Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kopretina82
13. dub 2010

Jani, škodaaa ☹ Ale duben/květen je náš... 😵
Nat, taky jsem jak praštěná pytlem po palici... 😠
Peti, tak si tchýni užij 😉 😝

petra.vavra
13. dub 2010

jsem doma a bez újmy, tchýně měla dnes nějakou dobrou náladu, tak ani moc neprudila, hlavně se viděly s Terkou po týdnu, tak se věnovaly sobě, ještě že tak....

jane84
13. dub 2010

🙂 blahopřeji k pohodové návštěvě u tchýně, taky si pokaždé oddechnu, i když je to zatím jen tchýně budoucí

leheckova
autor
13. dub 2010

ahoj holky mě bolí prsa jako čert už se to asi blíží to je děs nikdy jsem to neměla takovýhle 😠 a zitra po pozitří se mam na co těšít to bude i břicho uf uf

mikkisek
13. dub 2010

Ahoj holky,
tak já jsem dnes strážkyně domu, manža je služebně pryč, Onďula spí u babičky, tak jsem Vás dočetla, hodím sprchu a už mne z postele nikdo nedostane. Měli jsme jít s manžou do divadla, bohužel musel odjet pracovně pryč, tak jsem lístky udala kamarádovi a ten mi za to přinesl krásnou kytku. Tak Vám jí posílám, ať se Vám zvedne nálada!!! Počasí je fakt naprd, moc na náladě nepřidá.

Jane - mrzí mne to, ale jak píšou holky, další měsíc to jistí!!!

Já čekám taky na první MS, dnes jsem si to počítala v kalendáři jako trdlo....

Hezký večer a pro Herbi hezký den 😉

fram
13. dub 2010

Ahoj holky,
herbie, přidávám se k závistivkám ohledně tvého bydlení 🙂
jane, to mě mrzí, ale třeba příroda ví ,co dělá a dopadne to příště
mikki, užij si dnes veget bez chlapů 🙂
U nás bylo dnes krásně, já byla na kosmetice, což mi trošku zvedlo náladu. Ale jinak jsem dnes taky depkovala. Za týden by měla dorazit druhá porevizní mrcha, tak bych už mě měli bolet prsa a vůůůbec nic, žádný příznaky. Bojím se, že nedorazí a bude mít rozházenej cyklus. To se pak blbě těhotní. 😒

petra.vavra
13. dub 2010

no a já tu zase blbkuju s ovu testama a dle mého je zase silnější a dneska v limitu krásně viditelná...no na druhou stranu to nechápu....to bude ovu až 20DC ....tak to bude sakra dlouhý cyklus 😠 😠 to by i s luteální fází vycházelo na nějakých 34-35 dní, což neznám a budu z toho akorát v pr.... vaječníky mě bolí jako prase, dneska ten pravej no a jsem dneska strašně příjemná celý den, tak to by odpovídalo tomu, že se něco děje 😠 😲

herbie
13. dub 2010

ahoj holky tak jsem vas docetla dekuju za to ze si myslite, ze se mam, ale neni to tak jenom jsou nejaky vyhody ktery uz si ani po tak dlouhe dobe nepamatuju co tu ziju jinak Jane to mi je lito, ze to nedopadlo tak ted budu drzet pesti at ti dostavi menstruace a pak ovulka a pak sup vlitnes na to a budes v tom hned 😉 jeeeeee orientalni tance to by me taky bavilo znam tu holku co je tancuje a krasa.....mikkisek jsi sama doma tak drzim pesti at to prezijes ja kdyz jsem sama doma tak jsem rada, ze mam toho psa pokazdy jdu i curat s nim 😀 za 2 dny mam dorazit u me ovulka tak budu taky testovat 😉

herbie
14. dub 2010

chtela jsem napsat vyhody ktery si uz ani neuvedomuju 😉

leheckova
autor
14. dub 2010

dobré rano 😀

leheckova
autor
14. dub 2010

jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................48DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................................................36DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................34DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................34DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................29 DC
martasl(34let,MA 12/2009)..............................................................................................................29DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................22DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................20DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................16DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................15DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................10DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................10DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

petra.vavra
14. dub 2010

Dobré ráno 🙂

jane84
14. dub 2010

Dobré ráno, tak dneska si razím pro vyvolávačku, jsem zvědavá, kdy to dostanu, snad ne v pátek, to jedeme se školou na celej den na exkurzi, stačí, že moc nemusím cestování busem. ☹ fakt nenávidím exkurze, jen tak koukat a postávat a stejně nic z toho.
jinak si dneska jdu koupit kontryhel a začnu měřit bazálku 🙂

leheckova
autor
14. dub 2010

No to mi je slovo konečně....mě to pomaha ja už bych si myslela že mam ovulaci ale teplota se zastavila na bodu mrazu nevim co se děje snad to vyskočí ☹

kopretina82
14. dub 2010

Krásné ráno...
Jani, tak držím pšstičky, ať dorazí rozumně, když už má dorazit...
Kontryhel popíjím teď, to určitě kup, vůbec není ke ,škodě, spíš naopak... 😉
My se dnes jdeme zapisovat do školky, tak jsem zvědavá jak dopadnem, no snad dobře...
Jo a BT mi dnes klesla na 36,4, hleník krásnej bílek, čípek měkkej, vzadu, otevřenej...Že by přece jen byla ovulka na cestě...? No asi se u nás zas bude dnes svádět... 😉 😅 😀 😵

petra.vavra
14. dub 2010

jane, ty jsi učitelka nebo student, že jedeš na exkurzi ?? omlouvám se za mou zvědavost, ale být učitelka je moje touha celý život, zatím to vypadá, že ještě tak 10 let a splní se mi to 🙂

