Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

terite
25. dub 2014

@petulaho Moc děkuji, Peti. S Wahl to promyslím. Nikdy jsem na tyto cesty nebyla a trochu se toho "duchaření" bojím. Musím to nejdříve cítit, jakože to určitě chci. Teď to tak zatím není. Nejvíc šťastná bych byla z té nové práce. Byl by to takový nový začátek, velká změna. Tak uvidíme.
@winterska Tvé články jsem přečetla. Zažila sis taky dost a teď už jsi tak blízko ke šťastnému konci. Držím moc palce a mám radost, že to jde. Pozitivní příklady mě uklidňují. A není jich málo, takže to zvládneme i my. Půjde to. Tak prostě holt nebudeme nejmladší rodiče, ale budeme nejlepší 😀

martinakl
25. dub 2014

@petulaho dekuji 🙂 my bychom chteli spis starsi ditko tak 3-7 let 🙂

petulaho
25. dub 2014

@kifsepixam děkuju♥mám od wahl slíbený přiroz.porod, takže věřím, že tam zůstane🙂nic jiného nepřipouštím...dneska je to o dost lepší....tak se půjdu natáhnout k tv🙂moc na vás myslím, kdy jdeš na screening?

petulaho
25. dub 2014

@terite chápu, kamarádka to měla s wahl stejně, teprve až to cítila, ozvala se jí a moc jí to pomohlo....mě na tyhle cesty vlastně dovedly všechny ty naše neúspěchy a tím, že dr.neřekli nikdy konkrétní příčinu, začala jsem pátrat jinde...práce je dobrej odrazovej můstek....pořádně se do toho zažer, ono ti to aspon dovolí nemyslet tak intenzivně na tuhle velkou bolest.....a miminko přijde...

petulaho
25. dub 2014

@martinakl tak at vám to vyjde, tak, jak si přejete♥

kifsepixam
25. dub 2014

@petulaho Tak to potom jo a uz se nebojim, je fakt, ze ja trubka se ani nezeptala na porod, vždy me tisice otázek napadne pozde...ale stejne jsem s ni domluvena, ze ji postupem tehotenstvi budu informovat, tak se pak třeba zkusim zeptat, ale ted nejdriv potrebuji překonat muj meznik a to je UTZ v 20. tydnu. Jinak na screening jdu 6.5, uz aby to bylo, aby mi aspoň trochu spadl kamen ze srdce.
Jinak v Sama doma byva co mesic polohovani miminka od Evy Kiedroňové, jestli znáš, napsala knížku něžná náruč rodičů a další dvě, je to parádní ženská, co to s dětmi fakt umí a já si knížky budu určitě kupovat. Zrovna dnes tam byla...takže taky zevlím u TV. Tak odpočívej.

bibianca
25. dub 2014

Holky, jsem asi vážně divný tvor. Tak 10. DC jsem začala dělat ovu testy vyšel mi na něm ostřejší duch následně to sláblo do sněhobíla a dnes se tam opět ukázal mírný duch. Tak já nevím, nechápu... Jinak měřím teplotku, ale protože mám problém se spaním a cca 2 hodiny před měřením se vždycky probudím a dívám se kolik je hodin, tak ty výsledky jsou nejisté, ale zatím to vypadá na anovulaační cyklus páč jeden den stoupne druhý den klesne. Je fakt, že 11 DC byla teplota na nejnižším bodě 36,44 následně stoupla na 36,6 a od té doby se pohybuje v rozmezí +-0,06(0,05) Začínám být z toho magor 😀

batusi
25. dub 2014

Ahojky holky, měla bych na Vás jeden dotaz. Prodělala z Vás některá mimoděložní těhotenství, které skončilo samovolným potratem? Myslím tím, že jste nemusely na revizi dělohy? Případně, jak se Vám podařilo znovu otěhotnět? Děkuji za odpověď.

tsterinka
26. dub 2014

ahoj holky,už zase propadám panice,každý večer usínám s tím že se hrozně těším na ráno až naměřím zase vysokou teplotku,ale dnešní ráno mi klesla a s ní i moje nálada ☹ .Chjoo se zblázním

nessik
26. dub 2014

@tsterinka neplaš, graf je krásný a 7 DPO vypadá jako implantační pokles 😉 Opravdu neházej flintu do žita.

