únor 2013

@terulin fakt dvě kila za 2 týdny?

maximka33
8. únor 2013

@matysikovad teda tři stovky za těch 20 km a je to každý týden 🙂

ofina1
8. únor 2013

@matysikovad Ahoj 🙂 teda ty jsi fakt třída, že to cvičení zvládáš 🙂 já jsem na to ještě neměla čas ☹ už jsem si to uložila a projížděla jsem si to ,ale nezkoušela jsem to. Ted jsem byla nějak pořád v jednom kole. Skoro každý den jsem byla někde venku s kamarádkama -no samo je to jen výmluva 😀 😀 jé nová kuchynka ? se spotřebiči a se vším? tak to musí být super. Aspon budeš mít ted novou zábavu. My když jsme rekonstruovali tak mě to náramně bavilo 🙂jo jinak u mě proběhla ovulka asi taky včera nebo předevčírem myslím, že jsem to cítila- takže jsme na tom stejně 🙂 🙂počkáme na ms 🙂už aby to bylo ☹

@maximka33 procházky jsou při těhu to nejlepší. Jen je u toho blbý, že musíš za každého počasí ☹ ale jinak dobré na kondičku 🙂
@luciaa1 tak to je mi líto ☹ další měsíc bude určitě ten pravý 🙂 a jak dlouho se snažíte ?

luciaa1
8. únor 2013

@ofina1 díky 🙂 začali jsme se snažit v dubnu min.rok... docela to letí..a tento měsíc poprvé zkusíme clostil..tak doufám, že to zabere 🙂
A nezkoušely jste některá cvičit s tohle? http://www.rutina.cz/ Hodně holek v mém okolí si to chválí, ale mě to teda doma nechytlo.(třeba to přijde až nebude zbytí..) ...Párkrát jsem to zkusila..potřebuji kolem sebe lidi a tu atmosféru 🙂

ofina1
8. únor 2013

@luciaa1 mě přijde, že pokud se nedaří tak to letí strašně moc ☹ a čas ubíhá ☹ a ten clostil je přesně na co? je mi jasné, že na podporu otehotnění, ale přesně nevím na co .A máte nějaký problém a nebo se jen nedaří ?

ladydi
8. únor 2013

@mircisek @martinakl žádná konkurenceee, přeci parťáci 😀 😉

fykyska
8. únor 2013

@ladydi NAZDAR LADY 😀 a ty si nedáš pokoj a dráždíš a dráždíš 😀 😀 😀 ja jsem ti psala že jsem zamilovana do toho tvýho čumáčka 😀 😀 a ty mě mou lásku takhle prohlubuješ 😵 za chvilku bude neusnosná a pod samou váhou PADNU 😀 😀 😵 ÁÁÁCH je užasnýýý takové hobití miminko 😝 😀 😵 😵 😵 😵 On je krásně mališkatej a ta ouška a ta ošíška 😵 😵 😵 😵

luciaa1
8. únor 2013

@ofina1 no jelikož se nám zadařilo 9/2012 tak jsem prý otěhotnění schopná (aniž bychom cokoliv na "podporu" brali)....pak povinné 2 cykly pauza a minulý měsíc opět zkoušení , ale to byl manžel na služební cestě a stihli jsme jen jeden plodný den..A teď nám dal ten clostilbegyt..na podporu ovulace ... Tak zkusíme 2 cykly s ním a pak uvidíme.. Tak nám držte pěsti 🙂

aagnes
8. únor 2013

ahojte holky, tak pomale pročítám co tu píšete a je to rozmanitá diskuze 🙂 Já sem včera byla u kamarádky, která má 10měs. chlapečka a byli jsme na procházce, pak jsme došli k nim, tak jsem byla tak stahaná, že bych do 5 minut usnula a když jsem viděla jak malej po ní pořád leze, nepohraje si sám, tak jsem si říkala zda to dám. Ona mi říkala, že mám těhu únavu, že to tak brát nemůžu a když jsem se na tím zamyslela, tak nebýt jednoho měsíce, kdy mi bylo asi fajn, tak mám už celý rok těhotenskou únavu. Po porodu šestinedělí, kde mě zmohla ještě psychyka a pak další těhu. Za chvíli si budu připadat jak slonice, která je těhotná 2 roky.
@turcice krásnej pupíček 🙂
@ladydi Vašíček je broučínek 🙂 a to máš na přebalovací podložce centimetr? super nápad.
Já si udělala radost a koupila si kozačky na jaro, ještě mám v plánu si koupit tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=62944380&tab=0 jen nevím jakou barvičku. Letos to bude určitě hit léta. 🙂

aagnes
8. únor 2013

@fykyska pro tentokrát si vyhrála ženicha Vašíčka pro Haničku 😖 😠 ale pšíště se jen tak vyšťouchnout nenecháme 😀 😎 Příště nabijem do střelby holčičí spermouše 😀

matysikovad
8. únor 2013

@aagnes botičky kráásné 🙂 taky jsem na ně tento týden koukala u nás v uh u ťonků 🙂 za 250,- 🙂 🙂 🙂 zrovna tady tahle zelenáá moooc hezká

aagnes
8. únor 2013

@matysikovad COŽÉÉÉ ťongoši je maj za 250kč?????? 😠 😠 Vyděrači na MMB. líbí se mi všechny ty barvičky.

fykyska
8. únor 2013

@aagnes 😀 😀 😀 😀 MUHEHEHEHE 😀 😀 😀 😀 😠
No jo holka ten Váš je taky na řadě ženichů musí být dycky víc 😀 😀 😀

fykyska
8. únor 2013

JINAK AHOJ HOLKY ANI JSEM NEZABUČELA 🤐 😀 Nó to jsem celá já 😝

mircisek
8. únor 2013

@maximka33 Já klasicky 8,5 kg (teda vlastně 9,5), ale předtím jsem na dovolené zhubla kilčo pohybem, který bych měla hned zpátky, tak to ani nepočítám.

terulin
8. únor 2013

@maximka33 Jojo a to jim pořád stejně a ani mi nepřijde, že bych se nějak děsně nafoukla... asi míň čůrám, nebo fakt nevim 😀