Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

gambrinuska
26. dub 2010

Vendul, mam to v albíčku, hodně sil 😔 a po první porevizní už bude líp uvidíš 😉 u mě už to bude 1/2 roku a už je líp, sice to zklamání na dušičce je, ale už dost spíš koukam dopředu 😉 neboj bude líp a otěhotněla jsi poprvé otěhotníš znova 😉 držim palce a přeju hodně sil 😔 nezapomen že do 6nedělí patří i zákaz vany a tamponů
herb je to možná dost brzo, hodim ti sem hodnoty HCG, včera jsem něco dohledávala kdy testit a tak jsem na to narazila
http://www.betabase.info/
vendul porad, kdy ty jsi testovala 😔

petra.vavra
26. dub 2010

herbie- pokud jsi 22DC, tak to na testu nebudeš mít ani ducha. // se ukazujou 8-10 po oplodnění, ale to jsou opravdu jen náhody. V mém okolí neznám nikoho, komu by tak brzo ukázaly. Normálně je to tak ten 15 den po O a to taky nemusí být nějaká tlustice. JInak vajíčko se uhňizďuje i 10 dní a pak teprve se začně vytvářet hormon HCG a vzhledem k tomu, že i 3 tt může být nejnižší HCG kolm 20, tak asni v 5tt nemusíš ještě dle testu vědět, že jsi těhotná. Neházej flintu do života, když brod je ještě daleko 😀 😀 a ta bolest břicha by tomu nasvědčovala....písnu ti IP

herbie
26. dub 2010

gambri moc diky peto ja mam mrchu po 28 dnech nekdy po 29 ale naposled jsme meli sex asi 15 dubna ehm 😒 no tak jsem myslela ze to je jako od ty doby 11 dni ze by uz slo neco videt kdyby? no ale asi v kazdym pripade porad doufam 🙄

jane84
26. dub 2010

holky právě jsem se byla podívat jak můj miláček s kamarády hraje florbal a fotila jsem. Jako oni se tam všichni změnili v opice, co to bylo za zvuky 😀

leheckova
autor
26. dub 2010

ahoj holky tak Herbie ja mam dnes taky bolesti na mrchu ale jsem 24dc to je divné protože jsem 11dpo a to mam tedy jeste 4dny čas nevim co se děje prsa mě bolí jako čert ale mrchu čekam až v pátek

fram
26. dub 2010

Ahoj holky,
vítám momin a kacku a držím palce,ať jste co nejdříve těhulky 🙂
vendulak, nám řekli dodržet šestinedělí, ale dostala jsem ms už po 30 dnech a jak skončila, tak jsme sexíkovali, pak přišla druhá mrcha po 28 dnech (minulý týden) a tak se tento měsíc začnem snažit. Být po revizi v nemocnici, to muselo být hrozný 😒 Já nastoupila ve 14h a v 17.30 už jsem volala manžu, ať pro mě přijede.
doufám, že dvě těhulky, co tady prskaly ty těhu bacílky někoho nakazily 😀 už by to chtělo u někoho // 😉

fram
26. dub 2010

jane 😀 😀 😀 to se člověk někdy podiví, co to má vlastně doma za tvora, co? 😀

leheckova
autor
26. dub 2010

ahoj holky tak ja měla revizi v pátek hned mě pustili domu když jsem se vyspala a natočili tlak asi 10x první porevizni jsem dostala po 32dnech a pak po 30dnech pak po 26dnech a ted zase po 30dnech dřív jsem měla cyklus 28dní sex nám řeklí že alespon 14dní ne a kdybychom vydrželi 3 neděle tak dobře ale určitě 14dní takže jsme sexikovali po 14dnech mě šestinedělí neříkali taknevim.
Jinak snažit říkaji po 3ms ale každá tu se snad snaži po 2ms ale chce to aby byli obě pořádné hodně krve aby vše šlo ven a pak kontryhel hned nasadit už ted kokud máš po revizi a pit ho a pit ho a pit ho zhruba rano a večer jeden šálek....taky kysel.listová nebo vit.calibrum baby plan a nebo berou holky femibion 800 😀uf zdlouhavý výklad

natulaaa
26. dub 2010

Holky já se z toho poseru a to doslova,prominte za slovník,tak v sobotu ovu test naprosto čistý,ani duch a dneska celkem pěkná čárečka,to už mi jako zase jde ovulka,nebo co teda,jsem z toho jelen 😕 😕 😕 😕 No ve středu jdu na gyn,tak mu to každopádně řeknu,ale kdybych takhle otěhotněla,tak jako v srpnu hned po MS,tak bych to ani neřešila,no uvidíme co z toho,každopádně testnu i zítra .Ach jooo,to je záhada tento cyklus všechno fakt 😠 😠 .
Jinak jsem totálně spálená,nemužu se ani poškrábat a nos mám jak klaun červený 😀 😀 😀 ,jsem to trošku přehnala asi,ale až to stmavne,tak to bude super 😉 😉 .
Byli jsme pro kytky na balkon a na terasu,tak zítra budu sadit,tak zatím papapa

jane84
26. dub 2010

nat koukala jsem, že ti dneska klesla teplota, jestli zítra vzroste, tak by to na tu ovulku vypadalo. No jsem na tebe zvědavá 😕

