Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
10. srp 2010

@veraakubik každej chlap by měl mít směny podle ovu sve ženské 😀 - to by bylo hned veselejší na tom světě 😀

veraakubik
10. srp 2010

@pe_t No to jo..Ja jsem se tak tesila-vsechno co jsem mela udelat jsem udelala aby jsme meli vecer klidek..Ke vsemu jsme byli domluveny,ze odvezem malyho a zajedem na nakup a od v pul 4 kdyz by mel koncit napise,ze neni kdy prijde,ze jim vedouci naridili jezdit dokud to pujde..Manza totiz pracuje v zemedelstvi,takze dnesk tak zitra onak..Ach jo..Mu asi napisu,at prijde,ze se zatulime a muze zase jit.. 😉

pe_t
10. srp 2010

@veraakubik nalakej ho, že jsi připravena..... 😉

veraakubik
10. srp 2010

@pe_t Jsem mu psala sms-tak zalezet jsem si dala,ale bohuzel..Na otazku nechces uz jet domu,stejne uz je tma mi rekl,ze maji preci svetla.. 😠

martasl
10. srp 2010

ahoj-teda to bylo počteníčko 😉 jste se teda ženský napsaly.
danielko-jo,můj doktor je bezva,nemůzu si stěžovat 😉

yfko-teda to před tvojí tchýní smekám.vzít si ještě 2děti z domova.to musí mít nervy ze železa,ale takových lidí by mělo být víc.

natul-pěkný puzzle,já bych na to neměla nervy,mě stačej ty úplně dětský 😅

jahud-teda s tou chatou to je mazec.já zase pořád chodím kontrolovat auto,máme ho jen tak před barákem.teď jak nemáme psa,tak je to ještě horší.není nad garáž,no na tu holt nejsou finance,snad časem.te´d to jsou samé šptné zprávy,ale počkej za pár dní najdeš // a to ti určitě všechno vynahradí,ne??

výsledky z EEG budou tak za 7-10dnů,tak musím zase čekat.dneska do mě málem napálilo porsche,hajzl.a to bylo ve městě a jel jako prase-frajer.bych vraždila 😠 😠 😠

někod tady psal,že je škoda,že nejsme poblíž,že by nebylo špatný kolektivní kafíčko.třeba některá jsme od sebe kousek,jen o tom nevíme 😅 😅 .Já jsem teda od Moravské Třebové...takže jestli jste některá kousek-není problém.... 😉
tak a dál už nevím,co jsem chtěla napsat a na co jsem chtěla reagovat.
jo už vím-jani,třeba to ještě vyjde.víš,že jsem měla tucha,že vám to vyšlo,tak bys mě přece nechtěla zklamat. 😅

jahudka80
10. srp 2010

@pe_t optimosto 😀 😀 😀 😀

jahudka80
10. srp 2010

@martasl 😀 😀 😀 to je krásné holky ,že tomu tak věříte 😵 😵 😵 jen aby bylo když se to i paní dr.líbilo 😀 😀 😀 jo a říkala ať se vyprdnu na ovu testy že je to zbytečné vyhazování peněz 😀

martasl
10. srp 2010

jahud-jí se to kecá,ale ať nám to zkusí vymluvit 😀 😀 😀

silvidee
10. srp 2010

Ahojky všem, hlásím 3DC. Mám po dovolený, ode dneška chodím na Mojžíšovku, od posledního potratu nejsem úplně ok, při revizi mi hnuli v nemocnici páteří, měla jsem vyhozený žebro, no docela jsem si užívala, tak se pomalu dávám dohromady.

pe_t
10. srp 2010

víte, co je tady úžasný? že jak tak jsme tady všichni spolu, tak mám pocit, že když některá testuje - jakoby jsme testovaly všechny, když má některá ovu, jako bysme čekaly i my výsledek 🙂 takové to sdílení - to je fantastický. Jak máme každá o každou zájem 🙂
jinak já jsem z Olo 🙂 - dobrý dotaz od martasl 🙂

martasl
10. srp 2010

silvi ahoj-jak bylo na dovolené??kde jste byli?hodně holek si tu Mojžíšovku chválí,tak ti taky určitě pomůže.tak nác trošku pouč,co tam cvičíte a tak..to chodíš na nějaký kurz?

