Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kolino
29. led 2013

@eva518 já jsem už v pohodě, co se má stát se stane, stejně to neovlivním.....

martinakl
29. led 2013

@kolino Mne se slabounka carka ukazala az nejak 17DPO. Nevim to presne, ale Kuba odpovidal dle terminu posledni MS, takze to muselo byt tak nejak 😉 Drzim moc palce!

kolino
29. led 2013

@martinakl děkuji moc za podporu, vím ,že se to teprve může projevit. jen jsem zkoušela mamatest a ten je fakt spolehlivý, takže už moc šancí si nedávám. Ale za dva dny je jasno, to jdu na krev 🙂 tak se pravda ukáže!

turcice
29. led 2013

@kolino ahojky zlato..držím moooc palečky 😉

turcice
29. led 2013

ahojky holky..dnes jsme byly na 3D UTZ a mám konečně pro manžu důkaz že to bude holčička 😉 tak se pochlubím i já 😉Druhé foto je zespoda a tam jak je křížek je pipinka..ostatní je Amálka z profilu 😉

martinakl
29. led 2013

@kolino Ja jsem taky pouzivala mamatest a driv fakt ani duch 🙂 No tak z krve uz by to znat melo byt, tak uvidis.

kolino
29. led 2013

@turcice díky! ♥
teda to je jasný důkaz!!!! 😀

martinakl
29. led 2013

@turcice A jo, pipinka 😀 Krasna holcicka 😵

kolino
29. led 2013

@martinakl jj dám určitě vědět jak jsem dopadla! kde jinde bych to mohla probrat než na koníku 🙂

ppapajade
29. led 2013

@kolino koukám máš v tabulce teprve 22 den to je strašně brzy...testovala bych tak nejdřív ten 28 to bych teprve hledala dušíčka...dřív si myslím že je to jen škoda peněz za testy i když chápu nervy pracujou.... 🙂

kolino
29. led 2013

@ppapajade ale já byla 18.1. na IUI což bylo 11dc. takže za 10-14 dní se ví výsledek jak to dopadlo, proto to testování 😉 vím ,že do ms je čas.

ppapajade
29. led 2013

@kolino no sice nevím co je to IUI ale každopádně budu držet palce at ti to dopadne...a mimčo se podaří 😉

turcice
29. led 2013

@martinakl
@kolino holky moc díky..jsme za holčičku moc rádi 🙂

kolino
29. led 2013

@ppapajade popíšu ti to jak to vnímám já 😉 chlapovi dá spermio,oni vyberou ty nejlepší kousky a zavedou mi je do dutiny děložní jehlou...samozřejmě musí být ovu vyvolaná nebo přirozená což mě ji vyvolávali den před zákrokem injekci do bříška. ten den klidový režim a za 14 dní se ví jestli to vyšlo nebo ne.

pavlina26
29. led 2013

@ppapajade 🙂...IUI tj intrauterinní inseminace (zavedení spermií do dutiny děložní)

mircisek
29. led 2013

@turcice Přidávám se k gratulantům. Budete to mít pěkně na střídačku. 😀

turcice
29. led 2013

@mircisek Moc díky 🙂

pavlina26
29. led 2013

@turcice Evčo, pěkné fotečky z utz 🙂 krásná slečna 🙂 já se možná dozvím zítra, jestli slečna nebo klouček 🙂 ale jen možná 🙂

pavlina26
29. led 2013

@kolino ...také držím palečky, aby to vyšlo!! 😉

turcice
29. led 2013

@pavlina26 Pavlí budu moc držet palečky aby se mimiko zítra ukázalo 😉 Dej určo vědět 😉

pavlina26
29. led 2013

@turcice To víš, že dám 🙂 třeba i nějaká fotečka bude 🙂 moc se těším, jde se mnou i Rosťa- úplně poprvé 🙂 je z toho hrozně nervozní 😀 bylo by to krásný, kdyby bylo vidět, jestli to bude naše Rozárka nebo Jindra (ale s tím klučičím jménem si prostě nejsme pořád jistí 🙂 )

turcice
29. led 2013

@pavlina26 to znám s těmi jmény 😉 Já také si nebal uplně jistá Amálkou ale nakonec jsem si na to zvykla a bude to tedy Amélie a kluka Adama 😉 Rozárka je také moc krásné jméno..a Jindra takové neobyvklé 😉

pavlina26
29. led 2013

@turcice Rozárka je jistá 🙂 tak uvidíme, kdyžtak ještě zauvažujeme 🙂 ale Rosťa říkal, že prý to bude určitě holčička- zdálo se mu o tom 🙂 tak jsem zvědavá 🙂

turcice
29. led 2013

@pavlina26 No tak to ta holčička bude 😉 a pokud máte i jisté jméno tak to určo vyjde 😉

pavlina26
29. led 2013

@turcice kéž by 🙂 nevím proč, ale oba od začátku mluvíme spíš o holčičce 🙂 ale tak kdyby to nevyšlo teď, tak třeba jindy 😀

kolino
29. led 2013

@pavlina26 děkuji já ti taky budu držet palečky ať se zítra prcek ukáže v celé své kráse!!! 😉

pavlina26
29. led 2013

@kolino děkuju moc 🙂 jsem napnutá 🙂

turcice
29. led 2013

@pavlina26 jj my to měly také tak 😉

terulin
29. led 2013

Ráno v 7:30 jsem opustila teplo svého domova a odjela sednout si k počítači a pracovat. Dosedla jsem v 8:10 a do teď u toho počítače dřepim (pár přestávek jsem měla, abych nekecala) a odhaduju, že ještě tak 2 hodiny tu dřepět budu a ráno v osm už mám zase vyzvedávat klienta a jet někam do horoucích pekel. A PAK MI NĚKDO VYSVĚTLETE, JAK TO NAŠI MYSLELI, KDYŽ ŘÍKALI,AŤ SE UČÍM, ABYCH MĚLA HEZKOU PRÁCI A MOHLA SI UŽÍVAT!?! jediný co mě s tím smiřuje, že můj hodný muž přijel a pomáhá mi, abychom to měli rychleji a má "prolhaná" matka je ve vedlejší kanceláři a dělá taky... Jestli se ve čtvrtek ukáže, že čekáme děvčátko, tak ho vychovám, aby se dobře vdalo a může být klidně úplně blbá.... 😀

maximka33
29. led 2013

@turcice gratulace, kočko! tak to bude Amálka?
@terulin tak máš přesčas v práci? ale jinak jsi na neschopence ne??