Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petra.vavra
15. dub 2010

no ještě týden a budu vědět na čem jsem ......brrrr 😅

el29
15. dub 2010

Ahoj holky,děkuji za přivitání.Odpoledne nám nešla elektrika a teď jsem v práci,to si asi s nikým moc nepokecám co? 😀
No taky bych ráda do tabulky,ale mám dilema s tím,jak si začít počítat,který jsem DC.Menstruaci jsem měla dostat 17.4. a už od 11.4. špiním,ale jenom špiním. Normální krvácení ješte nepřišlo. To se mi ale ješte nikdy nestalo. Špinila jsem jeden,maximálne dva dny a pak přišlo pořádné krvácení.Teď už to je 5 dní špinění,tak vůbec nevím co si mám o tom myslet. Vím,že se 1 DC počítá od první krvavý stopy,ale teď fakt nevím. Nachlazená nejsem ani jsem nebyla.
Jinak je mi 31 let a beru kyselinu listovou.

herbie
15. dub 2010

el to se ti srovna mas to vsechno jeste rozhazeny 🙂 neboj.....takze delas asi nocni vid kdyz pises v tuhle hodinu 🙂

el29
15. dub 2010

Ahoj herbie,jo dělám noční,po 2 lelech je to záhul,ale jde to. A co ty? Vyhříváš se na sluníčku?

herbie
16. dub 2010

el29 ne na slunicku jsem se dneska nevyhrivala je docela vitr studenej, ale byla jsem na plazi se psem 🙂 a pak ve skate parku s pritelem 😅 ted jsme se akorat vratili

el29
16. dub 2010

Ty se máš,procházka na pláži... No mne se to už taky krátí.Mám takové tlaky v podbříšku,ale mrcha furt nikde! Jenom slabé špinění,už mne to nebaví,ať konečně dorazí nebo ať nechodí vůbec a budu vědet ne čem jsem,ale takhle? No musím jen čekat.

herbie
16. dub 2010

no jasny mi ted jedem s pritelem do honolulu to je centrum oahu na hawaii a tam nas bude cekat jeho kamarad a jedem do obchodu s hadrama (volcom) tak si neco snad vyberu budu tu u vas rano tak asi pokecam s holkama ostatnima ty budes uz asi spinkat jinak dneska jsem se sprchovala a pak byla curat a uz mam malinko ten hlen byl na toaletaku ale jeste to neni ono 😅

herbie
16. dub 2010

el doufam ze ta mrcha ti dorazi nebo at se uz neco konecne deje to cekani je na prd vid porad na neco cekame ach jo 🙄 😅 🙂

fram
16. dub 2010

el, myslím, že špinění se jako mrcha nepočítá. A nic si z toho nedělej, já taky špiním a už jsem z toho na mašli 😠 Teoreticky bych to měla dostat příští týden, ale už o soboty špiním. Už mi to fakt leze krkem.

natulaaa
16. dub 2010

Herbi v dobrém ti závidím
El,tak ted nevím jak te teda do te tabulky zapsat s tím cyklem,tak tě tam hodíme zatím bez toho,jen s těma vitamínama a věkem
jinak já včera taky měla mírně ten hlen na WC papíře,ale podle teplot a ovu testu to zatím ružově nevidím 😠
Lehe mi se taky zasekl teploměr 😀

leheckova
autor
16. dub 2010

Ahoj jdu hodit tabulku pak jdu do města tak tu nebudu 😀

leheckova
autor
16. dub 2010

jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................50DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................................................38DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................36DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................31 DC
martasl(34let,MA 12/2009)..............................................................................................................31DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................24DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................22DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................18DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................17DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................12DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................11DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................3DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 0DC

leheckova
autor
16. dub 2010

jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................50DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................................................38DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................36DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................31 DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................31DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................24DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................22DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................18DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................17DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................12DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................11DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................3DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 0DC

natulaaa
16. dub 2010

Tý jo Lehe tak ti si už po ovu?pokud teplota vydrží,tak asi jooo,tak to ti zavidím,já cu takýýýý 😀

gambrinuska
16. dub 2010

holky tak v 11 jdem dělat děti 😉

natulaaa
16. dub 2010

Gam tak to máš super 😉 ,prý jdem dělat děti 😀 😀 😀 ,já věřím,že ti to klapne 😉 😉 Gam,jakto,že na to jdeš tak rychle,mi dr říkal,že takové věci až minimálně po roce snažení,a ty jdeš dost brzo,to jsi první co je u tebe tak rýchlý pruběh 😵 ,nebo je to tím,že nemíváš ovu a jinak to nejde?tak pak napiš co a jak a budeš tam ležet,nebo se pak jde domu,musíš nám dát info až se vrátíš. 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

martasl
16. dub 2010

ahoj 😉
gamb-tak mooooc držím vše,co mám ať to klapne 😉 😉 😉 určitě,až to půjde,nám dej vědět,jo??