martasl
10. srp 2010

pe_t-Olomouc je kousek a mám tam švagra s rodinou.klidně dojeď 😉

herbie
10. srp 2010

holky tak hlasim, ze mrcha dorazila takze jsem 1DC dorazila po 29 dnech s 1 dnem opozdena jsem tak rada a je docela silna coz je dobre uz jsem se bala, ze jeste na mrchu budu cekat....doctu vas az vecer protoze mi doma nejde internet tak jsem u kamosky na pc tak pa dobrou noc

pe_t
10. srp 2010

@martasl 😉 že by? 🙂 myslím, že by tu mohlo být moravských holek víc - takovej babinec by byl super 🙂

silvidee
10. srp 2010

martasl. Dovča super, máme ještě jeden barák v jižních Čechách, tak jsme byli 14 dní tam a pak týden na Mácháči🙂
Chodím do Relaxstudia , kurz to není, dneska jsem byla poprvé a okamžitě jsem pocítila obrovskou úlevu, napravuje se přitom páteř, ted musím doma cvičit cviky co mi tam ukázali a vpátek jdu na kontrolu po tom napravení a příští týden na napravení kostrče, to bude něco dělá se to po MS a přes konečník 😕 Měla jsem tam jít už dávno, vloni v září jsem upadla na kostrč/ to už jsem byla těhotná, ale ještě jsem to nevěděla ☹ / no pak měl syn úraz, tak jsem ho nesla od auta na chíru, měl 45kg, tak tím jsem se dorazila a 14 dní na to jsem potratila, v lednu jsem znovu otěhotněla, ale nedopadlo to dobře, dneska mi řekli, že to všechno mohla zavinit ta hnutá kostrč, proto chodím na Mojžíšovku, abych byla naprosto v pořádku a miminko donosila, protže otěhotnět u mě není problém 😉

pe_t
10. srp 2010

@herbie tu silnou ms ti zavidím 😉 . já teda čekám na první poreviz., ale doufám, že bude silná, tudíž že sliznice dorostla.

helcenka
10. srp 2010

Holky, tak jsem nakonec s prckem spát nešla. Nějak mi nešlo usnout, někdy se mi to stává, když jsem hoooodně unavená, tak ani nemůžu usnout.
A taky mě pořád bolí ta noha, jak jsem si do ní vrazila ten hřebík, tak nevím, jestli s tím nemám někam zajít. No uvidím.
A začal mě pobolívat levý vaječník, tak doufám, že to nebude nějaký zánět, to by mi tak akorát scházelo... 😝

Přišel manža, tak já se s ním jdu probrat zítřek. A jdu zalézt do pelíšku, snad usnu.
Dobrou.

jahudka80
10. srp 2010

@pe_t také mi to tak připadá a je to hezké 😵 😵 😵
@silvidee zítra doplním 😉 do tabulky, a Mojžíšonou jsem cvičila asi půl roku pak jsem otěhotněla 🙂
@herbie napíši 😉 do tabulky

martasl
10. srp 2010

herbie-tak to je škoda,že to nevyšlo,ale jak jsi psala,ani si nečekala,že by se zadařilo.tak to příští měsíc pořádně naplánujte 😉

silvi-to znám,když se to s..e tak se to s..e. ☹ mě taky připadne,že se mi všechno hroutí,musím jen doufat,že bude líp. 😉

pe_t-pokud máš řidičák,tak se můžem domluvit.já sice řidičák mám,ale v Olomouci se nevyznám.projedu Olomouc směrem na Ostravu a trefím ke švgrovi-bydlí u Mountfildu.to jsou veškerý moje orientační a navigační schopnosti 😅 😲 .

helcenko-asi bych si raději došla k doktorovi.a propíchla sis tu nohu nebo ne??ještě že na to nešlápl malej,ježíš úplně mě mrazí-tobě to samozřejmě taky nepřeju,jen že u malýho by to dopadlo asi hůř.

teda holky,musím jít zalehnout,přepadla mě zase děsná migréna,mě z toho už jebne.tak se mějte,hezký sny,tulení a sexík a zítra vás dočtu.dobrou 😉

pe_t
10. srp 2010

@martasl ted jsem ještě na neschopence, ale jak budu po ní, bylo by fajn, něco podniknout 🙂
jinak migreny znam jak svý boty. Mám za sebou vyšetření na neurologii asi xkrat, ale k ničemu. když mě to raflo, tak jsem i 12xkrat zvracela a bušila bych hlavou o zeď . Hrůza. A ty vtipy o migrénách můžou říkat jen ti, kteří neví, co to je. Akorát většinou první hledám nějakou alternativní cestu, než medikamenty. A naposledy jsem byla u p. Wojnara ( má i web.stránky) - strašně mi to pomohlo. Předepsal mi směs bylin.....pročistila jsem se 😝

