Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
19. bře 2011

Ahoj holky 🙂 jen v rychlosti....Klárinka je zatím ještě stále v bříšku 😉 aspoň teda ještě včera byla 🙂 ale jinak se u nás v dubňátkách vesele rodí 😵 tak mi přijde, že všichni porodí ještě v březnu a moje kobliha bude jediná dubnová 😀 😕

jane84
19. bře 2011

psala jsem si s Mikkiskem. Naposledy myslím minulý týden. Termín má příští týden, ale na porod to minulý týden prý ještě nevypadalo. Tak jsem zvědavá, kdy se ozve. Zanče se tu rodit jak na běžíčím páse. Mikkisek,Brebeeruška, Aja, Helčenka, Danielka. To bude roztomilých foteček 🙂

breberuska
19. bře 2011

ahojky holky, my jsme stále 2v1...nicméně právě ve zprávách bylo, že se má dneska v noci kvůli silnému úplňku hodně rodit, tak uvidíme, jestli se situace nezmění 😀 😀 😀

jahudka80
19. bře 2011

Ahoj holky, jen vás jdu pozdravit, dodělám práci na pc a jdu ležet, stojí to za prd 😠

rozum
20. bře 2011

Dobré ráno, u mě stále stejné, druhá čárka tam je, ale slabá.Zítra netestuji, jen kdyby MM moc chtěl. Nechám si koupit ty s většší citlivostí
@jane - krev si vezmu sama, jak budu v práci, ale to bude až za týden. . Jani, tak jste si i promluvili nebo jen povolili páru 😎
@pet - přeji Ti úspěšné ráno s testováním
@martasl - už bych Ti přála, ať se něco děje, hergot!

rozum
20. bře 2011

@brebe @aja - A samo, ať se miminka, co mají na nás juknout až v dubnu, drží stále v bříšku!

lucie.krajcarova
20. bře 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //

martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................54DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................45DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj...................35DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)........................................................35DC
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera).......................31DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................21DC
endie (23let, MA 3/2010).....................................................................................21DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).......................................20DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)........................................................18DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)...................................................................15DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)........................................................................12DC
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel).....................................................9DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová...................................................6DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................6DC
i.komtes (36let,MA 3/2011, kys.listová, calibrum babyplan)...............................5DC

@rozum tak to je bezva zpráva s dvěma čárkama 🙂

jane84
20. bře 2011

Dobré ráno
@rozum držím palce, ať je to dobré
Holky já jsem minulý týden asi prochladla, možná jak jsem si byla zajezdit na inlinech. Pořád mě pobolíval podbřišek, je takový namožený. Včera večer mě hodně bolely vaječníky, že jsem si i myslela, že možná půjdu na pohotovost. Pobolívaly vždycky večer po námaze a ráno je to dobrý. Nakonec jsem to zaspala a teď je to dobrý, uvidíme dneska večer, kdyžtak zajdu zítra k dr.
Ani včera jsme si nepromluvili, šel ve dvě na narozeniny k babičce, večer v 9 jsem mu psala, že jdu zkusit zaspat bolesti. Nevím, normální chlap by asi naklusal domů, aby byl doma, kdyby něco. V jednu ráno jsem se vzbudila a ještě nebyl doma. Tak jsem mu psala, že nechápu co je za problém aspoň napsat blbou sms, že přijde pozdě. Prý je s bráchem v hospodě, zapomněl mi napsat a upřímně ho to mrzí. Tak jsem mu odpověděla, že tomu se těžko věří, když se za celý den neozve ani když ví, že mám bolesti a že je mi prd oporou a není na něj spolehnutí. Takže jsem teď nabroušená a rozhovor asi v klidu neproběhne

rozum
20. bře 2011

@lucie.krajcarova Luci, žádná bezva zpráva, je to pořád slabé a slabé. 😒 Jsem ráda, že jsou dvě, ale není to dané jednoznačně. Je to takové, že si to můžu omlouvat v dobrém, ale taky že mám v hlavě i jiné nápady, proč to takové je. 😔
@jani - chlapům to nedocvakne, pokud neřekneme, že chceme, aby přišli domů, že nám je zle, tak to malo který pochopí a příjde domů sám od sebe. Neodkládej nic na lepší dobu, pokud spolu alespoň málo mluvíte, tak to vše prober, neodsouvej to.