tak test s citlivostí 10 mám negativní.takže zase nic,jsem děsně naštvaná,já se tak těšila. ☹ ☹ ☹ pokud ms do týdne nedirazí,tak si zajdu na vyvolávačku.ach jooooo ☹ ☹ ☹ ☹

gambrinuska
16. dub 2010

natu, my už máme rok snažení za sebou a je to ještě něco navíc, ale opravdu je to taky tim že nemam ovu 🙄 , zas tak rychlí mi to nepřijde 🙄 , taky se mi to vleče jako vám 😉
natu dam pak vědět, ale musim pak ležet ještě tam, max se ozvu večer z práce 😉
martas dokud neni mrcha je furt naděje 😉

natulaaa
16. dub 2010

Gam ty jdeš do práce 😕 😕 😕 😕 to sis měla vzít dovču ted né,až máš uplný klideček 😉 .Jo tak vy jste se teda snažili dlouho už předtím prvním potratem joo?tak to jo v tom případě,tak držím palce 😉 😉

leheckova
autor
16. dub 2010

ahoj Nat ja to taky nechapu dnes jsem rano měla hlen zase krem a pak zase bílek ale hned po ranu byl kremový hustý hlen myslis že jsem ovu už měla bricho už mě nebolí

natulaaa
16. dub 2010

no tak asi joo,já fakt nevím,ale zase ten crem mi tam nesedí,to je nevhodné pro spermoše,ale někdy se i stává,že teplota vyletí a zítra ti třeba klesnea to bude ten pravý plodný den a pak ti zase stoupne,a teprve to bude ovu,ale to se pozná až v dalších 2,3 teplotkách a nebolela tě ta hlava třeba ješte v noci,nebo něco,co by mohlo tu teplotu zvýšit,ale když tě přestalo bolet to břicho zase,Já fakt nevím a jaký je čípek? 😒

natulaaa
16. dub 2010

No lehe musíš počkat na další teploty a bude to jasné až pak,podle jednoho vzestupu se nedá nic určit i ten graf ti to pak vyznačí,až těch teplot bude víc 😉 .No nic jdu něco dělat,a čekám elektrikáře,nějak nám tu blbnou zásuvky od televize a vybíjí to pojistky,tak zatím čusek

natulaaa
16. dub 2010

No vidíš holky ti psaly,že asi byla,tak asi joooooooooooooo a sexikovali jste ,tak to je super 😉 a mužeš být aspon klidná,žes to nepropásla 😉

herbie
16. dub 2010

ahoj holky akorat jsme se vratili mam tu jednu rano tak pujdu spat jenom jsem vas chtela pozdravit budu tu zitra mejte krasnej den 😅

natulaaa
16. dub 2010

Herbi dobrou noc a at je tutu mutu 😉 😉 😀

leheckova
autor
16. dub 2010

no jo počkám to fakt se nedá nic dělat ale že by to bylo brzy a nebo už si tělo myslelo jak jsem spinila že to je cyklus a ja si napsala až další den a to už by bylo 14dc kdybych si ten 30den napsala jako první den Ms ...no je to blázinec
uvidim zitra rano ale to budeme vztavat o 1,5h dřív nez si měřím tak to bude asi taky blbý jéééééééééééééé a co když mě to bricho přestalo bolet že se to povedlo a ovu přiznaky tim padem utichly....to by dávalo smysl neeeeeeeeeeee 😉 😀 😀 😀 😀 to jsou teorie coooo

natulaaa
16. dub 2010

lehe to nevadí,že vstávaš o hodku dřív já jsem četla o BT,že když si třeba měřím v 7 a na wc jdu v 6,že si mám změřit tu teplotu v 6,tak to tak dělám,tak to nebude takový problém,možná si pak k tomu připočítej o jednu desetinku víc,protože každou hodku prý stoupá teplota o jednu desetinku.S tím bolení břicha to nevím,tak máš po ovu,tak tě přestalo bolet,to je dobře né,aspon to nebude tak jako minulý měsíc a mužeš sexovat nadále 😀 😀 😀

fram
16. dub 2010

gamb, mooc držím palce
martasl, to je mi líto ☹ ale je fakt, že dokud nedorazila mrcha, tak není nic ztraceno

kopretina82
16. dub 2010

Holky moje, mám radooost 😉 😀 😵 😵 .Vypadá to, že na ovulku po neděli budu mít doma manžílka... 😵 Teda je fakt, že dokud nebude neděle večer, pořád to není 100%, ale zatím tomu všechno nasvědčuje... 😵
Lehe, tak u vás se teď už jen bude čekat...? Tak držím všechno co mám ať to klapne...
Nat ten tvůj grafík je super, schůdky jak vyšitý... 😀
Marti, připojuju se k holkám, dokud není červená, pořád máš minimálně naději 😉 😵
Moje teplota pořád na bodu mrazu, dneska 36,4 😲 😲 No, už aby vyskočila, bude mít teď manža spoustu práce doma 😀 😀 😵 😵
Tak ušmudlám večeři, pak sprcha, navonět se a šupky dupky za manžílkem... 😵
Mám dneska nějakou dobrou náladu-možná je to itím sluníčkem... 😵
Tak přeju všem krásnou dobrou noc a nádherný plodný 😉 😵 víkend

kopretina82
16. dub 2010

Tak 100% nejedou huráááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