Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

herbie
8. zář 2010

dekuju za komplimenty holky uz jsem musela fotku zmenit ta stara me uz nebavila 😀 jinak zzzzuuzzziii co ja o tomhle vim tak to je to ze mam 4 kamaradky ktery maji taky tento virus a tri z nich byli tehotne nebo maji uz deti ...... ten virus ti neovlivni mit deti moje segra ho ma taky uz nekolik let a ma syna .... vim jenom ze se musi chodit 2 do roka na ty testy jestli se ti to nezvysilo nevim jak se to rika v cesku anglicky to psat nechci ja to mam uz 5 let z toho jsem to mela zvyseny 2 jenom musi se to ale hlidat pro jistotu ...... ma to opravdu spoustu zen ....... jenom chod k lekari casteji hlidej to a snaz se o mimi dal hlavne zadny nervi ted uz s tim nic neudelas ..... 😉

jahudka80
8. zář 2010

@martasl , @lucie.krajcarova holky v tom domku by to byl jen dočasný pronájem než zaplatíme pozemek a postavíme domek já to vidím tak na 5let 😀 jinak tady platíme za byt v os.vlastnictví skoro 6tis./měs. i s fondem oprav + hypotéka. No na kašel mám kapky tak to snad bude už lepší, malá to chytla odemě, tedy zatím nekašle ale měla rýmu a je protivná má zvýšenou teplotu a večer nechce usnout ☹ 😠

@angelina987 to jsem ráda, že jste oba v pořádku 🙂 jen tak dále. Jsem vděčná za každou dobrou zprávičku 😉

fram
8. zář 2010

@angelina987 gratuluju ke kontrole, triply dopadnou dobře, NT je přesnější, myslím, že můžeš být v klidu. Teprve 1kg??? Nádhera 😀

herbie
8. zář 2010

joooo abych nezapomela a taky vim, ze nekomu to samo uplne zmizi treba na nekolik let ale take se to muze vratit ..... ale nemusi ..... opravdu se ale nestresuj mysli pozitivne ja kdyz jsem to mela ted zvyseni pred rokem tak jsem to mela hned po tom potratu a myslela jsem se se poseru bylo toho najednou hodne ale vypalili mi to na tom cipku pak to posilaj do laborky a pak mi uz nevolali takze asi to bylo ok a ted bych tam mela zase naklusat ....... 😅

jahudka80
8. zář 2010

@fram děkuji už se mě to drží od soboty, tak mě to štve ☹ bolí mě kouby a furt se né a né z toho dostat 😠 paralen a teplej čaj je teď můj největší kamarád 😀
Holky jdu se osprchnou a půjdu asi brzo chrnět, zítra to tu musím nějak zvládnout 😒

angelina987
8. zář 2010

Děkuju moc holky, všem!

herbie
8. zář 2010

ooooo malem bych zapomela gratulace angelino 😉 jahudko teda uplne te chapu me se udelal ve stejny den dva opary na puse a k tomu prisla mrcha takze tyden na hovno 🙂

lucie.krajcarova
8. zář 2010

@jahudka80 tak to byste měli super!!! budu držet palce, ať se ozve ta paní, věřím, že se ozve 🙂

holky, mě je na nic. odpolko mi malý spal jen půl hodiny, pak už nechtěl, prořval to tam, byl strašně protivný a já na něj hnusná.. taky mu teče očičko, nevím, co to je. manžel není doma. nějak to na mě padá... ach jo, z čeho mám mít radost... a ty bolest mi teda nepřidají!!

herbie
8. zář 2010

jeeeeeeee lucko chudinko .... vsechno se sere vid a zrovna kdyz neni manzel doma to je normal taky mam obcas takovou naladu a zrovna kdyz jsem sama ..... mej radost z toho ze mas doma krasnyho chlapecka 😉

lucie.krajcarova
8. zář 2010

herbie, to jsi moc hodná.. jj je super, jen někdy zlobí, že mě vytočí. a pak je mi to líto.. asi bychpotřebovala kurz sebeovládání. a moc ti to sluší. neděláš náhodou modelku?

