Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

terinda
30. črc 2010

@pe_t to jo, dost holek tu otěhotní už po šestinedělí...
Mně řekli dva dr, že po 3 ms.
Tak dám čípku čas, aby se zahojil nebo to možná "risknu" už po dvou 😅

daniela699
30. črc 2010

Ahoj Ajo, hehe, dobrej napad. 😅 Jen aby to pak nedopadlo, jak jeden kamos. 🙂 Takhle poradal dychanky, ze pres webkameru kecal s dalsima kamosema, protoze bydleli od sebe daleko a u toho popijeli. Sedeli doma, kazdej sam, ale taaaaak se zridili, ze si ho manzelka musela potom jit vyzvednout od toho komplu pokoje a ulozit do postele. Sam nebyl schopen. To je ten kybersvet. 😀 😀 😀

daniela699
30. črc 2010

Pet, tak jestli ti je dobre tak si myslim, ze proc se jeste nejak trapit. 😉 Ja jsem sice sestinedeli dodrzela, ale nemusela jsem, jen proste jsem se tak nejak citila. A pak jsem vlastne jeho zaver na den presne oslavila. 🙂

daniela699
30. črc 2010

Jo Pet a jeste gratulace, ze aspon ty vysledky jsou takove jake jsou. Ja si pamatuju jak jsem tam byla a dr mi rekla, ze to dobre dopadlo, tak jsem myslela ze ji slehnu, ale samo myslela ty vysledky. Hlavne to ze to nebyla zadna nemoc, a ze tam bylo jen to co melo byt je aspon trochu potesujici zprava, i kdyz to urcite neni odpoved na otazku proc. Ale dobry zacatek pro budoucno. 🙂

yfka30
30. črc 2010

@daniela699 jéé to mi něco připomíná 😀 . Takhle jsme to praktikovali s kamoškou, sice jsme neměli vebku, psali jsme si přes skype, ale taky to někdy stálo za to. Naštěstí mě teda nikdy ex nemusel od komplu odnášet do postele 😀

yfka30
30. črc 2010

@yfka30 webku 😅

daniela699
30. črc 2010

Ahoj Terindo, ja jsem si rikala ze tomu dam dve ms a zkusime to. Ze po te prvni to jeste muze byt vselijaky, mela jsem pak zanet atd. ale rekla bych ze ta druha uz by vetsinou mela vse srovnat. Muj dr taky rikal dva cykly, a v nemocnici doktorky taky. Jen pri propousteni rekla sestra 6m, ale na to rozhodne prdim, jestli teda budu jinak zdrava. Rekla bych ze ty dve jsou dobry kompromis.

blackie26
30. črc 2010

ahoj co tu citam tak mne tady rekli zemam ovulaci uzasi 1o den po zakroku a otehotnet muzu uz po 1 odesle menstruaci kter by mnela byt tak do4o dnu...
jak dlouho jste krvaceli?

daniela699
30. črc 2010

Yfko, ten sen urcite znameni ze brzo to tak bude, zdravy mimi v brisku. 🙂
Hehe, myslim, ze to muze byt docela sranda, kdyz takhle lidi sedi kazdej na nejakym konci dratu, vykecavaj a pak ... a na to se teda ted napijem. Na zdravi. 😀 😀

yfka30
30. črc 2010

@daniela699 😀 😀 jo takhle nějak to bylo a upřímně někdy mi to docela chybí, s chlapem to není taková sranda, ten jak se napije, tak by furt něco chtěl 😕 😠 😀

daniela699
30. črc 2010

Blackie, tak to je parada, kdyz ti to takhle potvrdili. Tak se aspon uz muzes pomalu tesit na snazeni. Ja si s tou ovu nejsem jista doted. Jinak jsem to jakoze mela 34. den po revizi, ale jenom takove spineni. A ted zase po 34. dnech a to byla uz ms, ale taky zadna slava. Mam obavu ze mi moc neroste sliznice, a premyslim jestli to nebude tou HA co jsem dlouho brala a ke konci uz jsem taky jen mivala spis spineni.

