Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
4. říj 2010

Dobré ráno holky, já se vrátila právě z nákupu, fuj to je počasí, sice není taková zima, ale šílenej vítr 😠

veraakubik
4. říj 2010

@jane84 Tise zavidim-me jeste vyprava na nakup ceka,ale vubec se mi do te zimy nechce a to jen vyndam auto z gareze a sednu a jedu,ale stejne-jsem nejaka rozmlsana-ja uz chci zase teplicko,slunicko..

jane84
4. říj 2010

@veraakubik není co závidět, strávila jsem půl hodiny na poště, protože mamka chtěla výpis z katastru nemovitostí 😠
Holky mně je špatně, teď mi psal bratranec sms, že se u něj stavil můj brácha. My ho už rok neviděli, někde se ztratil, má dluhy atd a o dítě se nezajímá. Ale přeci jen je to pořád brácha a člověk chce vědět, že žije
Mimochodem. ráno jsem šla kolem lékárny a podlehla jse, testovala jsem z raní moči a nic, sněhobílo. Vím, že je brzo, ale mám tucha, že zase nic, příští testování nejdřív v pátek nebo o víkendu

meiki
4. říj 2010

@veraakubik casualplay s4 + prima easy, korbicku, kdyz bude potreba tak bych dokoupila az pozdeji taky pouzitou

veraakubik
4. říj 2010

@jane84 A kolikaty dc jsi?!

jane84
4. říj 2010

@veraakubik 24DC, cyklus jsem mívala těch 28DC, ale minulý měsíc byl delší

pe_t
4. říj 2010

@jane84 holkyyyy musíme se držeeet - dokud nedorazí ms, musíme věřit!!!! Jane to je dost brzo.....dyt máš takový pocity....pořád tě bolí to bříško? A co prsa?

veraakubik
4. říj 2010

@meiki Tak jeste toho spuntika-moc drzim palecky!!!Uz bych taky chtela kocarkovat,ale zatim kocarkuju s Tynkou-chodi dost,ale tu se zastavi pro kaminek,tu kouka na psa,tu trha kyticku,tady chce delat hop z obrubniku,takze ji soupnu do kocaru a jedem..Je to pohodlnejsi..

jane84
4. říj 2010

@pe_t bříško pobolívá pořád a prsa bolí na dotek a po doteku mi v nich jakoby mravenčí, ale mám pocit, že už na sebe moc hrabu a jsem omakaná 😀

jane84
4. říj 2010

@veraakubik to miluju, synovec má 2,5 roku a je to boj, hodit do kočáru a jedem

veraakubik
4. říj 2010

@jane84 no vidis-to jeste nic neznamena-mas jeste cas (zajimavy,ze ti to rikam zrovna ja-taky jsem zacla testit 24dc) tak to nevzdavej..never v to,abys pak neby sklamana,ale melou kapku nadeje v sobe mej a vydrz..dokud nedorazi ms nezoufej..

veraakubik
4. říj 2010

@jane84 no ani mi nemluv-sice do kacaru jde s bojem,ale je to tak rychlejsi-jak driv krasne sla za ruku tak ted protestuju a radeji vezmu kocar,nez ji pak drit v naruci..

pe_t
4. říj 2010

@jane84 tak tak dokus ms není, jsi pořád 50/50, takže nic nevíš 😀
mě to taky pokouší, ale snažím se tu myšlenku na test zahnat 😉

veraakubik
4. říj 2010

@pe_t dari se?!Ja bych testila jsete dneska a to uz jsem asi 38dc..Jsem ztratila prehled..

jane84
4. říj 2010

@veraakubik 😀 😀 😀 😀 😀 už jsi volala dr kvůli potvrzení těhu?

veraakubik
4. říj 2010

@jane84 no,vidis-hlavne ze jsem to tady rano psala a co myslite-nevolala..Sakra..No a ted mi to tam nikdo nebere-doprcic..Uz mam asi nejvyssi cas-si nevzpominam kdy jsem pred tim byla poprve.. 😒

meiki
4. říj 2010

ja bych taky testila, nastesti nemam zadny test doma, takze pokud do zitra nic, tak bych koupila testiky a testla az zitra

veraakubik
4. říj 2010

@meiki mas muj obdiv-ja byla schopna jet 4km do mesta-u nas lekarna neni jen kvuli testu,ale tak ja jsme asi prastena-takze ze me si priklad urcite nebrat... 😉

veraakubik
4. říj 2010

@meiki a jinak drzim palecky aby do zitra nic a na testu alespon neco malo vsechno..

a.j.a.
4. říj 2010

Ahoj holky 🙂 tak já už mám taky ranní nákup za sebou. Malou jsem odvedla do školky, opět šla chuděrka s pláčem 😢 no jo, to zase bude náročných 5dní a pak 3týdny klid. Chtěla jsem jít trošku poklidit a vytřít, ale po tom víkendu se cítím strašně unavená, pže jsem tam blbě spala a malá taky. Docela mě třeští hlava, tak jsem ráda, že sedím a kašlu na práci. Nechám to na večer nebo zítra dopo.

@meiki a jakou barvu S4 budeš mít ? Já už se taky strašně těším, až ho zase vytáhnu ven 😵 teď je hezky uskladněný a vyčistěný na půdě 😵

@jane84 ještě fakt může být brzy na testování a proto je na testu bílo. Já vím, že to člověka hrozně svádí, ale zkus ještě pár dní vydržet 😉

daniela699
4. říj 2010

Ahoj holky, preji krasne dopoledne i pres to nic moc pocasi venku. Klasicky jsem zase ani neotevrela o vikendu notas a ted tak prubezne docitam, a mezitim se snazim pracovat, ale neco jsem uz zahlidla...