pe_t
20. bře 2011

Dobré ráno holky
@rozum jsi zlatíčko, děkuju, ale testování už nebude ☹

@lucie.krajcarova luci hlásím 1DC
tak mě to dostalo, že sedím a bulím a bulím. Začínám být zoufalá. Jediné, co mě nějak drží je to vědomí, že se mi třeba to stěstí přihodí po tomto cyklu s tím clostybeghytem. Nevím, co to vůbec pořádně je - teda vím, že je to na stimulaci růstu vajíček-ale beru něco takového vůbec v poprvé v životě, tak nevím, jaký bude u mě výsledek.
@rozum možná tě trochu uklidním, já měla minule 3 testy negativní a později čárky sílili....neboj, jsou tam, to je důležité.Řekla bych, že kdyby něco, tak podle toho, co jsem četla zkušenosti, po třech dnech by už byl test neg. Takže mimoušek tam je a určitě v pořádku.Myslím na tebe.
Mě už začíná bolet břicho, je to tu ..... 😢

lucie.krajcarova
20. bře 2011

@jane84 Jani, tak to bych byla pěkně naštvaná 😠 že o tebe nemá starost 😢
@rozum a půjdeš k doktorce na krev?
@pe_t ach jo, to je fakt škoda 😢 můžeš to brát jako nový začátek, že začínáš brát nějakou léčbu, takže jsi zase o krok dál. doufám, že ti to opravdu pomůže 🙂

rozum
20. bře 2011

@pe_t sakra, to mě mrzí ☹ , ale holky popisují dobré účinky s tím clostíkem, tak příští měsíc to může být jinak 😕 Podívej se na Barušku, jedno sluníčko doma máš, tak musí jít i druhé. MUSÍ 🙂
Holky uklidňujete mě pořád, ale, jak není jistota, je to na prd.
@luci - k dr nejdu, už tak jsem si tam připadala, víc jak doma a půjdu tam, až budu těhule, mám možnost si vzít v práci krev, takže je můžu obejít a přijít tam až s výsledkem, jak se už ostatně 2x stalo. Zítra netestuji, kašlu na to, vím, že některé by jste dally vše, aby jste viděly slabé čárky, ale....však víte 😔

marulinka
20. bře 2011

@pe_t to mě moc mrzí ☹ tak snad ten další měsíc 😉

jahudka80
20. bře 2011

@jane84 Ahoj Jani tedy to jeho chování se mi nelíbí 😒 ach jo, mělibyste si promluvit ☹ já vím že je to těžké....
@pe_t to je mi moc líto,ale věřím tomu že se to tentokrát povede 😉

Holky já dnes načla 12tt, ráno se zvážím a tedy nic moc ve středu jdu na kontrolu tak musím baštit ať mám aspoň tolik co minule 😀 , máma mě strašila že mě pošle do nemocnice když hubnu a nepřibejvám 😠 hahaha a manža no to bych ji rovnou řek jestli si myslí že z toho hnusnýho žrádla přibereš 😀 😀 😀

lucie.krajcarova
20. bře 2011

@rozum tak to máš výhodu, že se můžeš otestovat a nemusíš jít k doktorovi. 🙂
@jahudka80 to asi ne, však Helčenka za celou dobu přibrala jen kilo, a v nemocnici taky nebyla 🙂

jahudka80
20. bře 2011

@lucie.krajcarova vždyť jo plašej 😀 😀 😀 a já myslím, že to teprv začne 😀

martasl
20. bře 2011

ahoj holky.

