Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
28. lis 2012

Ahojte, tak dnešní kontrola dopadla OK. Krom tradičně mojí krve, ale žádnej haluz to není, jen zase hrozně málo železa, takže už vím, co zarazí můj průjem 😀 No a malej ten je v pořádku, ale neotočil se, sedíme KP a pan dr to už ani na otočení rozhodně nevidí ☹ Nakousla jsem znovu císaře, dnes mi řekl, že je prý brzo se o tom bavit, ale pokud to tak budu případně chtít, tak to tak asi uděláme, ale prej je ještě hrozně času 😕 což teda jako nevím nevím.

@miranda77 dnes mi gyndr říkal ať už rozhodně nic co by malého nutilo se otočit nedělám, takže s tím končím, ale ano, zkoušela jsem toho víc.

@luuc_2012 moc děkuju holka. Já jen vím, že toho císaře ponesu psychicky hodně blbě, jinak se ho nebojím.

@turcice díky moc, jj, nějako to uteklo.

aagnes
28. lis 2012

@eva518 no v pátek by to měl být týden po vynechání ms. Do příště ho vykrmím 🙂

aagnes
28. lis 2012

@ladydi ti to říkám, 16-17 to jistí 😀

eva518
28. lis 2012

@ladydi můžeš se domluvit, že tě neuspí, jen umrtví dolní polovinu těla, abys malého viděla a mohli ti ho aspoň na moment po porodu dát. Kamarádka rodila císařem před rokem, malá byla předčasně kvůli podezření na preeklamsii a tak se bála se nechat uspat úplně, aby viděla, že je malá v pořádku. Říkala, že to nebylo špatné.

ladydi
28. lis 2012

@aagnes dostaneš do čumáčku 😀 no ale obávám se, že mi případného císaře naplánují na 17. ☹

@eva518 já vím, z prvu jsem byla dost proti, mám totiž špatný plotýnky a tak jsem se toho bála, ale kvůli tomu abych věděla co se děje bych to asi riskla. Ale malýho by mi těžko mohli dát, max na vteřinu ukázat a už by utíkali, manžel y ho viděl a mohl fotit, no ☹

aagnes
28. lis 2012

@ladydi 😀 😀 😀 17? že by? se otočí neboj, je to dlobeček. 🙂

eva518
28. lis 2012

@ladydi proč se ti nelíbí 17.12?

ladydi
28. lis 2012

@aagnes no prostě mě to napadlo, když tvrdí jak hafo času máme ještě 😠

@eva518 protože to bych fakt domů šla akorát na štědrej den, to by bylo fakt skvělý 😠 chtěla bych být tou dobou už doma a trochu zaběhlá s malým 😒

eva518
28. lis 2012

@ladydi to by tě bez komplikací pustili i o den dřív. Já vím, že to není nic moc, ale ber to tak, že kdybys měla rodit na 24.12., tak taky nic moc - celý svátky v porodnici... A navíc, třeba se Vašík už pomalinku bude chystat a ani to nebudeš muset řešit 😉
A dr. bych poprosila, ať me napíše císaře na 16.-vždyť to bude v termínu, tak mu to může být fuk

aagnes
28. lis 2012

@ladydi nakonec budu mít pravdu já a ne doktoři 😀 Nebudou ti nic totiž slibovat, radši řeknou variantu, že se neotočí. Přitom všude čteš, jak se mimčo může otočit před porodem.

mircisek
28. lis 2012

@aagnes V těhu. I s Davískem i teď. S Davískem jsem ho začala brát hned v 5TT a teď po potvrzení těhu, což bylo v 9TT. Doktorka mi řekla, že žádný problémy nevidí, ale pro jistotu ho nasadí. A já se s ní nikdy nepřu, protože ona je fakt výborná a stará se v nemocnici o rizikový těhotenství a posílají k ní i složitý případy.

ladydi
28. lis 2012

@eva518 16. je neděle 😀 a ten 17. napadl mě, že asi. Co jemu se honí v kebulce nevím. Tak snad příště mi poví víc. Uvidíme. Musím vydržet zase do středy na další monitor.

