Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

maximka33
19. čer 2013

@antana123 tvuj tfuj na kontrolu!! taky dneska jdu.v kolik to máš? Já ve 10.45.

antana123
19. čer 2013

@maximka33 já jdu jen na UTZ poradna bude pozdějc mám to na 16hod a děkuju 🙂 tobě taky držím palce 😉

cital
19. čer 2013

@maximka33 @antana123 Holky, držím palce, ať vám ty kontroly dopadnou moc dobře! 🙂

antana123
19. čer 2013

@cital děkuju 🙂

nessik
19. čer 2013

@maximka33
@antana123 holky, držím pěsti, ať je vše ok 🙂
Holky, dneska mám totálně pozitivní ovu test, ta tetovací je snad 2x tak tlustá než kontrolní a vyběhla hned, dneska to pořádně pojistíme a jestli to nevyjde, tak já už fakt nevím, v čem je zakopaný pes, evidentně ovuluju, cyklus pravidelný, tak kde je zakopaný pes ☹ Přemýšlím, jestli mi něco neudělali při revizi, že by z toho třeba byly neprůchodné vejcovody nebo tak....

kacernice
19. čer 2013

Krásné, horké ráno děvčátka, taky se pečete. My máme v bytě 27,9 stupňů, tak se potím i při psaní na PC 😝 Ani naše zlatá rybička to horko nějak nemůže rozdýchat, dáváme jí do akvárka kostky ledu, tak to se vždy trochu vzpamatuje a pak zase leží u dna 😒 My jdeme dnes s Tomášem na očkování, ach jo, jestli bude horečkovat v těch vedrech, to bude hrůza ☹ ☹

kacernice
19. čer 2013

@nessik jéééé, tak ať je snažení úspěšné zlatíčko 😵 😵 😵

matysikovad
19. čer 2013

@antana123 Anet, držím pěsti! Všechno bude v pořádku 🙂

matysikovad
19. čer 2013

@nessik Nessi, takhle pozitivní jsem měla ten dubnový úspěšný měsíc, moc držím pěsti!! teď to výjde!!! 😉

matysikovad
19. čer 2013

@maximka33 Tobě taky přeju úspěšnou kontrolu 🙂

antana123
19. čer 2013

@nessik děkuju 🙂 držím palce at to ted výjde při takové ovu musí 😵
@matysikovad moc děkuju 😉

nessik
19. čer 2013

@kacernice
@matysikovad
@antana123 holčičky moje děkuju, bohužel takovou ovu mám každý měsíc a nic z toho 😢 😝 , no, když to nevyjde, tak si aspoň užiju léto bez nevolností a pokud to nevyjde do září, tak v září naklušu do CAR, ať se mnou něco udělají, protože to už není normální.

matysikovad
19. čer 2013

@nessik Taky jsem měla ovu každý měsíc... jenže ten duben byla čárka fakt úúplně mega 😉

maximka33
19. čer 2013

@cital
@nessik
díky holky

maximka33
19. čer 2013

@nessik tak dneska máte velkou šanci!! víš co, ono to může být psychicky... ale když tak se můžeš nechat zkontrolovat na neprůchodnost, je to vidět na utz?
@kacernice ahojky, hlavně ať to Tomášek zvládne, třeba jen bude spavější.
@nessik a ukaž fotku ovu testu 🙂

kacernice
19. čer 2013

@maximka33 po zkušenosti s Nikčou z toho mám hrůzu 😢 ta měla skoro celý týden vysoké horečky 38 - 39 stupňů

maximka33
19. čer 2013

@kacernice teda, lepší na to nemyslet..

cital
19. čer 2013

@nessik Ooooo, nemaluj hned čerty na zeď (nebo spíš vejcovody) 🙂. Určitě toho využijte a třeba to výjde 🙂

m_artasek
19. čer 2013

Krásný den holky, i když venku nám tak topí. V noci se vůbec nedá spát. Včera jsem byla na kontrole a vše v pořádku. V úterý mě čeká velký ultrazvuk, tak snad bude vše v pořádku.
@maximka33 @antana123 Holky, ať Vám kontroly dobře dopadnou.

