Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
17. bře 2011

@lichtakova a japak se máš ty??????????????????????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tiburcia
17. bře 2011

@rozum já sem odborník,během těhu jsem vyzkoušela 10 značek, a tyhle jsou nej nej nej 🙂 .. takže se raduj kočko!!!

tiburcia
17. bře 2011

Holky ani nevíte jakou mám z vás radost... tím, že máte // mi to dodává naději, že to jde! 😉 🙂

rozum
17. bře 2011

@tiburcia jsi zlatá, ale mám strach, že je to předčasné, gratulace přijímám až v sobotu, jo? A taky až zkolím tu chřipku!

tiburcia
17. bře 2011

@rozum 😉

marulinka
17. bře 2011

ahoj holky 🙂
@rozum gratulace až v sobotu?? ta čárka je tam jasná 😉 takový sem taky měla-.do limitu dušík,po limitu viditelná čárka 😅
holky dnes sem byla na té genetice na utz-je to v pořádku 🙂 🙂 🙂když sem mimi uviděla,tak se mně tak ulevilo,a když doktor řekl,že je to v pořádku,tak sem se tam radostí rozbrečela,doktor se uculoval a sestřičky se smály 😀
bylo to krásný,dokonce víme co to bude...chlapeček-budeme muset nakoupit modrou výbavičku 😀
🙂 🙂 🙂

tiburcia
17. bře 2011

@marulinka gratuluju ke kontrole a i k chlapečkovi 🙂

meiki
17. bře 2011

@rozum tenhle je 25 citlivost, desitkovej je uzsi a tmavsi a popsani vsude hcg
na 25 takove krasne dve carky, to je super, taky potichounku gratuluji

meiki
17. bře 2011

@marulinka obrovska gratulace

lichtakova
17. bře 2011

@marulinka to je krásné 😵

jahudka80
17. bře 2011

@rozum Já myslím že je to jasné ten test vypadá na 25.mamatest viď jsou světle modré, a desítkové jsou tmavě modré 😉 , tak bych řěkla že máme další .... 🙂 abych to nezakřikla 😉 , šup do postele a hezky se vyležet 🙂
@jane84 😠 ten je fakt na nakopání do zadku 😠
@marulinka jé tak to je super, do třetice klukčina to má taťka radost viď 😀

marulinka
17. bře 2011

@tiburcia @meiki @lichtakova @jahudka80 děkuju 🙂 to víš,že má radost.já taky,hlavně,aby byl zdravý....

jane84
17. bře 2011

@marulinka blahopřeji k dobrým zprávám a k camprlíkovi 😀

fram
17. bře 2011

@marulinka 😵 😵 😵 😵 no vidíš, že je to v pořádku. Moc gratuluju i k pindíkovi 🙂 🙂 Mám velikou radost, že ti to takhle dopadlo.

lucie.krajcarova
17. bře 2011

@vonrk tak to je už za pár, hlavně ať to dobře dopadne!!!! a já den po té nastupuji do práce..
@rozum mně se taky ta čárka ukázala pěkně, to není duch 🙂 ty jo, na tvém místě bych zítra opět testovala, jen z ranní moči🙂) bez testu ani ránu.

jane84
17. bře 2011

@fram už 16tt? za chvilku se budu divit, že máš těsně před porodem. Tobě to tak rychle naskakuje 🙂 Krása

lucie.krajcarova
17. bře 2011

@marulinka tak super, to se tak krásně čte 🙂 tak chlapeček přibude k dcerkám, to bude mít tatínek jistě radost.