natulaaa
8. zář 2010

Holky jste moc moc hodné,že na mě myslíte 🙂 ,já nějak dneska neměla chut na net 🙄 ,pekla jsem bábovku a skládala puzzlíky a dost mě bolelo břicho,tak jsem měla stach abych nedostala OHSS 🙄 ,tak jsem rychle začala pít,dala jsem skoro 4litry 😒 a hodně jogurtu,furt mě celkem bolí ten vaječník,tak snad je to ok 😉 ,a zítra v 11 mám volat,jak se daří bobíškum 😖 bojím bojím,ale už nic nezměním 🙄 ,tak dobou noc,jdu si taky lehnout,do ted jsme se s manžou dívali na markízu na modre z nebe,tak jsem si pobulela,je to strašně dojemné,nevím,jestli jste to už některá viděla 😔

mpetula
8. zář 2010

Ahoj holčenyk 🙂 Tak u dr. nic extra. Cytologii mi nenabrala, že je prý ještě brzo 😠 a bolesti břicha jsou od silného zánětu vaječníků na dělohy ☹ Ale jinak prý vypadá děloha i vaječníky ok. Ale ten zánět nechápu, žádný výtok nemám, jen ty bolesti. A prý to může být z podchlazení, ale nějak nastydlá jsem taky nebyla. Tak nevím, jestli jsem někde seděla na studenu a holé záda taky nemívám... No dostala jsem antibiotika a prý zabírají rychle i ta bolest prý přejde docela brzy, tak jsem zvědavá.

herbie
9. zář 2010

jeeeeeee lucko dekuju no modelka kdysi bejvavalo za mlada ted uz ne ........ 😀 natul neboj prdolky jsou v pohode jeeeeeeeee ja se tesim az napises ze mas na testu // jinak dneska jsem si koupila ten dzus grepovej a novy vitaminky tak odzitrka je zacnu brat jsou to prenatal ty stejny ale maj jiny baleni a misto 1 se berou 2 🙂 mrchu mam porad dost silnou uz 4 den bleeee snad uz skonci brzy at muzem sexickovat holky ja chci uz test s // uz mam dost toho cekani uz mi prijde ze snad ani neotehotnim ze vsichni okolo mne maj bricha a mimina a ja porad nic uz si i rikam ze snad budu bez deti nebo co 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zzzzuuuuzzzziiii
9. zář 2010

@barbarik ahoj barbarik, my "abstinovali" dva tydny... pak jsme na to hupsly, nemela jsem zadne problemy, bylo mi dobre, nic me nebolelo, nekrvacela jsem, jen jsme hodne dodrzovaly hygienu, to je cele...

zzzzuuuuzzzziiii
9. zář 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................43DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................35DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)............................................33DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)........................................................................... 30DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800.....................................................................28DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)...............................................................................25DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................23DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).....23DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan )........................................................................................21DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 19DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................18DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...18DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )...................................................................................13DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................12DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel )...............................................................................8DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)....5DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ....................4DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................2DC

zzzzuuuuzzzziiii
9. zář 2010

Dobre ranko holky, dekuju za utechu, kdyz ja se prave bojim, ze u me se to proste bude jen a jen zhorsovat... mam strasny strach, ze pri mym stesti proste nikdy nebudu tehotna, ze nebudu mit brisko, ze to miminko proste ze me nevykoukne... ja nevim, mam takovy hrozny pocit. Vsechno se porad jen kazi. Mam hrozny strach, ze se to proste vsechno zhorsi a pak to bude proste nejhorsi a nic s tim nenadelam.
Kdybych byla nejaka ja nevim, chlapi, se kteryma jsem kdy byla bych spocitala na prstech jedne ruky vcetne manzele, v zivote jsem zadnyho z nich nepodvedla s zadnym jinym, vzdy jsem se chranila, jsem ockovana Silgardem a stejne ted resim tohleto... prisla jsem o mimo, proste ja nevim, co jsem udelala tak hroznyho, ze se mi to ted vsechno msti... nedokazu to pochopit, jsem psycho, jo to je pravda. ☹

natulaaa
9. zář 2010

Dobré ránko holky,u nás leje jako z konve,to na náladě moc nepřidá 😖
@zzzzuuuuzzzziiii já ě uplně chápu 🙄 ,taky si říkám,že co jsem komu udělala,během tohoto roku tolik zákroku,pak ivf a aby toho nebylo málo,tak mám málo vajíčeka a ted čekám,kdoví jaké kvality a jak to pujde dál 🙄 ,nějak cítím,že to nevyjde 🙄 ,A ženské,které svoje dětičky týrají,tak jim ten nahoře furt dopřává další a další 😠
@herbie mi to povídej,už nemám nikoho ze známých,kdo by nebyl těhotný nebo už neměl prcka 🙄 ,ted mám období,že se s něma nechci ani stýkat 🙄 🙄 ,.