daniela699
30. črc 2010

Yfko 😀 😀 😀

terinda
30. črc 2010

@daniela699 díky za názor, možná tomu necháme po 2ms volný průběh 😉

lucie.krajcarova
30. črc 2010

yfko, to máš ještě čerstvé...
ajo, někdy koncem sprna nebo zač. září, podle toho kdy na dovču.
Pe-t, po zamlklém téhu bych moc dlouho neváhala.. klidně po první MS. kontryhleový čaj budu taky pít, ale zatím jsem neměla MS, tak to nemá cenu. má se pít od MS do ovulace.
Ahoj Terindo, vítám tě tady. tady ti bude dobře 😉 my se hned snažit nebudeme, protože musím nechat tělo vydechnout. holt 5 měsíců bylo těhotné, tak te´d potřebuje pauzu 😖
dnes mi volali z gennetu na objednání konzultace, ale bohužel až za 3 týdny, tak nevím, jestli zrovna nebudem na dovče.. už bych to chtěla vědět. měli bychom se dozvdědět genetické dispozice rodičů a tak..

terinda
30. črc 2010

@lucie.krajcarova ahoj lucko, to je mi líto, že po tak dlouhé době těhu 😒

lucie.krajcarova
30. črc 2010

jj teri, jsme tu dvě takové.. ale u breberušky to už vypadá na těhu, tak jsme moc zvědaví!!
kdepak je jahudka? chtěl a jsem okouknout tabuličku.

pe_t
30. črc 2010

Dani tak to taky citim - nazvala jsi to přesně - dobry začátek do budoucna. No je fakt, že pořád ještě přemýšlím po 1, nebo 2. Taky uvidím co na kontrole mi řekne dr. ( od toho se asi "odrazím") a jaká bude 1MS....
blackie: nevím, jestli myslíš po revizi, nebo ms. Já po revizi 12 dní. Ale ne vkuse a že bych jako opravdu nějak moc krvácela - to ne. Spíš to bylo jen tak v nárazu. a pak špinění. Na 1MS ještě čekám.
Jinak virtuální mejdan s reálnými výsledky je dost dobrej nápad - už ty chlapi vidím, jak si ťukají sami se sebou a na povel přes net se napijou 😀 😀

jahudka80
30. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................26DC - 28.7.//

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................61DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................45DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................40DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 28DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................18DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................17DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................17DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................................16DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................14DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................13DC
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit)..................................................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................8DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80 (30let, kys.listová, kontryhel, Mojžíšová)...................................................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...................................................................................5DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................. 2DC

natulaaa
30. črc 2010

Ahojte holky,já nestíhám,peču a peču 😀 ,na druhé diskuzi po mě chtěli recept,tak než jsem to vypsala 😝 😝 ,u oběda vás dočtu,jinak Jahud s náma ted nějak moc nekomunikuje 😔 😔 a mi to je líto,Jahuud co jee? 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 ,on vyhlíží ty čápy z balkonu určitě 😀 😀

jahudka80
30. črc 2010

@natulaaa nestíhám, manža má dovolenou, tak jsme se byli dopoledne projít, musela jsem koupit něco malé k narozeninám, a pak vařila. 😉 ani jsem vás nestihla přečíst. Ale nebojte holky myslím na vás na všechny 😉 V neděli testím a bdu dávat info, ju. příští týden budem jezdit po výletech možná budem i spát někde jinde ale jen co se sem dostanu písnu 😉

lucie.krajcarova
30. črc 2010

Jahudko, tak si to užívej, zasloužíš si pár dní klidu 🙂)

