Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
16. srp 2010

Jééééj vy všichni měníte fotky a já byla zvyklá na y předešlé 😵 😵 😵 ,ale hezkééé 😵 😵 😵 😵 ,Jahud ok 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

breberuska
16. srp 2010

@daniela699 já jí na tom prvním taky pěkně vidím! a je celá růžová, ne žádný tunýlek a nebo nějaký zbytek barvy🙂 trochu mi připomíná testík od angeliny 😉

martasl
16. srp 2010

tak jsem tu.dani-na prvním taky vidím slabou růžovou čárku,na dalších už ne.možná by to chtělo utřít monitor,mám ho jak prase. 😅

fram
16. srp 2010

@jahudka80 ty máš novou fotečku, pěkné 🙂
@daniela699 já vidím stínek i na tom testíku se šipečkou 😕 Myslím, že naděje je veliká.

helcenka
16. srp 2010

Dančo, na prvním vidím, na tom druhém i bez té šipky je vidět trošku z dálky. Holky, takže koukat z dálky, z blízka nevidím nic, ale to bude asi tím, že mám 1,5 dioptrie na blízko ale brýle nenosím, jen bych měla na telku a třeba na šití....
Ve středu určite zatestuj. Já totiž když měla negativní test, tak jsem tam neměla fakt vůbec nic, tak bych to zas tak nezahazovala, ale ani se na to neupínala.

@breberuska - ještě jednou držím palce a budu na tebe zítra myslet. A pak na oplátku ty na mě, jo? Já už se klepu teď a to nejsem ještě ani objednaná. Minule jsem měla tep 140, tak doufám, že tentokrát to trochu zmírním.

Natul, to je super, že budeš moct testit už za 7 dní (teda jestli jsem to dobře pochopila), to už je za chvilku. Nezapomeň sebou někoho přibrat v září.

Holky, vy měníte ty fotky, jsou fajn, ale jak jsem si zvykla na ty předešlé, tak se nějak neorientuju. 😀

natulaaa
16. srp 2010

Ta Danča se tu ještě neobjevila? 😕 😕
@helcenka no jo noo,to bude mazac,jak tam bude bíílo 😒 😒 ,po těch 7mi dnech 😒

rozum
16. srp 2010

Uff, tak jsem Vás dočetla. Mám taky zkušenost s empatickýma ženskýma. Dělám ve zdravotnictví, takže, když si vezmu krev, tak se na výsledek může podívat kdokoliv a když máte čas, tak se podíváte, kdo si co kdy bral za odběry. A taky, když jsem šla na potrat, tak se vědělo, že se něco děje a každá ženská si to domyslí... Takže to vypadalo tak, že když jsem se tahala s pacošem, tak jsem slyšela :"ntahej se s ním" a to mě říkají doteď, ale co mám do háje dělat, je to půl roku a to tam mám jen stát (když jsem věděla, že jsem těhu, tak jsem se netahala)! No a nadruhé straně asi týden po potratu mě známá poslala utz svého čerstvého mimi - no není kráva! Moje kámoška má už dost roků a nemá pořádného chlapa, a ani dítě a když se mě ptá, co ten můj, tak neříkám, super, lováč, řeknu, to víš chlap, a řeknu nějaký příběh, vtipnou formou, co mě zase provedl. Myslím, že ona ví, že to trochu zlehčuji, aby jí to nebylo líto, a tak bych to čekala i od ostatních. Ale lidi jsou sobecké hovada. A poslední příklad moje nej kámoška je těhule a omlouvala se mě, za to 🙂 , ale já ji žeru a moc jí to přeji! To je opravdová kámoška, která ví, jak se asi cítím - stejně jako Vy všechny tady 🙂
@brebe - dovedu si představit, jak se cítíš - já když chci odpoutat myšlenky a nemyslet na něco, tak si říkám násobilku, ale velikou a to je makačka (jsem debil na matiku 😀 )
@dančo, já tam taky vidím na dvou testech //
Hezký večer všem a kdo může, tak plodit, plodit, plodit!

daniela699
16. srp 2010

Holky, tak jsem tu, byla jsem ted na powerjoze. 😀 Takze blby myslenky uz jsou skoro uplne pryc. 🙂
Holky, ja jsem taaaaak raaaaadaaa ze vas maaaaam. 😀 Jste fakt uzasne, ja jsem o vikendu depkovala, a rikala si nebudu ani psat, ze bych vas akorat nakazila, a dneska jak jste to rozebiraly a fandily, tak mi to tolik zvedlo naladu, ze i kdyz to ted nevyjde, coz by stejne byla fakt silena nahoda, tak se budu proste snazit priste, budem si drzet pesti a jednou se nam to vsem podari. 🙂

daniela699
16. srp 2010

Jahud, taky si musim zvyknout na novou fotku, ale moc ti to tam slusi, takze si ji tady urcite nech. 🙂

helcenka
16. srp 2010

Dančo, nepřeháněj to teď s cvičením...

