Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

silvidee
27. dub 2010

petra: mimochodem na neurologii jsem ještě nebyla, třeba se něco přiučím, tam má jít s tím nervem, prý je podrážděný 😕

petra.vavra
27. dub 2010

sil upřímně já tomu moc nevěřím...dle mého názoru moc dobře ví.....ale třeba se pletu. Tak hlavně aby byliny zabraly a ty měla konečně aspoň od toho pokoj 😉

silvidee
27. dub 2010

petra: no připadala jsem si tam jako blbec, že je otravuju, ale nakonec jsem zjistila, že oba co mě ted prohlíželi dělali ty revize!!!, Tak přece nepřiznají, že něco posrali, radši mě poslou třeba i na zubní, jen aby to nebylo na ně 😠

petra.vavra
27. dub 2010

no nechtěla jsem to takhle napsat....ale mě to taky takhle připadá....to je jako kdyby ti vrtali zub a řekli ti, ať si dojdeš s hemeroidama 😀 ...no ale třeba se pleteme a na te neuro ti řeknou víc, ale neuro ti neprokáží nic bez magnetické rezonance a ta je tak drahá, že ti jí stejně na tohle neudělají, takže při nejlepším ti napíše rehabilitace nebo ti řekne ať si cvičíš doma sama.....max se ti za zády vysměje..... 😠

silvidee
27. dub 2010

petra: jo já jsem se nikam ještě ani neobjednala, mám staženou z netu Mojžíšovku, začnu to cvičit a uvidíme 🙂 Já jsem byla kdysi na slepáku, břicho mě pak bolelo skoro půl roku a taky nic nezjistili, dělali to laparoskopií a tahali mi ho přes levou stranu!!!! mám tam jizvu skoro 3 cm!! Možná to mám jen podrážděný a projevila se i moje averze vůči doktorům 😀 může to být i od páteře,a le je mi divný, že by se to projevila až ted. Loni v září jsem dost blbě upadla z výšky přímo na zadek, to jsem byla těhotná a do 14 dní jsem potratila ☹ , tak jestli jsem si něco neudělala, ale nebolelo to a letos v lednu jsem znovu bez problémů otěhotněla, bolí mě to až ted 😕

silvidee
27. dub 2010

petra: vidím řešení, objednám se na ušní a doberu se výsledku 😀 😀 😀

petra.vavra
27. dub 2010

sil 😀 😀 😀 ...tak to jsem ráda, že jsi se aspon trochu rozveselila. Jdu spát tak dobrou....no ještě bych přemýšlela o kožním....tak je taky dobrej výběr... 😀 😀 😀

silvidee
27. dub 2010

petra: pa pa dobrou 😀

natulaaa
28. dub 2010

Holky dobré ránko 😉
Držte mi palce,valímna gyndu 😢

petra.vavra
28. dub 2010

Dobré ráno všem....dnes má být krásně, tak ať se nám ten den vydaří 😉
nat- držím pěsti 😉

leheckova
autor
28. dub 2010

dobré ranko holky krásný sluníčkový den 😀

leheckova
autor
28. dub 2010

holky kopirujete tu tabulku blbě prosím nedělejte to děkuji

petra.vavra
28. dub 2010

lehe- tak co???jsem napnutá jak kšandy?? písnu IP 😉

leheckova
autor
28. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................48DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................34DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................30DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................28DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................26DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................24DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................24DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 11DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................11DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................9DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................9DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................9DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................9DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................8DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................7DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................5DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

jde o to že musite kopirovat tu nejnovější tabulku pak tam je někdo 2x a plete se to díky mocinky
😉 🙂 🙂 🙂 🙂

leheckova
autor
28. dub 2010

Natul ne že manžela ted strhneš vis co jsme říkali jednou rano další den večer aby dozrali ty potvůůůůůůůůůůrko jedna 😀 😀

leheckova
autor
28. dub 2010

Kopre ty neměříš???

jane84
28. dub 2010

Dobré ráno holky 🙂

mě začíná pobolívat na pravým vaječníku, snad se blíží ovulka

petra.vavra
28. dub 2010

ahoj Jane, tak to je paráda, takže bude další znásilnování 😀 už se těším na popis a průběh u vás 😀 .....Nat tak pěkně začala 😀 😀

jane84
28. dub 2010

právě jsem se vrátila z nákupu. potkala jsem spolužačku z gymplu, před měsícem se jí narodilo druhé dítě. A opravdu mě potěšila tou známou větou: NESMÍŠ NA TO MOC MYSLET. 😀 😀 😀 to by mě zajímalo kolikrát to ještě uslyším