mpetula
10. srp 2010

@daniela699 Ahojky, trošku jsem se zdržela u kámošky 🙂 No dr mi v podstatě neřekla nic, jen nás poslala oba i s manžou na genetické testy a ty dopadly dobře. Byla jsem za to ráda, ale z druhé strany jsem si říkala, tak proč se to stalo dvakrát. Když jsem pak byla na kontrole po revizi, tak se mnou byl i manža, aby jsme to s dr všechno probrali, tak jsem se jí ptala, jestli by jsme neměli jít ještě na nějaké vyšetření a ona, že ne. Že při tom druhém, už jsme se dostali dál, než při prvním, tak že příště už se dostanem určitě taky dál, tak jsem jí říkala, že to je sice hezké, ale že příště už bych se ráda dostala až do cíle... Holky, ale tohle opravdu člověk neovlivní. K mé dr jsem se dostala přes mojí kamarádku, dělá tam sestřičku, jak už jsem psala. A od ní vím, že té dr se to teď stalo taky dvakrát. Prvně někdy v tom lednu a teď zase. Vím, že s tím člověk nic neudělá, ale řekl by si, tak gynekoložka, ta si to bude hlídat ( vím, neovlivní to, ale víte jak to myslím...) udělá pro to všechno, ale když to tak má být, tak to tak prostě je a nic tomu nepomůže...

mpetula
10. srp 2010

Koukám, že už všechny chrníte 🙂 tak já jdu taky. Manža je dnes dlouho v práci, tak dorazí až někdy pozdě v noci, nebo spíš brzo k ránu, tak jsem se rozhodlas, že si dám na ráno budíka o něco dřív, než normálně vstáváme a znásilnim ho ráno, musíme té ovule řádně využít, no ne 😀 😀 Tak dobrou noc všem. Zítra se sem asi nedostanu, budu do večera v práci a pak budu ještě dělat taxika mamině, která jde na nějaký sedánek z práce, tak to dorazim domu až někdy pozdě v noci 😒 Tak brou noc 🙂

mv
11. srp 2010

Dobré ránko,
no mám teda dost.Manža se nabídl, že mi pomůže s jídlem do práce a přímo u vchodu vyklopil celej koláč na zem. 😠 A můžu za to já, že jsem tam špatně přetáhla alobal, vítr mu ho odfoukl, on se prý leknul a bylo to... 😀 😒 No chápete to... 😀 😀 Tak jsem to posbírala, vyhodila do popelnice a zbyl mi jen jeden švestkovej koláč ,co jsem nesla já.Tak dokoupím ještě zákusky.
Máme dnes v práci oslavu dvojich narozenin, tak se to asi dost protáhne.Ale během dne si chci skočit ke kadeřnici, už jsem objednaná měsíc a nechci to rušit.

@silvidee ty jo, to bych taky brala, aby syn tolik vážil.Ten můj je o pěkných pár let starší a má horko těžko 40 kg i s postelí.Hrozná nitka... 😒 😀

@pe_t
to čekání na první porevizní mrchu bylo pro mě hrozný, ale pak ten její průběh snad ještě horší.Ale doktor říkal, že to tak bývá a mám počítat, že ještě 1-2 mohou být tak silné.Jinak mívám mrchu tak 1-2 dny a jen tak hodně lehounce.Tohle ale bylo něco.
Jinak já jsem od Benešova a to tu asi nikdo není.

zzzzuuuuzzzziiii
11. srp 2010

@mpetula ahojky petulo... taky jsem po MA, v cervenci a taky mi nasli nalez na cipku... uz pred tehotenstvim a doktor tenkrat rikal, ze pockame, ze se uvidi, bud se to bude horsit nebo se to bude zlepsovat. taky se muze stat, ze tehotenstvi to samo zahoji... o miminko jsme prisli a na kontrolni cito jsem byla vcera, vysledky budu mit za 3 tydny, protoze ted maji dovolenou, takze nekonecne cekani. ☹ No jelikoz jsem ockovana proti rakovine, nikdy by me nenapadlo, ze tohle budu muset resit, ale musim myslet pozitivne. Taky moc chceme miminko a taky se moc bojim... Hold musime verit tomu, ze to zly uz mame za sebou a ze ted je zase na rade nase stesti, ne? 🙂 Vitej mezi nami, i kdyz doufam, ze se brzo vsichni sejdeme ve foru tehotenstvi...