Holky dobrou, já jsem opět úplně KO, sice to nastydnutí trochu ustoupilo, ale zatím nic moc.

martasl
16. srp 2010

dani-to jsem ráda,že jsme tě potěšily,od toho tady jsme,ne??dnes my tebe,příště ty nás 😉 🙂

jahudka80
16. srp 2010

@daniela699 děkuji 😉 za pochválení fotečky
@fram též děkuji za pochválení fotečky
@helcenka dobrou noc a těším se na Tebe a Danču na středu 😵 😵 😵

já zas vydělávám halíře 😀 😀 😀 tak se tu mějte krásně přeji hezké sny a holky žádné nervíky 😉 já už to rozchodila 😀 teď jsem snědla s chutí jogurt (a já jinak moc jogurty tedy nejím) 😉

daniela699
16. srp 2010

Breberus, diky moc. Ja jsem prave to s tim od Angel porovnavala. 🙂 Ale ona mela asi tu vyssi citlivost, ale byla tusim o dva dny vice. No uvidime. Zitra budu drzet pesti, ze snad ani nebudu moct pracovat. Tak pak dej vedet co a jak, aby me nevyhodili z prace. 🙂

Holky, doufam, ze pristi mesic, uz nebudu tolik blbnout. 🙂 Bylo to poprve, tak jsem si to musela poradne uzit, ze jooooo? 😀 😀 😀 😀
Tak krasnou dobrou noc, holky moje. 🤐 🤐 A mockrat dekuju.

mv
17. srp 2010

Dobré ránko,

@martasl ty řeči o tom, proč si někdo pořizuje na starý kolena mimčo, když už má dítka velká také znám, sice ne ze své zkušenosti, neb to u nás nikdo nevěděl, ale stejně to na člověka působí, když to slyší.

@daniela699 tak vidím ducha, tak snad do středy už z něj nebude jen dušíček...A že plašíš se vůbec nedivím, přesně to očekávám první měsíc snahy u nás.Pak už vím, že se to zase uklidní a že mě ani nenapadne si nějaké testy kolem termínu mrchy dělat.To je normoš. 😉

@jahudka80 moc hezká fotečka,teda vlasy do půl zad,to vám holky všem upřímně závidím...To by mě, co mám 4 chlupy na hlavě nenarostlo ani do důchodu... 😀

Máme pěkně poničenou zahradu, teda jestli se to tak u nás dá vůbec nazvat.Růže polámané,azalka i rhdodendron v háji,rajčata zlámaná.To už je od jara potřetí, už na to nemám.Člověk se i s tím málem, co má tak piplá a pak to je v háji za chvíli... ☹ 😠 Příští rok na jaře necháme všude jen vysázet trávu a okrasné kytky dám jen do truhlíků a dekorativních květníků, jinak nic.Ch jo... 😒

mv
17. srp 2010

@lucie.krajcarova moc ti to sluší i fotečka pěkná. 😵

Tak koukám, že na podzim tu už nebude nikdo dole v tabulce, si snad budu muset založit nějaké téma...
😀
Všechny už budou dvoučárkové 😵 😵 😵, než my se k něčemu dostaneme.Doma jsme se dohodli, že počkáme na září na všechny ty výsledky a pokud bude vše o.k., tak od října se na to vrhneme.Na výsledky genetiky do prosince čekat nebudeme.Ona je stejně mizivá šance, že by to hned za pár cyklů vyšlo, takže není nač otálet.Mě bude stačit jen ta myšlenka, že už můžeme a ne pořád čekat a čekat... 😠
Je tu vlastně vůbec někdo, kdo se zatím nesnaží a bude až na podzim????????????????????????????????