Peťo my se už pár dní snažili a budeme dál. Jak říká Natula, nesmím z něj dělat zdroj spermií 😀 😀 Ale přinutit ho občas musím, na to máme každá pár triků 😉 PS: včera mi pak taky usnul 😀 😀

jen jsem trošku zmatená, vždycky tak 2-3 dny před MS se mi hrozně zhorší pleť, dnes jsem 11DC a vypadám jak... 🙄 čekám ovulku doprčic a ne krámy

leheckova
autor
28. dub 2010

Jane to věřím to mě taky vzdy naser....

martasl
28. dub 2010

ahoj holky 😉
tak krásně a já musím do práce.chodím do ní s čím dáll větší nechutí 😝 😝 😝 😝 😝
taky mě to okolí nějak štve.o víkendu se mě ptala kamarádka,jestli už jsem těhotná.no a na pouti jsem si koupila volnější halenku a mamka hned,že jsem těhotná.nechtěla mi věřit ,že ne.úplně mě to vzalo a byla jsem hodně naštvaná a smutná.bych je v tu chvíli zabila....teď mám depky a nevím,co budu dělat kolem 21.5.-to jsem měla termín porodu.když vidím,do jakýho krásnýho počasí by se mimi narodilo.nevím jak to ustojím.

koukaly jste holky na tv,jak říkali,že máme nedostatek neonatologů(nevím,jestli je to správnej název),prostě doktorů,co se staraj o nedonošený miminka,tak mladší holka půjde na medicínu a na tento obor-a basta 😉

jane84
28. dub 2010

Natul tak jak jsi dopadla?

petra.vavra
28. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem zpět doma a šla bych si teda lehnout. Nějak mě to přezouvání gum zmohlo....dvě hodiny se koukat, jak se to dělá mě moc neba 😀 😀 😀 , ale zase jsme si pokecali se starým kolegou, tak aspon něco. Dodělám kuře na paprice a jdeme ještě na písek. Sice jsem slíbila, že dojdu ke tchýni, ale nechce se mi tam, tak budeme doma 😉

gambrinuska
28. dub 2010

Ahojky holky, jen zdravim nálada klesá pod bod mrazu, tak radši sem moc ani nelezu 🙄
budu testit až v neděli ale vim asi jak to dopadlo a už mam depky z další stimulky ☹

petra.vavra
28. dub 2010

gamp- co se stalo???? ☹

gambrinuska
28. dub 2010

no právě že nic ☹ klasický PMS asi a sere mě to v práci jako bonus plus tak i manža 🙄

petra.vavra
28. dub 2010

no to znam....tak at to rychle prejde...PMS je hnus a svinstvo..ja jsem udajne na zabiti.... 😀

leheckova
autor
28. dub 2010

ahoj holky ja jsem dorazila domu jsem uplně hotová s detima na dopravním hřišti a pak km pěšky domu děsný možná i víc
Ahoj Gamb tak to mě mrzí co teploty neměřila si jen tak zkus rano a uvidis 😉 mě teda šileně bolí prsa uplně ale uplně děsně nevim asi se mrcha blíži 😝

fram
28. dub 2010

Ahoj holky,
martasl, to jsi to pěkně vymyslela, neonatalogů není nikdy dost 😀 a vydrž , za chvíli jim v práci řekneš sbohem a půjdeš na mateřskou 😉
gamb, nemůžou být příznaky PMS stejné jako při těhu? Já to tak přesně věděla, vůbec mě nenapadlo, že jsem těhotná a test jsem dělala až 4 dny po vynechání aniž bych si dělala naděje. A byly tam //
natul, jak u dr? Poznal, že jste s manžíllkem řádili? 😀 😀
jane, já mám od revize pořád pleť jak puberťačka, nikdy jsem takhle poďobaná nebyla 😠

fram
28. dub 2010

mělo být: .... já to tak přesně měla...ne věděla. Fakt někdy píšu jak imbecil 🙂