Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martasl
29. říj 2010

mv-díky.doufám,že jenom zbytečně plaším.nejhorší je čekat do pondělka.to bude děs.štve mě,že jsem se nezaptala,jaký hodnoty měla špatný.byla jsem tak vedle,že mě to vůbec nenapadlo.v pondělí se na to pořádně zeptám,doufám,že tanm už bude mít doktorka ty výsledky.ikdyž ne všechny ☹ .a mimochodem,nejsi blbka.prostě si nemůžem pomoct.můj manžel je s těma mejma výkyvama a náladama taky smířenej.a někdy to je teda něco 😅 !!

ivasa,mo na to už ani nejsou slova.je mi to líto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jane84
29. říj 2010

ach jo holky. skoro každý den je u nás synovec, teď v pondělí a úterý byl u druhé babičky a dědečka. Je to taková strašidelná rodina. Matka tam nevaří a k obědu rozdává sladké. Takže když ve středu byl u nás, nechtěl nic jíst, jen čokoládu. Už se krásně rozmluvil a teď se mi nebyl schopný podívat do očí. Měsíce práce s ním jsou za dva dny do slova v hajzlu. Pardon za ten výraz. Kromě toho jsme si všimli, že má na těle drobné pupínky, vypadalo to jako štípance od blech. Ty zmizely, ale teď se mu vyskákaly takové větší, nateklé a říká au au, hlavně je má na zadečku a na zádech. Kromě toho je vidět, že má po těle krupičku. Mamku napadla ta šestá nemoc, ale horečky neměl. Tak si teď říkáme, jestli to není tou čokoládou, protože té dostává i od své maminky opravdu hooooodně. Teď nám tu chudáček usnul, nedala ho po obědě zase spát. Já bych ji...... Nemáte některá zkušenosti s alergií na kakao?

martasl
29. říj 2010

jane-teda,to jsou někdy rodiče a prarodiče.chudák kluk.a ty by ses pro něho rozdala,co??někdo si děti fakt nezaslouží ☹ .bohužel,s touto alrgií nemám zkušenost.zkus pohledat na jiných diskuzích.

jane84
29. říj 2010

@martasl já mám od našich zakázáno to před ní komentovat, protože to bych ji musela vyliskat sotva by se ukázala ve dveřích. Naši se bojí, že když jí něco řeknou, tak jim malýho nedá, ale ona je na nás závislá, kromě toho, že malýmu hodně věcí kupují, tak ho hlídají, když je ve škole a na brigádě. Já nemám brigádu aby ona mohla mít. Když byl úplně malej a bydlela ještě u nás, tak jsem chodila s foťákem a fotila ten bordel, co tam měla, jestli jste se dívaly na ordinaci jak tam ta Zdena rozházela plínky, tak tak to u nich v pokoji vypadalo, plus všude prach a obaly od čokolád. Žrala tuny čokolád když kojila a malej řval a řval jak měl prdíky. Stejně po měsíci a půl přestala kojit. Jako stačilo málo a volala jsem na sociálku, jestli ho nechtěla, klidně si ho adoptuju

jane84
29. říj 2010

já jsem zas vytočená. To mě dokáže fakt naštvat, tolik lidí by nemělo mít děti a ti kteří by je měli mít, je mít nemůžou 😠 😢

pe_t
29. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii to mě moc mrzí, ta tvoje ms.... 😔

@jane84 pátá dětská nemoc začíná hrozně nenápadně - říká se ji imotýlí,protože se dělají takové fleky na tvářích. pak postupuje na tělo - až klidně do osypání. Může být horečka, nebojen mírná teplota. Na dospělé to nejde, ale těhulky musí ihned pryč od toho.Já tím prošla ve své třídě v červnu.....a dopadlo to jak to dopadlo....podle dr.velká možnost, že omimi jsempřišla právě díky tétoinf. Je pro děti a těhulky vysoce infekční.

jane84
29. říj 2010

@pe_t právě,že v obličeji nic nemá, pak je ještě šestá nemoc, ale ta začíná horečkami a vyrážke není v obličeji. Ale koukala jsem na net na fotky a ty fleky vypadají jinak, fakt spíš jako štípance

pe_t
29. říj 2010

@jane84 tak začínaly malé neštovice - tak pozor. Začínjí jako malé štípance jak od komárů. Potom začnou malinkaté puchýřky.