jahudka80
30. črc 2010

Tak jsem vás dočetla a docela se tedy pobavila, vy jste ale ukecané, takže kontryhel piju, tak ještě pro grepovej juice jo??? A na co že to je na hleník jo 🙂 a to jako fakt neby si to někdo vymyslel 😀
@lucie.krajcarova :klídek moc není, ale aspoň to není ten stereotip, odpoledně někam vyrazíme, manža už je na mě natěšenej tak mu říkám ať ještě počká 😀 @natulaaa no vidím to od zítra (dnes mě to asi taky nemine 😀 ) až do pátku každý den 😀 😀 😀 no a jestli budou na ovuláku // tak nasledující den 2x 😀 😀 😀 doufám, že dolezu aspoň k PC 😀
@martasl garsonka a 2 děti, no to bych se zbláznila, a říkám si že já blbka nevydržela v tom 1+1 , dnes už by jsme ho měli splacené a už bychom stavěli, já jsem tak blbá líst do bytu když chci barák 😀 😢 😢

natulaaa
30. črc 2010

@jahudka80 jahud a u vás neprší? 😕 😕 😕 ,tady nepřestalo od rána 😠 😠 a zítra jsme chtěli slavit ty narozeniny venku,ale jsem fakt na....á 😠 😠 ,nevidím to dobře a nedovedu si tolik lidi představit doma a máme bečku piva,ach jooo,vubec nevím,kam to dáme 😠 😠

lucie.krajcarova
30. črc 2010

Jahůdko, máš pravdu, klídek to není, ale hezké zážitky určitě ano 🙂
Nat, u nás od rána neprší, je tu fajn a leze slunko. snad mi konečně uschne prádlo, co mi včera zmoklo 🙂

daniela699
30. črc 2010

Peti, jestli bude vse v poradku, tak si myslim, ze klidne zkouset muzes i po prvni. Kdyby jsi nebyla ready tak by z toho asi stejne nic nebylo. Telo si rekne. Me se to zacalo pak nejak kazit, takze jsem ani nemohla. Ale kdybych byla v poradku tak bych to asi nevydrzela nezkusit. 🙂

daniela699
30. črc 2010

Natul, tak to bude pekna akcicka. 🙂 Tak at vam vyjde to pocasi a kdyz uz tak aspon at nechcije. 😀

daniela699
30. črc 2010

Holky me nejak furt boli bricho, kdovi co se mi tam zase klube. 😠 Pripadam si tak trochu nafoukle, obcas to boli jako bych to mela dostat, a obcas mi je dost blivno. To jsou priznaky jak na tehu, ale to 100% nejsem ☹ . Ze by se takhle klubaly vajucha?

natulaaa
30. črc 2010

@daniela699 to muže být ovulka,některé holky mají šílné bolesti 😉 😉 😉 ,nic v tom nehledej,si tak prohlídnutá,jak nikdy 😉 😉 ,dneska sexujte,je na to nejlepší doba 😉

jinak já mám upečeno i zákusek i štrudl 😝 😝 a ted jdu uklidit ten brajgl co po tom zustal 🙄 😀 😀

jahudka80
30. črc 2010

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 holky jsem úplně na dně, teď jsem malé tahala klíště už bylo nasáté tak ho posíláme na vyšetření za 1300kč a strach než budou výsledy tak už vidím jak budu příští týden v pohodě na nejaké oplodňování nemám ani pomyšlení, mám takovej hroznej strach 😢 😢 😢 😢 , já tu zahradu nesnáším až dvakrát tam malá chytla klíště 😠 😠 😠 😠 😠 😠 všechno to tam vykácím 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 je mi zle bolí mě hlava, a mám po náladě, výletech a všem, jsem ubulená dnes zůstanem už doma 😢

natulaaa
30. črc 2010

@jahudka80 a jak dlouho ho měla přisátého,pokud se prý vytáhne do 12hodin,tak nehrozí případná nákaza a pokud ho dáte na výzkum,tak se nebooj,v nejhorším případě nasadí antibiotika a tím pádem to nepujde do vážných extrému,nebuuuj 😉 😉 😉