ladydi
28. lis 2012

@aagnes 4% po 32tt se pouze otočí a zrovna jednu výherkyni jsem dnes potkala předemnou na monitoru 😒

pavlina26
28. lis 2012

@mb85
@axonka ...gratuluju mocinky k // 🙂 a držím palečky ať je vše tak, jak má býti 🙂

pavlina26
28. lis 2012

@eva518 Evííí, zítra tfuj, tfuj, tfuj, myslím na Tebe, určitě se dočkáš dobrých zpráv! 🙂

aagnes
28. lis 2012

@mircisek děkuju, tak jsem zase o něco klidnější 🙂

@ladydi no a ty jsi další výherkyně 😉 Dopadne to dobře a pak budeš na to je vzpomínat 🙂

eva518
28. lis 2012

@pavlina26 jééééé, děkuju. Jsem prostě srababa... Ale kdo by nebyl, že 😔 Dám potom vědět
@ladydi tak třeba ty budeš ta druhá 😉

ladydi
28. lis 2012

@axonka gratulace k // 😉 ať vše OK dopadne 😉

@eva518 tady už budeme srababy všechny 😉 taky přeju ať to dopadne jak nejépe může 😉

@aagnes už abych jen vzpomínala 😉

miranda77
28. lis 2012

@ladydi to nejsou žádné drastické zásahy ... jen se porostě dává zadek výš než hlava, aby se případně miminko mohlo samo přetočit neb hlava je prý těžší ... ale nejdůležitější je jak to cítíš ty!!!

maximka33
28. lis 2012

@mb85 ty jo, mě teď taky furt pobolívá břicho.. ale spíš to bude asi ms..ale ten výtok je určitě těhotenský, už jsem o tom slyšela.
@eva518 dva doktory najednou, to si dáváš. a určitě si necháš udělat fotečku, že?

maximka33
28. lis 2012

@ladydi tak ty čtyři procenta, to není moc.. já patřila k tomu zbytku. ale už do 38. týdne mi plánovali císaře, nakonec se malý narodil v ukončeném 39. týdnu, to někde ani císaře nedělají. můžeš se připravit na to, že ti dá nemocnice vybrat i den, u nás to šlo. akorát moje oblíbená 15. už byla plná, tak jsem vybrala 16. (termín TP byl 19.), no a malý se přihlásil už 12. dubna.

ladydi
28. lis 2012

@miranda77 však ano, to jsem dělala a to měl i gyndr na mysli, že prostě už nemá smysl nadále malýho lámat. Prostě to vypadá, že má k tomu nějakej důvod proč tak sedí.

@maximka33 to je to, čeho se bojím. Aby se malej nepřihlásil sám a já pak toho císaře neměla akutně 😒 mám o něho prostě strach aby se to případně stihlo v čas.

maximka33
28. lis 2012

@ladydi možná je lepší domluvit si termín a pak to třeba i zrušit. moje nemocnice byla super. nejdřív jsme se domluvili na 10., ale dítě bylo celkem malé, tak jsem je překecala na další termín.

ladydi
28. lis 2012

@maximka33 nj, ale porodnici asi těžko můžu oslovit bez doporučení dr, ne?? Tam mě musí poslat předpokládám on 😒 Uvidím jak příští týden, no, malej asi obr není, ale ty jejich odhady... moc tomu nevěřím. Dianka se narodila na 38tt a manžel dokonce na 37tt a já taky byla o 8dní ped termínem, tak uvidíme, no.

martinakl
28. lis 2012

@ladydi Ja jsem byla v peci porodnice uz od 3̈́6t, tak se zkus takhle domluvit se svym dr, ze by te uz predal radeji do jejich pece... Jinak odhadum taky neverim. Den pred porodem odhadli Kubovi 4120g a mel 3390 🙂

aagnes
28. lis 2012

holky, mám kočárek ve skříni. Myslíte, že ho mám odvézt? nebo ho nechat schovanej.

maximka33
28. lis 2012

@aagnes máte garáž? my ho dali do garáže, když jsme ho ve 4. měsíci koupili. nebyl doma a nebyl daleko 🙂 nebo k rodičům.

kolino
28. lis 2012

@maximka33 já jsem chtěla vyvolávačku, a mudr. řekl že je to zbytečné, že mi stejně ms nedojde když není skoro žádná sliznice. Tak furt čekám čekám kdy se uráčí dobrovolně sama dojít! ☹

aagnes
28. lis 2012

@maximka33 garáž nemáme. My ho koupili tři týdny před tou zprávou. Od rodičů jsem ho odvezla jen hl. krobu a podvozek, aby se mi v tom nehrabali. Jinak tam mám zbytek. Kámoška mi nabídla, že ho mám odvézt k ní, tak nevím.

maximka33
28. lis 2012

@ladydi já chodila do porodnice taky od 36tt na monitory, hned se mnou sepsali porodopis. tak se zeptej přítele, jak to vidí, třeba ti s tím rozhodnutím pomůže.