pe_t-já měla clostil před prvním těhu a zabral hned.pak jsem ho brala před loni,tuším od března do května a v srpnu jsem otěhotněla.loni mi nepomohl a letos jsem stihla jedno balení a teď čekám na tu zatracenou ms abych mohla dobaštit druhý balení.kamarádce zabral taky hned,druhý balení nestihla ani dobrat.takže neboj,zabere i u tebe a příští měsíc nám zahlásíš // 😉

jani-teda,ten tvůj chlap by zasloužil.asi by to chtělo fakt už pořádnej rozhovor a hlavně to definitivně vyřešit.tohle tvoje trápení je nanic,jen jsi z toho smutná a on evidentně celkem v pohodě. 😠

martasl
20. bře 2011

rozum-neboj,určitě to bude dobré 😉

helcenka
20. bře 2011

Ahoj holky,
všem hezkou neděli.
Tak jsem ty dva moje kluky vyhnala na chvíli ven, šli si zakopat. Však mi tady celé dopoledne běhali po kuchyni a kopali do "čehosi", když jsem jim zakázala, aby se tu proháněli s velkým kopačákem.

Jinak mně je snad o trochu lépe. Rýma se zdá být o něco menší, tak konečně snad už.

@rozum - já nevím, kolik si DPO, ale mě test ukázal slabou čárku až 16DPO - to byl ten desítkovej, přijdou mi ale naprd. Tak jsem si koupila normálka s citlivostí 25 a 18DPO už tam byly dvě krásný čárečky. Myslím na tebe. 😉

@jahudka80 - já jsem na začátku těhu taky zhubla 2 kila. Dr. říkal, že se to na začátku občas stává. Pak už to moje "přibývání" nekomentoval, ale mimi bylo vždycky v normě, takže ho ani nenapadlo mě posílat do nemocnice. A tobě mimís taky dobře prospívá, takže to nebude žádný problém. No a pak už jsem přibrala jenom to kilo, no vlastně kilo a půl, ale těch půl kila se během týdne zase někam ztratilo. Minule na mě teda sestra koukala divně, protože ke konci těhu se prý nejvíc přibírá a já pořád stejně. No co už, ale v bříšku mám obříka. 🤐

Co asi Breberka, zapůsobil úplněk? Na mě teda jo, ale bohužel mě jenom třeštila hlava.....

martasl
20. bře 2011

Heli,třeba si Klárinka dala říct.myslím,že jinak by se nám breberuska už dneska ozvala.taky na ně myslím.

fram
20. bře 2011

Ahoj holky,
@pe_t to je škoda, moc mě to mrzí, ale jak píšou holky - budeš mít clostík a tím se šance hodně zvyšuje
@rozum pořád držím palce a věřím, že všechno bude v pořádku
@jane84 toho tvýho chlapa kopnout někam, aby se vzpamatoval 😠
Myslím na breber, jestli úplněk zabral 🙂

rozum
20. bře 2011

@heli, @fram, @martasl - vím, že je to tak 50 na 50, na netu jsem projížděla různé diskuse...jsem spíš pesimistická...zítra naklušu ráno do lékarny a koupím vyšší citlivost.
Dnes se nám udělalo krásně, tak hezký zbytek neděle 🙂

helcenka
20. bře 2011

Marti, možná že úplněk na Breberku - teda spíš na Klárku zabral.
Já teda doufala, že zabere i na nás, ale prd. Na mě teda jo - bolela mě hlava. Ale na prcka neee. I když jsem měla odpoledne a večer bolesti v kříži - ale jenom lehký. Jsem si myslela, že jsem nastydla, ale dneska už nic. Tak to bylo třeba taky k úplňku. 😀

Holky, my jsme vymalovali předsíň - už byla celá okopaná a já to chtěla udělat ještě než tady bude prcek. Jenom na bílo, stejně to bude za pár týdnu zase okopaný od Kubíka a pak odřený od kočáru.
V týdnu umyju okna, o víkendu vyperu a vyžehlím věcičky pro mimíse a můžeme jít rodit. 😀

fram
20. bře 2011

@helcenka ty teda budeš pilná včelka 😀 Takže příští týden hurá do porodnice 😀

helcenka
20. bře 2011

@fram - no kéž by. Manža mi dneska dělal "návrhy", že to trochu uspíšíme. 😀
Jinak doufám, že to v týdnu všechno zvládnu. Pak už se mi do ničeho nebude chtít. No a jako bonus by mohlo přijít mímo. V pátek jdu na kontrolu, tak uvidíme. Minule nic, CS jsem měla 3, mimouš vysoko. A žádnou změnu necítím. Maliník piju o stošest, ale vůbec mi teda nechutná.
Taky ségra se bude vdávat, tak bych jí chtěla trochu pomoct s přípravama.