Zuzi, to je mi moc lito. Opravdu jsem i drzela palecky, vsak jsem ti psala. Nejsem si ted jista, jaky zakrok musis podstoupit, musim to docist, ale ver ze bude zase lip. I kdyz tomu clovek nechce verit, tak zivot se tak ubira, nahoru dolu a porad dokola. Takze kdyz jsi ted dole, tak zakonite prijdou zase vrcholy. Akorat ty spodky si musi odzit taky a nekdy to je fakt umorny. Ja jsem byla nekdy uz jen hotova z toho, ze jsem vedela ze od sebe a svych myslenek proste utect nemuzu. Ze jsou porad se mnou. Tak kdyz to slo, tak jsem se je aspon snazila zaspat, protoze to bylo jediny kdy jsem o nich nevedela. Urcite vsechno nakonec dobre dopadne, uvidis. Treba driv nez si myslis. Ja jsem taky jeden mesic mela jit na operaci, byla jsem z toho vseho hodne spatna, uz jsem sedela v nemocnici na prijmu, a o mesic pozdeji se vsechno obratilo. Moc na tebe myslim, urcite bude lip. 🙂

daniela699
4. říj 2010

Fram, to ze te boli bricho na mrchu, to taky muze byt pozitivni. 🙂 Mne totiz presne takhle bolelo tak dva tri dny pred, a vlastne me boli i ted obcas, a znamenalo to uplnej opak. Tak drzim palce. Bylo by to krasny z takovy prepadovky. 🙂

jane84
4. říj 2010

holky chtěla jsem se zeptat, která rozumíte hypotékám. Chceme se jít podívat na dům, na který je zástavní právo, buď bychom zaplatili požadovanou částku v hotovosti (hahaha) nebo si vezmeme hypotéku. ale nechceme převzít tu jejich, chceme vlastní z našeho stavebního spoření. Mám pocit, že se tomu říká refinancování, ale moc tomu nerozumím. Vážně to jde, abychom si mohli tím domem ručit?

lucie.krajcarova
4. říj 2010

@jane84 Myslím, že je to běžné, že se za úvěr ručí nemovitostí. nebo se dá ručit jiným domem, jiným bytem. nebo třeba jen pozemkem, pokud je hypotéka velká jen jako cena pozemku. klidně se ptej dál 🙂 jinak na takové poměrně složité operace - refinancování - je lepší mít poradce. dělá zadarmo, jen dostává provize od banky za klienta. a je li dobrý, dovede vybrat opravdu lepší úvěr.

jane84
4. říj 2010

@lucie.krajcarova problém právě je, že už na to domě je hypotéka, možná mají v merku něco jiného a přehodí nemovitost, kterou ručí a my bychom pak mohli tím jejich ručit vlastní hypotékou, ale je to trochu komplikace navíc. Samozřejmě nám navrhla jen převzít tu jejich původní hypotéku

lucie.krajcarova
4. říj 2010

Jani, stejně to bude na velké jednání s jejich bankou, co dala hypo. to v každém případě... budou vás prověřovat, jestli jste min. stejně solidní, jako oni.

daniela699
4. říj 2010

Jani, ja myslim ze se to bezne dela tak, ze si zazadate o vlastni hypoteku, kde by vam taky znovu ocenili tu nemovitost, a pak se tim splati ta jejich. Na jak dlouho maji oni fixaci? A za hypoteku rucis tou nemovitosti na kterou cerpas, pokud samozrejme nemas neco jineho. My mame hypoteku na 100% ale vim, ze pokud treba si beres na 80-85 % ceny nemovitosti tak je tam zase nizsi procento uroku. A da se to pry delat i tak, ze rucis treba domem rodicu a tim svym, aby ten soucet daval vetsi celkovou hodnotu, takze v podstate jakoze cerpas to co potrebujes, ale je to ve finale treba jen 60 % z celkove ceny obou nemovitosti, takze mas nizsi procento. A jakmile splatite tu cast ktera byla kryta hodnotou domu rodicu, tak se provede vymaz v katastru na zastavni pravo bance. Takze to neznamena ze by rodice rucili domem porad, ale jen urcitou domu. Takhle si to aspon pamatuju, kdyz jsme si to brali my pred dvema lety. 🙂 Ale bylo to u hypoteky, u stavebniho sporeni to byva vetsinou trochu slozitejsi, a zalezi na jakou castku byste cerpali. My jsme si obesli par bank a vzali si navrhy, a pak sli jeste za jednou poradkyni co meli uz znami, takze jsme vedeli ze to co nam navrhla ona bylo fakt to nejlevnejsi, a hlavne to bylo o dost vic pohodlny, protoze ona vsechno vyrizovala.

meiki
4. říj 2010

@a.j.a. : korbicku zatim nevim, tu si budu vybirat az pozdeji, jestli ji vubec budeme kupovat a autosedacka je to ta cerna

daniela699
4. říj 2010

Holky, ja jsem jen ted nakoukla, a zaujalo me jak jste psaly o tech hypotekach. Jinak mne teda zacina byt pekne soufl. Jakmile neco nejim, tak bych sla. Vedle sedi nas sef (mame open space) tak doufam, ze si niceho nesimne, to bych fakt nerada,ale on je takovej ignorant, tak snad ne. Tezko se mi soustredi na praci, no mazec. 😝

jane84
4. říj 2010

@daniela699 když jsem byla před 2 týdny na praxi, tak jedna z učitelek je těhu, v 6 měsíci a pořád něco baštila, vždycky měla po ruce oplatek nebo kousek ovoce. Bylo to tak hezký 🙂