Ježiš my jsme začali nějak depkovitě dneska ráno 😖

pe_t
9. zář 2010

dobré ranko 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
9. zář 2010

@natulaaa clovek si celej zivot predstavuje co jak bude a jak si co preje a jak co chce a pak staci malo a vsechno je jinak, tohle je opravdu hodne spatna nocni mura ☹
holky promin te,ale padlo to na me, totalne...

pe_t
9. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii vůbec nemysli na to, že by se to mohlo zhoršit! My jsem teď tady všechny takové vyděšené ze všeho, po tom, co jsme prožily. Ale vem si, jak ty, které nic neřeší ( ale fakt myslím takové ty "šmudly", bezdačky, sociálky - tím to nemyslím špatně ale ty, které hulí jak fabriky, pijou, dětem vrazí ušmudlanou flašu se studeným mlíkem - a znám takovou jednu tady od vidění...)tak ty vůbec na nic takového nemyslí a taky jim bývá holt z hůry naděleno, aniž by to chtěly. Bývají zdravé a v klidu....pí dr.mi řekla na poslední kontrole - všechno je v hlavě! Ať na to pořád myslím. Tak nesmíme mít černé myšlenky. I když jsme zodpovědné a na všechno pečlivé. Zuzi - nic se nezhorší!!! Bude to dobré, rychle se to přeléčí a šup šup na to 😉 . Já jsem taková, že vždycky strašně vytvářím konstrukce v hlavě a co když....a tak. A můj chlap mě pokaždé vrátí na zem - ale nic takového není, až by to nastalo, pak se to bude řešit! A jsem zase nohama na zemi, jak mě uzemní. 😀 A má pravdu. Neřešit to, co není!!!! 🙂
A taky - myšlenky mají obrovskou sílu - pozor na to 😉 🙂

pe_t
9. zář 2010

@natulaaa natulko o to to pak bude krásnější a možná i dvojnásobně - jak se stává 🙂 Všechny ti tak držíme tady palečky, že to vyjde !!!

lucie.krajcarova
9. zář 2010

čauky Holky, já se asi zblázním!!!! ráno jsem si dělala test, abych měla jistotu, že můžu ten čaj na vyvolání menzes. no ale zapomněla jsem na něj. no a teď je tam duch... jako fakt nevím, co dělat. a za týden jedem na dovču!!

pe_t
9. zář 2010

@natulaaa jeeee teď jsem se mrkla, že jsi okres Opava. Tam mám rodinu - Vítkov. A z Opavy spolužačku z výšky. Tam to znám , ten kraj je mi blízký. Na bruntálsku jsem napolo vyrůstala - tam mám taky půlku rodiny a máme tam chalupu ( v Nových Heřmínovech). Je to nádherný kraj - holt Jeseníky.... 🙂

pe_t
9. zář 2010

@lucie.krajcarova uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😲 😲 😲 😵 😵 😵 No týýýý brďo. Já vím, že to není ještě jistota, ale juuuu

pe_t
9. zář 2010

@lucie.krajcarova já tak na tebe od včera myslím!!!! No já teď při tom těhu co nedopadlo, měla ducha po limitu 😀

zzzzuuuuzzzziiii
9. zář 2010

@lucie.krajcarova co delat? zachovat klid 🙂 HROZNE TI TO PREJU!!! Kdybych byla v tve kuzi, rekla bych to manzelovi a byla na sebe opatrna, jinak bych to zatim absolutne neresila. Pokud za tyden jedete na dovcu, tak bych se po ty dovce objednala k doktorovi... to uz bude vic tydnu... Opravdu ti to hrozne preju a tise zavidim...

zzzzuuuuzzzziiii
9. zář 2010

@pe_t pet ja vim... kdyz ja byla ted uz fakt dost v pohode, mela jsem radost, ze jsem to dostala, jak jsem mela a ze to ted po druhe mrse zkusime a uz jsem se mela na co tesit... a ted zase dalsi problem, ktery by me ve snu nenapadnul... a kdyz mi to rekli, tak jsem vlastne tak premyslela, ze vlastne ani nevim, co to pro me znamena. jsem z toho zoufala

lucie.krajcarova
9. zář 2010

@pe_t holky, bylo to po limitu!!!!! asi 30 minut!!!!! takže zas nic nevím....

lucie.krajcarova
9. zář 2010

a už nemám žádný test!!!!

pe_t
9. zář 2010

@lucie.krajcarova kurec - a nechceš si zajít na odběr hcg? Odběry bývají do myslím 12 hod. a odpoledne si zavoláš a řeknou ti. A budeš mít jistotu.