lucie.krajcarova
17. bře 2011

@jane84 Jani, je to moc těžké... ale ty asi sama víš, jak to u vás vypadá... přesně jak psala Zuzi, neumím si představit, že chlap, který dnes hraje hry na pc a sedí u tv, se za 9 měsíců změní v milujícího otce 😖 možná mám velké štěstí,můj chlap ty hry nehrál. hraje je až teď - mafia. naštěstí jen večer místo telky, a chvíli. teď na to od vánoc nešáhl 😀

marulinka
17. bře 2011

@jane84 @fram holky děkuju 🙂 sem se smála,že nebudu vědět,jak s malým,,pindíkem,,zacházet 😀 sem naučená na holky,no snad to zvládnu 🙂 ale mám strašnou radost 🙂 🙂

marulinka
17. bře 2011

@lucie.krajcarova kujííí,máme radost 🙂 strašně velkou 🙂

jane84
17. bře 2011

@marulinka kamarádka zase nevěděla co s holčičkou, když měla prvně kluka, říkala, že s klukem je to jednodušší, ale zase jim všechno dýl trvá

marulinka
17. bře 2011

@jane84 🙂 no je to sranda 😀 moje ségra má prozměnu 2kluky,tak něco naučený snad mám 😅

jane84
17. bře 2011

@marulinka sranda to byla, když se v porodce ptala jak jí má přebalovat, že kluka utřela raz dva a tady najednou nevěděla

vonrk
17. bře 2011

@fram je to odstranění přepážky v děloze, která brání růstu plodu.
@marulinka také se přidávám ke gratulaci, ať mylý hezky roste
lucie.krajcarova díky.
@rozum opravdu to vypadá na 100%, že jsi těhule, takže tiše gratuluji a počkám s velkou gratulací na sobotu 😉

marulinka
17. bře 2011

@vonrk děkuju 🙂
@jane84 no,já se nejvíc bojím právě toho přebalování.mně zas příjde,že holky sou raz dva,kluk bude těžší 😅

slunicko_luca
17. bře 2011

@lucie.krajcarova mam tam preklep Luci, rikal, ze mam prekrvenou delohu, ukazoval mi krevni reciste v deloze na UZ, pry tam nema byt videt. 10 DC mam prijit, ze se domluvime na dalsim postupu ohledne delozni sliznice. Rikal, ze takhle rozhodne nejsem schopna otehotnet... mela jsem ji 16 DC 5 mm. Presto byla vcera ovulka, tak jsme to pro jistotu zkusili, co kdyby se stal zazrak. Nevim tedy, ale myslim, ze mi pri kyretázi museli asi neco poskodit. Tloustku pred kyretazi neznam, nikdy mi ji zadny gynekolog nerekl. Jinak s panem doktorem jsem moc spokojena, vypada to na dobrou volbu. Klinika kde ma ordinaci se jmenuje Stellart a specializuji se na IVF.
@mircisek Holka, bud statecna a silna, drzim ti moc palce.

slunicko_luca
17. bře 2011

@marulinka je marulinko, moc gratuluju 😉

marulinka
17. bře 2011

@slunicko_luca děkuju 🙂

rozum
17. bře 2011

Holky já se z Vás poseru 😀. Jsem ráda, že máte tolik optimismu,ale já jskem trochu nohama na zemi. Koupila jsem balení testů do zásoby. Dr mě říkala, že nemám se potit, abych nepřekrvila sliznici a nepotratila. Je Vám jasné, co jsem včera dělala, že...no potila se přece! 😝 To jsou nervy.
@marulinka - gratulace veliká
@luci - MM zase hraje slovní fotbal, ale taky po večerech

pe_t
17. bře 2011

ahoj holky 🙂
@rozum jj já ji taky vidím naprosto normálně 😉 🙂

@zzzzuuuuzzzziiii to je paráda zuzi 😵 jen tak pěkně dál 🙂

@jane84 jani to mě mrzí... ☹ ale moc dobře tě chápu. Chlapi dokážou obhajovat a překrucovat jak se jim to hodí. A že kdyby náhodou přišel o práci.... dyt to v dnešní době může kdykoliv kdokoliv - to se přece tak nedá brát jako měřidlo, jestli mít či nemít dítě 😒