Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
23. lis 2010

@meiki gratulace ke zdravému mimi 🙂
@martasl jak je ti?
jinak raději, ať se dcera chrání, bude to jistější, abys nebyla dřív babičkou než trojnásobnou maminkou 🙂)) já sama začala brát prášky v 18,a le nebylo kam spěchat. svého muže jsem potkala až v 29. do té doby chvála práškům 😅

martasl
23. lis 2010

ahoj holky 😉

no uvidím,co mi ohledně těch prášků řekne doktor.jen doufám,že Katku veme,já k němu chodím,tak by mohla i dcera,ne?

meiki-krásná fotečka,gratuluju ke kontrole 😀

zítra nebo spíš ve čtvrtek čekám ms.cítím,že dorazí.prostě tak jako vždycky.ach jo ☹ .

luci-no babičkou fakt ještě být nechci. 😅

jahudko kde bydlíš,že u vás sněžilo?u nás celej den prší,tak jsem si hezky zatopila v krbu a super 😉

lucie.krajcarova
23. lis 2010

holky, dnes je nějak divně, je mi omdlení, zvracení a spaní, je to z počasí? navíc jsem si na plavání namočila vlasy a nestíihla je řádně vysušit, tak jsem se asi taky nastydla. dnes už nic nedělám, koukáme na pohádky a já polehávám..

jane84
23. lis 2010

@lucie.krajcarova dneska říkalo hodně lidí, že jim není dobře, možná to je tím počasím

jane84
23. lis 2010

holky tak já nevím, malej chvilkama plače, že ho bolí zub, ale jednou řekne, že roste nový, jednou že ho bolí ten co tam je. Pusu otevře na chvilinku, nezdálo se mi že tam něco vidím. K zubaři měl chodit dávno, aby si aspoň zvykl, co teď. Otevře pusu sotva na mě, natož u zubaře ☹

herbie
23. lis 2010

meiki gratuluju krasna fotecka jj jahud slysela jsem, ze na nekterych mistech cr uz snezi brrrrrrrr snad vanoce nebudete mit na blate toto leti uz prosinec za chvili a mimco nikde ach jo ☹

jahudka80
23. lis 2010

@martasl no Liberecký kraj (Jablonec nad Nisou 😀 )
@jane84 no my když jsme byli poprvé u zubaře tak malá bulela ještě jí nebyly dva roky a když jsme byli teď tak už od dveří otvírala pusu dokořán 😀 😀 😀 aby zubař viděl že má zoubky v pořádku 😀 😀 😀
@herbie 🙂 jojo chumelí se chumelí padá snížek bílý drápeme se v pr... máme dlouhou chvíli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

herbie
23. lis 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 posli mi nejakej sem 😅

jane84
23. lis 2010

@jahudka80 nojo holka, ale špatně jsi to poslala, nic k nám nedorazilo. Jsou tu 4 stupně, neprší, nesněží 😀 😀

herbie
23. lis 2010

maaaa to nejaky popleteny asi hahahahahahahahaha

jane84
23. lis 2010

@herbie aaaa nová fotečka 🙂 kočka 😉

jane84
23. lis 2010

Holky nevíte někdo něco o Pet? už tu dlouho nebyla?

fram
23. lis 2010

Ahoj holky,
u nás celý den leje a pořádně se ochladilo 😒
@herbie já chci taky teplíčko a moře 🙂 🙂 Mrzí mě ta tvoje mrcha, ale ty jsi psala, že vám snažení moc nevyšlo. Tak snad příště.
@martasl nebudu tě utěšovat, že mrcha to být nemusí, ale budu mocmoc držet palce,ať se mýlíš. Já už ji taky cítím - nafouklé břicho, bolesti a pupínky na čele. Dorazí za 7 - 9 dní ☹
@jane84 ty máš s malým trápení, jsi skvělá teta, že se tak staráš. A jinak - jasně je to zahnizďování. Někdo přeci tento měsíc otěhotnět musí 😉
@jahudka80 s těma zapomenutýma věncema, to je pech, ale žádná tragédie, každý někdy udělá chybu.

fram
23. lis 2010

@lichtakova držím palce, ať ti mrcha nedorazí a to špinění je těhulkovský
@meiki nádherná fotečka, gratuluju. Miminko bude blíženec,já jsem taky 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii držím palce, ať mrcha nedorazí. Někdo tady musí prolomit tu smůlu a konečně najít //

fram
23. lis 2010

@herbie jůů, málej jsem tě nepoznala 😀 😀 Sluší 😉

leheckova
autor
23. lis 2010

@meiki veliká gratulka ke kontrole

jane84
23. lis 2010

@fram trápení není s malým, ale s jeho maminkou. Bere mi hodně času, který bych měla věnovat sobě, ale když se ke mně přitulí, stojí to za to. Teď mě ale totálně vytočila. musela jsem zalézt k nám. Malej plakal a zlobil, nechtěl se oblíkat, protože se mu nechtělo domů. A co mu řekla? Buď zticha nebo tě vyhodím z okna. Přilítla jsem k sobě a křičela, že tu p..u vyhodím z okna já. Jak tohle může říct, i když zlobí, krucinál. A nikdo jí nic neřekne