zzzzuuuuzzzziiii
11. srp 2010

ahojky holky, takze vcera jsem byla u doktora - zaver: vsechno je ukazkove - deloha, vajecniky, sliznice, vsechno. Dokonce se mu na pohled libi i cipek, ale stejne se na to pry musi podivat pod mikroskopem, vzal mi teda cito a musim cekat 3 tydny. Nevim, jestli me muze uklidnit, ze se mu to od pohledu zda dobre... Proste musim 3 tydny pockat ☹ maji dovcu...
Jinak mi jeste vzali kultivaci, nejaky maly vytok, tak aby byla jistota... no zaver je ten, ze je se mnou spokojeny a ted jen musime doresit tu citolku. Kdyby to bylo blby, tak me pry poslou do citokolpo poradny, kde na to jsou odbornici a muselo by se to nejak resit. Ja doufam, ze k tomu nedojde a my se budeme moct brzy zase snazit o mimi - jak rika doktor na plno do toho zacit busit 😀... porad mi doporucuje ty tri mesice to nechat v klidu, ale ja to nevydrzim 3 mesice, pockam jeste jednu mrchu a zacnu pocitat jako diva... to se neda, stejne nam to zase bude chvili trvat a ja bych tak moc chtela do vanoc brisinko...
No, jak jsem rekla manzelovi, ze jsem v poradku, tak jsme do toho zacali "busit" hned 😀 s tim, ze stejne rekl, ze se nemuze nic stat kdyz nemam ty plodny dny a neresil jestli "dovnitr nebo ven" chapete me... takze bych se fakt smala, kdybych prisla do jinyho stavu jen tak, i kdyz vlastne ted jako mesic "nebudeme chtit" 🙂...

jahudka80
11. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//

vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal)....30DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)...............................................................................29DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ).............................................................................27DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel..............................................................27 DC- od reviz.
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................25DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).........................24DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...............21DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................19DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................17DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................14DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................12DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................10DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 Gynex ).........................................................................................9DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)..........................................................6DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)........................................................................................................6DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..............................................................4DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)......................................................................................................2DC

jahudka80
11. srp 2010

@mv 😀 😀 😀 no jo za všechno co chlap posere může ženská 😀 😀 😀
@zzzzuuuuzzzziiii 😀 😀 😀 no abys pak nekoukala to většinou vždycky když člověk nechce tak se to stane

kde sííí natul??? Já mám furt stejné teploty a je to stejné jako minulej měsíc tak se mi zdá že když je to stejné tak že se tam nic neděje jako že je po ovuli a nic tak jsou teploty stejné jako minulej měsíc 😝 no včera nadšená a dnes 😖 nevím začínaj mě bolet prsa, stejně jako minulej měsíc a to z toho nic nebylo. NO dost koumání musím si ještě týden počkat , a tak jdu něco dělat a zahnat myšlenky 😉

zzzzuuuuzzzziiii
11. srp 2010

@jahudka80 jahudko, neverim tomu 🙂 u nas se zazraky nekonaji... jinak prosim prosim, uz neberu gynex, a piju kontryhelove caje. dekuju

jahudka80
11. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii mám poznamenáno 😉

asi pojedem na chatu mrkla bych se na houby mňam mňam , ale s malou 😒 ☹ špatně se jí v lese jde a tahat se s ní nechci a zas aby nechytla nějaké klíště 😒 no nic udělám snídani a jedu, po obědě pujdu pracovat tak na vás mrknu a koukejte někdo napsat nějaké hezké zprávy ať mi pozvednete náladu 😀

natulaaa
11. srp 2010

Ahojte holky,holky mi bylo včera večer zle ☹ ,já dělala chleba ve vajíčku a když jsme večeřeli,tak najednou mžitky před očima,vubec jsem neviděla na oči,byla o hruza,v životě se mi to nestalo,já hoodně trpím na krční páteř a když ji moc namáhám,tak se mi pak točí hlava,ale to já už znám,ale o co bylo včera ty mžitky 😢 😢 ,to jsem ještě nezažila,jsem si namazala kk alpou ,dala si na něj teplo a vzala jsem si ibalgin a asi po pul hodině se ty mžitky přestaly dělat 😕 ,ale v posteli jsem měla tak stuhlý krk,pak mě i hlava začala bolet,jsem nevěděla,na kteou stranu mám dát krk 🙄 🙄 ,no hruza,jsem z toho přejetá i ted ale,doufám,že se to nevrátí 🙄 ,jsem si pro jistotu vzala ibalgin i ted i teplem jsem si krk podložila a žádné mytí oken eda,tak jak jsem měla naplánovanou 😠 😠 ,zkusím vás dočíst,ale na pc mi není moc dobře,když se dívám do monitoru 🙄 🙄