Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
2. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii teplota se drží tak budu držet palečky ať neklesá a ms už nepříjde 😉

Já vás jdu jen pozdravit, je tu hezky tak to snad to vydrží chtěla bych se jít kouknout na pozemeček 🙂

pe_t
2. říj 2010

Ahoj holky 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii přidavam se k helče a jahudce - dokud nedorazi ms, nedělej závěry!! 😉 Já už jsem to tu kdysi psala. Minulé těhu jsem měla 4 neg.testy a páty se projevil... 😉 takže dokud ms nedorazí, nesmutni...a zkus treba v PO testnout.

pe_t
2. říj 2010

@helcenka máš pravdu - každá jsme jiná, nedá se asi moc porovnávat. A to, že otěhu ještě před první ms jsem četla i na rodině.cz a spousta z holek hned po první....takže všechny máme stejné šance, šablona neexistuje. Záleží jen a jen na našich tělech. A hlavě - jasně. Psychika dělá své.

meiki
2. říj 2010

@pe_t a jak se dneska citis Ty, stale tak nejak divne dole? Na me to nejak prislo vcera, fakt velky tlak v prusou a pak bolest podbrisku, jsem se ani nemusela pozorovat 😀 jak to bylo silne

meiki
2. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii a taky je mozne, ze se vajicko oplodnilo pozdeji, takze ms uz nedorazi a na testiku se to projevy pozdeji, nekde ve fotoalbu psala pani ze se jim to povedlo 30 DC 😲 fiha, no to fakt jako sexikovat cely cyklus 😀 😀 , asi teda obden, abychom se neunavili a neprestalo nas to bavit 😀 😀 😀 😕 😕

pe_t
2. říj 2010

@meiki mě prsa vůbec nebolí. Dole chvilkama - já nevím- divno, nebo pidi jak před ms....nevím jak to popsat. Ale ne pořád, fakt jen chvilkama. Jinak my tulili od 8dc obden, někdy po sobě dva dny. Pak 16 DC - den po šílené bolesti vaječ.(předpokládám ovu) a pak dneska, 20 DC. Tak snad jsme nic neprošvihli 😀 Tím myslím, že od 16 - 20DC byla pauza 😉 😀 . Přesně jak píšeš - právě v tu dobu se nám ani jednomu už nechtělo 😀 . Ale co, buď bude teď //, nebo příště. Hroutit se z toho nebudu 😉 Třeba bude příjemné překvápko. 🙂
30 DC - tak tomu už nerozumím 😲 😅 ....

jane84
2. říj 2010

@pe_t já to mám úplně stejné, chvilkama malinkaté bolesti v podbřišku jako na MS, ale slabší. Prsa mě nijak nebolí, možná jen trochu při okraji, ale to přisuzuji urputnému boji při strouhání brambor na dnešní bramboráky. Příště až bude mít taťka chuť, tak si je udělá sám 😠 😀 Jinak mám pořád takovou dobrou náladu, jako bych vnitřně tušila, že to klaplo, proto jsem klidná

meiki
2. říj 2010

ja mam fakt tuchu, ze nic, ze si to ten nas tatka jeste to tulenicko jen uzival a nepracoval 😀 😀 😀 , byl moc ochotny, spise premlouval on me 😀 😀 😀 😀

jane84
2. říj 2010

přemýšlela jsem, že když jde třeba maliníkem podpořit ovulka, tak co to uhnizďování. Kromě toho, že jsem narazila na to, že po ovu se má pít ten kontryhel na růst sliznice. tak jsem ještě narazila na tuto bylinu http://www.zdrave.cz/e-shop/podle-potizi/tehote... měl by to být zdroj přírodního progesteronu a podpořit žluté tělísko a uhnizďování. Nemáte s tím některá zkušenost?
Ale možná mi to přijde už jako velké experimentování

pe_t
2. říj 2010

@jane84 Gřešík je sice dobrá zajetá firma na bylinky, ale tak bych to nehrotila. To je fakt experimentování a to riskování za to nestojí...

zzzzuuuuzzzziiii
2. říj 2010

holky kdyz mi snazilkovali jen v tydnu od 11 do 16 zari a pak jeste jednou za par dni a pak sice jeste parkrat ale to nikdo nebylo dokonceno do me, jestli chapete... ja jsem z toho fakt smutna... kdyby to dopadlo, tak prece by na testu uz muselo neco byt...

jahudko, jak co poznam z tech teplot, nemohla by si me do toho trochu zasvetit?

zzzzuuuuzzzziiii
2. říj 2010

a dneska ze me jde takovy hlenik... ale neni cire bily... ach jo

zzzzuuuuzzzziiii
2. říj 2010

a porad citim tlak v podbrisku, okolo vajecniku, obcas pichnuti...

jane84
2. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii nemuselo, jsou ženské, kterým se to na testu neukáže vůbec. Mně se první těhu ukázalo až v 6tt

pe_t
2. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii a žádné špinění nemáš?

mv
2. říj 2010

Ahojky,
zdravím po dovolené, no bylo nádherně a vůbec se nám zpět nechtělo.... ☹ Když člověk vidí, jak si žijí jinde v pohodě,bez stresu a zbytečných buzerací... 😵 😵
Přiletěli jsme ráno, celou noc jsme nespali, tak to jdeme všichni zalomit a zítra, či v pondělí budu dočítat.

