Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
22. dub 2010

dobré ránko 🙂 🙂 🙂 .
Holky já nějak néé a né stoupnout ,myslím teplotně 😵 😠 😠 😠

myisiska1
22. dub 2010

Krásné ráno!!! Mohla bych se k Vám přidat? Zítra jdu na revizi a pár rad, jak to zvládnout fyzickyi psychicky by mi asi dost pomohlo... ☹

natulaaa
22. dub 2010

Myisis no jasné,to mi je líto 😔 ,
Myisis to zvládneš a čas to vyléčí 😉 😉 ,mužu vědět co se ti stalo?

myisiska1
22. dub 2010

Já vlastně ani nevím, proč se to stalo. Prostě jsme se snažili o druhé mimčo. Všechno bylo ok. Ale než se objevila srdeční akce, tak jsem začala krvácet. Běžela jsem k doktorce a ta mi řekla, že pokoušet se mimčo zachraňovat je sice možné, ale rozhodně to bude bez úspěchu.

natulaaa
22. dub 2010

myis jéé ty máš takového malého prdolku?jak je starý ?

myisiska1
22. dub 2010

Je mu rok a 4 měsíce. Je to zlatíčko. Hodně mi teď pomáhá, ale srdíčko moc bolí ☹

natulaaa
22. dub 2010

ha,tak já měla srdeční akci,ale jen týden,v 8 týdnu jsem měla zamlklý potrat,přestalo srdíčko,ale já ani nešpinila,prostě nic a najednou mi řekl toto 😔 ,no ale na druhou stranu si říkám,že když už se to stalo a nebylo něco v pořádku,tak at to šlo raději takhle brzy,než kdyby se něco stalo mnohem později 😔

natulaaa
22. dub 2010

Ty jo,tak to je mimi ještě,tak brzo jste se rozhodli,chcete mi děti od sebe takhle maličko?To chce pevné nervy né

myisiska1
22. dub 2010

Já si to stejný říkám taky, raději teď, než v pokročilém stádiu těhotenství nebo těsně před porodem...Za jak dlouho po revizi se můžeme začít znovu snažit? 3 měsíce?

petra.vavra
22. dub 2010

Dobré ráno,

myis- drž se, všechny ti tu určitě budeme držet pěsti, ať to máš co nejrychleji za sebou a všechno je v pořádku. 😉
nat- já stoupám a to dost, ale už začínám špinit, takže je mi nějaká teplota k h...u 😠 😠

natulaaa
22. dub 2010

Myisis každý dr říká jinak,ale většinou po 2 MS ,pokud je vše v pořádku,tak není na co čekat.
Peto ty měřííš 😕 😕 😕 ,ale neděláš grafy,nebo jo,jinak šup sem s ním,at máme co porovnávat,kolik si měla dneska,,no kukala si na mě,nějak né a né vzlétnout,asi stavkuje s těma letadlama,má strach vyletet 😀 😀 😀
Pet a ty si asi kolik DPO?

myisiska1
22. dub 2010

díky Peťo

lumixii
22. dub 2010

Dobré ránko,
a ahoj všem... můžu se k vám přidat? Sice už asi nezapadnu, koukám, že se asi všichni snažíte, nám už se konečně podařilo..
ale až po 5 letech a 4 samovolných potratech.. 😒

lumixii
22. dub 2010

respektive: 2 samovolné potraty, 2 jsem podstaoupila vyčištění, protože jsem měla zamlklý plod ☹

natulaaa
22. dub 2010

Ahoj Lumix,určitě zapadneš,potřebujeme tu někoho,kdo si tím taky prošel a jak to čtu tak dost krát a nakonec se podařilo,tak to nám dává naději 😉 Lumix a přišlo se u tebe na nějakou příčinu?

petra.vavra
22. dub 2010

nat- já si dávám graf na womenzone a měřím, ale nějak mě to nenapadlo to sem dát...za chvilku se na to podívám a vložím
lum- tak to je strašný...promiň ale jiná slova k tomu nemám. Proč bys nezapadla?? Taková slova sem přece nepatří. Vy se nesnažíte, nebo zatím nemůžete??

lumixii
22. dub 2010

Natu: nepřišli na nic.. byla jsem na různých vyšetření, poslal nás dr. do Motola na genetiku, ani tam nic nezjistili, oba jsme byli v pořádku.. v květnu jsem šla na laparoskopii s tím, že dr počká do srpna a když se ani pak nepodaří, tak v září jdeme na umělé oplodnění. 2. září jsem si šla pro doporučení a on mi sdělil, že jsem těhotná a že je vše v pořádku. 🙂

lumixii
22. dub 2010

petra. nám se už konečně podařilo, mám 11 měsíčního chlapečka 🙂

petra.vavra
22. dub 2010

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

snad to půjde otevřít
buď ovu nebyla vůbec, ale podle hlenu měla být kolem 11.4. takže bych byla nějaký 11-12 DPO

petra.vavra
22. dub 2010

no tak to sem nejde....

natulaaa
22. dub 2010

Peto,ale kde tady je tvuj graf? 😕 😕 😕

myisiska1
22. dub 2010

Koukám, že tady všechny (nebo většina) měří teplotu. Já jsem se rozhodna na to vykašlat. Žádný měření, žádný hlídání ovulky. Prostě se budeme mít rádi a třeba se zadaří samo. U Honzíka to tak aspoň proběhlo a bylo to velice rychlé

petra.vavra
22. dub 2010

nat- já už vím, že to stejně nic nebude, čípek je úplně měkký, špinění už krev....

natulaaa
22. dub 2010

Peto ale kde mám kliknout,aby se mi to ukázalo? 😕
Myisis,já měla nějaké problémy,mi hrozilo,že mi nefunguje vaječník a jsem měsíc po laparce ,a tak jsem si aspon zjistila,jestli vubec ovuluji ,tak jsem začala měřit a už mě to nepustilo,ale mužu říct,že určitě nesexujeme jen když mám teplotu,sexíkujeme skoro furt,i když je po ovu,takže doufám,že nám to vydrží a že nebudeme jen dělat mimi 😵

lumixii
22. dub 2010

Holky, držím vám všem palečky, aby se vám ty vysněná miminka co nejdříve podařila 😉 🙂

petra.vavra
22. dub 2010

nat- ono to sem nejde vložit....

petra.vavra
22. dub 2010

na to se jinam podívat nejde.... ach jo ☹

natulaaa
22. dub 2010

škoooda a anglicky neumííš

natulaaa
22. dub 2010

Lumixxx děkujem,snad se nám podaří co nejdřív 😵