pe_t
29. říj 2010

a taky začínajíněkde po těle, ne v obličeji

martasl
29. říj 2010

jane,ježíš,nechtěla jsem tě rozčílit.ale bohužel s takovýma rodičema nic nesvedem.a strach tvojí mamky,že by ho už nemusela dostávat aspoň na hlídání úplně chápu.je to začarovanej kruh. 😠 😠 😠

pe_t
29. říj 2010

@jane84 jani ty jsi taková znalá - prosím tě, v po podle ovu testu byla ovu a v úterý jsem měla šílené píchání v levém vaječ. Tak to bylo spojeno s ovu - jasně.Ale ve čtvrtek pak už nica dneska zase bolest toho stejného vaječ. a k tomu takové tlaky na spodek,jako první den ms. Je to normální???? Já jsem z toho teď pomotaná... 😒 ( jinak snažilkování je od 6DC obden, ooobčas dva dny po sobě....

anavirez
29. říj 2010

@ivasa je mi to moc lito ☹ jak pisou holky, tez bych si vydupala nejake vysetrini

@lucie.krajcarova pred revizi mi cyklus trval 28 ci 29, a ted mi dorazila po 29dnech. snad se nic nezmenilo. nejspis se zacneme snazit az po druhe MS. spadl mi obrovky sutr ci balvan ze srdce, kdyz dorazila sama.

lichtakova
29. říj 2010

@jane84 jestli to nebude něco atopickýho...to taky dost zhoršuje čokoláda.

anavirez
29. říj 2010

@jane84 je dobre, ze synovecek ma takovou tetu jako jsi ty

pe_t
29. říj 2010

@anavirez teď už to uteče 😉

jane84
29. říj 2010

@pe_t ovu test je pozitivní když jsou obě čárky stejně silné nebo ta testovací je silnější. ovulace pak následuje během několika hodin, to by mělo být na tom testu napsáno. Abys přesně určila tu dobu, musela bys testovat po pár hodinách, protože pozitivní ovu test jsi mohla mít i několik hodin před tím než sis ho dělala. To píchání vaječníku je určitě spojeno s ovulací, to druhé nevím. Ovulace je vlastně prasknutí folikulu na vaječníku, v podstatě se tam udělá malá ranka, takže je možná, že ta druhá bolest je spojena s tím. Těžko říct. Nebo si se namáhala a napínaly se ti vazy.
Popravdě sama jsem to takhle měla tento měsíc taky, pak jsem podle čípku spíš tipla, že až ta druhá bolest byla ovulka a my se snažili jen v ten den a jinak 4 dny předtím ☹ od té doby je to 5 dní a žádné snažení nebylo. Takže vaše snaženíčko je opravdu maximální a máš to určitě celé pokryté

jahudka80
29. říj 2010

Holky zdravím, dnes bylo v krámě mrtvo 😠 . No zítra vezu malou k babičce a jdu do bytu uklízet ☹ bléééé, musím si vzít rukavice a tedy dvoje páč mám alergii tak nejprve bavlněné a pak gumové. a zásobu čistících prostředků 😀 ještě že tam budu sama a nebude mě asistovat Maruška páč ta je poslední dobou jak z divokej vajec, zlobí jak čert, neposlouchá dnes mě málem vlítla pod auto a pak na sebe svrhla skříň ještě že se šprajcla a já jí zachytila nebo by měla rozbitou hlavnu ☹ ☹ ☹

a.j.a.
29. říj 2010

Ahoj holky 🙂 tady je dneska nějak smutno ☹ ale tak já taky zrovna veselou náladou neoplývám, pže bacil furt otravuje, do toho odřený a bolavý nos z rýmy a opary na puse z teploty, navíc je mi smutno po malé a manžel přijede až zítra ☹

@zzzzuuuuzzzziiii to mě mrzí ☹ no a jinak s tím, co píšeš ohledně otěhu mám někdy dojem, že by člověk měl dělat přesně opak a bude těhotný každý rok 🙄 kolik holek pije, kouří, se správnou životasprávou si moc hlavu nelámou a jsou těhotně ani neví jak 😒 tak nevím, proč pak člověk, který moc touží po miminku o něj musím tolik moc bojovat.

