Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
6. říj 2010

@endie 😵 😵 😵 holky vidíte endie?? To znamená, že máme 85 dní , abysme tu všechny založily nové téma těhu 😀 😀

breberuska
6. říj 2010

@meiki držím všechny palíky co máme, ať sílí.... 😉
@jahudka80 přeju, ať to bydlení brzo klapne!! ani mně nanapdlo, že dneska, je takový problém se sháněním podnájmu...a mimčo se vylíhne do nového bytečku, uvidíš😉
@jane84 já myslím, že jsi horky favorit!!! ty párky mně docela přesvědčilymo 😢 moooc ti to přeju, a obdivuju tě, že tak dlouho vydžíš netestit😅

holky, já jen vždycky prolétnu, nějak moc nestíhám dočítat, strašně drbete🙂

pe_t
6. říj 2010

@breberuska hlavně že prolítneš a nahlásíš, jak se vede mimiskovi 🙂 takže máme od tebe zprávičky z první ruky - teda bříška 😀

martasl
6. říj 2010

ahoj holky.
meiki-všechno nejlepší k narozeninám a koukám,že nejhezčí dárek sis už vybrala.tak ať ti ty // krásně sílí a všechno je ok.a klidně nám sem hoď fotku testu,juknem.a mnaželovi jsi se už pochlubila nebo ho natahuješ?? 😀 😀

tak to máme dnes 6.10 a doufejme první těhulku tady.tak ještě aspoń dvě a říjen máme splněnej.tfuj tfuj tfuj.....

martasl
6. říj 2010

ivasa-tak tolik potratů a ještě ti neudělali žádné vyšetření??nechápu 😠 😠 😠 .to přece nemůže být normální??a co konzultace s jiným doktorem??no ale hlavně ti teď moooc přeju a držím všechny palce,aby to tentoktát dobře dopadlo 😉 .a ten záhul na psychiku úplně chápu.nejhorší je,že se na to nedá nemyslet.ach jooo ☹

jane84
6. říj 2010

@breberuska není co obdivovat, testovala jsem už v pondělí a nic na testu nebylo, tak znovu budu asi zítra

pe_t
6. říj 2010

@jane84 v pondělí to byl nesmysl.....!! To bylo brzo! ty čárky tam budou zítra 🙂

jane84
6. říj 2010

@pe_t já ti nevím, příznaků je plno, ale stejně mám divný pocit, že to nevyšlo

jahudka80
6. říj 2010

@jane84 😀 párky jsem měla k snídani každej čtvrtek na intru a to už je 15let 😀 No když se nebudem snažit, no 😢 nevím asi bych sem chodila zbytečně, já bych mimi hrozně chtěla ale manža je proti řekl když chci stavět dům tak že mimi ne, až pak ☹ škoda že nemám hlídání by mohlo bejt i mimi
@lucie.krajcarova no právě tam byly jen těhule ☹
@meiki To budu zítra 13DPO 😀 ale mám strach že nic neuvidím no jo no hold se nebude dát nic dělat

martasl
6. říj 2010

jane-musíš prostě doufat,ono nám ani nic jiného nezbývá.tak tfuj tfuj ať to vyjde!!! 😉 a na pocity se vykašli.

jahudka80
6. říj 2010

@breberuska 😀 😀 😀 ty jsi optimista, mimi do nového bytu 😠 jo to moc nevidím dobře spíš domečku hold si 3roky počkám 😒

martasl
6. říj 2010

holky mě se zdálo,že jsem měla chlapečka.teda ten byl tak rozkošnejúplnej mazílek,v tom snu jsem byla hrooozně šťastná a byl pěkně živej,ten sen..pak jsem byla pěkně nasraná,když mě zbudil budík.já chci aspoň takový sny 😅

martasl
6. říj 2010

jahud-ber to tak,že aspoň bude mít malá svůj pokojíček a druhej může být připravenej pro další mimi.aspoň si budete v klidu(relativním)stavět a pak hezká třešnička na dortu a pořádná oslava kolaudace a to by bylo aby nebylo 😀 .mimochodem jsem si vzpoměla,že jsme kolaudaci ještě neoslavili-no hlavně že radím... 😕

leheckova
autor
6. říj 2010

Ahoj Holky jsem z kontroly a UTZ doma bylo to super sice jsem musela cekat ale nakonec jsem se dočkala miminko je zdrave mame vsechny prsticky srdicko tak jak ma být zaludek i mocový mechyř ukazal mi zadeček 😀 😀 😀 😉 termín odpovidá vsechny vysledky jsou negativní a tripltesty jsou prý 1:6900 nevim co to znamená ale pan doktor říkal že to je výbornéééééé jediné co mi rikal je že mam moc bílých krvinek v moci že to přiste posleme na rozbor abych nemusela na cevkování fuj fuj fuj prý by to znamenalo zanet mocových cest ale zda je to nebezpečné nerikal