leheckova
autor
23. lis 2010

Ahoj HOlky dnes jsem letela k lekari mam to asi 20km prijela jsem a nechala si napsat listek na penize a pak jeste poprosila zda by na me preci jen doktor nekoukl ....
Vcera jsem mela krvavy hlen ve sprse rano už jen trochu ale v 5h rano jsem se vzbudila a šilený bolesti jako na Ms a bolesti v křizi přestalo to asi po 50min. vse jsem mu rekla a taky že me tvrdne bricho stále ....vse nasvedcovalo predcasnému porodu a to mi taky napsal do popíru nabídl mi hospitalizaci ale poprosila jsem ho aby počkal že budu odpočívat takže lezim lezim a lezííííííííííííííííííííííííííííííííím

jane84
23. lis 2010

@leheckova jejda, ještěže jsi tam zajela. Opovaž se zvednout, lež a nech se obskakovat. Bude to dobrý, myslíme na tebe 🙂

jahudka80
23. lis 2010

@herbie vždyť po cestě roztaje 😀 😀 😀

jahudka80
23. lis 2010

@fram 😀 😀 😀 no jo ale já krom toho že zapomněla uklidit věnce ještě blbě spočítaka kasu 😀 😀 😀

fram
23. lis 2010

@jane84 taková matka patří do lochu a ne k dítěti 😕 😕 🙄 🙄 To mu přeci nemůže říkat, mám z toho úplně husí kůži
@leheckova 😕 😕 ježíš, zešílela bych hrůzou, tak hlavně odpočívej, kdyby to bylo fakt akutní, tak by tě doktor jít domů nenechal. Piš nám, jak to vypadá.

fram
23. lis 2010

@jahudka80 já když nastoupila do práce, udělala jsem takových kravin 😀 😀 ale to se fakt stane každýmu. Doufám, že tvůj šéf v pohodě a nebylo velký tytyty 😉

jahudka80
23. lis 2010

@leheckova lež a lež a koukej odpočívat 😉 na porod máš ještě brzo 😉 jen ať si bobíšek ještě v bříšku počká,on chce snad porodné nebo co 😀 😀 😀 že se tak chystá na svět 😀

jahudka80
23. lis 2010

@fram aaalééé docela v poho , když bych sebou trochu hla tak mě nezastihnul, ale přijel zrovínky když jsem zamykala 😀 😀 😀 a říká a jé průserářka 😀 a já dnes je všechno v pořádku vše uklizeno kasa v pořádku 😀 😀 😀

pe_t
23. lis 2010

Ahoj holky moc vás zdravím. Teď jsem tu celej týden nebyla, tak nestíhám dočíst. A vůbec nějak nestíhám - nastoupila jsem do práce a nevím, kam dřív skočit. To si ale jen pochvaluju, protože jsem zjistila, že ani nevím, který jsem DC 😀 . Takže na mimi nemyslím a nechávám to už na přírodě a MM 😅 .
Meiki - strašně moc gratuluju ke zdravému mimiskovi 🙂
Zuzzzziiiiiiiiiii držím palce, ať zítra nedojde 😕

meiki
23. lis 2010

@leheckova koukej pekne lezet

holky dekuji

fram
23. lis 2010

@pe_t ahoj,už jsem si říkali, co se s tebou děje 😕 A jak je v práci? Udělala jsi dobře, soustředíš se na něco jiného.

mv
23. lis 2010

@jane84 to je hrozný, co píšeš.Jako člověk toho může v rozčílení říct hodně, znám to od sebe.. 😀 ,ale tohle. 😒 😠
Jinak já měla to velké štěstí, že jsem toho pravého našla na první pokus, vlastně ještě jako dítě... 😀
Já jsem v tomhle asi divná, ale jsem šťastná, že jsem nemusela vystřídat hromady partnerů, jak to vidím u kamarádek.Mě z toho běhá mráz po zádech, že bych takhle měla žít, jak ony. 😒

@leheckova tak držím palce,ať je vše a hodně lež,ať nemusíš do nemocnice.

@martasl já mít dceru, tak jí prášky bez vyšetřených trombofílií nenechám napsat.Vidím to teď na sobě, jsem se tím rvala 20 let a můžu být ráda, že jsem neskončila s nějakou trombozou.
Ale když toho gynekologa znáš, tak ti určo poradí, co je pro takovou slečnu vhodné.

Máme za sebou další školu,obě byly dobé,každá jinak, tak to bude dilema.I obory trošku rozdílné.A to ještě máme jít do 3 dalších. 😒 Mějte se.. 🙂

jahudka80
23. lis 2010

@jane84 😠 říct dítěti že ho hodím z okna to je fakt šouplá 😠 kolik je malému??? No ať je mu 2 nebo víc takové věci se neříkaj. Já malé pohrozím že dostane na zadek, a nebo že nebudou žádné sladkosti od čerta a ona hned chudinka čert a mikuáš píde 😀 😀 😀 a donesou boboný 😀 😀 😀