natulaaa
17. srp 2010

Dobré ránko 😉 🙂 🙂

@mv nebooj,pokud mi nevyjde první pokus,tak já budu táá,co to tu zhasne a zamkne 😢 😢 😀

breberuska
17. srp 2010

dobr ráno holky, teda to jsou změny s těma fotečkama...zvyk je železná košile, takže tu hledím teď jak puk🙂 já bych si jí taky změnila, jen jsem strašně líná někde nějakou hledat a pak jí ještě zmenšovat 😠
@rozum super nápad s tou násobilkou, hned začínám....
@natulaaa nic se zamykat nebude, protože tobě ten první pokus vyjde a založíme si společné těhu téma 😉

pe_t
17. srp 2010

dobré ranko 🙂
tak mi příroda dopřála potěšit se z prvního odrazového kroku k mimiskovi 🙂 první porevizní mrcha je tu a jak jsem včera byla z toho jakási rozpačitá, tak se teda pěěěěěkně rozjela 😀 🙂 jupííííííííííííííí já už blbla,že jak jen špiním, že to nebude dobrý...že není asi dorostlá sliznice a tak...už jsem to zas viděla všechno bledě, ale neneneneeeeee 🙂 🙂 juchuuuuuuuuu

pe_t
17. srp 2010

@mv patřímk těm, co ještě nemůžou, tak taky až tak v září

breberuska
17. srp 2010

@pe_t to je supe, gratuluju, kolik jedna mrcha umí udělat radosti, co 😉

pe_t
17. srp 2010

@natulaaa no já zas mám sousedku, která na první pokus má krásnýho kluka a rok na to přirozeně holku!!!!
a kamoška z jižní moravy zas opačně - kluka měli šup přirozeně a jak chtěli druhý, museli do brna a povedlo se taky raz dva 😵 😵 😵 natiiiiiiiito se povedeeeeeeee

fram
17. srp 2010

Dobré ráno,
@mv nejlepší zahrádka je betonová, tu kroupy nezničí 😀 😀 Né, promiň, tolik promrhaný práce, to naštve ☹ Neboj se nic, já se obávám, že v dolní části tabulky budu ještě hodně dlouho, kdoví, jestli se vůbec někdy vyhrabu nahoru. ☹
@breberuska dnes moc držím palce , hlavně klid - i když to asi nejde,viď?

pe_t
17. srp 2010

@breberuska no jeeeeeeeeeeje to jsem momentálně asi jediná,která tak šťastná,že to dostala . 😀 😀

fram
17. srp 2010

@pe_t gratulace k mrše, hned je snaženíčko o skok blíž 😉

pe_t
17. srp 2010

@breberuska hlavně hned napiš od dr.,všichni budem čekat 🙂 a palce už an 😉 inecítíme od držení

pe_t
17. srp 2010

@fram přesně tak to cítím,najednou touž není jen čekání a čkání, ale už se aspoň něco k tomu děje

herbie
17. srp 2010

dobre ranko holky....tak jsem vas opet docetla danielko tak drzim pesti uz ted at mas poradne viditelny dalnice......// .... jinak pritel odletel dneska takze jsem osamocena bojim bojim jenom vecer ale nastesti mam psa hlidace.....rekla jsem mu ze musi do soboty priletet ze to budu mit ovulku a ze kdyz ne protoze ho uz znam tak ze rovnou z letiste pojede kupovat prstynek aby jsi me udobril ( co pro ty mimisky riskujem ach jo ) 🙂 jinak jsem se dneska dozvedela ze kamaradka je tehotna a byli na dovoleny s manzelem takze jsi privezli // super asi musim taky na dovolenou 😝 ..... 🙂

breberuska
17. srp 2010

holky, já jsem dneska nějak podezřele klidná...je mi od včerejška zle od žaludku tak, že skoro nemůžu jíst, (už jsem zhubla 3 kila), nešpiním ani nekrvácím, tak do pr...le to by bylo, aby se tam to mimčo nemělo dobře 😉 já vím, asi to zní blbě, ale já se sama sebe takto musím ukliďňovat, jinak bych strachy za chvíli zlbla a manžel by se se mnou rozvedl 😅

herbie
17. srp 2010

breber no to je jasny mimco je zavrtany a uz tam zustane 9 mesicu vsechno bude v pohode mysli pozitivne jenom na to krasny .... zadny stresi hlavne bud v pohode .... 😉 🙂

fram
17. srp 2010

@herbie já nakázala manžovi, že se musí doma objevit ve středu nejpozději ve čtvrtek, jinak volám jeho šéfovi, že mám ovulaci a jestli nebude doma, tak ho příští měsíc do práce nepustím 😀
@breberuska to je dobrý znamení, mimískovi se určitě daří výborně, když vysílá takový jasný signály 🙂