martasl
6. říj 2010

ahoj lehe-tak to je super zpráva,že je všechno ok.a co pohlaví,nechtěla jsi vědět??a už vybíráte jména??no cévkování bych teda taky nechtěla.sice jsem na tom nikdy nebyla,ale už jen ta představa. 😝 😝

jane84
6. říj 2010

@leheckova ahooooj, blahopřeji k úspěšné kontrole a ty výsledky jsou super, čím větší číslo za : tím líp 🙂

leheckova
autor
6. říj 2010

@martasl no kazdy rika že je to neprijemné fuj strkaj ti proste hadicku do mocový trubičky no Pohlaví mi ukazal a to mi stacilo 😀

leheckova
autor
6. říj 2010

@jane84 aha to jsem nevedela ale ríkal že jsou vic nez dobré že jsou super výsledky takže to je fajn vedet

martasl
6. říj 2010

takže víš a neprozradíš.no tak snad to do porodu vydržíme 😀 😀

jane84
6. říj 2010

no já z toho pochopila, že Lehe zahlídla na fotce něco jasnýho, takže bych řekla, že bude doma v menšině 🙂

meiki
6. říj 2010

@pe_t tentokrat me neboleli vajecniky, ale pak me zacal bolet 3 dny podbrisek, fakt jen odhaduji

meiki
6. říj 2010

@martasl dekuji, mohl by to byt opozdeny darecek, narozeniny jsem mela 29.9, rada bych aby to tak uz zustalo a carecka jen silila
jj manzelovi jsem uz to nahlasila, jsem mu predevcirem brecela, ze to nevyslo, tak jsem mu rekla, ze by nakonec teda jako jo,
holky nevim jestli uz to je k tomu, ale od vcera zvracim, teda neco s chuti slupnu a do hodiny to jde ven, ale jen tohle, zadna teplota a slabo a tak - to by mohlo dobre dopadnou, prosim, moc prosim

meiki
6. říj 2010

@jane84 ja testila uz v nedeli, jsem to vubec nevydrzela a nic a v utery uz uplni pidi duch, furt jsem chodila a zkoumala, jestli jo nebo ne a dneska uz to byla carecka, slaboulinka, ale viditelna na prvni pohled
jenze Verka ta mela minule taky ducha a pak ms dorazila, takze bojim, bojim

martasl
6. říj 2010

jé meiki,já myslela,že máš narozky dnes. 😅 .

leheckova
autor
6. říj 2010

no jasně to bylo videt i pan doktor říkal že mam teda postřech že malokterá mamina si toho všimne nebo to pozná 😀

meiki
6. říj 2010

@leheckova moooooc gratuli ke ko, to je super

holky me se normalne v pondeli zdalo, ze testuju a ze se tam ukazali krasne dve, to byl krasnej sen a taky proto jsem to dele uz nevydrzela

meiki
6. říj 2010

@martasl ne jen jsem se konecne napsala zuzi, aby mi to zmenila

meiki
6. říj 2010

@leheckova no jestlli to ted bude u nas pravda, tak si myslim, ze to bude taky klucina,s tim velkym snazenim 😀 😀

jane84
6. říj 2010

@meiki úplně chápu tvůj strach, člověk se bojí, že tam nebudou // a taky se bojí, že tam budou. Jestli se mimčo udrží a nedopadne to stejně jako posledně. Já jsem teď hodně na trní. takže asi testnu, snad mě to uklidní tak jako tak. Protože teď už se moc, ale fakt moc sleduju. Neboj, čárečka ti sílí, termín MS už jsi měla včera, čárka bude sílit i dál 🙂

breberuska
6. říj 2010

@leheckova to jsou super zprávy, moc moc gratuluju!!! taky tipuju, že byl vidět klučina🙂 holčičky si tak snadno prý nevšimneš...i když jak říká naše známá - porodní asist. - u holčiček je vidět "kávové zrno" 😀

meiki
6. říj 2010

@jane84 termin ms sice byl, ale byl to ten pravidelny, minule dorazila ms se zpozdenim,rikala jsem si do ctvrtka, pokud nedorazi,
presne jak pises, fakt mam na jednu stranu radost, jeste ne velkou, ale uz se trosicku zacinam tomu verit, ale mam velky strach, ze jeste ms dorazi a pak jestli to s mimi zvladnem az do konce