petra.vavra
26. dub 2010

nat- tak tp jsem taky zvědavá
chce se tu někdo zasmát---tak celodenní práce na počítači (přepis přednášek) je v hajzlu, vypnul se mi počítač, protože jsem ho nechala se přehřát hrou.....no nejsem já debil...... 😠

jane84
26. dub 2010

jeeej Peťo a neukládalas to? 😨

petra.vavra
26. dub 2010

ne, ale word je inteligentní a jen co jsem ho otevřela tak mi nabídl obnovený soubor 😀 😀 😀 no já tu skákala asi 3 metry nad sedačku......už jsem to uložila 😉

natulaaa
26. dub 2010

Jeej Peto,co ted?
No zítra ještě nestoupne,ovu nebyl uplně pozitivní,ale jsem ještě na jedné diskuzi n a emiminu,a tam mi bylo řečeno,že při takových cyklech se dá v pohodě otěhotnět,ale LF musí být dostatečně dlouhá,což pokud minulý měsíc byla ovu hned po MS ,tak by to mělo být v poho,tak uvidím,ale děkuji za názory,Holky dobrou noc,dneska to vypadá na sexík,ted jsem čistá,tak jdem na to,at nám ovulka zase nezdrhne 😉 😵

natulaaa
26. dub 2010

Holky díváte se na Jak se staví sen?Tak oni vidí prvně srdíčko,a už to vykřičí do televize a hádají se o jméně,tak to jde vidět,že vubec nic neví o tom,co se ještě muže stát takhle brzo,To já už budu teda opatrnější,co se týče toho,že to vykřičím do světa a i s jménama,aspon do třetího měsíce,co říkáte vy?

el29
26. dub 2010

Ahoj holky 🙂
nat-já si taky říkám,že budu opatrnější. Taky jsem měla představu jak to všem řeknem o Vánocích,jak se bude jmenovat,co to bude a tak...no představy jsou vždy,teď už uvažuju reálněji,snažím se 😀 Hele,nechtěla jsi jít sexíkovat? 😀

Já mám zase noční 😝 holky,která z Vás pracuje taky v noci tak šup sem,pokecáme 😉

silvidee
26. dub 2010

ahojky všem 🙂

natulaaa
26. dub 2010

Eli však joo,to byla jen rychlovka u televize 10 min a hotovo,to víš,byl dlouho pust,tak manža byl velice rychlý,ale to my tak míváme vždycky poprvé po MS,zítra nebo pozítří už to bude to milování a né rychlovka 😀 😀 😀 😀 😀 .
Silvi čauky,jak se daří,už je líp?

silvidee
26. dub 2010

nat: nevím, pořád mě bolí břicho, byla jsem dneska v nemocnici, prej je to v pořádku, mám antibiotika a bolesti mám pořád, tak nevím 😠 připadala jsem si jako blbec, ráno jdu na krev- komplet vyšetření

natulaaa
26. dub 2010

Jéžiš fakt,tak mě sice taky bolelo po revizi břicho,asi týden,tak ti držím palce 😉 🙂 .Holky dobrou noc,jdu ležet,papa

leheckova
autor
27. dub 2010

Pěkné ranko vítam Silvidee jak je kočko doufám že se brzy uzdravíš a bude líp a miminko tu bude coby dup

Ja teplota dnes šla nahoru nechapu to?ale zitra klesne uvidite že joooooooooooooo

petra.vavra
27. dub 2010

DObré ráno všem 😉

natulaaa
27. dub 2010

Dobré ránko holky 🙂 😉

leheckova
autor
27. dub 2010

už jste sexikovali jooooooooooooo teda ty to bereš zhurta honis ovulku vid??? 😀 😀

leheckova
autor
27. dub 2010

kde jste kdo copak že tu dnes nejste ☹

leheckova
autor
27. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................47DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................33DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................29DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................27DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................25DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................23DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................23DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................22DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 10DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................10DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................8DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................8DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................8DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................8DC
myisiska1(24let, )............................................................................................................ 7DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................6DC
vendulak(22let,MA 4/2010).............................................................................................................. 5DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................4DC

leheckova
autor
27. dub 2010

Jak je na tom Mikkisek????
Silvi napis mi kdy ti dělali tu opravu revize to bude první Dc opravim a prosim Jane skontroluj si dc jestli sedi nevim jestli jsem to opravila či to mam správně 😀

natulaaa
27. dub 2010

Lehe jo jo,protože v sobotu ovu test uplně bílý a v pondělí pěkná čárka,tak to pojištuju,ještě sice špinim lehce,ale no co 😀 😀 Včera jsem hodila fotku na grafy a prý byl dost silný,nato,že jsem těsně po MS,tak uvidím dneka,No šlo to zhurta ted 😵 😵

herbie
27. dub 2010

ahoj holky teda ja jsem unavena uz padam na hubu stavala jsem v 5:20 rano a hlidala mimco do 15 hod pak jsem jeste zustala grilovali jsme pohodicka ale pak hod cesta autem domu tak mam dost no me ted bricho neboli celej den nic a mrcha zatim taky nic holky pritel mi jede od ctvrtka do nedele pryc ach jo ale nevadi pujdu ven s holkama nekam vyrazime tak se uz ted tesim zitra zacina stehovanicko fuj 😉

herbie
27. dub 2010

natul teda jsi dobra bych se v tom asi nevyznala....