@ivasa chjo, to je ale smutné, že to zase nevyšlo ☹ a ještě k tomu tolikrát ☹

@jahudka80 Jahud, teda fuj, že se nestydí pronajímat byt v takovém stavu. Ale na fotkách vypadá příjemně 😉

a.j.a.
29. říj 2010

@jane84 kde je ta spravedlnost, že takovým lidem pán bůh děti naděluje 🙄 jinak podle mě to šestá nemoc není. Klárka jí prošla v 8měsících a začala jí 40st horečkami a po 3 dnech se osypala. Drobnou vyrážku měla i v obličeji. A každopádně jí teda nebolela. Spíš jestli to fakt nejsou nějaké neštovice nebo alergická vyrážka ?? Čokoláda je na to svinstvo 😝

fram
29. říj 2010

Ahoj holky,
@zzzzuuuuzzzziiii ☹ ☹ ☹ Četla jsem, že statisticky se plodnému páru podaří počít až na šestý pokus. Je to divný, ale je to tak 😒 Takže neboj, určitě žádný skrytý problém nemáš, je to prostě příroda a ještě budeš mít dětí jako smetí 🙂
@jane84 ty jsi skvělá teta 🙂 🙂 a je to hrozná nespravedlnost, když někdo takový má děti bez problémů 😒
@mv hlavně, aby tě po tom prednisonu mm poznal 😀
@ivasa ☹ ☹ ☹ vítej mezi námi a zůstaň tady, snad tě trošku podržíme

pe_t
29. říj 2010

@jane84 aha to s tou rankou po prasknutí mi nedošlo, že bych to mohla mít s tím spojený - děkuju jani. Potřebuju to své tělo víc poznat...

fram
29. říj 2010

@a.j.a. ahoj, nebuď smutná a odpočívej,ať máš spokojený miminko.

a.j.a.
29. říj 2010

@fram tak naštěstí mi můj bacil nepovolil celý den vstát z postele krom záchodu a udělání nějakého jídla, ať nepomřu hlady. Z postele jsem vylezla teprve asi před hoďkou. Jen na mě včera večer padla nějaká špatná nálada a ne a ne se jí zbavit. Hlavně mi teda fakt moc chybí ta moje malá opice ☹

lichtakova
29. říj 2010

@fram ahoj žížalko, jak se máš?

fram
29. říj 2010

@a.j.a. asi jsi zvyklá běhat kolem Klárinky a teď když ji nemáš u sebe, tak je pusto prázdno. A do toho hnusák bacil. To na náladě nepřidá. Uvidíš, že zítra bude líp. Hlaď bříško a říkej mimískovi, jak se na něho všichni těšíte a hned bude líp 🙂

fram
29. říj 2010

@lichtakova ahoj, čekám na mm až přijede, jsem hrozně ráda, že bude doma na víkend, původně se vrátit neměl. Tak se na něj těším. Ale jinak nicmoc, trošičku strach, co mi přinese příští týden. Co ty? 🙂

lichtakova
29. říj 2010

@fram tak to budete mít hezký, my jsme taky doma, střídavě uklidňuju toho svýho, že se to všecko naučí. A teďka píšu do IP svoje potratový zkušenosti jedné kamarádce tady, co byla na ketu...a nevyvíjí se to, chjo, chudák, to už je podruhý.

fram
29. říj 2010

@lichtakova to je hrozný, kolik holek si projde tím zklamáním. Já o tom dříve neměla ani potuchy . ☹
Hoky, kdoví, kde máme těhulky - daniel, helcenku, meiki a jak se jim asi daří 😕

fram
29. říj 2010

A breberuska a verka tady taky dlouho nebyly 😕

lichtakova
29. říj 2010

@fram protože si hladí pupíky 😵
a ty budeš taky za chviličku, já to vím, neboj 😵 😵 😵 😵 😵 😵