tsterinka
26. dub 2014

@nessik implantační pokles,takhle na etapy??? 😒

bibianca
26. dub 2014

@nessik
@tsterinka Jj, třeba to bude OK. To já včera myslela, že asi mám anovulační cyklus, ale po dnešním měřením zažívám pocit štěstí. Sice možná asi jsme ten sexík moc dobře nenačasovali, ale... co už... Navíc graf mi vyhodil, že ovulku jsem měla 24. a sexík byl 23. Jsem zvědavá jaká bude teplotka v následujících dnech. Navíc včera 25. jsem měla migrénu, ale nebrala jsem si žádný prášek... ale to asi nemá se zahnizďováním nic společného to by bylo příliš brzy.. 🙂 Ale jsem ráda, že alespon lze usuzovat, že ovulace probíhá i když ovu papírky ovulaci neukázaly.. 😒

tsterinka
26. dub 2014

@bibianca
@nessik noo uvidím,jaká bude BT zítra,dnes máme oslavu,tak nevím jestli si mužu něco dát,nebo nee 😒 ,docela jsem se těšila 😠

bibianca
26. dub 2014

@tsterinka Já bych byla pro radši ne.. Nestojí to za to 😉

nessik
26. dub 2014

@tsterinka ale ty teploty fakt nejsou tragické, já třeba měla 36,7 po ovulaci několik dní a těhotná jsem byla. Nebyla ti třeba v noci zima? Mně jak je zima, tak mám hned nižší bazální teplotu. Fakt buď v klidu. Sex jste načasovali parádně (to jsou předpokládám ty hvězdičky) 🙂 Na teploty bych moc nehleděla, ovu proběhla a teď je to už na přírodě. Udělalas pro to maximum, aby mimi bylo a já věřím, že bude. A alko můžeš, zatím by mimi nebylo spojené s krevním oběhem. 😉

tsterinka
26. dub 2014

chjo,jedny kulatiny jsem nepila,protože jsem měla břicho a teď nebudu pít,protože doufám že budu mít břicho 😀

tsterinka
26. dub 2014

@nessik jooo,tak já si malinko dám,vždyť 30 je jen jednou za život 🙂

tsterinka
26. dub 2014

@nessik ano a hvězdičky jsi odhadla dobře,dělala jsem ovu test,dopoledne pozitivní a druhý den ráno ve 4 snaženíčko 😀 ,kdyby,že by kluk 😀

nessik
26. dub 2014

@tsterinka jasně že si dej, fakt tím nemáš co zkazit, dokud není spojené s krevním oběhem, tak se nic nemůže stát. No, kluka bych ti přála, třeba bude 😉

winterska
26. dub 2014

ahoj všem, nevíte co je s @cabalkova ? četla jsem tu, že už je v porodnici.. Klárko, držíme palečky!!! 🙂

tsterinka
26. dub 2014

@nessik díky,tak já jdu slavit 😀

nessik
26. dub 2014

@cabalkova Klárinko, pokud jsi v porodnici, moc držím pěsti 🙂

tsterinka
26. dub 2014

@nessik přidávám se 🙂

ofina1
27. dub 2014

Holky @cabalkova má už Alžbětku náhodou jsem ji zahlédla na Facebooku.!!!

kofik.h
27. dub 2014

ahoj holky, co myslíte, znamená dnešní pokles něco? opravdu začínám již magořit, možná je to tim, že tenhle cyklus je opravdu moc dlouhýemoticon ale kdyby měl zdárný konec, tak by mi o nevadilo emoticon

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kofik_h/graf...

jinak @cabalkova strašně moc gratuluji, to je paráda..jen tak dál holky, tady je důkaz, že to jde....přeji hodně zdraví a štěstí 🙂

nessik
27. dub 2014

@kofik.h to nic neznamená, takhle teplota běžně skáče v luteální fázi, třeba mně vyleze 1 den na 37 a druhý klesne na 36,8, takže nůže z toho být těhotenství nebo menstruace. Držím pěsti, ať je to to první 😉
@cabalkova Klárko, strašně moc gratuluju k Alžbětce 😵 😵 😵

tsterinka
27. dub 2014

@cabalkova velká gratulace 🙂

kifsepixam
27. dub 2014

@cabalkova Klárko i já se přidávám a moc se těšíme na zprávu, jakou krásnou a zdravou kočku máte a jak jsi to bravůrně zvládla!

petulaho
27. dub 2014

@kifsepixam jj koukala jsem vcera, bylo to nadherny😉 ta Natalka byla uzasna
@cabalkova taky moc moc gratuluju k Betusce a tesim se na fotecky a popis porodu

sanuli
27. dub 2014

@cabalkova Klárko, také se přidávám ke gratulacím! Už se nemůžu dočkat fotečky malé princezny 🙂