Teď jsem snědla rybí salát a myslím, že půjdu blinkat... 😝

herbie
20. bře 2011

ahoj holky tady je hnusne uz od rana odpoledne jedu pro pritele na letiste tak se na nej uz moc tesim jane84 ja kdyz jsem mela ty problemy a tenkrat jsem potratila tak pritel priletel z australie nazpatek domu jsem a ze je to streka tak mi nerikej, ze tvuj pritel nemohl dojet pripadne dojit domu urcite to tak daleko nemel ach jo to je nejhorsi kdyz jsou problemy ve vztahu, protoze pak ani to zadelani na to mimco nejde jak mas starosti a nervi ma to pekne na haku vid? hlavu vzhuru a preju ti hodne stesti klidne mu rekni az se budes s nim o tom bavit teda jestli budes 😠 ze tvoji kamaradky pritel doletel az z takovy dalky domu jenom aby byl s ni a ty nemuzes dojit takovej kousek hihi no hele uvidis kazdopadne je to hnus a doufam, ze vajecniky uz nebolej me ted taky tak pobolivali ale mela jsem ovulku ktera uz dneska konci hahahaha tak jsme to zase prosvihli ale nevadi mi to nejak 😉 helcenko tak mimi uz tu taky bude brzy jeeee teda ted bude uroda miminek

jane84
21. bře 2011

ahoj holky. U nás krásně svítí sluníčko, ale bylo pod nulou. Na sluníčku je hezky, tak snad to vydrží.
Jinak včera jsme si teda konečně promluvili. Co se týká soboty, tak prý neslyšel mobil. To je jedno, chtěla jsem probrat hlavně naši budoucnost a v klidu, takže jsem se nechtěla rozhádat kvůli příchodu domů. Docela mě překvapilo, že jsme to zvládli fakt v klidu. Sice přítel říkal, že má teď pocit, jako by dostal ultimátum. Že buď dítě nebo se rozejdeme. Ono to tak je a není. Neberu to jako ultimátum. Prostě je to něco na čem se musíme shodnout, a když ne, tak si asi nejsme souzeni. Taky to pro mě není jednoduché, ale já se rozhodla, teď musí on říct, co chce. Pak mi ukáplo pár slz, protože ho mám ráda a je to trápení. Uvidíme jak to dopadne. Pak jsme se večer i milovali, ale mělo to takovou hořkosladkou příchuť

PS: teď koukám na snídani s novou. Zemská znamení - panna, kozoroh, býk mají plodný rok a kdo chce otěhotnět, tak se to zadaří. A právě to řekla i pro vodní znamení. Že bude celkem hodně plodný rok

fram
21. bře 2011

dobré ráno,
@jane84 to je dobře , že jste si konečně promluvili. A jaký ultimátum, to je přeci základní životní otázka, na které se musíte shodnout. Moc držím palce, ať to přítel pochopí a všechno vám klapne. Je ti už líp?
@herbie třeba to ještě stihnete, otěhotně jde i den po ovulaci 😉

lucie.krajcarova
21. bře 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //

martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................55DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................46DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj...................36DC
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera).......................32DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................22DC
endie (23let, MA 3/2010).....................................................................................22DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).......................................21DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)........................................................19DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)...................................................................16DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)........................................................................13DC
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel)....................................................10DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová...................................................7DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................7DC
i.komtes (36let,MA 3/2011, kys.listová, calibrum babyplan)...............................6DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).........................................................2DC

@jane84 Jani,tak aspoň nějak vykročili 🙂)) uvidíš,co bude dál. a s tím sluníčkem to máme stejně. jo a jsem taky zemské znamení, tak ta holčička letos určitě vyjde 🙂

rozum
21. bře 2011

@jane - souhlasím s Fram. Tak uvidíš, jak se to vybarví.
Hezký slunný den všem.