Doufám, že tu najdu nějaké nové //.... 😉 pa pa

meiki
2. říj 2010

cim vic se blizi datum, kdy bych mohla testovat, tim vic se mi nechce, teoreticky bych mohla zkusit testnout uz v utery, ale pokud ms nedorazi chtela bych to vydrzet az do ctvrtka, to by se mi mohlo povest 😀 😀 😀
to vydrzet, ale mam nejake smisene pocity, jako snazili jsme se uz od 7 a az do 15 DC skoro kazdy den, ale ne uplne pravidelne 😀 😀

rozum
2. říj 2010

@mv vítej po dovči! 😎
@holky - to je pro Vás všechny. Ty Vaše příznaky jsou přesně takové, jaké jsem je měla já. Některé jsou, že nejde jednoznačně říct, zda jde o uhnizďování nebo MS, tím myslím pobolívání v podbříšku a bolesti vaječníků. Ale, jak mě bolely prsa a o bradavkách ani nemluvím. Úplně mě hořela a nemohla jsem se jich ani dotknout. 😵. A jinak pořád o té pravidelnosti. My se ten osudný měsíc snažili ob den, což byla fakt dřina a vyšlo to a to i přesto, že jsem si myslela, že žádná ovulace nebyla, jelikož jsem nic necítila a ani hlen nebyl!
@zzzzuuuuzzzziiii to ...nebylo dokončeno do mě nechápu. Já když jsem sexovala s MM, tak když řekl, co kdyby mě ten svůj poklad šoupnul na břicho, tak jsem mu řekla, ať se opováží, že takový vzácný materiál půjde dokud neotěhotníme vždy do mě a žádné plýtvání 😀 . Tak se chci Zuzi zeptat, zda to není škoda? POkud by Ti bylo nepříjemné odpovídat, tak písni do IP a pokud nechceš odpovídat v poho, tak to pochopím.

pe_t
2. říj 2010

@meiki to jsme měli skoro stejny - my od 8 - 16. A teda zas až dnes - 20DC - no jen tak pro jistotu. Říkám si, nešlo se netrefit 😀 .

pe_t
2. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii hmmm taky nechapu, proč ne do tebe... 😒

meiki
2. říj 2010

@pe_t my dneska taky dame jistotu 😀 😀 😀

jane84
2. říj 2010

holky já už ani nevím, kdy jsme se naposled snažili, nějak jsem přestala sledovat, který to byl DC, vím, že snaženíčko bylo 14,15,17DC a pak ještě jednou, ale nevím, co to bylo za den 😀 😀

jane84
2. říj 2010

teď za mnou přišla mamka, že ve zprávách mluvil ministr ohledně té 4-leté mateřské, že to bude do 18měsíců 7600 a pak těch 3800. Jahud to už vypadá líp, že 🙂

jahudka80
2. říj 2010

@jane84 No to rozhodně i když u mě je to asi už stejně jedno když chcem stavět. A mimi nechat na pozděj, tedy já bych chtěla obojí ,ale manža říká že obojí pujde těžko ☹ tak tedy domek a pak mimi no.
@zzzzuuuuzzzziiii No když máš teplotu 37,1C tak jí zkus měřit pokud se bude držet tak by to značilo že jsi těhulka. Mě totiž tak 2-3dny před ms klesne - můžeš juknout na graf. A je to tak u většiny případů, jak klesne teplota přichází ms. A co čípek zkus zkontrolovat 😀 pokud je tvrdej a zavřenej tak to vypadá opravdu nadějně. A nemáš alespoň tušení kdy byla ovulka(jako že bys věděla že třeba 16den tě pobolíval podbřišek??? Kamarádka měla neg.test i 34DC a byla těhu až když šla po 2h do koupelny tak koukala že je tam slabá čárečka, dnes už je ve 4měsíci.

No holky mě dnes opět bolela hlava jako včera, a začlali mě bolet prsa typické PMS 😀 takže se mnou nepočítejte 😀

herbie
2. říj 2010

ahoj holky .... prosim o zapsani do tabulky jsem 2DC dekuju 🙂

jahudka80
2. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii tedy spíž koukni na grafík Danielky té se držela teplotka na 37,1 a koukej 😀 já jsem blbej ukázkovej typ teploty mám vysoké každej měsíc a grafy nadějné a prdlajs z toho 😀 😠

fram
2. říj 2010

Ahoj holky,
@herbie to mě mrzí, že vám to nevyšlo. ☹ budu držet palce příští měsíc.
@zzzzuuuuzzzziiii já měla pravidelnou ms 28-29 dní a posledně dorazila až 34DC, vůbec nevím proč 😒 To je to nejhorší - mrcha nikde a na testu bílo
@jane84 už aby bylo za týden a věděla jsi, jak to dopadlo, viď? Moc držím palce.

fram
2. říj 2010

@mv vítej po dovolená, doufám, že sis krásně odpočinula. Ty návraty jsou vždycky krutý.

fram
2. říj 2010

Nikde nikdo 😕 😕 Holky, taky jste fandily basketbalistkám? Mě basket normálně nezajímá, ale tohle mě fakt chytlo 😅

pe_t
2. říj 2010

@fram ja jsem tu 😅