maximka33
19. čer 2013

holky, tak jsem zpět z poradny, mimi ukázalo obličej, váží asi 1870 g (míň než jsem čekala), a další budou už monitory v porodnici!! za 4 týdny. kdyby do té doby něco, tak paní doktorka tam bude do začátku července, pak má dovolenou.. jinak v pondělí si dojdu ukončit neschopenku a pro mateřskou, když to chci až od 27. 6. a ptala jsem se na pití maliníku a lněného semínka, tak prostě vědecky to dokázáno není, ale neuškodí to a může to pomoct při zácpě. ptala jsem se taky na Dianatal porodní gel, tak to chválila, že to má dobré výsledky, v Mělníku to stojí 700 kč. a jak v Mělníku nedávají moc epidurál, protože tam není nastálo anesteziolog, tak jsem se ptala i na tu masku, začíná to na E., je to na přidýchávání a může se to kdykoliv během porodu, ne jako epidurál jen při určité míře otevření. a je to prý šetrnější než epidurál. tak to vypadá, že naše mělnická porodnice je fakt baby friendy 🙂)

maximka33
19. čer 2013

@eva518, @miranda77, @pavlina26 holky, jak je to s váma, nerodíte?

maximka33
19. čer 2013

@m_artasek jéé uvidíš pořádně miminko na utz, to je super, držím palečky!! chcete vědět, co to bude?

pavlina26
19. čer 2013

@maximka33 😀 ....mno, upřímně, ráda bych 🙂 v těch vedrech je to děs! Ale to Ti asi nemusím povídat...uffffff. Jinak předminulý týden mi v porodnici povídali, že si myslí, že do tří týdnů porodím a zatím teda nic 😅 a jinak děkuji za info k porodu- o tom Dianatalu jsem netušila 🙂

ofina1
19. čer 2013

@nessik já si myslím,že mám ovu taky ,ale taky nic,takže po létě s tím taky budu něco dělat tak budem bojovat spolu 🙂
@maximka33 super že jste dopadli dobre za chvilku budeš mít mimiska u sebe 🙂 váhu dožene a aspoň to nebude obřík

miranda77
19. čer 2013

@maximka33 my máme zabedníno a v kuchyni krásných 22 C ;) ...

maximka33
19. čer 2013

@miranda77 já jsem od rána zabednila v ložnici, ale stejně to tam leze nahoru... a to je prosím na severozápadě. no nechápu... barák je věčně vyhřátej. aspoň že i v zimě. a co porod, nechystá se to?

miranda77
19. čer 2013

@maximka33 no my máme starou chalupu - takže většinou v kuchyni klepeme kosu 😅 ... že se dožiju tohoto (barykády před teplem 😀) jsem nikdy nepředpokládala

porod zatím nikde ... dnes na ultrazuvuku naměřeno 3162g ...

janiczka2011
19. čer 2013

@maximka33 hlavne ze je vse v poradku, skoro dve kilca uz ma to stejne pujde rychle nahoru 🙂 Melnik se mi moc libil ve 4 v tom, tam to bude urcite super 🙂

@antana123 drzim pesticky !!!

@nessik musis delat svicku po:tom: :D ja sice tentokrat otehotnela bez svicky ale dvakrat se svickou 😀 tak 5 minut aspon vydrzet. a orgasmus az po manzelovi se taky vyplaci lip se to nasaje 😎

antana123
19. čer 2013

Ahoj holky NT negativní 🙂

maximka33
19. čer 2013

@janiczka2011 taky se mi líbilo, jak se ukázala mělnická porodnice v 4 v tom 🙂 a víte, že bude pokračovaání?

@antana123 gratuluji moc, tak teď už šup do tabulky nahoru ne?