petra.vavra
14. dub 2010

jinak mě dneska taky klesla teplota a včera test ovu už docela pěkně zabarvenej, břicho mě bolí jako čert a znásilňování proběhlo 😀 😀 ale spíš mě 😀 😀 , tak jsem chvilku dělala drahoty, ale přemluvit jsem se nechala 😀 😀
taky to vypadá, že dnes bude konečně hezky, tak někam vyrazíme 😉

herbie
14. dub 2010

ahoj holky jsme se ted vratili z navstevy tak pisu az ted.....me uz zacina bolet bricho na ovulku doufam ma dorazit 15 dubna tak budu testovat 15 jestli uz dorazila a pak znasilnim pritele 🙂 tu fouka vitr nejak hodne

leheckova
autor
14. dub 2010

kde jste všichni ☹

natulaaa
14. dub 2010

holky tak se držte,já byla na gyndě a histologie z te operace dopadla výborně,ale mám na tom samém vaječníku opět cystu velkou 4cm,takže mi oznámil,že ta cysta produkuje nějaký hormon,co vyživuje tu cystu,tak mi řek,že na to je jen antikoncepce,což jsem odmítla,nebo krajní řešení a to je vzít ten vaječník,ale to by prý dělal nerad,ale nemám se prý znepokojovat,ted už víme podle te histologie,že to je fakt jen blbá cysta a budeme ji hlídat a o těhu se pokoušet mužu,v tom nevidí žádný problém,ale musíme ji hlídat,aby zase nevyrostla tak jako ted na tech 12cm,ale říkal,že si myslí,že to bude ok.Jinak ted jsem se objednala k homeopatičce,je tady kousek od nás,je nejlepší prý v celém kraji a pomohla už hodně holkám jak otěhotnět tak s cystama a mluvila jsem s ní a všechno jsem ji řekla,tak říkala,že v tom nevidí problém,že produkuju nějaký hormon.který ona zničí a ještě říkala,že pomuže s otěhotněním,a znám hafo holek,takže na ní sázím 100%.Jinak dr.říkal,že hlavně,že je histolka ok ,Tak na jednu stranu mě to sere,protože já už s tou cystou bojovala 7 let a ted je pryč a ted zase ten vaječník vyprodukoval další,tak to je na zabití,ale jinak jsem zdravá,takže hurá do snažení

herbie
14. dub 2010

natulo gratuluju je sice na hovno ze ta cysta tam zase je ale na druhou stranu jsi zdrava a to je dobre a hlavne se muzes snazit o mimi coz je super 🙂

petra.vavra
14. dub 2010

nat tak aspoň něco pozitivního v těch nega srajdách 😉 , ono to nějak dopadne a musíme věřit, že dobře 😉 hlavně, že ti nezakázal těhu a můžete se snažit. na homeo jsem zvědavá co budeš psát....mě vždycky pomohly, přestože spousta doktorů to uznává jen jako dobré placebo. tak si říkám, že i kdyby bylo, tak je to dobře, když dokážou srovnat psychiku tak, aby jsi byla v pohodě a věřila dobrým zítřkům 🙂

natulaaa
14. dub 2010

No Herbi jasné,jsem fakt štastná,hlavně,že ta histolka dopadla dobře 😀 ,ale i tak mě to sere 😠 ,ale jsou i horší věci 😵

herbie
14. dub 2010

no to vis ze jo....jsme byli u znamejch tak tak nase kamaradka ma cisarak na 20 dubna tak jeste vecer za ni pojedem do nemocnice se podivat na mimco protoze 21 odlitame do californie a oni jsou tady odcud takze to zase bude ale tesim se cekaj holcicku takze bude par hodin jenom stara az ji uvidime a jako ty kamaradce je uz 40 let 🙂

herbie
14. dub 2010

tim chci napsat HOLKY MAME JESTE CAS do ty 40 se snazenim (blbej humor) ale docela povzbudi 😀 😅 🙄

herbie
14. dub 2010

jdu spinkat mam uz hodne hodin dneska jste nejaky mrtvi tady nepisete moc 🙄 🤐 tak zase zitra pro me vas budu docitat pa holky vsechny preju krasnej den 😀

gambrinuska
14. dub 2010

Jinak jsem doma a hlásim dobré zprávy dneska folík 19mm 😀 a sliznice 9mm, dostala jsem domů pregnyl cv 22.00 pícháme a v pátek v 11 inseminace jsem vykulená 😕 , ale zas se něco děje 😉
Natu nezkoušela jsi na tu cystu gynex?? Koleginka v práci ho měla a cyst se zbavila a já jsem po něm porvé otěhotněla, nedam na něj dopustit 😔

natulaaa
14. dub 2010

Gam tak to je super 😉 😉
No já jdu zítra k te homeopatičce a ted mi radili i na grafech i moje kámoška,co měla taky furt cystu,že si mám zajít na endokrinologii a tam prý zjistí veškéré hormony z krve a jejich hladiny a tim se zjistí,kteý hormon produkuje co a jak

gambrinuska
14. dub 2010

nevim jestli endokrinolog s tim bude něco dělat, myslim, že by to měl řešit spíš gyndař 😅

jane84
14. dub 2010

nat, na endokrinologii potřebuješ doporučení od obvoďáka a ten ti ho dá pokud bude mít podezření na problémy se štítnou žlázou, většinou tam ani moc jinýho neřeší. souhlasím s gambrinuskou, že by to měl řešit gyndař

peťo na exkurzi jedu jako student, ale studuju učitelství biologie a chemie, jsem teď ve čtvrťáku, bakaláře už mám, zbývá už jen jeden rok, tam jsem ´jen´státnice a diplomka